استاد تاریخ فرهنگی اروپا مدرن

عمومی

شرح برنامه

کاوش در تاریخ و فرهنگ اروپا از منظر جهانی

در این برنامه، نقش فرهنگ را در شکل گیری گذشته و حال بررسی می کنیم. ما فرهنگ را بررسی می کنیم. ما در مورد تاریخ ایده ها و شیوه های اجتماعی یاد می گیریم، مطالعه می کنیم که چگونه مردم امروز از تاریخ استفاده می کنند، نظریه های فرهنگی را اعمال می کنند، و شکل گیری هویت های اجتماعی و میراث را بررسی می کنند.

مورخان در این برنامه متخصصین در زمینه امپراطوری، تاریخ عمومی، نژاد، تاریخ رسانه ها، تاریخچه بدن، تاریخ فکری، مطالعات میراث و علوم انسانی دیجیتال هستند. ما تخصص علمی ما را به بحث در کلاس درس می رسانیم.

محدوده برنامه اروپا در یک محیط جهانی است. ما از رویکردهای فراملیتی و مقایسهای به موضوعاتمان استفاده میکنیم. ما اطمینان می دهیم که توازن بین تئوری و عمل تاریخ فرهنگی و میراث با ترکیب دوره ها، کارآموزی و پایان نامه ها وجود دارد. دانش آموزان در کارآموزی خود نظریه را به کار می گیرند. بعضی از موسسات تاریخی در زمینه تاریخ فرهنگی، کارآموزی را انتخاب می کنند، در حالی که دیگران کارآموزی مبتنی بر تحقیق را که بر روی پروژه های پیشرفته با محققان اوترخت کار می کنند، انتخاب می کنند. هر کدام از گزینه هایی که انتخاب می کنید، چالش هایی را برای تاریخنگاری در یک جامعه در حال تغییر تجربه خواهید کرد. تجربه کارآموزی شما باید به تحقیقاتی که برای پایان نامه شما انجام می دهید، متصل شود، که محصول یک روند دقیق و با ارزش است.

دانش آموزان از برنامه با مهارت در تاریخ، تجزیه و تحلیل و نوشتن و با تجربه کار حرفه ای ظاهر می شوند. توجه ما به تاریخ و میراث عمومی به بسیاری از فارغ التحصیلان کمک کرده است که در این زمینه ها شغل پیدا کنند. دانش آموزان دیگر آموزش های خود را برای استفاده خوب در زمینه های مختلف از سیاست خارجی و کار دیپلماتیک به روزنامه نگاری قرار می دهند.

این برنامه یک آهنگ انگلیسی و مسیر هلندی را ارائه می دهد. ماژول های ارائه شده در این آهنگ ها یکسان هستند - تنها زبان آموزش متفاوت است.

چرا در اوترخت تحصیل میکنید؟

 • اوترخت یکی از سخت ترین و پیشرفته ترین برنامه های تاریخ فرهنگ در اروپا است.
 • این برنامه با توجه به نقش گذشته در حال حاضر و با استفاده از نظریه های تاریخ فرهنگی به منظور انتقاد از تاریخچه و میراث عمومی، توجه می کند.
 • این برنامه از تجارب داخلی و بین المللی برخوردار است. دانشجویان دوره های کارآموزی در موسسات برای تاریخ عمومی و میراث و یا قرار دادن در مراکز و پروژه های پژوهشی دانشگاه را انتخاب می کنند. آنها همچنین می توانند یک ترم در خارج از کشور انتخاب کنند.
 • دانش آموزان در طول تحصیلات خود، راهنمایی و راهنمایی علمی شخصی دریافت می کنند.
 • استادان ما معلمان ماهر هستند که کارهای نوآورانه ای را در تاریخ فرهنگی، تاریخ عمومی و میراث و زمینه های علوم انسانی دیجیتال ایجاد می کنند. چندین مورخان عمومی درگیر هستند.
 • ما با شما کار می کنیم تا منابع و مواد مورد علاقه خود را پیدا کنید، به شما آموزش می دهد که چگونه آنها را به طور انتقادی تحلیل کنید و دانش جدیدی در مورد جامعه ای که مرتبط و معنی دار است، تولید کنید.
 • سمینار حرفه ای فرهنگی ما، فارغ التحصیلانی است که در حال حاضر در روزنامه نگاری، موزه ها و سازمان های دولتی کار می کنند و یا شرکت های راه اندازی خود را تاسیس کرده اند. آنها تجربیات خود را در مورد انتقال دانشآموخته از تاریخ فرهنگی و زندگی کاریشان به اشتراک میگذارند. دفتر خدمات شغلی همچنین از کارگاه آموزشی هدفمند برای هدایت دانش آموزان از طریق یافتن حرفه ای پس از تحصیل خود ارائه می دهد.

پاره وقت

گزینه پاره وقت اجازه می دهد تا برنامه کامل تمام وقت را بیش از دو سال به جای آن به پایان برسانید.

پس از فارغ التحصیلی

پس از فارغ التحصیلی از برنامه استاد در تاریخ فرهنگی اروپا مدرن، شما:

 • درک اینکه چگونه ساکنان اروپایی و اروپایی در فرایندهای جهانی درگیر و تولید می شوند.
 • داشتن مهارت و دانش برای تجزیه و تحلیل و درک فرهنگ و تاریخ فرهنگی
 • مجهز به ابزارهایی برای تحلیل رابطه بین تاریخ، حافظه و میراث است.
 • آماده باشید برای حرفه ای که نیاز به توانایی پردازش و تولید دانش سریع داشته باشد و مهارت های تحلیلی و ارتباطی خوب را در اختیار شما قرار دهد.

در برنامه خود شما این فرصت را به طور فعال در توسعه حرفه ای خود خواهید داشت .

فارغ التحصیلان برنامه ما مشاغل را در موزه ها و سازمان های میراث فرهنگی، آموزش، رسانه ها، سیاست، گردشگری، تحقیقات و دانشگاه ها، همچنین در روزنامه نگاری، کارآفرینی و کسب و کار پیدا کرده اند.

چشم انداز شغلی

فارغ التحصیلان ما دارای تخصص اجتماعی مرتبط با سطح آکادمیک هستند که در زمینه هایی نظیر سیاست فرهنگی (شهرداری، منطقه ای، ملی و اروپایی)، روزنامه نگاری، سازمان های رسانه ای، تاریخ عمومی، بخش موزه، صنعت فرهنگ، بخش غیر انتفاعی به طور کلی و آموزش و پرورش. شما همچنین می توانید این برنامه کارشناسی ارشد را با یک برنامه برای تبدیل شدن به یک معلم تاریخی درجه یک ترکیب کنید.

حرفه ای حرفه ای

فارغ التحصیلان برنامه تاریخچه فرهنگ ما بیشتر مشاغل را در موزه ها و سازمان های میراث و همچنین در زمینه تحصیلات متوسطه یافت می کنند:

 • راهنما در موزه ریککس
 • معلم مقطع دبیرستان در SPCO Groene Hart
 • ویرایشگر تصویر در ویراستاران Matrijs
 • مربی موزه موزه ملی دریایی
 • مورخان موسسه فلورانس نایتنگال
 • سردبیر در اطلس میراث فرهنگی، ویراستاران نووردوف

برای مثال، سایر فارغ التحصیلان مشاغل را پیدا می کنند: آژانس میراث فرهنگی هلند | موزه ملی آثار باستانی هلندی دانشگاه لیدن | Stedelijk Gymnasium Breda | Vrije Universiteit Brussel

حرفه های علمی

دانش آموزانی که می خواهند با یک دوره دکترا به تحصیل ادامه دهند، پس از مدرک کارشناسی ارشد، می توانند در یک دانشگاه تحقیقاتی (در تاریخ) در Utrecht University . با این حال، چندین فارغ التحصیل از برنامه استاد در تاریخ فرهنگی جایگاه دکترای خود را پیدا کرده اند.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2019

درباره این دانشگاه

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of int ... اطلاعات بیشتر

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of international rankings, and member of the renowned European League of Research Universities. اطلاعات محدود