استاد بیوانفورماتیک (لووان)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

همه چیز درباره استاد بیوانفورماتیک چیست؟

بیوانفورماتیک ها با توانایی آنها برای فرمول کردن سوالات مرتبط با زیست شناسی، طراحی و اجرای راه حل مناسب با مدیریت و تجزیه و تحلیل داده های بیولوژیکی و توالی مولکولی با توانایی بالا و تفسیر نتایج به دست آمده متمایز می شوند.

برنامه

این برنامه دو ساله بین رشته ای با تمرکز بر دستیابی به:

 • دانش پایه ای در زمینه های متنوعی از رشته های بیوانفورماتیک، از جمله آمار، زیست شناسی مولکولی، و علوم رایانه؛
 • دانش تخصصی در زمینه بیوانفورماتیک؛
 • مهارت های برنامه نویسی؛
 • مهارت های مهندسی

برنامه 120 اعتبار شامل یک بسته یابی مجدد (یک ترم)، یک بسته ی عمومی (دو ترم) و پایان نامه است.

استاد بیوانفورماتیک در یک جامعه تحقیقاتی قوی بیوانفورماتیک در KU Leuven، که ماهانه در گروه علاقه Bioinformatics علاقه مند است، تعبیه شده است. گروه های تحقیقاتی بیوانفورماتیک بر روی دانشگاه Arenberg و Gasthuisberg گسترش یافته و در بخش های تحقیقاتی سیستم های میکروبی و مولکولی (M2S)، مهندسی برق (ESAT)، ژنتیک انسانی، میکروب شناسی و ایمونولوژی (REGA)، سلول و مولکولی، شیمی و زیست شناسی تعدادی از این گروه های تحقیقاتی در زمینه بیوانفورماتیک همچنین با موسسه بیوتکنولوژی Flemish (VIB) همراه هستند.

مهلت درخواست برای سالهای 2020-2021

 • 1 مارس 2020 (برای شهروندان غیر EEA)
 • 1 ژوئن 2020 (برای شهروندان EEA)

KU Leuven از یک سیستم درخواست آنلاین استفاده می کند. شما می توانید فرم درخواست خود را از طریق www.kuleuven.be/application دانلود کنید و آن را ارسال کنید. دانش آموزان با مدرک Flemish می توانند www.kuleuven.be/studentenadministratie را مشورت کنید.

شهریه

شهریه شهریار برای 2019-2020 برای شهروندان EEA 938.8 یورو و برای شهروندان غیر EEA 6000 یورو است - به استثنا برای شهروندان دو ستون اول OECD / DAC که کشورهای در حال توسعه را برای آنها می شناسند که شهریه آنها 938.8 یورو است.


لطفا برای اطلاعات بیشتر به وب سایت مراجعه کنید: www.kuleuven.be/tuitionfees.

بین المللی

آیا شما به دنبال گسترش افق های خود هستید؟ فرصت های فراوانی برای انجام بخش تحقیق پایان نامه کارشناسی ارشد خود را در نهادهای مختلف شریک در خارج از کشور وجود دارد. علاوه بر این، ساکنین اروپایی می توانند تحقیق پایان نامه کارشناسی ارشد خود را در یک دانشگاه اروپایی یا شریک دیگری در چارچوب برنامه اراسموس انجام دهند. این دانشکده همچنین از ابتکارات دانشجویانی که مایل به انجام یک کار در یک شرکت یا سازمان در خارج از کشور و همچنین برنامه های تبادل با دانشگاه های همکار هستند، استقبال می کند.

اطلاعات بیشتر: www.biw.kuleuven.be/english/index.aspx

این یک برنامه ابتدایی استاد است و می توان آن را به صورت تمام وقت یا بخشی از زمان دنبال کرد.

آیا این برنامه مناسب برای من است؟

آیا شما یک زیست شناس بیوشیمی یا مولکولی هستید که علاقمند به ریاضیات و برنامه نویسی است؟ آیا شما یک ریاضیدان یا آماری هستید و میخواهید دانش خود را به سوالات پیچیده بیولوژیکی ببرید؟ آیا می خواهید روش های جدیدی را که توسط پزشکان، زیست شناسان و مهندسان بیوتکنولوژی استفاده می شود، بسازید؟ سپس این برنامه مناسب برای شماست!

مسیرهای شغلی

بیوانفورماتیک ها در حوزه علوم زیستی در حوزه وسیعی از علوم حرفه ای فعالیت می کنند: صنعت، دنیای دانشگاهی، مراقبت های بهداشتی و غیره. نیاز روز افزون به بیوانفورماتیک در تحقیقات بیولوژیکی و پزشکی، انواع مختلفی از فرصت های شغلی را در پژوهش های بنیادی و کاربردی فراهم می کند. 60٪ از فارغ التحصیلان ما Ph.D. پس از فارغ التحصیلی.

اهداف

نتایج تحصیلات استاد بیوانفورماتیک

دانش آموز

 1. دارای دانش گسترده ای از اصول ژنتیک، بیوشیمی و زیست شناسی مولکولی و سلولی است که پایه های سیستم های مدل، تکنیک های تجربی و تولید داده ها هستند که در بیوانفورماتیک تجزیه و تحلیل و مدل سازی می شوند.
 2. دارای دانش گسترده ای از رشته های ریاضی پایه (جبر خطی، حسابداری، سیستم های دینامیکی) است که مدل سازی ریاضی و آماری در بیوانفورماتیک را پایه ریزی می کند.
 3. کارشناسی ارشد مفاهیم و تکنیک های فناوری اطلاعات (مدیریت پایگاه داده، برنامه ریزی ساختار یافته و شی گرا، فن آوری وب معنایی) برای مدیریت و تجزیه و تحلیل مقادیر زیادی از داده های بیولوژیکی و بیومدیکال پیچیده و توزیع شده.
 4. کارشناسی ارشد مفاهیم و تکنیک های از یادگیری ماشین و آمار مکرر و بیزی که برای تجزیه و تحلیل و مدل داده های پیچیده ایکس استفاده می شود.
 5. بدست آوردن دانش از روش های اصلی زیست شناسی محاسباتی (مانند تجزیه و تحلیل توالی، تجزیه و تحلیل فیلوژنتیک، ژنتیک کمی، مدل سازی پروتئین، تجزیه و تحلیل آرایه).
 6. مهارت های بین رشته ای را برای ارتباط با متخصصان علوم انسانی، ریاضیات کاربردی، آمار و علوم رایانه ای برای رسم کردن مشکلات پیچیده بیولوژیکی به مدیریت داده ها و استراتژی های تجزیه و تحلیل داده ها پیشرفته کرده است.
 7. می تواند با همکاری این کارشناسان، آزمایش های پیچیده ای را انجام دهد و آنها را مستقل تجزیه و تحلیل کند.
 8. می تواند به طور مستقل جمع آوری و مدیریت داده ها از ادبیات تخصصی و پایگاه های عمومی عمومی و انتقاد از تجزیه و تحلیل و تفسیر این داده ها برای حل سوالات تحقیقات پیچیده، و همچنین ابزار توسعه برای حمایت از این فرآیندها.
 9. بررسی و درک تعامل با سایر حوزه های علمی مرتبط و درک مفاهیم پیشرفته تر و برنامه های کاربردی عملی و حل مسئله می باشد.
 10. تظاهرات انتقادی و بازتاب در نظریه ها، مدل ها یا تفسیرهای شناخته شده و جدید در تخصص را نشان می دهد؛ و می تواند به سرعت در حال یادگیری یا توسعه استراتژی های تحلیلی جدید و ترکیب آنها با مهارت های آموخته شده به تکامل سریع علوم زیستی و به ویژه در تکنیک های اوکی سازگار شود.
 11. ارائه تحقیقات شخصی، افکار، ایده ها و نظرات پیشنهادات در فعالیت های حرفه ای به شیوه ای مناسب، هر دو نوشته شده و در خور، به همت و به عموم مردم است.
 12. توسعه و اجرای تحقیقات علمی اصلی و / یا استفاده از ایده های نوآورانه برای تحقیق واحد.
 13. درک مسائل و مسئولیت های اخلاقی، اجتماعی و علمی، قادر به تجزیه و تحلیل تاثیرات محلی و جهانی بیوانفورماتیک و ژنومیک بر افراد، سازمان ها و جامعه است.

  مهندسی عمران

 14. دارای دانش نظری گسترده در زمینه روش شناسی در علوم رایانه است و می تواند این دانش را برای طراحی، پیاده سازی و ارزیابی سیستم، فرآیند، مولفه یا برنامه کامپیوتری برای حل مشکلات فنی بیوانفورماتیک اعمال کند.

  مهندسی علوم پایه
 15. دارای دانش تخصصی در زمینه سیستم های پیچیده است و می تواند این دانش را برای طراحی، پیاده سازی و ارزیابی روش های جدید برای حل مشکلات فنی در محیطی که از آن استفاده می شود از بیومارکتی استفاده کند.

  مهندسی عمران و مهندسی علوم زیستی
 16. دارای مهارت های پیشرفته در روش های تجزیه و تحلیل داده ها می باشد و می تواند این مهارت ها را برای ادغام داده ها از رشته های مختلف برای حل مشکلات بیوانفورماتیک در محیط های علمی، بالینی و بیوتکنولوژی اعمال کند.

مطالعات بیشتر

مستقیم:

 • مطالعات تکمیلی در تصویربرداری پیشرفته پزشکی (لووئن)
آخرین به روز رسانی آوریل 2020

درباره این دانشگاه

The broad range of educational programs in bioscience engineering at Bachelor and Master level reflects the all-around character of our Faculty. For these educational programs, it is important to rely ... اطلاعات بیشتر

The broad range of educational programs in bioscience engineering at Bachelor and Master level reflects the all-around character of our Faculty. For these educational programs, it is important to rely on the strengths of the scientific and innovative research. This is carried out in three departments: the Department of Earth and Environmental Sciences, the Department of Biosystems and the Department of Microbial and Molecular Systems. For educational and research purposes, the Faculty can use various facilities such as the Centre of Fruit Culture, the Experimental Farm for Animal Breeding, and the Greenhouse Facility with as well moderate as (sub)tropical environments. اطلاعات محدود