استاد اجرایی رهبری جهانی

عمومی

شرح برنامه

رهبری جهانی استراتژیک برای چهارم انقلاب صنعتی

هوش مصنوعی، اینترنت چیزها، امنیت سایبری، blockchain. آینده کار اینجاست - و همه چیز را تغییر می دهد. مدیران ارشد امروز باید برای چالش ها و فرصت های چهارم انقلاب صنعتی آماده شوند. موفقیت و ثبات سازمانی، محیطی و اجتماعی بستگی به آنها دارد. جهان نیازمند چشم انداز پیچیده و جامع جهانی است تا قدرت تحول تکنولوژیکی را از طریق رهبری استراتژیک و نفوذی که راه حل های پایدار را در میان صنایع، فرهنگ ها و محیط های سراسر جهان ارائه می دهد، مهار کند.

محتوای برش لبه. تحویل نوآورانه

استاد اجرایی تاندربرد در رهبری جهانی

با استفاده از 6 ماژول در محل های پویا جهانی و کارآموزی آنلاین پیشرفته، MGLAS اجرایی از برنامه درسی سنتی، برنامه های پیشرفته تر در برنامه های دیگر فارغ التحصیل می کند تا شما را در موقعیت های مدرن، موقعیت های فرهنگی پیچیده رهبری قرار دهد که ذهنیت جهانی شما را گسترش می دهد، حضور اجرایی شما و پیشرفت شغلی خود را تسریع کنید.

114241_EMGLS01.jpg

مسیر رشد اجرایی شما نیاز به آموزش نخبگان دارد

برنامه اجرایی MGLAS شما را برای پیشرفت جهانی قرار می دهد. از طریق یک برنامه درسی یکپارچه که به دنبال یک الگوی استراتژیک موضوعی است که منعکس کننده واقعیت های تصمیم گیری اجرایی می شود، شما در کلاس های آنلاین و فرصت های یادگیری تجربی در محل شرکت خواهید کرد. این دوره ها، ذهنیت جهانی خود را گسترش می دهد و با رهبران جهان که خط مشی و صنعت را در سراسر جهان شکل می دهند، روبرو هستند.

تجارب حرفه ای قدرتمند

 • شرکت در کنفرانس های منحصر به فرد کسب و کار و میزگرد دولتی که توسط اعضای جامعه تاندربرد به ارمغان آورده می شود شرکت کنید.
 • شرکت در بازدیدکنندگان سایت هدفمند که در داخل دسترسی به کسب و کار منطقه ای شرکت می کنند شرکت کنید.
 • به عنوان یک نتیجه از تحولات تکنولوژیکی، نمونه هایی از اختلال در بازی را به دنیای واقعی سوق دهید.
 • فرصت های پیچیده ناشی از همگرایی صنعت را کشف کنید.
 • کاوش کسب و توسعه استعدادها در یک محیط تکنولوژیکی سنگین و بین فرهنگی.
 • حضور اجرایی خود را از طریق آموزش رهبری توسعه و تمرینات سنگین.

تحویل سربار استراتژیک

 1. پروژه Gamechanger - از طریق این تحولات سازمانی، شما یک طرح مشخص از آینده صنعت خود، چگونگی شرکت خود را در آینده در آینده خواهید دید و نقش شما در این تحول چیست؟
 2. برنامه توسعه رهبری - از طریق این تحویل در سطح فردی، شما با مشاور / مربی کار خواهید کرد تا دیدگاه شخصی خود را از نقاط قوت و ضعف خود و ایجاد Pathway برای عملکرد رهبری پایدار ایجاد کنید.

مشخصات پذیرش

 • 8 سال تجربه مدیریتی
 • GMAT مورد نیاز نیست
 • TOEFL مورد نیاز برای سخنرانان غیر انگلیسی زبان

فرآیند برنامه

درخواست آنلاین خود را ارسال کنید شامل رزومه، مقاله و رونوشت از مقالات قبلی. نامزدهای واجد شرایط 3 مصاحبه با استادان و کارکنان ارشد دریافت خواهند کرد.

مهلت درخواست

برنامه های کاربردی به صورت نوردی تا زمان شروع برنامه پذیرفته می شوند. هیئت مدیره تاندربرد، استاد اجرایی رهبری جهانی

تعطیلات

 • هزینه درخواست (داخلی): 70 دلار
 • هزینه درخواست (بین المللی): 115 دلار
 • سپرده برنامه: 500 دلار
 • هزینه برنامه: 125000 دلار

تحصیل در معرض تغییر است هزینه تحصیل شامل تمام کتاب ها، مواد، محل اقامت در طول ماژول های محل سکونت و غذاهای گروه گاه به گاه است. سفر به و از ماژول های کلاس شامل نمی شود.

آخرین به روز رسانی آوریل 2019

درباره این دانشگاه

Educating global leaders who create sustainable prosperity worldwide. Only Thunderbird equips you with the skills to lead in the volatile global marketplace. With courses that go far beyond the typica ... اطلاعات بیشتر

Educating global leaders who create sustainable prosperity worldwide. Only Thunderbird equips you with the skills to lead in the volatile global marketplace. With courses that go far beyond the typical business-school curricula, Thunderbird’s world-renowned faculty deliver up-to-the-minute, real-world training in the intricacies of doing business in today’s interconnected world economy. اطلاعات محدود