استاد آموزش در رهبری آموزشی

عمومی

شرح برنامه

آیا برنامه رهبری آموزشی برای شما مناسب است؟

آیا دوست دارید با دیگران همکاری کنید؟ آیا کسی است که دوست دارد دانش آموزان را هدایت کند و به موفقیت آنها متعهد است؟ آیا شما احساس می کنید که به هدایت نسل های آینده القا شده است؟ اگر چنین است، حرفه ای در رهبری آموزشی ممکن است حرفه ای مناسب برای شما باشد!

استاد آموزش و پرورش (ره) در رهبری آموزشی ، سه انتخاب متمرکز را برای دانش آموزان ارائه می دهد: رهبری برنامه درسی ، رهبری مدارس دولتی K-12 و رهبری مدرسه غیر عمومی / منشور . همه برنامه ها به تصویب ایالت رسیده و برای توسعه رهبران برجسته ، سرپرستان و سرپرستان مدارس فلوریدا و کشور طراحی شده اند.

این برنامه برای ارائه رهبران مکتب مکتب به ابزار مورد نیاز برای رهبری در قرن 21 طراحی شده است. برنامه درسی فعلی، مبتنی بر تحقیق و تمرکز بر کاربرد در محیط آموزشی در همه سطوح است. دوره های آموزشی نیز توسط هیئت علمی با تجربه های مختلف در آموزش و پرورش از جمله رهبری مدرسه، اداره منطقه ای و آموزش و تحقیقات دانشگاه تدریس می شود. با در نظر داشتن انعطاف پذیری و پشتیبانی، این دوره ها برای حرفه ای ها طراحی شده اند.

آنها عبارتند از کلاس های چهره به چهره، آنلاین و ترکیبی، و این امکان را برای مدرسان تمام وقت برای تکمیل برنامه های خود را فقط به مدت پنج ترم است. دانشکده و مشاوران علمی به شما کمک خواهند کرد که برنامه ای را طراحی کنید که به نیازهایتان برسد و برنامه شما را برآورده کند. USFSM با پشتیبانی آنلاین و خدمات فقط یک کلیک به شما کمک می کند که به نیازهای شما به عنوان یک دانش آموز کارآمدی کمک کند.

هر تمرکز تمرکز منحصر به فردی در رهبری آموزشی دارد. دانشجویان برای تعیین غلظت مناسب از اهداف شغلی خود در نظر گرفته می شوند.

 • رهبری مدارس عمومی K-12 (PSD): رهبران مؤثر در مدارس باید بر رهبران آموزشی متمرکز باشند که قادر به رهبری در محیط های متنوع مدرسه باشند. تکمیل موفقیت آمیز غلظت ، مدارک لازم و دروس اصلی برای مجوز فلوریدا را در سطح رهبری آموزشی سطح I K-12 - کلاس اداری انجام می دهد. لطفاً به شما توصیه كنید كه برنامه ها و / یا دوره های مورد نیاز در هر موظف قانونگذاری ایالتی ، استانداردهای تأیید برنامه آموزش وزارت امور خارجه فلوریدا ، و معیارهای اعتبار سنجی ، تغییر می یابند.
 • رهبری مدرسه غیر عمومی یا منشور (NPC): چهره آموزش در سطح کشور تغییر می کند و بسیاری از مدارس خصوصی ، منشور ، بدیل یا مستقل در حال ظهور هستند. این غلظت برای موقعیت های رهبری آموزشی در تنظیمات غیر عمومی K-12 که نیازی به مجوز مدیر فلوریدا ندارند ، طراحی شده است. این برنامه بر عناصر رهبری مرتبط با آموزش ، فرایندهای تصمیم گیری ، ایجاد یک محیط یادگیری قوی ، بستر سیاسی و اجتماعی و مدیریت تأکید دارد. فارغ التحصیلان این غلظت واجد شرایط گواهینامه مدیر فلوریدا نیستند.
 • رهبری برنامه درسی (CUL): فارغ التحصیلان این تمرکز مهارت های رهبری را به نقش های متمرکز در برنامه در مدارس ، دفاتر ولسوالی ها و سازمان های مرتبط با آموزش می رسانند. این تمرکز به منظور آموزش و ارزیابی دانش ، مهارت ها و شرایط رهبری مؤثر در برنامه درسی ، آموزش و پیشرفت حرفه ای معلمان K-12 یا سایر مربیان طراحی شده است. این غلظت کلیه شرایط لازم برای صدور گواهینامه مدیر را برآورده نمی کند.

شرایط پذیرش

نیازهای اصلی - همه غلظت
 • متقاضیان باید شرایط دانشگاه را رعایت کنند
 • مدرک لیسانس از یک موسسه معتبر منطقه ای یا معادل بین المللی.
 • حداقل معدل 3.00 در مقیاس 4.00 در مقطع فوق لیسانس کارشناسی ارشد از یک موسسه معتبر منطقه ای. متقاضیان دارای معدل زیر 3.00 باید حداکثر از 5 (5) سال گذشته نمرات GRE را ارسال کنند. اگر معدل فوق لیسانس زیر 3.00 است ، قبل از اتمام دوره ها با مشاور پذیرش گزینه ها تماس بگیرید.
 • سه (3) نامه مرجع مربوط به تخصص آموزشی و پتانسیل رهبری متقاضی. حداقل یکی از سه (3) نامه ارجاع باید از ناظر مستقیم فعلی یا اخیر متقاضی باشد.
الزامات اضافی - خاص غلظت

غلظت رهبری مدارس دولتی K-12 (PSD)

 • اسناد گواهی معتبر مربی حرفه ای فلوریدا (لطفا نسخه ای از گواهینامه (های فعلی) فعلی را از جستجوی صدور گواهینامه مربی FLDOE ارائه دهید)
 • تدریس تحت یک قرارداد تمام وقت برای حداقل دو (2) سال. تأیید ممکن است لازم باشد.
 • اثبات زبان انگلیسی برای سخنرانان سایر زبانها (ESOL) (دوره 3 ساعته یا 60 ساعت آموزش ضمن خدمت در منطقه ؛ متقاضیانی که این آموزش را ندارند) لازم است که TSL 5085 را کامل کنند.
 • نامه هدف (بیانیه مختصر که بیانگر تجربه و اهداف مدرک) است.
 • مستندسازی موفقیت آمیز از معیارهای اصلی برای مربیان مؤثر که در تمرینات انجام شده فلوریدا فلوریدا بیان شده است (FEAPs) و یک سابقه ثبت شده مستند از دستیابی به دستاوردهای دانشجویی. داوطلبانی که در یک منطقه مدرسه عمومی فلوریدا شاغل نیستند ، می توانند مستندات معادل دو سال از آموزش مؤثر را با سابقه کسب دستاوردهای یادگیری ارائه دهند.

تمرکز رهبری مدرسه غیر عمومی یا منشور (NPC)

 • اسنادی که نامزد در آن است یا به دنبال یک مقام رهبری آموزشی در یک مدرسه خصوصی ، غیر دولتی ، منشور یا سایر مدارس است که نیازی به صدور گواهینامه ایالتی فلوریدا ندارد.
 • نامه ای در مورد بحث در مورد تجربیات و علایق حرفه ای.

تمرکز رهبری برنامه درسی (CUL)

 • رضایت بخش دو (2) سال تدریس بعد از لیسانس یا تجربه مرتبط با برنامه درسی رضایت بخش (K-12 ترجیح داده شده) یا دارای گواهینامه مدرس حرفه ای فلوریدا (لطفاً یک نسخه از گواهینامه های فعلی را از بخش جستجوی گواهینامه تحصیلی FLDOE ارائه دهید) یا نامه تأیید مؤسسه استخدام کننده
 • بیانیه اهداف (1-2 صفحه) در مورد تجربیات و علایق حرفه ای در رهبری برنامه درسی با بزرگسالان.

توجه: در صورت عدم رعایت ضوابط فوق با مشاور تحصیلات تکمیلی تماس بگیرید.

گزینه غلظت دوگانه

داوطلبانی که مایل به دنبال 2 غلظت هستند باید واجد شرایط پذیرش و تکمیل کلیه مدارک لازم برای هر دو غلظت باشند. برای جزئیات بیشتر و شرایط لازم با مشاور تحصیلات تکمیلی تماس بگیرید.

متقاضیان بین المللی

کلیه متقاضیانی که زبان مادری آنها غیر از انگلیسی است یا افرادی که مدرک دانشگاهی را در خارج از ایالات متحده کسب کرده اند ، باید شرایط دانشگاه را نسبت به پذیرش فارغ التحصیلان بین المللی ، (به عنوان مثال نمرات تافل و غیره) برآورده کنند. علاوه بر این الزامات دانشگاهی ، متقاضیان آموزشگاه باید موارد زیر را ارائه دهند:

 • البته ، ارزیابی خارجی از دوره خارجی توسط یک آژانس خارجی مصوب و مبتنی بر رونوشت های رسمی با محاسبات GPA تجمعی و سطح بالا.
 • تعداد تأمین اجتماعی در برنامه های مدرک تحصیلی که نیاز به تمرین و یا آموزش بالینی دارند.
 • سایر اطلاعات طبق برنامه مورد علاقه (به عنوان مثال نمرات امتحان سوابق تحصیلات تکمیلی و غیره).

نمونه کارها

نمونه کارها الکترونیکی یک فعالیت سنگین انعکاس پذیر است که به دانش آموز اجازه می دهد تا برنامه علمی تحصیلی ، تجربیات میدانی و دستاوردهای خود را در تمرین حرفه ای به عنوان یک ارزیابی ارزیابی ترکیب کند. این به عنوان بخشی از EDA 6945 Practicum تکمیل شده است. این جای امتحان جامع را می گیرد.

Taskstream

TaskStream یک مجموعه الکترونیکی مبتنی بر وب است که مورد نیاز دانش آموزان در برنامه های مدرسه آموزش (SOE) است. این روش راهی برای ارسال اسناد ، از جمله وظایف بحرانی ، پروژه های نقطه انتقالی ، خود ارزیابی ارزیابی ها و فرم هایی مانند فرم های پیگیری کار و پرونده های متنوع برای مربیان برای بازخورد و ارزیابی ارائه می دهد. این ارزیابی ها برای ارزیابی پیشرفت کاندیداها به سمت دستیابی به استانداردهای تعیین شده توسط دانشکده ، وزارت آموزش فلوریدا در مواردی که سازمان های حرفه ای قابل اجرا و مرتبط استفاده می شود ، استفاده می شود. دانشکده SOE داده های ارزیابی ها را تجزیه و تحلیل می کند و از داده ها برای برنامه ریزی برنامه استفاده می کند تا از پیشرفت مستمر اطمینان حاصل شود.

فرصت های شغلی آینده

فارغ التحصیلان رهبری آموزشی به دلیل داشتن آموزشهای مربوط به رهبری که مخصوص زمینه های آموزشی است ، به دنبال موقعیت های اداری در مناطق مدارس ساراسوتا ، ماناته و شارلوت هستند. فارغ التحصیلان با داشتن یک کارشناسی ارشد در رهبری آموزشی از USFSM ، مشاغل را به عنوان حرفه ای با تخصص علمی شروع می کنند. فارغ التحصیلان USFSM به عنوان:

 • روسا یا مدیران واحدها
 • متخصصان برنامه درسی
 • دستیار مدیران
 • سرپرستان
 • رهبران اداره منطقه
آخرین به روز رسانی سپتامبر 2019

درباره این دانشگاه

At USF Sarasota-Manatee, we believe a personalized approach to learning makes all the difference. When you join our community, you’re more than just another student. Our focus is on you every step of ... اطلاعات بیشتر

At USF Sarasota-Manatee, we believe a personalized approach to learning makes all the difference. When you join our community, you’re more than just another student. Our focus is on you every step of the way: your discoveries, your growth, your dreams. اطلاعات محدود