استاد آموزش در رهبری آموزشی

عمومی

شرح برنامه

درباره برنامه

رهبران معلم مجرب و مجرب که برای انجام نقش رهبری فراتر از کلاس های آموزشی خود آمادگی دارند، باید واجد شرایط دریافت گواهینامه مجوز بیشتری باشند. استاد آموزش و پرورش سلیم در رهبری آموزشی یک برنامه درجه بندی سریع است که دانش آموزان را برای صدور مجوز به عنوان مدیران، ناظران منطقه و سرپرستان در تمام سطوح آموزش (پیش از K تا بزرگسالان) آماده می کند. استاد آموزش و پرورش در برنامه رهبری آموزشی ارائه می دهد دو راه برای صدور مجوز.

  • Track Principal یک برنامه 30 ساعته است که شامل 11 ماه دوره آموزشی است. تکمیل این برنامه منجر به صدور مجوز به عنوان مدیر اجرایی بزرگسالان می شود.
  • پیگیری صدور گواهینامه کامل یک برنامه 36 ساعته است که شامل 15 ماه تمرین است. تکمیل برنامه منجر به صدور مجوز می شود به عنوان رئیس پیش دبستانی بزرگسال، سرپرست عمومی و سرپرست.

کارشناسی ارشد آموزش و پرورش در برنامه رهبری آموزشی، دانشجویان را با دوره های آموزشی برای توسعه مهارت ها و دانش های لازم برای رهبری مدرسه و مدرسه آموزش می دهد. دانشجویان سالانه گذراندن دوره امتحان مجوز مورد نیاز به طور پیوسته به 100٪ رسیدن. همه کارهای مربوط به درس شامل تجارب میدانی یا تجارتی می شود که می تواند در مدرسه یا منطقه شما تکمیل شود. این برنامه با استفاده از ارتباط منحصر به فردی که بین کاندیدای رهبری، محل تحصیل آنها و دانشگاه وجود دارد.

مدرسه آموزش و پرورش سالم تحت ملی شورا ملی برای اعتباربخشی آموزش و پرورش (NCATE) استانداردهای از طریق سیستم اعتباربخشی CAEP معتبر است. استاد آموزش در برنامه رهبری آموزشی تایید شده توسط وزارت امور خارجه ویرجینیا آموزش و پرورش ملی است و توسط آموزش و پرورش شورای مؤسسۀ رهبری (ELCC). این تعیین یک راه موثرتر برای صدور مجوز در کشور شما خواهد بود.

زندگی و تحصیل در ایندیاناپولیس

اینتلپولیس، واقع در منطقه مرکزی آمریکا، یک منطقه متروی متشکل از تقریبا یک میلیون نفر است.

این خانه برای کارفرمایان بزرگ مانند Salesforce و Eli Lily است و دارای یک اقتصاد متنوع است. ایندیاناپولیس نیز "در وسط اقدام" است، با شهرهای مانند شیکاگو، نشویل، و سنت لوئیس آسان درایو.

یادگیری در سالم یک تلاش جامعه است. شما یک مشاور موفقیت آمیز دانشجویی برای موفقيت خود دارید، و اعضای هیئت علمی ما به عنوان مدرک تحصیلی خود به دنبال روش یادگیری خود هستند.

برنامه MBA ما در Carmel واقع شده است که حومه شمالی ایندیاناپولیس است.

درباره Salem University

سالم که در سال 1888 در غرب ویرجینیا تاسیس شد، سالم از تمرکز بین المللی برخوردار است، زیرا ما تلاش می کنیم زبان آموزان را برای یک اقتصاد جهانی همیشه تغییر دهیم.

از سال 1888 سالم برنامه های تحصیلی را با بنیاد قوی در هنرهای لیبرال ارائه می دهد که فارغ التحصیلان را برای مشاغل یا مطالعات پیشرفته آماده می کند. این تاریخ غنی اساسا به تجربه ما ارائه می دهد به عنوان دانش آموزان آماده شدن برای آینده بهتر و روشن تر.

برنامه های آموزشی ما به خوبی مورد احترام و به طور کامل معتبر است. برنامه درسی متمرکز و حرفه ای مرتبط است، و طراحی شده است تا شما را بیشتر.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Established in 1888 as Salem College, Salem University has a tradition of academic excellence and innovation. The beautiful 100-acre campus is nestled in the Appalachian mountains of West Virginia. Th ... اطلاعات بیشتر

Established in 1888 as Salem College, Salem University has a tradition of academic excellence and innovation. The beautiful 100-acre campus is nestled in the Appalachian mountains of West Virginia. The campus offers student housing and traditional campus clubs and activities. اطلاعات محدود
سلام , کارمل + 1 بیشتر کمتر