برنامه اولیه - فرصت های اولیه معلم صدور پروانه

ارائه شده توسط: کالج آموزش و پرورش

بررسی اجمالی

کسب خود را در اوایل دوران کودکی ویژه آموزش و پرورش درجه

تخصص در نیازهای منحصر به فرد از کودکان جوان با توانایی های یادگیری متنوع با درآمد کارشناسی ارشد آموزش و پرورش در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش و آموزش دوران کودکی ویژه. طراحی شده برای مربیان آینده نگر با مدرک کارشناسی در یک میدان غیر آموزش و پرورش، این برنامه منجر به اخذ مجوز اولیه معلم.

کمک به پاسخگویی به افزایش تقاضا برای متخصصان آموزش و پرورش ویژه در اوایل دوران کودکی ماهر و تایید شده است. این استادان در رشته آموزش و پرورش ویژه در اوایل دوران کودکی از دانش آموزان فراهم می کند با دست در آموزش در تعلیم و تربیت و روش و همچنین در مطالعه عمیق از نیازهای روانی، عاطفی و رشد و نمو کودکان.

تمام دوره ها به طور مستقیم با استانداردهای آموزش حرفه ای کنسرسیوم بین ایالتی معلم ارزیابی و پشتیبانی (InTASC)، انجمن بین المللی تکنولوژی در استانداردهای آموزش و پرورش برای معلمان (ISTE-T)، انجمن ملی برای آموزش کودکان جوان (NAEYC) و شورای تراز وسط قرار دارد برای کودکان استثنایی (CEC).

گراند کانیون دانشگاه نیز ارائه می دهد یک نسخه غیر اخذ مجوز از استاد آموزش و پرورش در آموزش خردسالان و در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش ویژه.

درجه نتایج

بدانید هنر آموزش دوران کودکی

به دست آوردن تخصص تخصصی در روشهای آموزشی، تعلیم و تربیت، سیاست های آموزشی، بهداشت کودک زودرس و توسعه، و حمایت از خانواده. این استادان در آموزش و پرورش ویژه در اوایل دوران کودکی آماده شما را به رشد در هر دو محیط آموزش عمومی و ویژه ای است که دانش آموزان خدمت از بدو تولد تا کلاس 3.

چه به شما خواهد آموخت

تبدیل به یک متخصص در توانایی های یادگیری متنوع

در این برنامه، دانش آموزان 224 ساعت تجربه زمینه کامل در هنگام تولد تا کلاس 3 کلاس های درس در هر دو محیط آموزش و پرورش خاص و عام. دانش آموزان همچنین در 16 هفته آموزش دانشجو، متشکل از 8 هفته در یک محیط آموزش و پرورش عمومی K-3 و 8 هفته در یک محیط خاص آموزش و پرورش K-3 شرکت می کنند. شما ترم نیز کامل در زمینه های زیر:

  • رشد دوران کودکی و توسعه
  • خانواده و جامعه دفاع از حقوق
  • روش آموزشی، مدیریت کلاس درس و تعلیم و تربیت
  • بررسی، تشخیص و مداخله با تأخیر رشد و دیگر نیازهای ویژه
  • سیاست های آموزشی بر اساس آریزونا-ملی و

نتایج حرفه ای

یک مدافع برای آموزش های اولیه 21 قرن

تبدیل شدن به یک معلم آگاه و یا مداخله عنوان یک فارغ التحصیل کارشناسی ارشد آموزش و پرورش در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش و برنامه آموزش دوران کودکی ویژه. این برنامه به شما واجد شرایط برای تبدیل شدن به یک تولد تا کلاس 3 مربی در مدارس دولتی و خصوصی، و همچنین تنظیمات دیگر که نیاز به صدور گواهینامه معلم.

محل برنامه

ONLINE

تحصیلات نسل بعدی با درجه آنلاین از گراند کانیون دانشگاه. کسب مدرک خود را با راحتی و انعطاف پذیری با دوره های آنلاین که به شما اجازه هر زمان مطالعه، هر جا. GCU ارائه می دهد رهبری با تجربه ترین در ارائه برنامه های مدرک آنلاین. اعضای هیات علمی تمام وقت و مدرسان کمکی طور کامل آموزش دیده، مجهز به پس زمینه قوی علمی و تجربه عملی در زمینه های خود را، در هر مرحله از راه حمایت از شما. طراحی با حرفه گرا حرفه ای در ذهن، کلاس های آنلاین ما یک محیط صمیمی است که باعث تحریک بحثهای جذاب و چالش برانگیز فراهم می کند. را انتخاب کنید از برنامه های در سراسر کالج متمایز ما، در مناطق اشتغال با تقاضای بالا. کلاس شروع غالبا.

شب

برنامه شب گراند کانیون دانشگاه تهیه کردن به خواسته های کار حرفه ای که یک محیط یادگیری در شخص ترجیح می دهند. کلاس های شب ما فقط یک بار در هفته دیدار و ارائه تعامل و بحث از یک کلاس درس دانشگاهی معمولی است. کلاس های شب برای یک شماره خاص از دانش آموزان طراحی شده، ارائه یک محیط گرم و پرورش که یک تجربه جذاب پشتیبانی می کند. در کوهورت شب، شما را از طریق برنامه تحصیلی خود را با همان همکلاسی های حرفه ای متفکر پیشرفت، فراهم آوردن فرصت به شبکه و ایجاد روابط که فراتر از کلاس درس است. کلاس شروع اغلب در مکان های مختلف، از جمله پردیس اصلی ما.

http://www.gcu.edu/degreeprograms/ppc

http://www.gcu.edu/academics/academic-policies.php

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 51 برنامه دیگر ارائه شده توسط Grand Canyon University »

این دوره آنلاین, واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
درخواست اطلاعات
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آخرین مهلت تقاضا
End Date
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date