استاد آموزش

عمومی

شرح برنامه

کارتاگه یک برنامه آموزش عالی 38 اعتبار با سه حوزه تمرکز، و همچنین مجوز آهنگ در خواندن، مدیریت، آموزش ویژه و یادگیری زبان انگلیسی ارائه می دهد. از طریق مطالعات شبانه، شما می توانید M.Ed. خود را کسب، اضافه کردن مجوز تربیت آموزش، و یا کامل دوره های تخصصی برای غنی سازی شخصی.


درباره M.Ed. برنامه

برنامه کارشناسی ارشد آموزش و پرورش در Carthage، فرصت های آموزشی فکری و حرفه ای را در زمینه آموزش و پرورش هنرهای آزاد آزاد می کند. کلاس ها معلمان را قادر می سازد که به طور مرتب از مسائل جاری مربوط به آموزش مانند برنامه های درسی، مشاوره، راهنمایی، و مدیریت صحبت کنند. همه دوره ها با الزامات مجوز معلم ویسکانسین در مناطق انتخاب شده و پذیرش برنامه آموزش عمومی ویسکانسین ملاقات می کنند.


غلظت و صدور مجوز

کارتاژ علاوه بر یک برنامه تحصیلات عالی با 38 اعتبار در آموزش و پرورش با سه تمرکز تخصصی، مجوز تحصیلات زیر را نیز ارائه می دهد:

 • معلم خواندن: 316 مجوز
 • رسیدن به متخصص: شماره 17 مجوز
 • اداره آموزش و پرورش: شماره 51 مجوز اصلی
 • آموزش ویژه متقابل: شماره 801 مجوز
 • انگلیسی به عنوان زبان دوم: # 395 مجوز

علاوه بر این، کارتاژ ارائه گواهینامه سریع برای معلمان، و یا ACT، کمک می کند که کسانی که در حال حاضر دارای مدرک لیسانس و می خواهید برای تبدیل شدن به یک معلم مجاز در ویسکانسین.


غلظت

این تمرکزها توسط تیمی از معلمان و مدیران K-12 و مدیران کارتاژ توسعه داده شده است.


تمرکز ویژه

رهبری در آموزش

رهبری در تدریس آموزش شما را برای نقش رهبری در مدیریت مبتنی بر سایت، برنامه درسی برنامه، برنامه های ارزیابی و تصمیم گیری مبتنی بر داده ها آماده می کند. دوره های آموزشی نوآورانه در مورد مسائل برنامه درسی، ارزیابی، حرفه ای بودن و تحقیق در عمل، معلمان را قادر می سازد تا حرفه ای به عنوان محیط آموزشی ادامه دهند.


برنامه درسی و دستورالعمل

تمرکز در برنامه درسی و آموزش، مربیان را برای توسعه برنامه های درسی برنامه های آموزشی، ارزیابی و تصمیم گیری مبتنی بر داده ها آماده می کند. دوره های آموزشی در زمینه هایی مانند آموزش چند فرهنگی، مسائل مربوط به شهری که بر محیط یادگیری تاثیر می گذارند و پیشرفت و یادگیری دانش آموزان باعث می شود که مربیان حرفه ای به عنوان محیط آموزشی ادامه یابند.


تحصیلات عالی

این تمرکز دانشجویان را برای نقش دولت در کالج یا دانشگاه آماده می کند. از طریق کارهای آموزشی در آموزش عالی، دانش آموزان برای هدایت در زمینه های مختلف آماده می شوند.


غلظت مجاز

مجوز اداری / مدرک (# 51)

تمرکز دولت شما را برای نقش رهبری به عنوان مدیران در K-12 تنظیم می کند. دوره کار بر مدیریت سایت، قانون مدرسه، امور مالی مدرسه و توسعه رهبری متمرکز است.


مجوزهای خواندن (# 316 و # 17)

کارداگه یک برنامه خواندن فارغ التحصیل برای مربیان مجاز را ارائه می دهد. مجوز خواندن # 316 مجوز خواندن معلم است، طراحی شده برای خواندن معلمان که به طور مستقیم با کودکان کار می کنند. گواهینامه خواندن # 17 گواهینامه تخصصی خواندن است که برای کسانی که مستقیما مسئول برنامه ریزی یا نظارت بر برنامه خواندن در یک مجموعه K-12 هستند طراحی شده است؛ این مجوز نیاز به تکمیل مجوز خواندن # 316 و مدرک کارشناسی ارشد دارد.


گواهینامه آموزش ویژه متقابل (# 801)

این غلظت معلمان مجاز را به صدور گواهینامه ویژه آموزش می دهد. با تکمیل ترتیب صدور گواهینامه و تحقیق، شما یک مدرک کارشناسی ارشد با تمرکز در آموزش ویژه کسب خواهید کرد.

مجوز یادگیری زبان انگلیسی (# 395)

کارتاژ خوشحال است که یک برنامه مجوز جدید برای زبان انگلیسی را به عنوان یک مجوز معلم ویسکانسین دوم زبان اعلام کند. این برنامه را می توان در سطح تحصیلات تکمیلی به پایان برساند و به زبان # 395 انگلیسی به عنوان یک مجوز زبان دوم و مدرک کارشناسی ارشد خود را تکمیل و یا می تواند به عنوان یک برنامه پس از مدرک کارشناسی ارشد به مجوز برسد. اگر در حال حاضر یکی از این مجوزها را دارید، واجد شرایط برای تکمیل برنامه پس از مدرک لیسانس خواهید بود که منجر به مجوز می شود: نوجوانان دوران کودکی (نمرات K-12 سطح 74)، نوجوانان قرون وسطایی و نوجوانان اولیه (کلاس های 1-8 سطح 72) و نوجوانان و نوجوانان اولیه (نمرات 6-12 درجه 73).


شرایط پذیرش

کسانی که می خواهند مجوز کارشناسی ارشد آموزش را دریافت کنند باید شرایط زیر را داشته باشند:

 • اتمام موفقیت آمیز یک مدرک لیسانس.
 • دارای یک گواهی معتبر تدریس صادر شده توسط یکی از 50 ایالت و یا استخدام در حرفه ای است که به منظور آموزش (به عنوان مثال پرستاری، کار اجتماعی، و غیره).
 • حداقل درجه امتیاز متوسط ​​2.75.

Carthage College علیه کارکنان، دانشجویان و متقاضیان بر اساس نژاد، جنسیت، معلولیت، وضعیت سربازی، منشاء ملی، مذهب یا وابستگی شخصی تبعیض قائل نیست.


روش های پذیرش

قبل از اینکه نامزدها برای پذیرش در نظر گرفته شوند، باید:

 • یک برنامه، بیانیه شخصی و هزینه درخواست 35 دلاری را ارسال کنید.
 • رونوشت های رسمی همه کارهای دانشگاهی را ارسال کنید. حداقل 2.75 GPA مورد نیاز است.
 • مدرک گواهی معتبر تدریس (برای معلمان مجاز) را ارائه دهید.
 • شامل دو نامه توصیه (دانلود فرم ارزیابی شخصی):
  • یکی از سرپرست
  • یکی از همکاران در محل کار فعلی شما، استاد سابق یا سرپرست اضافی.
 • مصاحبه با مدیر برنامه تحصیلات تکمیلی (اختیاری، اما توصیه شده).

هنگامی که برنامه کامل می شود، مدیر برنامه تحصیلات تکمیلی نامه ای را برای تأیید پذیرش ارسال می کند. پس از پذیرش، دانش آموزان به یک مشاور متعهد می شوند که به دانش آموزان کمک خواهد کرد که دو عضو اعضای هیات علمی تمام وقت برای خدمت در کمیته فارغ التحصیل.


دانش آموزان بین المللی

علاوه بر شرایط پذیرش برای همه دانشجویان تحصیلات تکمیلی، دانشجویان بین المللی باید:

 • نشان دادن مهارت در زبان انگلیسی. دانشجویان نیاز به زبان انگلیسی را در صورت داشتن اثبات عملکرد قابل قبول در TOEFL انجام می دهند.
 • یک رونوشت رسمی از تمام دوره های قبلی کالج را به زبان انگلیسی ترجمه کنید.
 • مدارک را به زبان انگلیسی ارائه دهید که معادل یک مدرک لیسانس را کسب کرده اند.
 • یک فرم تأییدیه ایالات متحده را تأیید کنید، که شواهدی را نشان می دهد که یک منبع مستقل برای دانشجو در دسترس است.


انتقال اعتبار

قبل از پذیرش نامزدی، دانش آموزان ممکن است درخواست حداکثر 12 اعتبار فارغ التحصیلی را که در کارتاژ به برنامه تحصیلی برای برنامه کارشناسی ارشد آموزش داده شده اعمال کنند. کالج ممکن است 12 واحد از موسسه دیگر را قبول کند اگر:

 • دانشآموز طی پنج سال گذشته اعتبار خود را به دست آورده است.
 • دانشجوی دوره کارشناسی را قبل از پایان دوره یا جلسه تابستان که کارتیته نامزدی دانشجو را قبول می کند، به پایان رساند.
 • دانش آموز متوسط ​​متوسط ​​"B" را در تمام دوره های آموزشی منتخب حفظ کرد. کالج کار "گذر" یا "اعتبار" را قبول نخواهد کرد.
 • کاردستی مرتبط با محدوده تمرین دانش آموز است.
 • دانش آموزان ممکن است بیش از 12 اعتبار را به برنامه های تحصیلی خود منتقل کنند تا قبل از دریافت مجوز از کمیته فارغ التحصیل و مدیر برنامه تحصیلات تکمیلی.


برنامه مطالعه

پس از پذیرش در برنامه کارشناسی ارشد، یک برنامه آموزشی فردی توسط دانش آموز و مشاور ایجاد خواهد شد. یک فرم تحصیلی باید تکمیل شود و به مدرسه فارغ التحصیل ارسال شود.

این برنامه شامل 38 اعتبار از کار البته است.

افراد باید در دوره های 5000 و بالاتر ثبت نام کنند. هیچ مدرک تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد نخواهد بود.

برنامه تحصیلات تکمیلی بیش از 12 اعتبار انتقال را که در طی پنج سال گذشته تا قبل از ثبت یک برنامه تحصیلی در کارتاژ دریافت کرده است، قبول نخواهد کرد.


برنامه ریزی برنامه

درخواست کارشناسی ارشد برنامه تحصیلی

یک فرم درخواست باید قبل از تکمیل 12 اعتبار کار کارشناسی ارشد در کارتاژ تکمیل شود.


پذیرش به مدرس برنامه تحصیلی

در طی 30 روز از پذیرش در برنامه، دانش آموزان باید با مشاور متخصص خود ملاقات داشته باشند. کاندید و مشاور برای کمک به یک کمیته فارغ التحصیل کار خواهند کرد.


کمیته ارشد

مدیر برنامه کارشناسی با هر دانش آموز برای انتخاب یک مشاور کار می کند. با کمک مشاور، دانش آموزان دو نفر دیگر را برای خدمت در کمیته فارغ التحصیل انتخاب می کنند. این کمیته شامل مشاور آکادمیک دانش آموز، فردی از منطقه تمرکز دانشجو و فردی از اداره آموزش و پرورش است.

کمیته فارغ التحصیل چهار کار را انجام می دهد: پیشنهاد دانشجویی برای تجربه سنگ کوهستانی را تصویب می کند؛ بررسی و تایید پایان نامه یا پروژه؛ و در پایان برنامه در دفاع قرار دارد.


مشاوران دانشکده

انتظار می رود که دانشجویان در انتخاب مشاوران هیئت علمی خود نقش فعال داشته باشند. ما دانش آموزان را تشویق می کنیم تا در مورد دانشکده خود یاد بگیرند و علاقه خود را در کار با برنامه های خاص نشان دهند. مشاوران مدرس یک رابطه مستمر مربیگری با دانش آموزان را حفظ می کنند و به آنها کمک می کنند براساس درخواست های منحصر به فرد خود برنامه های فردی خود را توسعه دهند. دانش آموز باید خدمات اعضای کمیته را بطور شخصی درخواست کند تا اطمینان حاصل شود.


دوره های مورد نیاز برای همه ی تمرکز

 • EDU 5060 مبانی آموزش (2 اعتبار)
 • EDU 5240 روش های کیفی در تحقیقات آموزشی (4 واحد)
 • EDU 5250 روش های کمی در تحقیقات آموزشی (4 واحد)
 • تجربه EDV 5550 مدرک کارشناسی (4 واحد)


گزینه های مجاز مجاز

کارتاژ پیشنهادات پنج راه را ارائه می دهد که منجر به صدور مجوز اضافی و همچنین گزینه های سه گانه طراحی شده برای کمک به معلمان مهارت های خود را افزایش می دهد:

 • گزینه اول: برنامه درسی و آموزش
 • گزینه دوم: برنامه درسی و آموزش با مجوز خواندن # 316
 • گزینه سوم: رهبری معلم
 • گزینه چهارم: رهبری معلم با مجوز خواندن # 17
 • گزینه پنجم: آموزش عالی
 • گزینه ششم: آموزش ویژه متقاضی با مجوز شماره 801
 • گزینه هفت: اداره آموزش و پرورش (K-12) با شماره 51 مجوز
 • گزینه هشت: انگلیسی به عنوان زبان دوم با # 395 مجوز


انگلیسی به عنوان زبان دوم

کارتاژ خوشحال است که یک برنامه مجوز جدید برای زبان انگلیسی را به عنوان یک مجوز معلم ویسکانسین دوم زبان اعلام کند. این برنامه را می توان در سطح تحصیلات تکمیلی به پایان برساند و به زبان # 395 انگلیسی به عنوان یک مجوز زبان دوم و مدرک کارشناسی ارشد خود را تکمیل و یا می تواند به عنوان یک برنامه پس از مدرک کارشناسی ارشد به مجوز برسد.

اگر در حال حاضر یکی از این پروانه ها را نگه دارید، واجد شرایط هستید که برنامه تکمیل شده پس از مدرک لیسانس را تکمیل کنید:

 • دوران کودکی و نوجوانی (نمرات K-12 سطح 74)
 • کودکانی که در اواسط دوران نوجوانی (نمرات 1-8 سطح 72)
 • نوجوانی و زودرس (نمرات 6-12 درجه 73)

کلاس ها در سال تحصیلی در برنامه کارشناسی ارشد Carthage College ارائه می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه، لطفا با دفتر مطالعات مدون در 262-551-6300 تماس بگیرید.


خواندن و تحقیق در ادبیات بزرگسالان و نوجوانان چند فرهنگی

EDU 5230 (پاییز، بهار، تابستان) 4 اعتبار

فرصتی برای دانشجویان کارشناسی ارشد برای بررسی ماهیت ادبیات کودکان و نوجوانان، استفاده از ادبیات کودکان و نوجوانان بزرگسال در مدرسه، عمومی و تنظیمات خاص کتابخانه، روند ادبیات کودکان و نوجوانان به عنوان بخشی از کل ادبیات و به عنوان یک نیروی آموزشی و پژوهش در حال حاضر در زمینه.


ELL سواد و اقامت

EDU 5280 (FALL) 4 اعتبار

دستورالعمل شامل پنج حوزه گسترده است که شرکت کنندگان با استفاده از زبان آموزان و زبان آموزان با سطوح مختلف زبان و سوابق تحصیلی کار می کنند. زمینه های تمرکز: معیارهای مربوط به تعریف زبان و سوابق تحصیلی فرزندان، روابط بین شناختی، گفتار و زبان، تفاوت های فرهنگی و زبانی، ترتیب آموزشی برای سبک های مختلف یادگیری و عوامل اصلی سواد آموزی مؤثر است. این کلاس شامل 10 ساعت کار بالینی در یک کلاس ESL علاوه بر دوره کار است.


انگلیسی به عنوان روش دوم زبان

EDU 5281 (FALL) 4 اعتبار

این دوره دانش آموز را به روش ها، برنامه های درسی و شیوه های فعلی در تدریس زبان خارجی و / یا انگلیسی به عنوان زبان دوم معرفی می کند. این کلاس شامل 10 ساعت کار بالینی در یک کلاس ESL علاوه بر دوره کار است.


آموزش پاسخگو فرهنگی

EDU 5282 (پاییز، بهار، تابستان) 4 اعتبار

دانش آموزان تنوع فرهنگی را که در سطح ملی، ملی و جهانی وجود دارد، مورد بررسی قرار می دهند تا بتوانند از امتیازات دیگر فرهنگ ها قدردانی کنند. دانش آموزان تماس شخصی با اعضای فرهنگ های دیگر را دریافت می کنند و مهارت های ارتباطی بین فرهنگی را برای دنیای متنوع ما فرا می گیرند.


تمرین در کلاس های ESL

EDU 5284 (پاییز، بهار) 4 اعتبار

این دوره کوهنوردی دانش آموزان را با مهارت های مشاهده و تجزیه و تحلیل برای اعمال آموزش خود به ESL خود برای این تجربه تمرین، و همچنین با تکنیک های برای کار با paraprofessionals در کلاس های ESL / دو زبانه در مدارس است. اجزای ESL / مصنوعات به نمونه های موجود برای تدارک مجوز اضافه می شوند.


مبانی زبان شناسی برای معلمان فراگیر فراگیر

EDU 5285 (پاییز، بهار) 4 اعتبار

این دوره دانشجویان را به چارچوبی برای درک بهتر پارامترهای زبان شناسی از جمله ماهیت ارتباطات ارائه خواهد کرد. اجزای واجشناختی مانند فونتیک، فنولوژی، مورفولوژی و نحو؛ زبان شناسی اجتماعی؛ و انسان شناسی زبانی. دانش آموزان همچنین روند یادگیری زبان را با توجه به کاربرد آن در نتایج یادگیری سواد آموزی دانش آموزان، با تاکید بر نیازهای زبان انگلیسی زبان آموزان منحصر به فرد، بررسی خواهند کرد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Founded in 1847, Carthage College is a four-year, private college of the liberal arts and sciences in Kenosha, Wisconsin. Carthage combines an environment of reflection and self-discovery with a cultu ... اطلاعات بیشتر

Founded in 1847, Carthage College is a four-year, private college of the liberal arts and sciences in Kenosha, Wisconsin. Carthage combines an environment of reflection and self-discovery with a culture of high expectation so our students uncover and ignite their true potential. اطلاعات محدود