استاد از آن در کسب و کار (MITB)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

قطعی استاد از آن در کسب و کار (MITB) برنامه شما لبه بی نظیر با دانش از داده ها، فرآیندها، فن آوری و استراتژی های مدیریت دهد. با دو آهنگ تخصص منحصر به فرد را انتخاب کنید، به شما خواهد شد آماده به رهبری صنعت در زمان انتقال.

خدمات مالی آهنگ: قد افزایش سنگاپور به عنوان بانکی آسیا و مرکز مالی نیازمند نسل جدیدی از کسب و کار حرفه ای IT برای بخش خدمات مالی به سرعت در حال رشد است. SMU MITB (FS) یک برنامه فشرده طراحی شده برای داماد حرفه ای در سطح جهانی مهارت در مدیریت فرایند، عملیات، راه حل های فناوری و استراتژی های نوآوری است. برنامه درسی آن، با ورودی از بیش از 60 کارشناسان صنعت، دانش عمیق از روش های کسب و کار و مفاهیم مدیریت برای فناوری و گروه عملیات را فراهم می کند. MITB (FS) است که در T & O حرفه ای که مایل به افزایش دانش خود را برای پیشبرد حرفه ای و حرفه ای دیگری مشتاق به کشتی سوار در بانکی T & O حرفه هدف.

تجزیه و تحلیل ترافیک آهنگ: در یک محیط رقابتی، آماده کردن اطلاعات کسب و کار و تجزیه و تحلیل داده بر اساس یک زمان واقعی برای تصمیم گیری، ایجاد ارزش و توسعه مزیت رقابتی پایدار ضروری است. SMU MITB (AT) برای اولین بار از برنامه های کارشناسی ارشد حرفه ای آسیا برای دیدار با این تقاضا است. شرکت-طراحی شده توسط شرکت های پیشرو در بخش جهانی و منطقه ای از مهمان نوازی، گردشگری، زنجیره تامین، خرده فروشی، بهداشت و درمان، بخش عمومی و ارتباطات از راه دور، آن را وعده داده درک قوی و سیستماتیک در سراسر فرآیندها، عملیات، داده ها، راه حل های فناوری و نظارت مدیریت. آن است که در حرفه ای با پس زمینه در علوم کامپیوتر، سیستم های اطلاعات، IT، مهندسی یا علوم هدف است.

تجزیه و تحلیل ترافیک آهنگ (مخلوط آموزش): MITB تجزیه و تحلیل ترافیک مخلوط آموزش با هدف ارائه یک برنامه با کیفیت بالا است که به مخاطبان جهانی (تمرکز بر آسیا) در دسترس که به شرح زیر MITB موجود (تجزیه و تحلیل) برنامه درسی. این برنامه MITB یادگیری تلفیقی برای حرفه ای ها که قادر به نقل مکان به یک کشور دیگر، به دنبال یک آموزش و پرورش فارغ التحصیل شما امکان پذیر خواهد شد. جلسات کلاس به ترکیبی از چهره به چهره سخنرانی ها و با سخنرانی آنلاین با بحث، دست در جلسات، کلاس های تمرین های حل مسئله و کار گروه.

خدمات مالی تجزیه و تحلیل ترافیک آهنگ: فناوری هل دادن پاکت نامه برای موسسات مالی در بسیاری از جبهه - برای مثال، داده های مشتری، اقدامات خطر، ظرفیت، انتظارات بازار و بهره وری عملیاتی. نهادهایی که اهرم در تجزیه و تحلیل به دست آوردن بینش به مشتریان، عملیات و فرصت های بازار خود می تواند خود را برای ادامه موفقیت و موقعیت. تبدیل داده ها را به بینش عملی نیاز به تجزیه و تحلیل و افراد با دانش در حوزه کسب و کار و مهارت در استفاده از ابزار. تجزیه و تحلیل می تواند در تمام خطوط از کسب و کار در یک موسسه مالی در مناطق که شامل قوی تر اما به فرسایشی مشتری، فروش متقاطع محدود نمی شود، ارزش یک معامله می تواند با استفاده از تجزیه و تحلیل باز شده است. علاوه بر این، تجزیه و تحلیل ترافیک کمک کند مبارزه با تقلب موثر تر در حالی که حفاظت مشتریان. امروز، مدیریت ریسک نیاز به احیا شود. بهینه سازی به درایو سود مورد نیاز است. MITB (FA) جادوها چابکی در داده های را به بینش عملی بتن که رشد در صنعت خدمات مالی

برنامه مسکونی

زمان قسمت و کامل مطالعات زمان تمام وقت نامزدی 1 سال به حداکثر 2 سال و 8 ماه.

پاره وقت نامزدی 2 سال به حداکثر 4 سال است.

این برنامه اجرا می شود MITB سال تحصیلی خود را در 3 ترم به طور منظم. هر یک از این شرایط 15 هفته به طور منظم است و سپس به دو مینی نظر 7 هفته با یک استراحت 1 هفته تقسیم شده است.

همه کلاس ها یا در شب روز هفته از 19:00 به بعد، صبح روز شنبه، یا شنبه بعد از ظهر برگزار می شود. این زمان باید به جای برنامه کار از دانش آموزان ما پاره وقت به صورت همزمان کار و دانش آموزان تمام وقت ما که با فایل پیوست در صنعت مشغول انتخاب شده است.

مخلوط آموزش قسمت مطالعات زمان

پاره وقت حداقل نامزدی 1 سال و حداکثر 3 سال است. تجزیه و تحلیل ترافیک (مخلوط آموزش) برنامه خواهد شد در مجموع از 4 بلوک در برنامه درسی پوشش 13 واحد البته (در CU). آموزش شرایط به 4 بلوک از هر 12 هفته تقسیم شده است. هر بلوک با دوره های مسکونی تا 1 هفته پس از 10 هفته از جلسات آنلاین شروع می شود. شکست مدت یک هفته در پایان هر بلوک. کل برنامه 48 هفته شامل معافیت مدت طول می کشد.

هزینه

برنامه: S $ 100

ثبت

سنگاپور شهروندان و ساکنان دائمی - S $ 400 خارجی - S $ 500

شهریه *: S $ 45،000

برنامه مسکونی

تقویم تحصیلی

این برنامه اجرا می شود MITB سال تحصیلی خود را بر اساس آن از دانشگاه مدیریت سنگاپور، که در عمل در 3 ترم به طور منظم.

هر یک از این شرایط 15 هفته به طور منظم است و سپس به دو مینی نظر 7 هفته با یک استراحت 1 هفته تقسیم شده است.

زمان جدول

همه کلاس ها یا در شب روز هفته از 19:00 به بعد، صبح روز شنبه، یا شنبه بعد از ظهر برگزار می شود. این زمان باید به جای برنامه کار از دانش آموزان ما پاره وقت به صورت همزمان کار و دانش آموزان تمام وقت ما که با فایل پیوست در صنعت مشغول انتخاب شده است.

مخلوط آموزش قسمت مطالعات زمان

تقویم تحصیلی

تجزیه و تحلیل ترافیک (مخلوط آموزش) برنامه خواهد شد در مجموع از 4 بلوک در برنامه درسی پوشش 13 واحد البته (در CU). هر بلوک با 3 درس و چهره به چهره از هر 3 ساعت شروع خواهد شد برای پوشش 3 درس اول. درس و چهره به چهره ثبت خواهد شد برای کمک به کسانی که می توانند این جلسات حضور نداشت. جلسات کلاس سخنرانی با بحث ترکیب، دست در جلسات، کلاس های تمرین های حل مسئله، و کار گروهی. امتحانات خواهد شد در طول جلسات چهره به چهره در بلوک زیر چند امتحانات آنلاین proctored نیز در دسترس خواهد در یک مورد به مورد به باشد برگزار می شود. "

زمان جدول

در طول هفته 1 هر بلوک (مطالعات مسکونی - دوشنبه تا شنبه)، در کلاس های 9:00-12:00 با یک استراحت 12:00-02:00 شروع می شود، پس از یکی دیگر شروع کلاس بعد از ظهر در 2:00-17:00.

در طول جلسات آنلاین از هفته 2 تا 11، کلاس ها در شب جمعه 21:00-22:30 و شنبه صبح 10:30-12:00 و بعد از ظهر 12:30-14:00 برگزار می شود.

به ادامه مطلب، لطفا کلیک کنید اینجا.

/?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListing
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

A premier university in Asia, the Singapore Management University (SMU) is internationally recognised for its world-class research and distinguished teaching. Established in 2000, SMU’s mission is

A premier university in Asia, the Singapore Management University (SMU) is internationally recognised for its world-class research and distinguished teaching. Established in 2000, SMU’s mission is اطلاعات محدود