استادیار علوم انرژی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

در باره

سیستم انرژی ما به سرعت در حال تکامل است. چالش های بزرگی در پیش روی ما وجود دارد، از جمله کاهش تغییرات آب و هوایی، تامین انرژی بلند مدت و دسترسی به انرژی پایدار برای همه. این برنامه دو ساله استاد در علوم انرژی در Utrecht University یک رویکرد بین رشته ای برای هر کسی که برای مقابله با این چالش ها آمادگی دارد، ارائه می دهد.

رویکرد سیستم ها

جمع آوری، تبدیل، حمل و نقل، ذخیره سازی، توزیع و برنامه نهایی استفاده از انرژی همه مراحل ارائه خدمات انرژی به جامعه است. تمام این عناصر یک سیستم انرژی را تشکیل می دهند که پیچیده است و با بسیاری از سیستم های مختلف در ارتباط است. انتقال در سیستم های انرژی و شایستگی نوآوری برای اجزای فردی هر یک تنها می تواند در زمینه سیستم کامل مورد تحلیل قرار گیرد. به همین دلیل ما تجزیه و تحلیل سیستم های انرژی را در مرکز علوم برنامه انرژی ما قرار می دهیم.

بین رشته ای

تجزیه و تحلیل سیستم های انرژی نیاز به دانش کامل از اصول اساسی علمی و فن آوری این رشته است. این دانش شما را قادر می سازد تا بدانید که چگونه ویژگی های تکنولوژی های فردی می توانند بر عملکرد آنها تأثیر بگذارند و همچنین تاثیرات بازار و سیاست در سیستم های انرژی. به همین دلیل است که هم مطالعات اقتصاد و هم سیاست در برنامه نیز پوشش داده می شود.

تحقیق در علوم انرژی

این برنامه توسط موسسه کوپرنیک توسعه پايدار توسعه يافته است. این مؤسسه، پروسه ها و فرصت هایی را برای تغییر نوآوری برای پایداری تحقیق و توسعه می دهد. سیستم های انرژی و منابع فقط یکی از حوزه هایی هستند که در این موسسه مورد تحقیق قرار گرفته اند، و این تحقیق پیشرفته، تدریس درمورد برنامه را اعلام می کند. علاوه بر این، شما بخشی از یک محیط یادگیری واقعا بین المللی را خواهید یافت که در آن برای آمادگی برای حرفه آینده خود آماده شوید.

شما می توانید یکی از دو آهنگ را انتخاب کنید:

  • تجزیه و تحلیل سیستم
  • علوم طبیعی

هدف برنامه

این برنامه برای دانش آموزان با پیشینه ای در علوم و مهندسی است که می خواهند به انتقال به سیستم های انرژی پایدار کمک کنند.

چشم انداز شغلی

توسعه پایدار سیستم های انرژی یکی از چالش های اصلی جهانی این قرن جدید خواهد بود. بنابراین، موسسات تحقیقاتی، کسب و کار، شرکت های مشاوره ای، سازمان های دولتی و سازمان های غیر دولتی در تلاش برای بهبود بهره وری انرژی و افزایش منابع انرژی تجدیدپذیر هستند. بسیاری از شرکت ها چالش هایی را برای توسعه کسب و کار جدید در این منطقه در نظر می گیرند و تقاضای زیادی برای متخصصان انرژی و منابع وجود دارد که هر روز افزایش می یابد.

حرفه ای حرفه ای

فارغ التحصیلان باید بتوانند در بخش خصوصی (شرکت های انرژی)، بخش دولتی، مشاوره و سازمان های غیر دولتی استخدام کنند. فارغ التحصیلان نیز در پست های بین المللی مانند اتحادیه اروپا و آژانس بین المللی انرژی پیدا خواهند کرد.

حرفه های علمی

این برنامه دانشجویان را برای یک برنامه دکترا آماده می کند که در نهایت منجر به حرفه در تحقیقات علمی خواهد شد. فارغ التحصیلان برنامه باید قادر به نوشتن یک دکترا باشند. پایان نامه.

دانش آموزان بین المللی

  • یادگیری هلندی

اگر می خواهید یک کار یا کارآموزی در هلند پیدا کنید، دانستن هلندی ها به شما مکان هایی را می دهد. حتی اگر شما در یک سازمان بین المللی کار کنید، دانستن حداقل برخی از هلندی ها همیشه سودمند است و در بعضی موارد حتی یک ضرورت است. به منظور یادگیری زبان هلندی، وب سایت های رایگان زبان مانند duolingo.com یا dutchgrammar.com می توانید شروع به مطالعه یا مطالعه در دوره های هلندی ارائه شده توسط بابل کنید. به عنوان یک دانش آموز از Utrecht University ، شما با تخفیف 25٪ در پیشنهاد دوره خود دریافت می کنید.

  • پس از فارغ التحصیلی

اگر میخواهید پس از فارغ التحصیلی خود در هلند بمانید، وقتی می توانید ملیت غیر اتحادیه اروپا را برای "سال تعیین جهت اقامت" درخواست کنید. این اجازه می تواند ظرف 3 سال پس از تکمیل مطالعات شما ارائه شود و به شما اجازه می دهد که حقوق کار نامحدود (از این رو: اجازه کار - TWV- لازم نیست). برای یک مرور کلی از شرایطی که برای این اجازه استفاده می شود، لطفا از وب سایت IND دیدن کنید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of int ... اطلاعات بیشتر

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of international rankings, and member of the renowned European League of Research Universities. اطلاعات محدود