استاد اجرایی مدیریت دولتی

عمومی

شرح برنامه

آماده سازی رهبران جهانی برای یک جامعه جهانی

برنامه های درجه اجرایی ماکسول کمک می کند تا متخصصان نیمه کاره شکاف هایی را در مهارت ها یا دانش خود بگذرانند، آماده شدن برای مدیریت آینده و چالش های سیاسی، درک عمیق تر مسائل جهانی انتقادی و یا تغییر برنامه های حرفه ای خود.

برنامه های ما با طراحی طراحی انعطاف پذیر است، به دانش آموزان اجازه می دهد که درجه را به طور کامل و یا نیمه وقت کامل کنند. ما برنامه هایی در سیراکیوز، واشنگتن دی سی، و آنلاین ارائه می دهیم.


کارشناسی ارشد مدیریت دولتی (EMPA) دانشگاه ماکسول امور شهروندی و امور عمومی - دانشگاه سیراکیوز

برنامه EMPA ما به متخصصان خدمات عمومی متوسطه کمک می کند تا مهارت های رهبری خود را برای پیشرفت حرفه های خود افزایش دهند.

استاد ارشد مدیریت دولتی (EMPA) مدیران خدمات عمومی را برای گام بعدی در پیشبرد سازمان های عمومی، غیر انتفاعی، سازمان های غیر دولتی و بخش خصوصی آماده می کند. متخصصان نیمه مراقبتی با هفت سال یا بیشتر از تجربه، به دنبال برنامه های ما برای پر کردن شکاف در مهارت ها یا دانش خود، آماده شدن برای مدیریت آینده و چالش های سیاسی، و یا تغییر برنامه های حرفه ای خود هستند.

برنامه انعطاف پذیر و شخصی در پردیس

30 اعتبار، EMPA در پردیس می تواند تمام وقت در یک سال تقویم یا به صورت پاره وقت براساس برنامه و خواسته های شغلی دانش آموز تکمیل شود. فرمت کارشناسی ارشد انعطاف پذیر، با سه دوره اصلی و هفت گزینه، به دانش آموزان نیمه کاره اجازه می دهد برنامه های درسی را به نیازهای حرفه ای و سازمانی خود در آورند. دانش آموزان می توانند تا چهار دوره فارغ التحصیلی از بخش های دیگر در ماکسول یا حتی مدارس دیگر در دانشگاه سیراکوس انتخاب کنند.

دانش آموزان و دیدگاه های مختلف

درجه جذب متخصصان نیمه حرفه ای از سراسر جهان است. دانشجویان بین المللی حدود نیمی از دانش آموزان ما را تشکیل می دهند و از 20 کشور مختلف می آیند و به یک محیط یادگیری هیجان انگیز و منحصر به فرد کمک می کنند.

دوره آموزشی دانشجویان را برای بررسی مسائل از دیدگاه های مقایسه ای و بین رشته ای دعوت می کند.

محدوده مطالعات

دانش آموزان، بستگی به اهداف شغلی شما یک منطقه را انتخاب می کنند.

سیاست و مدیریت محیط زیست
سیاست بین المللی و امنیت ملی
توسعه بین المللی
مدیریت عمومی و غیر انتفاعی
سیاست اجتماعی
تجزیه و تحلیل و مدیریت مالی دولت و محلی
مدیریت فناوری و اطلاعات

تمرکز ویژه از طریق گواهینامه های پیشرفته

همراه با امپراطوری امپراطوری، دانش آموزان در محوطه دانشگاه می توانند تجربه یادگیری خود را افزایش دهند، همزمان با کسب یک گواهینامه پیشرفته تحصیلی (CAS) 12 در یک رشته تخصصی. گواهینامه ها عبارتند از:

حل اختلافات
مدیریت دولتی و رهبری الكترونیكی
تصمیم گیری در محیط زیست *
مدیریت خدمات و سیاست های بهداشتی
رهبری سازمان های بین المللی و غیر دولتی
بازسازی پس از تعارض
اداره عمومی
مدیریت زیرساخت عمومی و رهبری *
مطالعات امنیتی
* CAS-15 اعتبار

استاد ارشد روابط بین الملل (EMIR)
دانشگاه ماکسول امور شهروندی و امور عمومی - دانشگاه سیراکیوز

استاد ارشد روابط بین الملل (EMIR) در عرصه جهانی تمرکز می کند و حرفه ای را با هفت یا بیشتر سال تجربه برای گام بعدی در حرفه های خود و چالش های پیچیده و فرصت هایی که مدیران اجرایی جهانی دارند، آماده می کند.

برنامه بین رشته ای متخصصین مختلف از سازمان های غیر دولتی، وزارتخانه های دولتی، سازمان های فدرال و انواع سازمان های غیر انتفاعی و خصوصی را جذب می کند. دانش آموزان می توانند امتحان 30 امینۀ مدرک تحصیلی EMIR را به صورت تمام وقت در یک تقویم سالی یا به صورت پاره وقت به ترتیب با برنامه و خواسته های شغلی خود تکمیل کنند. دانش آموزان به عنوان بخشی از مدرک، مسیر حرفه ای، تمرکز منطقه ای و گزینه های دوره های انتخابی را انتخاب می کنند.

آهنگ شغلی

درجه جذب متخصصان که مایل به کسب تجربه در یکی از شش آهنگ شغلی:

سیاست خارجی
سیاست توسعه جهانی
بازارهای جهانی
امنیت جهانی
مذاکره و حل و فصل اختلافات
سازمان های فراملیتی و رهبری

تمرکز منطقه ای

علاوه بر این، تمرکز منطقه ای در یکی از پنج منطقه جغرافیایی مورد نیاز است:
آفریقا
آسیا
اروپا
آمریکای لاتین
خاورمیانه

تمرکز ویژه از طریق گواهینامه های پیشرفته

همراه با مدرک EMIR، دانشجویان در محوطه دانشگاه ممکن است تجربه یادگیری خود را افزایش دهند و همزمان با کسب یک گواهی 12 ساله پیشرفته (CAS) در یک رشته تخصصی، درآمد کسب کنند. گواهینامه ها عبارتند از:

حل اختلافات
مدیریت دولتی و رهبری الكترونیكی
تصمیم گیری در محیط زیست *
مدیریت خدمات و سیاست های بهداشتی
رهبری سازمان های بین المللی و غیر دولتی
بازسازی پس از تعارض
اداره عمومی
مدیریت زیرساخت عمومی و رهبری *
مطالعات امنیتی
* CAS-15 اعتبار

استاد ارشد روابط بین الملل در واشنگتن دی سی (EMIR در DC)
دانشگاه ماکسول امور شهروندی و امور عمومی - دانشگاه سیراکیوز

اولین درجه اجرایی در روابط بین الملل ارائه شده توسط یک دانشگاه بزرگ تحقیقاتی در همکاری با یک مرکز تحقیقاتی پیشرو در جهان

استاد اجرایی روابط بین الملل در واشنگتن دی سی (EMIR در DC)، در همکاری با مرکز مطالعات استراتیژیک و بین المللی (CSIS) ارائه شده است، برای متخصصان نیمه مراقبتی که به دنبال پیشرفت حرفه خود هستند و عمیق تر شدن درک خود را از جهانی بحرانی مسائل

با استفاده از نقاط قوت هر دو مدرسه ماکسول و CSIS، این برنامه کارشناسی ارشد منحصر به فرد است که فرصتی بی نظیر برای یادگیری از محققان در یک محقق برجسته سیاست بین المللی در حالی که کسب مدرک از یک مدرسه برتر برای تحصیلات تکمیلی در امور عمومی است.

قالب انعطاف پذیر برای حرفه ای های شلوغ طراحی شده است

EMIR ما در برنامه DC ارائه می دهد دانشجویان نیمه کاره برنامه درسی 30 اعتبار (10 دوره) است که می تواند به پایان رسیده است نیمه وقت تنها به مدت 18 ماه. برنامه ما با ارائه سمینارهای شبانه و جلسات کوتاه و فشرده، برنامه های مورد نیاز را می دهد.

EMIR در برنامه DC، دوره های هسته ای را با نیازهای مسیر حرفه ای، سمینارهای متمرکز منطقه ای و گزینه هایی برای ایجاد یک پایه جامد، در عین حال پویا و انعطاف پذیر، برای ایجاد رهبران مشتاق با مهارت ها و چشم انداز جهانی مورد نیاز برای پیشرفت حرفه ای ادغام می کند.

برنامه درسی مبتنی بر مهارت و تجربه

دوره های ما با دانش عملی، مطالعات موردی، و شبیه سازی ها با تحقیقات علمی و مهارت های حرفه ای ترکیب می شوند.

ترکیب عالی تحصیلی و تجربه واقعی در جهان

علاوه بر ارائه یک بنیاد علمی سختگیرانه، این برنامه فرصت هایی را برای همکاری با کارشناسان پیشرو سیاست گذاری فراهم می کند تا به تحقیقات شخصی و توصیه های سیاسی و همچنین آموزش حرفه ای در جهت پیشرفت در بخش های دولتی، تجاری و غیر انتفاعی کمک کند.

با توجه به پیچیدگی محیط جهانی امروز، مهمتر از همه، داشتن درک بین رشته ای از چالش های جامعه جهانی است. این برنامه به حرفه ای ها اجازه می دهد تا این اطلاعات را در حین تفکر نوآورانه به سناریوهای دنیای واقعی درک کنند.

اعضای هیات علمی و محققان برای آموزش متقابل

دانشآموزان با نزدیک شدن به دانشکدهی ماکسول مبتنی بر سیراکوس و واشنگتن، و همچنین با محققان برجسته و همکاران از CSIS کار می کنند. این ترکیبی از یادگیری از دانشگاهیان در یک دانشگاه تحقیقاتی و از محققان دانشگاهی که در سطوح بالایی در بخش های دولتی، غیرانتفاعی و خصوصی مشغول به کار هستند، یک چارچوب غنی را فراهم می کند که تئوری و عمل را به هم متصل می کند و به طور خاص به نیازها و اهداف متصل می شود از دانشجوی متوسطه.

محیط یادگیری بی نظیر

EMIR ما در برنامه DC ارائه می دهد یک آزمایشگاه منحصر به فرد برای مشاهده و مطالعه روابط بین المللی از دست اول. CSIS برای اطلاع رسانی به تصمیم گیرندگان و شکل گیری بحث های انتقادی سیاست خارجی در سراسر جهان مشهور است.

مرکز سالانه بیش از 500 رویداد عمومی را برگزار می کند، از رهبران و ذینفعان بین المللی در زمینه امنیت بین المللی، از جمله وزرای کابینه خارجی، سران کشورهای، نمایندگان جامعه مدنی، روزنامه نگاران و مدیران اجرایی.

دانش آموزان این فرصت را دارند که در پروژه CSIS از طریق یک پروژه سرگردان، یکپارچه به زندگی در CSIS ادامه دهند. این سنگ قبر به دانشآموزان فرصتی برای تکمیل یک پروژه پژوهشی حقیقی را که در یکی از برنامه های موضوعی یا منطقه ای در CSIS تعبیه شده است، تکمیل می کند. به عنوان بخشی از این تجربه، دانش آموزان کارگاه هایی را طراحی می کنند تا مهارت های حرفه ای را به دست آورند و با متخصصان و سیاست گذاران سطح بالا ارتباط برقرار کنند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The Maxwell School of Citizenship and Public Affairs is Syracuse University’s home for innovative, interdisciplinary teaching and research in the social sciences, public policy, public administration, ... اطلاعات بیشتر

The Maxwell School of Citizenship and Public Affairs is Syracuse University’s home for innovative, interdisciplinary teaching and research in the social sciences, public policy, public administration, and international relations. It includes America’s leading graduate school of public affairs, offering highly regarded professional degrees alongside advanced scholarly degrees in the social sciences; and it is home to undergraduate programs across the full spectrum of social sciences. اطلاعات محدود