استاد آموزش (آموزش عالی، پیشرفته)

عمومی

شرح برنامه

ایجاد مهارت های تخصصی برای حمایت از افراد

استاد آموزش و پرورش (آموزش ویژه، پیشرفته) به طور کامل مدرسان را برای پشتیبانی از افراد با طیف وسیعی از نیازهای آموزشی ویژه در کلاس های آموزشی اصلی آماده می کند و شکاف بسیار مورد نیاز برای توسعه حرفه ای برای معلمان در این زمینه را پر می کند.

استاد آموزش (آموزش ویژه، پیشرفته) یک روش تفکر طراحی را برای تجزیه و تحلیل مسائل و چالش هایی که افراد با طیف وسیعی از نیازهای یادگیری اضافی به آن پرداخته اند، می پردازد. به طور خاص، آن را در حل مسئله، که توسط دانش نظری پیشرفته، از دیدگاه یک فرد متمرکز شده، تمرکز دارد.

این دوره سه جریان مجزا را برجسته می کند؛ همه آنها به چالش ها و مسائل مواجه معلمان اصلی در تمرینات آموزشی قرن بیست و یک اشاره دارند:

 • جریان اوتیسم - مربیان را با دانش و مهارت های پیشرفته در حمایت از افراد مبتلا به اوتیسم فراهم می کند
 • جریان روحی سلامت - مربیان را با دانش و مهارت های پیشرفته در حمایت از افراد با چالش های سلامت روانی، به ویژه، سه مسأله مهم برجسته آموزشگرهای معاصر، اضطراب، افسردگی و اختلالات خوردن فراهم می کند
 • جریان یادگیری - مربیان را با دانش و مهارت های پیشرفته در حمایت از افراد با طیف وسیعی از نیازهای یادگیری فراهم می کند.

فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد آموزش (ویژه تحصیلات تکمیلی) می توانند به تحصیلات تکمیلی در زمینه های مرتبط با تحصیل ادامه دهند. آنها همچنین می توانند گزینه های شغلی پیشرفته را در حرفه تحصیلی مانند موقعیت معلم سرب و فرصت های رهبری در مدارس و سایر موسسات آموزشی دنبال کنند. به طور خاص، این دوره فارغ التحصیلان را با عمق دانش و تخصص در نیازهای همه دانش آموزان در محیط های آموزشی اصلی، که در همه زمینه های موضوعی، در زمینه های ابتدایی و متوسطه کاربرد دارد، فراهم می کند.

نتایج کلیدی تحقیق:

 • دیدگاه استاد "اول شخص" برای تحلیل انتقادی و مشکلی که موانع مربوط به نیازهای آموزشی خاص را حل می کند
 • از نظر انتقادی، پیشداوری ها و فرضیه های مرتبط با نیازهای آموزشی ویژه در جامعه، تحلیل و تفکر انتقادی را مورد بررسی قرار می دهد
 • درک پیشرفته از بهداشت متفقین، پشتیبانی مراقب و مهارت های همکاری لازم برای بهبود نتایج آموزشی
 • تسلط بر مهارت های تحقیقاتی مرتبط با نیازهای آموزشی در محیط های آموزشی اصلی
 • مهارت های شناختی، فنی و خلاقانه ای را برای تغییر یا تحول مبتنی بر تحقیق یا مبتنی بر دانش بکار گیرید

معیارهای پذیرش

الزامات کلی الزامات

شرایط ورودی استاندارد برای یک برنامه تحصیلات تکمیلی، یک مدرک تحصیلی تکمیلی در سطح AQF سطح 7 لیسانس یا بالاتر از یک دانشگاه استرالیا یا معادل تحصیلات عالی در خارج از کشور است.

شرایط ورود ویژه

توانایی نشان دادن توانایی تحصیل در این سطح.

الزامات زبان انگليسي

Torrens University Australia دانشجویان را از سراسر جهان می پذیرد. دانشجویان بین المللی در استرالیا فقط می توانند در محوطه دانشگاه ملبورن شرکت کنند. دانش آموزان باید تمام وقت تحصیل کنند، اما شما می توانید تا 25٪ از دوره آنلاین را تکمیل کنید.

برای ورود به دوره در Torrens University Australia ، متقاضیان بین المللی باید شرایط زبان انگلیسی دانشگاه را برآورده سازند

آزمونهای معتبر انگلیسی شامل:

 • آیلتس 7.0، بدون زیرمجموعه کمتر از 6.5 (یا معادل TOEFL، CAE یا PTE)

دانش آموزان بین المللی

Torrens University Australia دانشجویان را از سراسر جهان می پذیرد. دانشجویان بین المللی در استرالیا فقط می توانند در محوطه دانشگاه ملبورن شرکت کنند. دانش آموزان باید تمام وقت تحصیل کنند، اما شما می توانید تا 25٪ از دوره آنلاین را تکمیل کنید.

برای ورود به دوره در Torrens University Australia ، متقاضیان بین المللی باید شرایط زبان انگلیسی دانشگاه را برآورده سازند.

حجم کار و ارزیابی

نه ساعتهای زمان بندی شده در هفته:

انتظار می رود که هر موضوع، به صورت آنلاین و یا در محوطه دانشگاهی، مجموع 120 ساعته یادگیری ساختار یافته و خودسوزی را شامل می شود که تقریبا 10 ساعت در هفته برای افرادی است که بیش از 12 هفته هفته ترخیص می شوند.

ارزیابی نوعی شامل موارد زیر است:

ارزیابی در کارشناسی ارشد آموزش (آموزش ویژه، پیشرفته) در نتیجه ارسال، متفاوت از جمله (اما نه محدود به) متفاوت است:

 • مجله ی انعکاسی / وبلاگ
 • نمونه کارها
 • گزارش / مقاله
 • ارائه / زمین
 • پژوهش
 • همکاری / تسهیل بحث
 • وظایف مذاکره
 • پاسخ های سناریو
 • وظایف مبتنی بر مشکالت
آخرین به روز رسانی ژوئن 2018

درباره این دانشگاه

Laureate is the largest education network in the world. Laureate International University Institutions offer hundreds of career-focused, undergraduate, master and doctoral degree courses in fields in ... اطلاعات بیشتر

Laureate is the largest education network in the world. Laureate International University Institutions offer hundreds of career-focused, undergraduate, master and doctoral degree courses in fields including architecture, art, business, culinary, arts, design, education, engineering, health sciences, hospitality management, information technology, law and medicine. اطلاعات محدود
سیدنی , سیدنی , سیدنی , سیدنی , سیدنی , لورا , فیتزروی , ملبورن , بریزبن , آدلاید , آدلاید , اوکلند + 11 بیشتر کمتر