استادیار علوم انرژی

عمومی

برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

سیستم انرژی ما به سرعت در حال تحول است. چالش های بزرگی در پیش روی ما وجود دارد ، از جمله کاهش تغییرات آب و هوا ، تأمین امنیت انرژی طولانی مدت ما و فراهم کردن دسترسی به انرژی پایدار برای همه. این برنامه دو ساله کارشناسی ارشد علوم انرژی در Utrecht University برای هر کسی که برای مقابله با این چالش ها آماده باشد ، یک رویکرد بین رشته ای ارائه می دهد.

رویکرد سیستم ها

جمع آوری انرژی ، تبدیل ، حمل و نقل ، ذخیره سازی ، توزیع و کاربرد نهایی همه مراحل ارائه خدمات انرژی به جامعه است. همه این عناصر یک سیستم انرژی را تشکیل می دهند ، که پیچیده است و با بسیاری از روش ها در تعامل است. انتقال در سیستم های انرژی و محاسن نوآوری برای مؤلفه های انفرادی هر یک فقط در چارچوب سیستم کامل قابل تجزیه و تحلیل است. به همین دلیل است که ما تجزیه و تحلیل سیستم های انرژی را در مرکز برنامه علوم انرژی خود قرار می دهیم.

بین رشته ای

تجزیه و تحلیل سیستم های انرژی نیاز به دانش کاملی از اصول اساسی علمی و فناوری این رشته دارد. این دانش شما را قادر می سازد تا درک کنید که چگونه ویژگی های فن آوری های فردی می تواند بر عملکرد آنها تأثیر بگذارد ، و همچنین تأثیر متناسب با بازار و سیاست ها بر روی سیستم های انرژی است. به همین دلیل است که هم اقتصاد و هم مطالعات سیاسی نیز در این برنامه درج شده است.

تحقیق در علوم انرژی

این برنامه توسط موسسه توسعه پایدار کپرنیک تهیه شده است. این مؤسسه فرآیندها و فرصتهای تغییر نوآورانه برای پایداری را بررسی و توسعه می دهد. سیستم های انرژی و منابع فقط یکی از زمینه هایی است که در این موسسه مورد بررسی قرار گرفته است و این تحقیق برجسته ، آموزه های مربوط به برنامه را آگاه می کند. علاوه بر این ، شما خود را بخشی از یک محیط یادگیری واقعاً بین المللی می دانید که در آن می توانید برای حرفه آینده خود آماده شوید.

شما می توانید یکی از دو آهنگ را انتخاب کنید:

  • تجزیه و تحلیل سیستم
  • علوم طبیعی

هدف برنامه

این برنامه برای دانش آموزانی با پیشینه علمی یا مهندسی که می خواهند در انتقال به سمت سیستم های انرژی پایدار سهیم باشند ، انجام شده است.

چشم انداز شغلی

توسعه پایدار سیستم های انرژی یکی از اصلی ترین چالش های جهانی این قرن جدید خواهد بود. بنابراین ، مؤسسات تحقیقاتی ، مشاغل ، شرکتهای مشاوره ، سازمانهای دولتی و سازمانهای مردم نهاد در تلاش برای بهبود بهره وری انرژی و منابع انرژی تجدید پذیر بیشتر فعالیت می کنند. بسیاری از شرکت ها برای توسعه مشاغل جدید در این زمینه تلاش می کنند و تقاضای زیادی برای متخصصان انرژی و منابع وجود دارد که هر روز در حال افزایش است.

حرفه ای حرفه ای

فارغ التحصیلان باید بتوانند در بخش خصوصی (شرکت های انرژی)، بخش دولتی، مشاوره و سازمان های غیر دولتی استخدام کنند. فارغ التحصیلان نیز در پست های بین المللی مانند اتحادیه اروپا و آژانس بین المللی انرژی پیدا خواهند کرد.

حرفه های علمی

این برنامه دانشجویان را برای یک دوره دکترا آماده می کند که درنهایت منجر به حرفه هایی در تحقیقات علمی خواهد شد. فارغ التحصیلان برنامه باید توانایی نوشتن پایان نامه دکتری را داشته باشند.

دانش آموزان بین المللی

یادگیری هلندی

اگر می خواهید یک کار یا کارآموزی در هلند پیدا کنید، دانستن هلندی ها به شما مکان هایی را می دهد. حتی اگر شما در یک سازمان بین المللی کار کنید، دانستن حداقل برخی از هلندی ها همیشه سودمند است و در بعضی موارد حتی یک ضرورت است. به منظور یادگیری زبان هلندی، وب سایت های رایگان زبان مانند duolingo.com یا dutchgrammar.com می توانید شروع به مطالعه یا مطالعه در دوره های هلندی ارائه شده توسط بابل کنید. به عنوان یک دانش آموز از Utrecht University ، شما با تخفیف 25٪ در پیشنهاد دوره خود دریافت می کنید.

پس از فارغ التحصیلی

اگر میخواهید پس از فارغ التحصیلی خود در هلند بمانید، وقتی می توانید ملیت غیر اتحادیه اروپا را برای "سال تعیین جهت اقامت" درخواست کنید. این اجازه می تواند ظرف 3 سال پس از تکمیل مطالعات شما ارائه شود و به شما اجازه می دهد که حقوق کار نامحدود (از این رو: اجازه کار - TWV- لازم نیست). برای یک مرور کلی از شرایطی که برای این اجازه استفاده می شود، لطفا از وب سایت IND دیدن کنید.

آخرین به روز رسانی اوت 2020

درباره این دانشگاه

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of int ... اطلاعات بیشتر

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of international rankings, and member of the renowned European League of Research Universities. اطلاعات محدود