در برنامه روابط عمومی و ارتباطات، استادان دانشگاه کلاس های تعاملی را آموزش می دهند، سران آژانس های ارتباطات از یک تجربه دست اول بهره می برند، و دانش آموزان از بحث های چند فرهنگی و کار پروژه های چالش برانگیز بهره مند می شوند. برای تکمیل این برنامه، دو سال طول می کشد.

بخشی از این برنامه، شما دو سال شاد برای یادگیری تئوری و تمرین ارتباطات در یک گروه بین المللی از دانش آموزان از سراسر جهان صرف می کنید. این ویژگی چند رشته ای از برنامه است که امکان آن را برای متحد کردن زمینه های مختلف مانند ارتباطات، اقتصاد، روزنامه نگاری و مدیریت فراهم می کند. در حالی که محل در یکی از برجسته ترین فن آوری های فن آوری در روسیه به برنامه تمرکز ویژه ای در ارتباطات برای بخش های دانش فشرده و تکنولوژی می دهد.

یکی دیگر از مزایای قطعی ورود به MISiS این است که شما در همان قلب مسکو، یک شهر پر جنب و جوش و پویا، که فرصت های بی سابقه ای را ارائه می دهد، هم حرفه ای و هم فرهنگی خواهید MISiS . شما فرصتی برای تبدیل شدن به بخشی از جامعه بین المللی مسکو، ملاقات با دانشمندان و کارشناسان با تجربه، شرکت در کنفرانس ها و کارگاه های آموزشی و ایجاد پایه محکم برای حرفه آینده خود در ارتباطات و روابط عمومی بین المللی خواهید داشت.

به عنوان یک نتیجه از این برنامه، شما:

  • بهتر است برای همکاری بین المللی در تحقیقات و نوآوری و نیز تعامل با کسب و کارها مجهز باشد
  • دانش و مهارت های خود را در روابط عمومی و ارتباطات بهبود بخشد
  • قادر به افزایش شناخت، محبوبیت و استفاده از محصولات و فن آوری نوآورانه و پایدار در سطح محلی، ملی و جهانی می باشد
  • کسب تجربه عملی از طریق تعامل با متخصصان روابط عمومی، بازدید از سازمان های مختلف و کارآموزی در یک بخش مربوط به یک سازمان دولتی یا خصوصی.

پذیرش

یک متقاضی باید یک مدرک کارشناسی یا معادل آن را به عنوان یک دانشجوی مقطع دبیرستان به یک برنامه دو ساله در MISiS پذیرفته شود.

مهلت پذیرش

برای دانشجویان بین المللی، مهلت ارسال درخواست برای سقوط 2019، 20 ژوئیه 2019 است .

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 9 برنامه دیگر ارائه شده توسط National University of Science and Technology MISIS »

آخرین به روز رسانی مارس 4, 2019
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
6,830 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ