آیا برنامه رهبری آموزشی برای شما مناسب است؟

آیا دوست دارید با دیگران همکاری کنید؟ آیا کسی است که دوست دارد دانش آموزان را هدایت کند و به موفقیت آنها متعهد است؟ آیا شما احساس می کنید که به هدایت نسل های آینده القا شده است؟ اگر چنین است، حرفه ای در رهبری آموزشی ممکن است حرفه ای مناسب برای شما باشد!

استاد آموزش در رهبری آموزشی، دانشجویان سه غلظت را برای انتخاب رهبری برنامه درسی، رهبری مدرسه دولتی K-12 و رهبری مدرسه غیر متعارف / مدرسه ارائه می دهد. تمام برنامه ها به تصویب دولت و طراحی شده اند برای ایجاد رهبران برجسته، ناظران و مدیران برای مدارس فلوریدا و ملت.

این برنامه برای ارائه رهبران مکتب مکتب به ابزار مورد نیاز برای رهبری در قرن 21 طراحی شده است. برنامه درسی فعلی، مبتنی بر تحقیق و تمرکز بر کاربرد در محیط آموزشی در همه سطوح است. دوره های آموزشی نیز توسط هیئت علمی با تجربه های مختلف در آموزش و پرورش از جمله رهبری مدرسه، اداره منطقه ای و آموزش و تحقیقات دانشگاه تدریس می شود. با در نظر داشتن انعطاف پذیری و پشتیبانی، این دوره ها برای حرفه ای ها طراحی شده اند.

آنها عبارتند از کلاس های چهره به چهره، آنلاین و ترکیبی، و این امکان را برای مدرسان تمام وقت برای تکمیل برنامه های خود را فقط به مدت پنج ترم است. دانشکده و مشاوران علمی به شما کمک خواهند کرد که برنامه ای را طراحی کنید که به نیازهایتان برسد و برنامه شما را برآورده کند. USFSM با پشتیبانی آنلاین و خدمات فقط یک کلیک به شما کمک می کند که به نیازهای شما به عنوان یک دانش آموز کارآمدی کمک کند.

فرصت های شغلی آینده

فارغ التحصیلان رهبری تحصیلی برای وظایف اداری در بخش های مدرسه شهرستان ساراسوتا، مانیتی و شارلوت به دنبال آموزش های رهبری خاص خود در زمینه آموزش هستند. با استاد در رهبری آموزشی از USFSM ، فارغ التحصیلان حرفه ای را به عنوان حرفه ای با تخصص علمی آغاز می کنند. فارغ التحصیلان USFSM در خدمت به عنوان:

  • روسا یا مدیران واحدها
  • متخصصان برنامه درسی
  • دستیار مدیران
  • سرپرستان
  • رهبران اداره منطقه
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of South Florida Sarasota–Manatee »

آخرین به روز رسانی September 12, 2018
این دوره آنلاین, واقع در پردیس, ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
Start Date
Duration
تمام وقت
Price
418 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آخرین مهلت تقاضا
End Date

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date