تبدیل شدن به یک متخصص در تمام جنبه های استراتژی بازاریابی دیجیتال و شکل دادن به آینده کسب و کار

استاد ESEI در برنامه بازاریابی دیجیتال شما را با مهارت ها و دانش عملی مورد نیاز شرکت های نوپا و شرکت های مختلف در سراسر جهان تجهیز می کند. ایده آل برای متخصصان خلاق، متخصص خلاق ، این مدرک شما را برای موفقیت در زمینه رقابتی آنلاین بازاریابی آماده خواهد کرد.

استادیار ESEI در برنامه بازاریابی دیجیتال در بارسلونا ، یک شهر هوشمند مشهور جهان و مرکز خرید 5 مرکز راه اندازی ، با همکاری Click360formacion، یک شریک گوگل رسمی ، دارای مدرسان با تخصص کارآفرینی و بینش صنعت واقعی در جهان است .

پیوستن به برنامه برای تبدیل شدن به یک رهبر در زمینه بازاریابی دیجیتال و برقراری ارتباط مادام العمر با پایگاه دانشجویان بین المللی ، معلمان و استادان. ما به شما فرصتی برای ایجاد یک شبکه قوی در یک شهر که با اقدامات کارآفرینی و سرمایه گذاری بین المللی حرکت می کند، ارائه می دهیم.

اهداف و ساختار برنامه

بازاریابی تصویر بزرگ

کارشناسی ارشد ESEI در برنامه بازاریابی دیجیتال شما را به سمت حرفه ای از یک منظر تصویر بزرگ آموزش خواهد داد. شما درک عمیق از نحوه فعالیت های بازاریابی دیجیتالی را به وجود می آورید و آن را بخشی از یک استراتژی کسب و کار گسترده تر خواهید یافت.

جستجو و تجزیه و تحلیل

شما می آموزید و توسعه استراتژی های بهینه سازی موتور جستجو پیشرفته و استفاده از صنعت استاندارد وب سایت موقعیت یابی فن آوری . علاوه بر این، شما می توانید متخصص Google Analytics شوید و یاد بگیرید که ترافیک وب را تجزیه و تحلیل و تفسیر کنید .

رسانه های اجتماعی

ایجاد استراتژی های تبلیغاتی رسانه های اجتماعی و یادگیری نحوه ادغام کمپین های تبلیغاتی ارگ و پرداختی را در یک طرح جامع بازاریابی کسب و کار.

نام تجاری

شما در حال مطالعه نحوه توسعه نماد و گرافیک برای پروژه های بازاریابی و یادگیری نحوه ایجاد مونتاژ های صوتی و تصویری به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی آنلاین خواهید بود.

استراتژی بازاریابی ایمیل

شما تبدیل به یک بازاریاب ایمیل ماهر خواهید شد و یاد بگیرید چگونه برای ایجاد ایمیل های بهینه سازی شده و تجزیه و تحلیل و تفسیر نتایج به طور موثر.

تجربه ی کاربر

یاد بگیرید چگونه به محصول و یا خدمات از چشم انداز یک کاربر نگاه کنید و یک درک قوی از تجربه کاربری (UX) بهینه سازی کنید .

شبکه سازی

ارتباط با همکلاسی ها، معلمان، اعضای هیات علمی و کارشناسان صنعت و ایجاد یک شبکه قوی ، یک عنصر ضروری در موفقیت کسب و کار آینده است.

استاد بازاریابی دیجیتال یک برنامه کارشناسی تمام وقت است که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود و بیش از دو ترم تحصیلی دارد. شما می توانید این برنامه را در ماه اکتبر سالانه شروع کنید و در هر ترم یک مدول زیر دریافت می کنید:

نیاز به دانستن

 • تاریخ شروع - اکتبر هر سال
 • آموزش زبان انگلیسی 100٪
 • یادگیری تلفیقی
 • حالت مطالعه - تمام وقت
 • مدت زمان - 1 سال تحصیلی
 • حجم کار - 60 ECTS
 • برنامه کلاس - روزهای هفته، ساعت 6:30 تا 9:30 بعد از ظهر
 • کلاس های اسپانیایی فوق العاده در دسترس است

شرایط پذیرش

در ESEI، ما از یک رویکرد جامع در انتخاب ما استفاده می کنیم، با نگاهی به تمام عناصر برنامه شما و بالاتر از همه انگیزه و اشتیاق شما در پیگیری حرفه ای در حوزه انتخابی شما. مدارک مورد نیاز برای شروع برنامه شما عبارتند از:

 1. فرم درخواست آنلاین تکمیل شده
 2. مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد
 3. بیانیه ای از هدف
 4. گواهینامه مهارت های انگلیسی - TOEFL 85 / IELTS 6.0 / ESEI online test / گواهینامه داشتن حداقل سه سال به زبان انگلیسی.
 5. یک نامه مرجع علمی / حرفه ای
 6. CV به روز شد
 7. کپی پاسپورت معتبر / کارت شناسایی

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط ESEI International Business School Barcelona »

این دوره ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
تمام وقت
Price
9,300 EUR
پرداخت سالانه € 9300
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است