استاد انرژی و سیستم های ساختمانی

عمومی

4 مکان موجود

شرح برنامه

استاد انرژی و سیستم های ساختمانی

از ترم زمستانی 2014/2015 سیستم های قبلی برنامه های مقطع کارشناسی آب و هوا ساختمان و انرژی را به یک برنامه مشترک با دو رشته ساخت سیستم های آب و هوا و انرژی هم ادغام شدند. را به حساب این توسعه و برنامه مدرک کارشناسی ارشد قبلی در حال ساخت آب و هوا از ترم زمستانی 2014/2015 تطبیق اطلاعات به / برنامه کارشناسی ارشد کارشناسی جدید متوالی است. اعطای مفهوم اساسی روشمند از برنامه کارشناسی ارشد در منطقه انتخابی برنامه مطالعه جدید نگهداری می شوند در مکمل هدف، ایجاد یک گرایش قوی تر به سوی مسائل فنی انرژی استفاده می شود. مهارت های کارشناسی به دست آورد در درجه کارشناسی ارشد در سه ترم افزایش یافته است.برنامه کارشناسی ارشد انرژی و سیستم های ساختمانی (EGS) در به سرعت در سال های اخیر، زیست محیطی، الزامات پر انرژی و آب و هوایی را برای طراحی، ساخت و بهره برداری از ساختمان ها و سیستم های انرژی افزایش تمرکز دارد. به عنوان نمونه: ملاحظات سیستم جامع در برنامه ریزی و ساخت و ساز بهره برداری و پردازش معاملات فراگیر مسائل کیفیت. نمونه ساختمان فنی معاملات شبکه های مرزی اتوماسیون ساختمان هستند، تکامل نما از منفعل به جزء فعال، مفاهیم مدیریت بهینه سازی، و غیره نمونه انرژی فنی شامل توسعه مفاهیم انرژی مربوط به محله یا برنامه ریزی و پیاده سازی سیستم های مدیریت انرژی. برنامه کارشناسی ارشد دانشجویان برای اشغال ماهر به عنوان یک مهندس در منطقه مفهومی در موضوع گسترده ای از انرژی و ساخت و ساز آماده می شود.خواهد شد زمینه / فرصت های مهارت های حرفه ای که با ارزش برای کسانی که مایل به کار در ارشد در برنامه ریزی، اجرا و مدیریت ساختمان و همچنین برای تولید کنندگان از ساختمان یا سیستم ها، سیستم ها و قطعات فنی انرژی سروکار دارند. تاکید خاص بر روی کسب روش های علمی و مهارت ها، در میان چیزهای دیگر قرار می گیرد، همچنین برای کار علمی بیشتر در تحقیق و توسعه (R & D) برای شرکت ها یا موسسات مورد نیاز است. مطالعه علمی و پروژه محور مورد استفاده در همکاری نزدیک با موسسه سیستم های ساختمان و انرژی (IGE) دانشگاه Biberach است ..فعالیت های معمول در حرفه آینده خود را ممکن است شامل: - توسعه و اعتبار ساخت و ساز و انرژی مفاهیم با ابزار شبیه سازی مدرن - طراحی مدیریت انرژی و راه حل های مدیریت تاسیسات - توسعه اجزای انرژی کارآمد و سیستم های ساخت و ساز خدمات و برنامه های کاربردی مهندسی انرژی - توسعه، برنامه ریزی، اجرا و بهره برداری از سیستم های انرژی غیر متمرکز و تجدید پذیر - خدمات مشاوره در زمینه طراحی انتگرال، ساخت و بهره برداری از ساختمان ها و سیستم های انرژی - پژوهشگر / -در مؤسسه ها و دانشگاهها (در میان دیگران با تز دکترای) - خود اشتغالی به عنوان یک طرح و مهندسی مشاوره / -در فارغ التحصیلی موفق بنابراین باز می شود تا فرصت های شغلی متنوع این فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد ما در تقاضای زیادی در بازار است.یک نظرسنجی در میان فارغ التحصیلان ترم آخر نشان داد که بیش از 90٪ از یک کار در یک زمان کوتاه پیدا کرده اند.

اطلاعات کلیدی

دوره استاندارد مطالعه از جمله پایان نامه 3 ترم کارشناسی ارشد. یک مطالعه تمام وقت وجود دارد. برای سال های دوره کارشناسی ارشد به پایان رسید می دهد 90 اعتبارات. پس از اتمام موفقیت آمیز تمام امتحانات در انرژی برنامه کارشناسی ارشد و سیستم های ساختمانی به دست آمده کارشناسی ارشد علوم (کارشناسی ارشد)

گزینه های دسترسی

نیاز پذیرش برای برنامه مستر EGS مدرک دانشگاهی در رشته مهندسی برنامه و یا در مطالعات علمی و فنی قابل مقایسه با دیگری است. نتیجه آزمون باید بالاتر از حد متوسط ​​باشد. مکان مطالعه در دسترس با توجه به نتایج حاصل از روش انتخاب خود دانشگاه اختصاص داده است. UAاستعداد و انگیزه از نامزد در این مورد مورد آزمون و ارزیابی در یک مصاحبه شخصی است.
آخرین به روز رسانی May 2015

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Traditionell eine Hochschule für Bauwesen steht die Hochschule Biberach für die klassischen Disziplinen Architektur und Bauingenieurwesen. Spezialangebote differenzieren diese Studienangebote: Projekt ... اطلاعات بیشتر

Traditionell eine Hochschule für Bauwesen steht die Hochschule Biberach für die klassischen Disziplinen Architektur und Bauingenieurwesen. Spezialangebote differenzieren diese Studienangebote: Projektmanagement (Bau) sowie Betriebswirtschaft (Bau & Immobilien). اطلاعات محدود
Biberach , اولم , لندن , زوریخ + 3 بیشتر کمتر