استاد تمام وقت در مدیریت کسب و کار

عمومی

3 مکان موجود

شرح برنامه

شروع به کار خود را با یک مزیت رقابتی

 • رتبه بندی کارشناسی ارشد تجارت QS: مدیریت 2021
 • شماره 1 در مکزیک و LATAM ، برای اولین بار وارد رتبه بندی می شوند
 • # 40 از 148 برنامه واجد شرایط در سراسر جهان
 • شماره 16 در زمینه اشتغال در سطح جهانی
 • شماره 40 در نتایج فارغ التحصیلان در سطح جهان

اولین قدم های شما در دنیای کسب و کار برای تعیین بقیه حرفه شما مهم است. استاد EGADE در مدیریت کسب و کار یک برنامه یک ساله فشرده است که برای متخصصان در مراحل اولیه با پتانسیل بالایی طراحی شده است که می خواهند از همان ابتدا اهداف شغلی خود را تسریع کنند.

قالب تمام وقت
مدت زمان 1 سال
محل مکزیکو سیتی ، مونترری و گوادالاجارا
برنامه دریافت سپتامبر
زبان انگلیسی
تجربه حرفه ای فارغ التحصیلان و متخصصان جوان با 0 تا 2 سال سابقه کار تمام وقت
گزینه های اقامت بین المللی مطالعه غوطه وری جهانی ، مبادلات بین المللی ، کارورزی جهانی و گزینه های درجه دو

این برنامه یک محیط ایده آل برای کمک به شما در ایستادگی در یک چشم انداز رقابتی ، گسترش بینش کسب و کار ، توسعه مهارت های کلیدی دیجیتال و رهبری و تقویت شغل خود از طریق روش های یادگیری فعال و غوطه وری شرکت ها فراهم می کند.

یک تجربه یادگیری تحول گرا

فراتر از شیوه های یادگیری سنتی پیشرفت کنید و در یک محیط فعال رشد کنید که در آنجا با گروه متنوعی از همسالان بسیار با انگیزه همکاری می کنید. مهارت های خود را با راهنمایی متخصصان مختلف مانند مربیان شرکتی ، اعضای هیات علمی و مربیان عملی کنید.

عمیق وارد محیط شرکت شوید

با برخورداری از پروژه های پیچیده زندگی واقعی ، که در آن شما باید راه حل های مختصر ، خلاقانه و خلاقانه ای را برای شرکتهای مشهور ارائه دهید ، تخصص خود را مقیاس دهید.

رشد خود را در عصر دیجیتال توانمند کنید

با داشتن یک محیط آموزشی فشرده که در آن شما در مورد کارآفرینی ، تفکر آینده ، برنامه نویسی ، تجربه کاربری و موارد دیگر از متخصصان صنعت یاد خواهید گرفت ، مهارتهایی را که باعث تقویت دید جهانی و مهارت دیجیتال شما خواهد شد ، تقویت کنید.

ایجاد یک شبکه قوی

یک شبکه جهانی قدرتمند و استراتژیک از طریق انجمن فارغ التحصیلان فارغ التحصیل EGADE-EXATEC ایجاد کنید در حالی که شما همچنین با دانشجویان و فارغ التحصیلان از شبکه جهانی مدیریت پیشرفته (GNAM) ، بزرگترین و مشهورترین شبکه از مدارس تجاری در جهان ارتباط برقرار می کنید.

برای دستیابی جهانی تلاش کنید

دامنه خود را با شرکت در رویدادهای منحصر به فرد مانند هفته های شبکه جهانی گسترش دهید که به شما کمک می کند تا با همسالان بین المللی از شبکه GNAM ، تورهای تجاری در محلی و ملاقات با کارشناسان زمینی در صنایع مختلف استفاده کنید. علاوه بر این ، با گرفتن MBM می توانید یک سال را در دانشکده مدیریت ییل بگذرانید و یک مدرک کارشناسی ارشد دوم نیز کسب کنید: MMS در تجارت و جامعه جهانی.

فرصتی برای تجربه در دنیای واقعی

برنامه Master Management Business برای تقویت مهارتهای شما طراحی شده است تا بتوانید در حرفه خود موفق شوید و فرصتهای حرفه ای خود را گسترش دهید. با پایان این برنامه 12 ماهه ، شما می توانید به سازمانهای جهانی ملحق شوید و در تیم های پرتحرک آنها نقش فعالی داشته باشید.

EGADE Business School به دلیل تقویت رهبری تحول آمیز به عنوان یک کاتالیزور واقعی برای تغییر در زمینه های حرفه ای و شخصی دانشجویان ما مشهور است. منابعی که برای دستیابی به این تحول فراهم شده شامل موارد زیر است:

برنامه توسعه استعدادهای درخشان

دانشجویان MBM ارزیابی رهبری 360 درجه دریافت می کنند که با هدف تشخیص مجموعه مهارت های خاص و تقویت پتانسیل های آنها در یک محیط تجاری بسیار رقابتی انجام می شود.

خدمات راهنمایی شغلی

خدمات راهنمایی حرفه ای ابزارهایی را که باید برای پیشرفت در مسیر حرفه ای خود داشته باشید به شما ارائه می دهد که پیدا کردن پروفایل های شغلی که با اهداف و الزامات شما مطابقت داشته باشند آسان تر خواهد شد.

جلسات مربیگری و برنامه ریزی شغلی

بهبود بهره وری و مدیریت زمان شما یکی از مزایای مربیگری مؤثر است. این فرآیند مربیگری اجرایی ریشه در کارگاههای مختلفی دارد که به جنبه های اصلی شروع کار شما می پردازد. این کارگاهها درمورد نحوه مصاحبه شغلی موفق ، تعریف مارک شخصی شما ، نوشتن رسم نامه و جلد نامه ، ارائه یک پایه آسانسور ، مذاکره با شوخ طبعی ، استفاده از ابزارهای مناسب برای جستجوی شغلی و غیره متمرکز شده اند.

در مورد شرایط پذیرش بیشتر بدانید

پذیرش در این برنامه بسیار رقابتی است. کمیته پذیرش هر برنامه را با دقت بررسی می کند و به جنبه های کمی و کیفی سوابق حرفه ای و دانشگاهی متقاضی می پردازد و پتانسیل موفقیت تحصیلی و رشد حرفه ای را ارزیابی می کند.

شرایط پذیرش

تجربه حرفه ای فارغ التحصیلان و متخصصان جوان با 0 تا 2 سال سابقه کار تمام وقت
رده سنی 22 - 25
تحصیلات فارغ التحصیلان دانشگاه
حداقل / میانگین نمرات آزمون 550/600 PAEP (یا معادل ارزیابی GMAT / GRE / اجرایی)
زبان آزمون مهارت انگلیسی (TOEFL ، IBT یا معادل آن)
الزامات اضافی
 • فرم درخواست
 • نمره آزمون پذیرش (PAEP یا معادل آن)
 • دو نامه توصیه نامه حرفه ای
 • به روز شده CV مستندات رسمی
 • گواهی زبان انگلیسی (TOEFL یا معادل آن)
 • بیانیه ای از هدف
 • مصاحبه با مدیر برنامه یا عضو هیئت علمی
آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leader ... اطلاعات بیشتر

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leaders who create shared value and transform society. اطلاعات محدود
مکزیکوسیتی , مونتری , گوادالاجارا , سانتیاگو دو کوئراتارو , لیما + 4 بیشتر کمتر