ENVIRONMENTS- اقتصادی زمین شناسی-خاک مدیریت مهندسی ژئوتکنیک-GEOMATERIAL-نانومواد IMACS کارشناسی ارشد یکپارچه علوم با طیف گسترده ای از رهبری در علم خاک رس طراحی شده توسط 4 موسسات است:

  • دانشگاه Poitiers (UP) در فرانسه (هماهنگ کننده)،
  • دانشگاه اویرو (UA) در پرتغال،
  • دانشگاه فنی کرت (TUC) (هانیا) در یونان،
  • دانشگاه فدرال ریو گرانده دو سول (UFRGS) (پورتو آلگره) در برزیل.
IMACS5

چرا مواد معدنی خاک رس؟

علاقه به خاک رس نتایج حاصل از در دسترس بودن می کنند و خواص فیزیکی و شیمیایی منحصر به فرد خود. بدون مواد معدنی دیگر در حال حاضر جذب آنقدر بزرگ علاقه.

علاوه بر استفاده از باستان مرسوم خود را به عنوان آجر، کاشی، سرامیک و برای پوشش کاغذ و مدیریت ضایعات اخیرا، خاک رس، بسیاری از برنامه های رمان پیدا کرده اند. مواد معدنی خاک رس افزایش در فن آوری ارائه کرده اند، چرا که آنها نانومواد ارزان هستند، و به عنوان مثل، آنها را به یک پتانسیل عظیمی برای سنتز نانوکامپوزیتهای پلیمری با خواص مکانیکی و حرارتی برتر. بهینه سازی جذب، کلوئیدی و خواص رئولوژیکی نیز باز می شود چشم انداز با استفاده از مواد معدنی خاک رس برای مصارف پزشکی، کنترل آلودگی، و حفاظت از محیط زیست. مواد معدنی خاک رس نقش مهمی در زمین شناسی اقتصادی (هر دو به عنوان منبع مهم مواد معدنی و در منابع انرژی اکتشاف) و مدیریت خاک بازی کند. خاک رس نیز اثرات منفی در بسیاری از مهندسی ژئوتکنیک، آشکار در قالب رانش زمین، mudflows، و بدتر از مواد ساخت و ساز مبتنی بر رس است.

دانش خشت بسیار بین و چند رشته ای است که آن را شامل زمین شناسی، ژئوتکنیک، کانی شناسی، فیزیکی و شیمیایی و جنبه های زیستی ژئوشیمیایی. IMACS اولین دوره کارشناسی ارشد پرداختن روش های تحلیلی و تحولات اخیر خود، خواص مواد معدنی خاک رس و همچنین حوزه های کاربردی اصلی آنها است.

بنابراین، ماهیت پیچیده و چند منظوره از خاک رس، و همچنین استفاده های متعدد و برنامه های کاربردی، تقاضا که مهندسان خاک رس یک آموزش چند رشته.

هدف از این برنامه IMACS

ترین کارشناسی ارشد موجود دوره های برخورد با خاک رس در یک رشته تک و یا دامنه که در علوم خاک رس لزوما بخش اصلی این دوره را تشکیل می دهند تمرکز (علوم زمین، مهندسی عمران و ژئوتکنیک، علم مواد، محیط زیست و علم زندگی، شیمی و مهندسی شیمی) . با این حال، علوم خاک رس یک تلاش چند رشته ای، ترکیب زمین شناسی، کانی شناسی، کریستالوگرافی، با فیزیک، geotechnology و مکانیک خاک همراه با غیر آلی، شیمی معدنی، شیمی کلوئید و بیوشیمی است.

IMACS (استاد بین المللی در و جوی پیشرفته خشت علوم) اولین برنامه چند رشته که دانش به طور گسترده ای توزیع شده از خاک رس با هم به ارمغان می آورد است. IMACS یکپارچه 2 سال برنامه استاد تحویل داده شده توسط چهار دانشگاه است: دانشگاه Poitiers (فرانسه)، دانشگاه فنی کرت (هانیا - یونان)، دانشگاه Aveiro (پرتغال) و دانشگاه فدرال ریو گرانده دو سول (پورتو آلگره - برزیل)، و توسط خشت گروه فرانسوی (GFA) و AIPEA (انجمن بین المللی مطالعه کانیهای رسی) که اعضای مرتبط IMACS حمایت شوند. این برنامه تحت یک طرح نرم افزار بسیار رقابتی به عنوان یک برنامه اراسموس موندوس مشترک استاد در ژوئیه 2009 تصویب شده توسط کمیسیون اروپا. در طول سال اول، دانش پایه در خاک رس، تحولات اخیر در خاک رس، روش های تحلیلی ارائه می شوند، به دنبال یک تخصص برای اولین بار در محیط زیست، خاک و سیستم های زمین شناسی. پس از این دوره آموزش، پروژه کارشناسی ارشد برنامه سال اول کامل. سال دوم شامل دو تخصص 1) Geomaterials و مهندسی عمران، و 2) خاک رس پیشرفته - نانومواد و مواد معدنی شفا. استاد پایان نامه (4 تا 6 ماه) این دومین سال کامل و می تواند در هر یک از آزمایشگاههای تحقیقاتی شریک که شبکه ای از بیش از 20 آزمایشگاه های تحقیقاتی برچسب و شرکت های خصوصی متعدد تشکیل می دهند انجام شده است.

هدف از این استاد است که به شکل فارغ التحصیلان سطح بالا با ارائه آنها طیف گسترده ای از تواناییها و ظرفیتهای با برنامه های کاربردی در محیط زیست، علوم زمین، مواد (Geomaterials و نانومواد) ... میان رشته ای از برنامه IMACS دسترسی به بازار کار بزرگ در سطح بین المللی می دهد. تعداد زیادی از آزمایشگاههای تحقیقاتی قادر به برای دانشجویان دکترا IMACS خوش آمد باشد. IMACS دانش آموزان جذاب برای هر مهندس موقعیت های خالی نیاز به دانش رس (خواهد بود محیط زیست و مدیریت مواد زائد، مهندسی عمران، خاک و صنایع مرتبط با مواد معدنی و منابع انرژی، مواد ژئو، صنعت سیمان و سرامیک، نانو مواد، آرایشی و بهداشتی و پزشکی ... ).

زبان آموزش زبان انگلیسی است. تکمیل برنامه درسی است که توسط یک مدرک کارشناسی ارشد یا کارشناسی ارشد چند بسته به تحرک دانشجویی پاداش.

این کارشناسی ارشد دوره به دانش آموزان برگزاری یک کارشناسی (یا مدرک معادل به 180 ECTS) و یا یک هم ارزی دانشگاهی بر اساس تجربه و حرفه ای (اعتبار از تجربه به دست آورد مورد نیاز است)، و درک مسلط به زبان انگلیسی است.

نقاط قوت ما:

  • در ارتباط با تقاضای صنعتی.
  • تخصص تجزیه و تحلیل برای مشخصات معدنی، geomaterial: پراش سنج اشعه ایکس، طیف سنجی مادون قرمز، اسکن و میکروسکوپ الکترونی انتقال، تجزیه و تحلیل حرارتی، توموگرافی ...
  • رویکرد فرارشته.
  • دو دوره کارآموزی در یک آزمایشگاه همکار (دانشگاه یا صنعت)، مشروط به نمرات به دست آورد.
  • دوره آموزشی بین المللی است.

مدارک مورد نیاز

متقاضی باید برای ارسال مدارک زیر: مدرک معادل به کارشناسی خبره (ترجمه انگلیسی) کپی از درجه مورد نیاز برای استفاده در یک دوره کارشناسی ارشد (حداقل مدرک کارشناسی یا معادل درجه شناخته شده ملی به 180 ECTS).

در صورت درخواست، متقاضی باید به رسمیت شناختن بین المللی از درجه مزبور به عنوان معادل کارشناسی ثابت و ارائه چنین به رسمیت شناختن رسمی ترجمه به زبان انگلیسی. معادل دانشگاهی می تواند بر اساس تجربه حرفه ای از متقاضی (اعتبار از تجربه به دست آورد) نسبت داد. در نتیجه، این برنامه این است که نه تنها به کارشناسی باز دانش آموزان.

توجه: برنامه را می توان حتی اگر کارشناسی ارسال به طور کامل در مهلت تکمیل نشده است. این وضعیت باید دقیقا در نامه توضیح اضافی توضیح داده شود. هیئت مدیره انتخاب IMACS تصمیم خواهد گرفت که در صورتی که برنامه پردازش می شود یا نه.

دانش آموزان از کشورهای زیر باید به سفارت فرانسه و یا کنسولگری در کشور خود در اسرع وقت تماس بگیرید: الجزایر، آرژانتین، بنین، برزیل، بورکینافاسو، کامرون، شیلی، چین، کلمبیا، کومور، کنگو برازاویل، ساحل عاج، گابن، گینه، هند، اندونزی، ایران، ژاپن، لبنان، ماداگاسکار، مالی، Marocco، موریس ، مکزیک، پرو، سنگال، روسیه، کره جنوبی، تایوان، تونس، ترکیه، آمریکا، ویتنام. این دانش آموزان باید CEF استاندارد (مطالعات در فرانسه مرکز) فرایند درخواست آنلاین در دنبال پردیس وب سایت فرانسه.این پردیس فرانسه گواهی پیش ثبت نام اجباری است.

مهارت در زبان به استثنای برای زبان مادری، سطح مسلط گواهی در زبان انگلیسی به عنوان اثبات دانش کافی از زبان انگلیسی مورد نیاز است. مهارت های اضافی در فرانسوی، یونانی یا پرتغالی نیز می تواند ارسال شود.

رونوشت از پرونده

رونوشت از پرونده ارائه لیست کامل از دوره های معتبر در طول کارشناسی با درجه به دست آمده در یک مقیاس توضیح داد (ترجیحا مقیاس درجه بندی ECTS یا هنجار بین المللی در مقیاس از A + تعریف شده توسط NCEFEC به E).

این سند باید یک سند رسمی ناشی از نهاد در رابطه با نام و امضای فرد مسئول از تشکیل شود و باید به زبان انگلیسی و یا یک کپی از ترجمه گواهی به زبان انگلیسی باید فراهم شود.

توصیه

دو نامه از مرجع نشأت گرفته از دو معلم مختلف، محققان و / یا حرفه ای، که به طور مستقیم متقاضی در طول یک دوره آموزش و یا کار شناخته شده است، توضیح مناسب متقاضی با توجه به برنامه کاربردی برای.

فرم ارزیابی تکمیل شده توسط فرد مسئول از آخرین آموزش (کارشناسی و یا کارشناسی ارشد دوره).

نامه انگیزه

تایپ و یا کلمه پردازش، به زبان انگلیسی، که در آن متقاضی توضیح میدهد که چرا او / او استفاده شده است، چگونه او / او فکر می کند که این نرم افزار می توانید او را / او کمک کند و به نفع / پروژه شخصی خود را، چه / اهداف حرفه ای خود هستند.

این نامه همچنین باید استدلال نامزد توضیح / اولویت خود را برای تحرک آموزش خود را ارائه دهد.

CV Europass

رزومه تحصیلی (به زبان انگلیسی) دادن اطلاعات اضافی برای ارزیابی و درک منافع متقاضی و مناسب به برنامه IMACS (متقاضی تجربه، پروژه، آموزش و یا مطالعات خارج از کشور مفید؛ تجربه کاری، فعالیت های حرفه ای واقعی و گذشته، متفرقه و زبان مهارت ها).

ایجاد CV Europass در وب سایت اتحادیه اروپا انجام شده است.

بموقع تکمیل و فرم درخواست را امضا کردند.

عکاسی کنندگان

کپی پاسپورت (یا شناسه)

توجه داشته باشید که دانش آموزان غیر اروپایی انتخاب شده که دارای یک گذرنامه با خلفی تاریخ انقضا به تاریخ طبیعی از پایان دوره که او / او برای (به عنوان مثال حدود 3 سال) وارد مطالعه شدند.

نامه توضیح اضافی (در صورت لزوم)

متقاضی می تواند در یک نامه جداگانه مسائل خاص، برای مثال توضیح دهید: نیازهای ویژه، از دست رفته اسناد ...

Vivez پواتیه از کورالی لالی در Vimeo و.

هزینه های ثبت نام

شهریه برای دانشگاه Poitiers در فاصله 270 یورو برای یک سال برای دانش آموزان اروپایی و غیر اروپایی (نرخ 2014-2015). اجباری عمومی بیمه درمانی «امنیت اجتماعی» برای ساکنان غیر اروپایی 220 یورو سال (نرخ 2014-2015) است. برای همه دانش آموزان از دانشگاه های اتحادیه اروپا از آمدن به دانشگاه فرانسه، EHIC (کارت بیمه درمانی اروپا) آنها را از طرح بیمه سلامت دانش آموزان فرانسه معاف.

شهریه برای دانشگاه فنی کرت در فاصله 700 یورو در هر ترم برای ساکنان اروپایی و غیر اروپایی است.

شهریه برای دانشگاه اویرو در فاصله 500 یورو در هر ترم برای ساکنان اروپا و برزیل و 2750 EUR برای ساکنان غیر اروپایی (به جز دانش آموزان برزیل) هیچ شهریه برای دانشگاه فدرال ریو گرانده دو سول است.

همه دانش آموزان هزینه های خود را سالانه در ماه سپتامبر به دفتر ثبت نام موسسه میزبانی پرداخت.

این هزینه ها شامل نهادی، آموزش، تدارکات را تحت پوشش، و هزینه های سازمانی در طول هزینه courses.These انجام عبارتند از (من) هزینه های سفر بین دوره های آموزشی مختلف، (II) اجاره مسکن، (III) هزینه اداری به غیر از آنهایی که دانشگاهی ( هزینه با توجه به روش های مهاجرت، بانکداری ...).

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
University of Poitiers
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
مارس 2020
Duration
تمام وقت
Price
- هزینه های متفاوت در نهاد است؛ لطفا نگاه کنید به شرح برنامه: هزینه ثبت نام برای جزئیات بیشتر
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
مارس 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا