مروری درجه

 • رتبه 6 در استرالیا برای چشم انداز بین المللی. (1)
 • مطالعه مقطع کارشناسی ارشد که تنها بر نیازهای یادگیری و برنامه ریزی دانش آموزان نوجوان از سال 7 تا سال 12 تمرکز دارد.
 • تجربه عملی را با قرار دادن زمینه های تحت نظارت - از سال اول خود شروع کنید.
 • از گزینه های یادگیری انعطاف پذیر، از جمله کار نیمه وقت و برخی از مطالعات آنلاین بهره مند شوید.
 • لذت بردن از انعطاف پذیری بیشتر با ساختار درجه سه ماهه، و آن را آسان تر برای شما برای اولویت بندی قرار دادن زمینه.
 • یک برنامه درسی را که توسط تحقیقات جهانی ما مطرح شده است، مطالعه کنید - تحقیقی که شماره 1 در SA.1 رتبه بندی شده است
 • یک تخصص جزئی در آموزش و پرورش اسلامی مطالعه کنید.
 • از این مدرک به عنوان یک Pathway برای یادگیری بیشتر، از جمله مطالعات دکترا استفاده کنید.
 • با نحوه تبدیل شدن به یک صفحه معلم، نحوه تبدیل شدن به معلم ثانویه و Pathways موجود در دسترس را پیدا کنید.
 • شماره 2 در استرالیا برای خدمات دانشجویی. (2)

(1) رتبه بندی دانشگاه جهانی 2019
(2) بین المللی دانش آموزان Barometer (از 32 موسسات در استرالیا مورد بررسی قرار) پردیس مرکز دانشجویی خدمات مشاوره 2018

عکس فوری

این مدرک فوق لیسانس مربوط به صنعت مربوط به دانش آموزانی است که قبلا سه ساله مدرک کارشناسی را اخذ کرده اند و مایل به افزایش چشم انداز اشتغال خود را با مدارک تحصیلی متخصص در آموزش متوسطه می کنند. برنامه درسی تنها بر آموزش کودکان از سال هفتم تا 12 سال تمرکز دارد.

یادگیری عملی جزء اصلی است و شما 60 روز از تجارب حرفه ای را با شروع در سال اول کامل خواهید کرد.

تخصص ثانویه فقط در محوطه لشک های مونس تدریس می شود.

مناطق یادگیری عبارتند از:

آموزش هنر
طراحی و فناوری آموزش و پرورش
آموزش انگلیسی
بهداشت و تربیت بدنی
علوم انسانی و علوم انسانی
زبان آموزش و پرورش
آموزش ریاضیات
آموزش علوم

اگر می خواهید مطالعات خود را تسریع کنید، می توانید این درجه را در 18 ماه کامل کنید. برای انجام این کار، سال شما سه دوره تحصیلی دارد (به جای دو عادی).

آنچه شما نیاز دارید

ترخیص DCSI

دانش آموزان مجبور خواهند شد از طریق اداره اجتماعات و تأثیر اجتماعی (DCSI) یک پرونده تاریخچه جنایی را اجرا کنند. ترخیص خواهد شد برای سه سال معتبر است. قبل از اینکه برای پذیرش پذیرفته شود، پرونده تاریخچه جنایی باید تکمیل شود و می تواند تا شش تا هشت هفته طول بکشد تا پردازش شود. محرمانه بودن محرمانه در طول فرایند پاکسازی DCSI حفظ می شود. اگر یک دانش آموز نمیتواند به هر دلیلی برآورد کند، دانشگاه نمیتواند مسئولیت پذیرش تجارب حرفه ای یا هر گونه فعالیت تجربه حرفه ای را که بخشی اجباری درجه است را قبول کند و نمیتواند با مدرک تحصیلی از دانشگاه فارغ التحصیل شود.

آموزش های محیط اطفال ضروری

تمام دانشجویان تحصیلات تکمیلی که در هر مدرسه یا محل تحصیل (یعنی پیش دبستانی ها و تنظیمات مراقبت از کودکان) مشاهدات، فعالیت ها یا تجارب حرفه ای را انجام می دهند باید قبل از شروع فعالیت یا قرار دادن آموزش های اجباری در پاسخ به سوء استفاده و نادیده گرفتن انجام دهند. در استرالیا، قوانین و سیاست های حفاظت از کودکان نیاز به همه سازمان ها برای ایجاد و ارتقاء محیط اطفال دارند. گزارش های اجباری از سوء استفاده کودکان و آموزش غفلت از همه افرادی که با کودکان و نوجوانان کار می کنند، مورد نیاز است. تمام دانشجویان مقطع کارشناسی که در ادارات دولتی استرالیا و مدرسه های غیر دولتی و پیش دبستانی ها قرار می گیرند باید مدرک مستند (یعنی گواهینامه) را ارائه دهند که نشان می دهد تمام آموزش های لازم را از یکی از ارائه دهندگان ذکر شده در وب سایت زیر را تکمیل کرده اند.

سواد آموزی و تست شمارش

همه دانش آموزان قبل از فارغ التحصیلی باید استاندارد مورد نیاز را در آزمون سواد آموزی و تست سواد آموزی برای آموزش ابتدایی معلم (LANTITE) داشته باشند. دانش آموزان در طول اولین سال تحصیلی، سواد آموزی و آزمون های حسابداری ملی را انجام خواهند داد. دانش آموزان نیاز به برآورده شدن استاندارد هر آزمون را به عنوان یک پیش شرط برای دوره نهایی دوره حرفه ای خود را. این دانشگاه برای حمایت از دانش آموزانی که به استاندارد مورد نیاز در سواد یا حسابداری و یا هر دو تست دسترسی ندارند، ارائه می دهد. دانش آموزان در هر آزمایش سه تلاش را انجام می دهند. هر دانشجویی که نمیتواند به طور استاندارد در سه بار در آزمون سوادآموزی یا معادلات رایج به طور استاندارد برآورده شود، معمولا به آنها توصیه می شود که به یک دوره جایگزین مراجعه کنند.

آنچه را یاد می گیرید

این مدرک طراحی شده است تا مربیان ماهر، متعهد و انعطاف پذیر را آموزش دهد. تمرکز بر یادگیری عملی است و شما مهارت های مورد نیاز برای آموزش در حوزه های یادگیری درسی اصلی در مدارس را از سال هفتم تا 12 سال به دست خواهید آورد. چهار زمینه مهم مطالعه وجود دارد:

 • مطالعات برنامه درسی
 • تجربه حرفه ای
 • مطالعات تحصیلی
 • تعلیم و تربیت

دوره های مورد مطالعه شامل سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی در محوطه دانشگاه می باشد. برخی از دوره ها نیز به صورت کامل آنلاین یا با پشتیبانی آنلاین ارائه می شوند. یادگیری با سخنرانی های آنلاین، فعالیت های یادگیری، خواندن و انجمن های گفتگو تکمیل خواهد شد.

در طول تحصیل شما در 60 روز از موعد نظارت شرکت می کنید.

دانشجویان همچنین می توانند تحصیلات تکمیلی استرالیایی را در زمینه آموزش و پرورش اسلامی تحصیل کنند، که فارغ التحصیلان را با دانش و فعالیت فراگیر در دو دوره در پوهنتون های اسلامی آموزش می دهد: اصول و پراکسیس و آموزش و پرورش اسلامی: آموزش و یادگیری کلامی. تعلیم و تربیت اسلامی با هدف ارتقاء یادگیری مؤثر و فراگیر برای تدریس دانش آموزان مقطع متوسطه در مدارس اسلامی یا مدارس با دانشجویان مسلمان است.

چرا استاد آموزش (ثانویه)

ما بزرگترین آموزشگاه عالی در جنوب استرالیا هستیم. یادگیری عملی تمرکز اصلی است و شما تجربه صنعت را با شروع ترم اول خود خواهید گرفت.

شما همچنین دعوت میشوید تا در دوره ای از کارآموزی که در مدارس مربوط به برنامه های باهوش و باهوش، آموزش ملی استثنایی برای مدارس محروم (NETDS) و جشن های مختلف فرهنگی شرکت می کنید شرکت کنید. فرصتی برای کار با دانش آموزان آسیب پذیر وجود دارد که به عنوان بخشی از برنامه های هوشمند مدارس تحت تاثیر آسیب، سوء استفاده و غفلت قرار می گیرند. به عنوان دانشگاهی استرالیا:

 • ما شماره 1 در جنوب استرالیا برای رضایت دانشجویان هستیم (1)
 • ما بزرگترین دانشگاه استرالیای جنوبی با بیش از 31،000 دانش آموز هستیم
 • ما دارای رتبه 26 در رتبه بندی دانشگاه جهانی QS برای موسسات زیر 50 ساله در سال 2017 (2)

تعهد ما به تحقیق با تمرکز صنعت در استرالیا جنوبی بی سابقه است. در سال 2015، ارزیابی جامع در تحقیقات برای استرالیا، 97 درصد از تحقیقات ارزیابی ما رتبه جهانی یا بالاتر بود. زمان بسیار خوبی برای انتخاب UniSA برای تحصیلات تکمیلی خود است.

1QILT: پرسشنامه تجربه دوره 2015-2016 مورد رضایت کلی
22017 QS بالا 50 دانشگاه در سن کمتر از 50 سال

شغل شما

معلمان علاقمند به یادگیری و تعهد به توسعه اجتماعی، عاطفی، علمی، جسمی و روانی دانش آموزان هستند. مهارت های بین فردی توسعه یافته، صبر، و همچنین مهارت های سازمانی بی عیب و نقص، ویژگی های کلیدی مربیان موفق می باشد.

تقاضا برای معلمان بالا است، و درجه تحصیلات UniSA در رتبه اول برای اشتغال فارغ التحصیلان رتبه اول قرار دارد. فارغ التحصیلان می توانند به عنوان معلم های ثانویه در مدارس و زمینه های مرتبط با تحصیل در مراکز شهری و منطقهای در سطح ملی و بین المللی کسب کنند. کارفرمایان عبارتند از:

 • وزارت آموزش و پرورش
 • آموزش و پرورش کاتولیک جنوب استرالیا (CESA)
 • انجمن مدارس مستقل (AISSA)

* QILT مقصد تحصیلات تکمیلی 2014-2015 شاخص کار مشغول به کار تمام وقت و بررسی تحصیلات عالی استرالیا 2016

ارتباطات واقعی در جهان

یادگیری در محل کار تمرکز اصلی و در طول تحصیلات شما است، شما 60 روز از مکان های مبتنی بر رشته را کامل کنید. این تجربه عملی شما را به مهارت و اعتماد نیاز پس از فارغ التحصیلی و همچنین کمک به ایجاد شبکه های صنعتی و روابط. ما همچنین کارشناسی ارشد کارشناسی کارشناسی کارشناسی ارشد و فعالیتهای استخدامی و رویدادهای فارغ التحصیلان در استرالیا و خارج از کشور را میزبانی می کنیم.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی
University of South Australia

مشاهده 6 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of South Australia »

آخرین به روز رسانی ژوئن 7, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Duration
18 - 24 
تمام وقت
Price
28,900 AUD
هزینه های سال 2019، در هر سال (در هر EFTSL 1.0). 2020: 30،300 دلار AUD در سال (در هر 1.0 EFTSL)
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا

Study Education at UniSA