پیشرفت برنامه نویسی، پایگاه داده و دانش شبکه و پیشرفت حرفه خود را با یک استادیار علوم از Knowledge Systems Institute با محوطه دانشگاه Skokie (در نزدیکی شمال شیکاگو و Evanston).

برنامه مدرک کارشناسی ارشد در رشته کامپیوتر و علوم اطلاعات (CIS) دانش آموزان را با دانش و مهارت های پیشرفته ای که برای درک، طراحی و استفاده از سیستم های مدرن مبتنی بر کامپیوتر فراهم می کند. این امر باعث ترویج تفکر نوآورانه و تشویق رویکردهای جدید برای حل مشكلات تجاری و فنی از طریق استفاده از فناوری اطلاعات می شود. دانش آموزان تخصص لازم را برای برآورده شدن نیازهای صنعت اطلاعات سریع و در حال رشد دریافت می کنند. فارغ التحصیلان می توانند حرفه ای IT را شروع کنند؛ پیشرفت در فناوری اطلاعات اگر آنها در حال حاضر حرفه ای فناوری اطلاعات و یا آماده شدن برای پیشرفت های آینده در علوم کامپیوتر.

الزامات درجه

مدرک کارشناسی ارشد کامپیوتر و علوم انسانی نیاز به بیست و هفت (27) اعتبار ساعت از دوره های کارشناسی (یعنی نه (9) دوره های تحصیلات تکمیلی)، یک پروژه تحقیقاتی 9 ساعته اعتبار ساعتی و یک معاینه جامع. برای شرح کامل درس از لیست دوره های آنلاین KSI روی یک شماره درس کلیک کنید.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
این دوره ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
Start Date
سپتامبر 2020
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2020