استاد آمار توسط آموزش از راه دور

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

از سال تحصیلی 2014 تا 2015، کارشناسی ارشد آمار به تدریج به عنوان برنامه یادگیری دوردست (DL) ، به همراه و همزمان با برنامه دانشگاهی ارائه می شود.

ثبت نام برای برنامه DL به این معنی است که به عنوان یک دانش آموز شما برنامه را از راه دور، یعنی از خانه، محل کار یا تقریبا هر مکان با دسترسی به اینترنت، می گیرید.

برنامه های در حال تحصیل و خارج از دانشگاه به طور موازی ارائه می شود، تا آنجا که امکان پذیر است، و با حداکثر انعطاف پذیری هماهنگ می شود. ممکن خواهد بود را به سوئیچ بین برنامه های در دانشگاه و خارج از دانشگاه.

محتوا و نتایج یادگیری در داخل و در دوره های یکسان هستند.

در عمل، بار تحصیل ثابت شده است که بیش از حد سنگین برای ترکیب برنامه تمام وقت (60 اعتبار) با یک شغل. انتظار می رود که یک برنامه نیمه وقت از 30 اعتبار با یک شغل نیمه وقت ترکیب شود.

ارزیابی و بررسی

یکی از اصولی که ما در هنگام راه اندازی برنامه Distance در نظر داریم این است که آن را تا آنجا که ممکن است نزدیک به برنامه On-Campus، نه تنها محتوای و روش های تدریس آن، بلکه همچنین روش ارزیابی دانش آموزان، حفظ کنید. از این رو، در این مرحله از اجرای، امتحانات خواهد شد برای همه دانش آموزان در محوطه دانشگاه برگزار می شود.

هزینه های سفر و اقامت باید به طور کامل توسط دانشجو بدون هیچ گونه استثنائی تامین شود. بعضی از کمک های اساسی عملی (اساسا، مخاطبین خوابگاه های جوانان و هتل ها در محله) توسط دفاتر اداری ما ارائه می شود.

در اصل دو گزینه وجود دارد. یکی از گزینه ها این است که در همه جلسات امتحان، پس از هر ترم (ژانویه و ژوئن) و در صورت لزوم، در دوره بازبینی (اواسط ماه اوت - اولین هفته سپتامبر) شرکت کنید. اگر امکان پذیر نیست شما می توانید برای امکان را به تمام امتحانات در دوره آگوست سپتامبر انتخاب کردن.

با این وجود، این گزینه دوم توصیه نمی شود، زیرا برنامه امتحان بسیار بارگذاری می شود و علاوه بر این، این امکان را به شما نمی دهد که هر آزمون را در یک سال تحصیلی باز کنید.

دانش آموزان می توانند بین یک تخصص در:

  • آمار زیستی / آمار زیستی ICP
  • بیوانفورماتیک
  • اپیدمیولوژی و متدولوژی بهداشت عمومی

پذیرش مورد نیاز

الزامات دیپلم

دانش آموزان باید حداقل یک دیپلم یا گواهینامه تحصیلی یا دیپلم تحصیلات عالی داشته باشند که معادل یک مدرک لیسانس (180 اعتبار ECTS) باشد.

پذیرش می توان به طور مستقیم، مشروط یا غیر مستقیم پس از نهایی شدن یک برنامه مقدماتی داده شده است.

  • دارندگان یک لیسانس دانشگاهی از دانشگاه بلژیک به ریاضیات، فیزیک، علوم کامپیوتر، شیمی، زیست شناسی، علوم زیستی، زیستی، کسب و کار و مهندسی عمران به طور مستقیم پذیرفته می شوند.
  • برنامه های کاربردی دارنده مدرک لیسانس در ریاضیات، فیزیک، علوم کامپیوتر، شیمی، زیست شناسی، علوم زیستی، زیستی، کسب و کار، مهندسی عمران، پزشکی، جامعه شناسی، روانشناسی، هوش مصنوعی، بیوتکنولوژی با زمینه پایه اما به اندازه کافی قوی در ریاضیات و آمار سایر دانشگاه ها به صورت جداگانه توسط هیئت امتحان برنامه مربوط به رکورد تحصیلی متقاضی مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

بسته به دیپلم که قبلا به دست آورده اید، ممکن است مجبور به انجام یک برنامه آموزشی باشید.

مورد نیاز زبان

کاندیدانی که مایل به ثبت نام در یک برنامه کارشناسی ارشد انگلیسی میباشند، باید یک فرمان خوب انگلیسی، هر دو نوشته شده و سخنرانی را نشان دهند. مهارت های زبان انگلیسی باید با نمره اخیر در آزمون انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL) یا سیستم آزمون بین المللی زبان انگلیسی (IELTS) یا هر گونه آزمون مهارت شناخته شده تایید شود.

  • گزارش نمره TOEFL (بر اساس مقاله: نمره 550 یا بیشتر، مبتنی بر رایانه: نمره 213 یا بیشتر، مبتنی بر اینترنت: نمره 79 تا 80).
  • گواهی IELTS (نمره کل باند 6.0).

آزمون زبان انگليسی براساس مصاحبه ممکن است لغو شود و اگر مهارت زبان انگليسی در غير اين صورت اثبات شود (به عنوان مثال اگر آموزش و پرورش یا بخشی از آن به زبان انگليسی بوده يا زبان انگليسی در کشور شما زبان مادری باشد).

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Hasselt University is a young, dynamic centre of expertise for teaching, research and service provision. It regards it as its social responsibility to contribute actively to a sustainable and innovati ... اطلاعات بیشتر

Hasselt University is a young, dynamic centre of expertise for teaching, research and service provision. It regards it as its social responsibility to contribute actively to a sustainable and innovative region. It aspires to be a hub in this innovation web. اطلاعات محدود
هاسلت , دیپنبیک + 1 بیشتر کمتر