توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بیدار شدن به زیبایی. مفهوم جدید طراحی داخلی

ویژگی این دوره ها این است که نظریه علمی با تمرین در محل کار واقعی ترکیب شده است.

استاد تمرکز بر سوالات بزرگ "زیبایی" و هویت خود را با روش های پیشرفته در ترکیب طراحی. پس از مقدمه ای برای برنامه ریزی سایت، این دوره به چندین تم از قبیل خانه ها، فضاهای نمایشگاه سبز، نمایشگاه های بین المللی، دفاتر پایدار و فضاهای معنوی گسترش می یابد و بیان دانش عمیق از فضاها، شکل ها، مواد و طراحی نور به عنوان ابزاری برای بیان خود و مشتری ما.


طرح بندی: نگاهی عمیق به خلاقیت خود داشته باشید

این دوره با هدف کمک به شناخت عناصر اصلی پروژه های اصلی طراحی داخلی بین المللی است. از طریق نقاشی سریع از عناصر اساسی شکل، ما جوهر ایده های طراحی را جذب یا بیان می کنیم.


طراحی بین المللی

تمرکز بر روش بین المللی برای تدوین فایل و طبقه بندی نمادهای طراحی، روش ها، لایه ها، جزئیات و روش های نمایش پروژه ها در یک شرکت طراحی جهانی به منظور اجازه دادن به دانش آموزان در حال حاضر قادر به درخواست کار واقعی در یک شرکت بین المللی است.


فناوری پیشرفته: آینده

دانش تکنیک ها و فن آوری های جدید طراحی، کنترل ما را بر تامین کنندگان ما و هزینه های آن در سایت نوسازی کنترل می کند. برای آکادمی طراحی داخلی ما بسیار مهم است.

یک رویکرد جدید پیشرفته با طراحی سبز و تکنولوژی پایدار، که در آن امکان پذیر است، در یک تجربه مستقیم در یک نمونه اولیه برای درک و درک قدرت های درون شکل های ساخته شده از طریق کنترل نسبت آنها، شروع کنید.


تاریخچه طراحی: گذشته در حال حاضر است

دانستن تاریخ معماری و طراحی نه تنها به عنوان اطلاعات گذشته بلکه به عنوان یک درک واقعی از ماجراجویی مهم مهم ترین نویسندگان در این زمینه (و در مورد زندگی آنها). در مفهوم جدید ما از استاد بین المللی طراحی داخلی، ما فکر می کنیم که هر نوع هنر، ظهور دنیای زنده و غنی درونی هنرمند است. این نیز برای معمار و طراح درست است و در طول دوره، می تواند به طور مستقیم در محل تاریخی و درک "روح محل" و نویسنده اش باشد.


درک کروماتیک: از رنگ لذت ببرید

دانش آموزان را به شناخت نفوذ رنگ در انسان ها در ترکیب های مختلف آنها در مقیاس و نوع اشکال و هندسه می رساند که می توان آنها را تشکیل داد، تعریف ادراک های مختلف در فضای عمومی و خصوصی و فضای داخلی. این موضوع به عنوان یک استاد داخلی بین المللی، این موضوع اساسی است.


خدمات طراحی آنلاین: بازاریابی دیجیتال

دانش آموزان را در نوآوری ترین و پیشرفته ترین روش برای کار آنلاین و ملاقات با مشتریان از طریق اینترنت، توسعه کل فرآیند طراحی را از طریق جدیدترین وب سایت دیجیتال وب سایت بازاریابی معرفی می کند تا به طور کامل در راه معاصر برای کار در سراسر جهان مشارکت داشته باشد.


نمونه کارها پیشرفته

ارائه آثار نهایی به مشتری بسیار مهم است زیرا روش نقاشی نقطه نظر خاص پروژه از طریق رنگ، مواد، نور، ایجاد محیط و فضای تصویر است. یادگیری راه های پیشرفته برای انجام یک نمونه کارها به معنی شناسایی هویت قوی برای کار است و موفقیت در آخرین مرحله مهم ارائه.


مدل 3D / رندر

تمرکز بر نقاشی و نقاشی 2d در نمایش مدل 3d به عنوان وسیله نقلیه برای تفکر و درک طراحی است. بررسی اول و تحلیلی پس از آن، با چند فضای تمرین فضای داخلی که مهارت های خلاقانه را توسعه می دهند. آموزش 3D Render نرم افزار V-Ray برای ساخت تصویر با چندین مدل 3D.


تمرین حرفه ای

این دوره در استاد طراحی داخلی سازماندهی و مدیریت شیوه های واقعی ارائه خدمات حرفه ای طراحی را بررسی می کند. این تمرکز بر مسئولیت های معمار از مرحله پیش قرارداد از طریق تخمین هزینه با یک لایحه مقدار و مشخصات ساخت و ساز. ما تمام جنبه هایی مانند کاربرد فناوری رایانه در تهیه مشخصات و بازدید از ساخت و ساز ساختمان را پوشش خواهیم داد.


مدیریت مشتری

جلسات با مشتریان از اول تا آخر، برای درک نیازهای واقعی خود، برای نشان دادن پیش نویس ایده اولیه و تصاویر مرحله بعد از پروژه. برای اینکه قادر به هدایت آنها از طریق مراحل مختلف کار تا پایان و نشان دادن چگونگی کنترل لایحه مقادیر باشد، کار ظریف است. رویکرد مناسب به عنوان زمان و ریتم رفتاری برای نشان دادن مراحل مختلف پروژه، بخش مهمی از کار متخصصان عادی است. مدرسه طراحی داخلی فلورانس همچنین در این موضوع دانش آموزان را معرفی می کند.


فرصت های شغلی

ما معمولا همکارمان را در بین بهترین دانش آموزانمان انتخاب می کنیم. دانش آموزان عنوان MASTER-Interior Designer یا DU MASTER Interior and Furniture را به عنوان گواهینامه حرفه ای بدست می آورند و می توانند حرفه حرفه ای خود را در زمینه طراحی داخلی به صورت یک فرد یا همکار در شرکت های طراحی داخلی و معماری یا کارکنان صنایع خلاق مانند طراحی نمایشگاه، طراحی رویداد، دکوراسیون، طراحی محصول، طراحی مبلمان، تخصص 3D، تخصص رندر، طرح پروژه، بازاریابی بصری.


مفهوم دوره

این می تواند اتفاق بیفتد که در هنگام اجرای پروژه شما، در حالی که مدل خود را زیر نور می بینید، شروع به درک خودتان می کنید، واقعا چه کسی هستید و آنچه شما واقعا از زندگی می خواهید.

این استاد در معماری و طراحی داخلی و مبلمان طراحی شده است که ترکیبی از نظریه و کارهای واقعی را امیدوار می کند تا شما را تغییر دهد و از طریق روش «درک در طراحی» کشف کنید که چه کسی هستید و در نتیجه کار شما چیست و واقعیت چیست تحقیق شما به عنوان طراح، جهان و آینده خود را کشف خواهید کرد. شما می توانید درک عمیق توضیحات مشتری را بیاموزید و متوجه شوید که نشانه هایی را که یک ماده انتقال می دهید، می توانید صداها و عطرهای طبیعت را درک کنید و گفتگو بین پروژه خود و درونی ترین بخش خود را درک کنید. نور، فضا، مواد و ساخت و ساز عناصر برای ایجاد شعر پروژه بدون اینکه فراموش کردن ضروری از کنترل هزینه و یا درک فرایندهای در اجرایی مبلمان به عنوان داخلی و مدیریت یک تیم از صنایع دستی درگیر برای تحقق بخشیدن به شاهکار خود را .

برنامه آموزش در:
انگلیسی
ایتالیایی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School »

آخرین به روز رسانی February 13, 2019
این دوره Campus based
Start Date
اکتبر 2019
Duration
پاره وقت
تمام وقت
Price
- استاد 6950 یورو - استاد دوگانه 10590 یورو
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019