مروری درجه

 • چالش های کسب و کار جهانی را بیان کنید و حرفه خود را در بازارهای مالی، تحلیل مالی شرکت ها و مدیریت سرمایه گذاری افزایش دهید.
 • همکاری با برنامه های شبیه سازی بازار مالی در مدرن ترین اتاق بازرگانی IRESS در محوطه دانشگاه، که شامل ابزار تغذیه داده ها و تجزیه و تحلیل های مالی است - همان فن آوری مورد استفاده بانک های پیشرو در جهان و شرکت های سرمایه گذاری است.
 • کامل 150 ساعت قرار دادن صنعت با یک سازمان محلی یا بین المللی کامل.
 • مطالعات خود را با انتخاب دوره های انتخابی که با منافع شما یا نیازهای توسعه حرفه ای مانند بانکداری چینی سازگار است، ترتیب دهید.
 • از طریق برنامه همکاران اجرایی، یک رهبر ارشد کسب و کار هدایت می شود.
 • یک برنامه درسی را که توسط تحقیقات جهانی در امور مالی (1) مطلع شده است، مطالعه کنید.
 • شرایط تحصیلات عالی را برای مدرک پیشین واجب کنید و فقط در حدود 1.5 سال تحصیل کنید.
 • مدرسه کسب و کار University of South Australia در بالاترین درصد در سراسر جهان رتبه بندی شده است (2) و به طور کلی پنج ستاره برای برتری در رتبه بندی ستاره QS ستاره 2019 اهدا شده است.
 • رتبه بندی در 150 موسسه در جهان برای حسابداری و مالی (3).
 • UniSA شماره 1 در SA برای نتایج کارهای کارشناسی ارشد در کسب و کار و مدیریت (4) است.

(1) 2018 Excellence in Research for Australia (ERA).

(2) UniSA School of Business یکی از نه نهاد در استرالیا و 180 در سراسر جهان است که توسط EQUIS (از بیش از 16،500 در سراسر جهان) تأیید شده است. EFMD، فوریه 2019

(3) 2019 QS رتبه بندی موضوع.

(4) QILT: پرسشنامه تجربه دوره دوره Surveyed Outcomes Quarterly 2016-18 - Employment Indicator Full-time. دانشگاه های عمومی تاسیسات SA فقط.

عکس فوری

با استاد مالی، شما برای مدیریت چالش های صنعت مالی در حال توسعه سریع مجهز خواهید بود.

این درجه تمرکز زیادی بر یادگیری مبتنی بر تجربه دارد. شما از برنامه شبیه سازی بازار مالی در اتاق بازرگانی مالی جدید استفاده می کنید و با صنعت تجارت مشتقات جهانی همکاری می کنید. شما همچنین می توانید برای ارتقاء مهارت های کسب و کار و تجربه کسب و کار خود را از طریق قرار دادن کسب و کار حرفه ای در استرالیا و یا خارج از کشور را انتخاب کنید.

شما فارغ التحصیل خواهید شد برای نقش های ارشد در بخش خدمات مالی و در کاربرد نظریه فعلی به مسائل مربوط به دنیای واقعی مهارت دارید.

آنچه را یاد می گیرید

استاد امور مالی شامل 16 دوره در زمینه هایی نظیر نظریه مالی و بازار، مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته و اقتصاد سنجی بازارهای مالی است. شما همچنین به عنوان بخشی از مطالعات خود دو گزینه را مطالعه خواهید کرد. یکی از گزینه های انتخابی شما یک نمایشگاه 150 ساعته در استرالیا یا خارج از کشور است.

چرا استاد مالی

به عنوان یک فارغ التحصیل، شما می توانید مطمئن باشید که استاد مالی در سطح جهانی رقابتی است که در سطح بین المللی برای کیفیت و ارتباط آن با صنعت مورد احترام است.

در مطالعات شما، شما در امور مالی پیشرفته شرکت، مدیریت سرمایه گذاری و مالی رفتاری تمرکز خواهید کرد. شما در چارچوب صنعت بسیار تنظیم شده مهارت تفکر انتقادی و استراتژیک را توسعه خواهید داد. تحت هدایت متخصصان تحقیقاتی با تجربه بسیار بالا، شما مهارت های تحقیقاتی و تحلیلی خود را تقویت خواهید کرد. شما همچنین می توانید برای کسب مهارت های مشاوره کسب و کار و تجربه حرفه ای خود را از طریق 150 ساعت کسب و کار در استرالیا یا خارج از کشور انتخاب کنید.

شما همچنین می توانید این فرصت را برای یادگیری در مدرن ترین اتاق بازرگانی IRESS خود در محوطه دانشگاه داشته باشید که حاوی اطلاعات مربوط به تغذیه داده ها و ابزارهای تجزیه و تحلیل مالی است - همان فن آوری مورد استفاده بانک های پیشرو در جهان و شرکت های سرمایه گذاری.

تجربه دانشجویی غنی سازی

تحویل انعطاف پذیر و برنامه های فوق برنامه ما با توجه به شیوه زندگی، شیوه ترجیحی یادگیری و منافع حرفه ای طراحی شده است. شما می توانید از ترکیب مطالعات آنلاین و تحصیلی، آموزش نیمه وقت یا تمام وقت، دوره های فشرده مدرسه تابستانی و زمستانی، مشاوره و فرصت های شبکه سازی با صنعت و توسعه مهارت های رهبری بهره مند شوید. شما همچنین می توانید Pathways یادگیری شتابزده را جستجو کنید و از مرکز کسب و کار ما کسب و کار درخواست کمک بگیرید.

شغل شما

فارغ التحصیلان این رشته از طیف وسیعی از مهارت ها و دانش تخصصی خود برای استفاده از نقش های مدیریتی در سطح محلی و خارج از کشور استفاده می کنند.

شما می توانید نقش هایی مانند بانکدار تجاری، مدیر مالی، حسابرس مالی، مدیر صندوق جهانی یا حسابرس در زمینه هایی مانند:

 • بازرگانی و سرمایه گذاری بانکی
 • خزانه داری شرکت
 • کارگزاری
 • مدیریت ارشد ارز خارجی
 • وام
 • ادغام و ادغام
 • سیاست یا تحقیق

ارتباطات واقعی در جهان

کارکنان آموزش ما صنعت با تجربه و حفظ ارتباط نزدیک با سازمان های حرفه ای پیشرو مانند انجمن جهانی ریسک حرفه ای (GARP) و مؤسسه حسابدار قانونی (CFA). این همکاری تضمین می کند که دانش شما در حرفه شما به نیازهای دینامیک صنعت برسد و شرایط تحصیل شما مرتبط و قابل اجرا باشد.

در حالی که تحصیل می کنید می توانید تجربه صنعت با ارزش را از طریق قرار دادن کارهای صنعتی در استرالیا یا یک تجربه تحصیلی بین المللی از طریق بیش از 60 شریک در آسیا، اروپا، آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی دریافت کنید. پیوندهای ما با تسهیلات تحقیقاتی UniSA اطمینان حاصل می کند که یادگیری شما به آخرین فن آوری ها، نظریه ها و برنامه های کاربردی دانش مالی متصل می شود.

قرار دادن و کارآموزی شکاف بین تحصیل و کار را از بین می برد. ارتباطات ما با صنعت باعث ایجاد فرصت هایی برای رشد شما می شود. این تجربیات، اعتماد به نفس در دنیای کسب و کار را ایجاد می کند و به شما یک امتیاز رقابتی می دهد.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی
University of South Australia

مشاهده 6 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of South Australia »

آخرین به روز رسانی ژوئن 7, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Duration
تمام وقت
Price
34,400 AUD
هزینه های سال 2019، در هر سال (در هر EFTSL 1.0). 2020: AUD $ 35،900 در سال (در هر 1.0 EFTSL)
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا

Hear from our academics: Finance at the University of South Australia