استاد بازاریابی دیجیتال

عمومی

شرح برنامه

برنامه کارشناسی ارشد بازاریابی دیجیتال برای رشد یک نسل جدید از متخصصان بازاریابی پیشرو - متخصصان متخصص هوشمند که می توانند از رشد انفجاری فن آوری های آنلاین با استفاده از ابزار پیشرفته ترین و نوآورانه در کار روزانه خود بهره مند شوند، طراحی شده است.

روش آموزش تدریس Harbour.Space منحصر به فرد یک رشته تحصیلی قوی در مطالعات کسب و کار، مالی، حسابداری، بازاریابی و استراتژی با دانش دیجیتال عمیق و خاص در ویدیو های آنلاین، موبایل، ویروسی، رسانه های اجتماعی، و بازاریابی داده مبتنی بر داده ها ترکیبی از. شما شاهد روزهای اخیر نوآوری های گوگل، مایکروسافت، فیس بوک، توییتر، Netflix و دیگر بزرگترین شرکت های فن آوری خواهید بود.

استادان ما معلمان علمی نیستند - آنها متخصصان دیجیتال و بازاریابی هستند که هزاران کمپین تبلیغاتی را راه اندازی کرده اند و بسیاری از تصمیمات استراتژیک برنده شده اند.

پس از اتمام دوره کارشناسی ارشد دوره بازاریابی دیجیتال Harbour.Space، شما آماده خواهید بود که در بخش فروش یا بازاریابی یک مارک بزرگ، در یک آژانس تبلیغاتی یا در یک شرکت رسانه ای یا فن آوری مشغول به کار شوید. شما می دانید که چگونه به مارک ها برای برقراری ارتباط موثر با مخاطبان هدف خود با استفاده از مزایای عالی که تکنولوژی های آنلاین در حال ظهور به جهان آورده اند، کمک می کند.

ساختار برنامه

این برنامه شامل تعداد زیادی از موارد واقعی بازاریابی است که دانش آموزان درک درستی از تصمیم گیری در بخش بازاریابی شرکت واقعی کسب می کنند.

همه دوره ها هسته هستند، با این حال ما به شدت توصیه می کنیم دانش آموزان را به دوره های مشخص شده به عنوان انتخابی، به عنوان دانش آنها را در زمینه های مرتبط. در کل، 1 سال استاد شامل 15 ماژول از جمله 1 واحد کارگاه

ماژول ها

معرفی بازاریابی دیجیتال

مفاهیم بازاریابی دیجیتال 1.0

پیشرفته تجربه مشتری دیجیتال ارتباطات شرکت، PR

بی گناه شدن انسان،

استراتژی محتوا

داده رانده شده

ساخت سیستم های جستجوگر اینترنتی دیجیتال کامل

تجزیه و تحلیل دیجیتال با استفاده از پلت فرم بازاریابی Google

استادیار بازاریابی دیجیتال دیجیتال

طراحی مبتنی بر تحقیق با دیدگاه جهانی

مجوز محیط زیست حقوقی PR

تبلیغات دیجیتال

گفتگو شروع به کار

مهارت های عمومی سخنرانی

نسخه ی نمایشی Bootcamp روز

پروژه کپسول

رهبری برنامه


alt = "اندی Crestodina
استاد موسس / استراتژیک مدارس مداری مدارس

alt = "اندی Crestodina یک بنیانگذار و مدیر استراتژیک Orbit Media، یک شرکت طراحی وب سایت 38 نفره در شیکاگو است.

در طول 16 سال گذشته، اندی استراتژی وب و مشاوره را به بیش از یک هزار کسب و کار ارائه می دهد. اندی به عنوان یک سخنران برجسته در کنفرانس های ملی و به عنوان نویسنده ای برای بسیاری از بزرگترین وبلاگ ها خود را به تدریس بازاریابی اختصاص داده است.

اندی صدها مقاله در مورد استراتژی محتوا، بهینه سازی موتور جستجو، رسانه های اجتماعی و تجزیه و تحلیل را نوشته است.

  • فوربس 10 کارشناس بازاریابی آنلاین در 2015 تماشا کنید
  • مجله کارآفرین Top 50 Marketing Influencer در سال 2016
  • مربی در سال 1871، انکوباتور # 1 در ایالات متحده آمریکا
  • استادیار بازاریابی دیجیتال در دانشگاه لویولا

استفانی شواب

مدیر عامل، Crackerjack بازاریابی
رسانه های اجتماعی، بازاریابی محتوا

استفانی شواب مدیر برنامه بازاریابی دیجیتال Harbour.Space است. او مدیرعامل Crackerjack Marketing، یک سازمان بازاریابی دیجیتال متخصص در رسانه های اجتماعی، بازاریابی محتوا و بازاریابی نفوذ است. در 15 سال تجربه خود در تجارت الکترونیک و رسانه های دیجیتال، با 11 سال گذشته در رسانه های اجتماعی متمرکز شده است، او با مارک های شناخته شده ای مانند Target، Graco Baby، Pernod-Ricard، Citizen Watch و Abbott کار کرده است. تیم Stephanie با جوایز صنعت رسانه های اجتماعی از جمله جایزه Ragan PR Daily، جایزه WOMMIE، جایزه PRNews Platinum و جایزه OMMA افتخار می گیرند.

استفانی پیش از این برای سازمان های رسانه ای و روابط عمومی Kaplow PR و Converseon کار کرده است. او یک مشاور استراتژی مدیریت در فعالیت های خرده فروشی به شمول PricewaterhouseCoopers و در LakeWest Group، یک مشاور خرده فروشی بوتیک است.

استفانی همچنین عضو هیات علمی در دانشکده کوئینلان در دانشگاه شیکاگو و دانشکده جدید / پارسونز در نیویورک است.

آخرین به روز رسانی اوت 2019

درباره این دانشگاه

Harbour.Space is an innovative private university that combines technology and design, taught by industry leaders from around the world. The university is located in Barcelona, Spain.

Harbour.Space is an innovative private university that combines technology and design, taught by industry leaders from around the world. The university is located in Barcelona, Spain. اطلاعات محدود