استادیار علوم داده

عمومی

شرح برنامه

CentraleSupélec یکی از بهترین مدارس مهندسی در جهان است و با همکاری ESSEC Business School برای ارائه یک برنامه بسیار نوآورانه و جامع است. این برنامه توسط ESSEC Business School و Centrale-Supélec پیشنهاد و هماهنگ شده است. شما در هر دو دانشگاه (هر دو در پاریس) تحصیل می کنید و از مزایای هر دو مدرسه بهره مند خواهید شد.

Logo

ساختار

سال به سه دهه تقسیم شده است:

  • سه ماهه اول به دوره های پایه اجباری اختصاص یافته است
  • سه ماهه دوم تمرکز بر دوره های تخصصی در هر دو تجزیه و تحلیل کسب و کار یا علوم داده است
  • سه ماهه سوم، دوره های تعالی را در مورد موضوعات مورد نظر در این زمینه ارائه می دهد

دوره های پایه اجباری

از اکتبر تا دسامبر، شما در شش دوره اصلی حضور خواهید یافت:

دوره های ارائه شده در پردیس ESSEC Business School

تجزیه و تحلیل داده های بزرگ این دوره مهارت های حل مسئله تحلیلی شما را توسعه می دهد و شما را با روش های آماری مورد نیاز برای تجزیه و تحلیل و استفاده از داده های چند بعدی ارائه می دهد.

پیش بینی

تجزیه و تحلیل کسب و کار استراتژیک این دوره شما را به طراحی، ارزیابی و مدیریت استراتژی های کسب و کار و نحوه استفاده از تکنیک های کمی در یک روش مشاوره استراتژیک از طریق مطالعات موردی واقعی آموزش می دهد.

دوره های ارائه شده در پردیس CentraleSupélec

مداوم

الگوریتم های داده بزرگ، تکنیک ها

یادگیری ماشین این دوره فرصتی را برای اعمال نظریه درس به مسائل دنیای واقعی از طریق پروژه های گروهی آزمایش با تمرکز خاص بر ریسک های آماری و به حداقل رساندن آن با توجه به عملکرد پیش بینی می دهد.

دوره های تخصصی

از ژانویه تا مارس، شما می توانید 6 دوره انتخابی را از لیست 16 دوره ارائه شده انتخاب کنید. 8 این دوره ها در علوم داده ها متخصص هستند و در Campus CentraleSupélec ارائه می شوند. 8 گزینش دیگر در تجارت تجزیه و تحلیل کسب و کار هستند و در ESSEC Business School پردیس ESSEC Business School ارائه شده است. بسته به مشخصات و برنامه های کاری شما، شما می توانید انتخاب کنید که در هر دو تجزیه و تحلیل کسب و کار و یا علوم داده ها تخصص: یک برنامه متناسب با خواسته های خاص خود و جاه طلبی.

یاد گرفتن از طریق انجام دادن

علوم داده ها

کارآموزی شما با طول 4 تا 6 ماه می تواند در هر جای دنیا انجام شود و برای تسهیل حرفه ای دانش آموزان تسهیل شده است. از طریق شبکه توسعه یافته ESSEC و شرکت های همکار CentraleSupélec، موسسات و فارغ التحصیلان، شما مطمئنا به راحتی می توانید یک کارآموزی را پیدا کنید که به اهداف شغلی شما بستگی دارد.

رشته تحصیلی یک تحقیق فردی است که شما در یک موضوع پیشرفته مربوط به علوم داده و / یا تجزیه و تحلیل کسب و کار انجام دهید. این یک راه عالی برای شما خواهد بود که تخصص خود را با ذهنیت ذهنی و اطلاعات دنیای واقعی ترکیب کنید. هدف شما این است که اولین تجربه کامل و اصلی تحقیق کاربردی نظری را تجربه کنید.

در نهایت، میدان بین المللی یک سفر یک هفته ای به دیدار متخصصان محلی و رهبران کسب و کار در سراسر جهان است. شما ممکن است به هنگ کنگ، سیلیکون ولی و غیره سفر کنید

اعلان ها

آیا من مشخصاتی دارم که مناسب است؟

  • آیا شما فارغ التحصیل شده اید یا به زودی از یک مدرک عالی / مدرک فوق لیسانس (لیسانس / M1) در مهندسی، ریاضیات، آمار، کسب و کار، اقتصاد و غیره فارغ التحصیل خواهید شد؟
  • آیا تجربه کار یا کار فارغ التحصیل دارید؟
  • آیا شما سطح خوبی از زبان انگلیسی دارید و میخواهید به طور کامل به انگلیسی در فرانسه تحصیل کنید؟
  • آیا شما به دنبال ترکیب مهارت های فنی و مدیریتی برای تبدیل شدن به متخصص و یک رهبر هستید؟
  • آیای شما حلال مشکلات هستید؟ جالب با داده های بزرگ
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Innovative, involved and international; ESSEC Business School, one of the leading institutions in Europe for business education, offers a unique learning experience that trains responsible leaders who ... اطلاعات بیشتر

Innovative, involved and international; ESSEC Business School, one of the leading institutions in Europe for business education, offers a unique learning experience that trains responsible leaders who are able to reinvent business. Accredited by AACSB, EQUIS, and AMBA, ESSEC maintains a superior level of academic excellence that is recognized worldwide. اطلاعات محدود
سیر , پاریس , سنگاپور , بندر لوئیس , کازابلانکا + 4 بیشتر کمتر