استادیار زیست شناسی - برنامه درسی تنوع زیستی و بهداشت محیط

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

درخواست کن

زیست شناسی (تخصص تنوع زیستی و بهداشت محیط)

دوره کارشناسی ارشد زیست شناسی یک دوره آموزشی بسیار تخصصی برای دسترسی به مقاطع پیشرفته آموزش (PhD) و انجام تحقیقات علمی در دانشگاه ها یا آزمایشگاه های تحقیقاتی دولتی یا خصوصی ، فعالیت های پروژه در بیوتکنولوژی ، داروسازی و شرکت های کشاورزی و مواد غذایی و سازمان های دولتی و خصوصی و فرصت های شغلی در زمینه های تأثیر زیست محیطی ، تنوع زیستی و سلامت.

تنوع زیستی و سلامت محیطی یکی از دو مسیر آموزشی برنامه درسی زیست شناسی University of Siena .

آرشیو عکس Università di Siena

هدف این دوره ارائه بینش در زمینه تنوع زیستی و راه های ارتباط آن با سلامت سیاره است. تم ها در زمینه های مختلفی از جمله میکروبی، قارچی، گیاه و حیوانات، توسط سخنرانی ها و فعالیت های مبتنی بر آزمایشگاه پوشش خواهند یافت. ماژول هایی که با تمرکز بر زیست شناسی حفاظت و مدیریت منابع به آموزش دانش آموزان در زمینه پایداری محیطی می پردازند، با تعیین نقش موجودات زنده در اکوسیستم ها و استفاده از تکنیک های نظارت و کنترل به منظور حفظ تنوع آنها. مسائل انتقادی مربوط به سهم تنوع زیستی در توسعه داروسازی و کنترل کیفیت و ایمنی منابع غذایی نیز مورد توجه قرار می گیرد.

در مجموع ، این دوره به منظور آماده سازی نسل جدیدی از متخصصان قادر به تحقیق و بکارگیری رویکردهای یکپارچه در تنوع زیستی و سلامت گیاهان طراحی شده است.

ورود به دوره با مدرک لیسانس در زیست شناسی، بیوتکنولوژی و علوم و فن آوری برای محیط زیست و طبیعت.

درخواست کن

اهداف و نقش های حرفه ای

این دوره برای حرفه زیست شناسان و دیگران برای جذب آماده می شود. برخی از نمونه ها محقق دانشگاههای دولتی و خصوصی و سایر سازمانهای تحقیقاتی دولتی و خصوصی هستند. مسئول صنایع دارویی ، بیوتکنولوژی و کشاورزی و آزمایشگاههای دولتی و خصوصی. مسئول در نهادهای عمومی و خصوصی (شهرداری ها ، مناطق ، موزه ها ، پارک ها و مناطق حفاظت شده).

علاوه بر این ، دسترسی به دوره ها و / یا مسابقات برای تدریس رشته های علمی در مدارس ابتدایی و دولتی دولتی و خصوصی را امکان پذیر می کند.

 • محقق در دانشگاه ها و سایر سازمان های تحقیقاتی دولتی و خصوصی
 • رئیس آزمایشگاه های صنایع دارویی و بیوتکنولوژی
 • مسئول در نهادهای دولتی و خصوصی
 • بیولوژیست حرفه ای رایگان

درخواست کن

شرایط ورود

دانشجویان بین المللی که مایل به متقاضی ورود به دانشگاه Laurea Magistrale هستند (مدرک کارشناسی ارشد) باید دارای مدرک یا مدرک دانشگاهی سه ساله باشند ، یا یک مدرک تحصیلی دیگر از خارج از کشور ، به عنوان مناسب شناخته شده و با الزامات آموزشی خاص و آمادگی شخصی کافی ، با حالت های تأیید شده در آیین نامه یادگیری برای هر دوره کارشناسی ارشد ، که معیارهای دسترسی ویژه را نیز بیان می کند ، تنظیم شده است.

لطفا توجه داشته باشید که برخی از برنامه ها ممکن است دسترسی محدود داشته باشند و برنامه می تواند در معرض تست های پذیرش قرار بگیرد.

دانشجویان بین المللی که مایل به ثبت نام در یک دوره مدرک دوره اول (لیسانس - Laurea Triennale) هستند که به زبان ایتالیایی یا انگلیسی و یا به یک دوره دسترسی تک محدوده چرخه در Giurisprudenza در University of Siena می شوند ، می توانند مدارک خود را ارسال کنند تا بتوانند نامه دریافت کنند. قبولی از طریق بستر آنلاین در مهلتی که دانشگاه برای هر سال تحصیلی تعیین کرده است.

برنامه های کاربردی روی بستر آنلاین برای ارزیابی مدارک ورودی دانشجویان بین المللی که مایل به ثبت نام در یک دوره مدرک دوره اول (کارشناسی) یا دوم (کارشناسی ارشد) هستند که به زبان ایتالیایی یا انگلیسی در University of Siena می شوند ، مطابق با دوره های مختلف از دانشجویان دعوت می شود تا به طور دوره ای از این سکوی - https://enrolment.unisi.it/ دیدن کنند تا ببینند کدام برنامه ها باز هستند و مهلت های مربوطه.

دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی حق دارند صلاحیت های بین المللی را بطور رسمی تشخیص دهند.

لطفا به یاد داشته باشید که این روش یک دیپلم متوسطه متوسطه را به یک مدرک ایتالیایی تبدیل نمی کند.

آرشیو عکس Università di Siena / Shutterstock

تقویم تحصیلی

گروه های University of Siena یک سیستم ترم را دریافت کرده اند.

سال تحصیلی به دو دسته تقسیم می شود: از اکتبر تا ژانویه، و از ماه مارس تا مه. در پایان هر دوره، یک دوره معاینه برنامه ریزی شده است.

با این حال ، هر بخش تقویم آکادمیک خاص خود را دارد که می توانید در وب سایت بخش ها (در بخش "Didattica") پیدا کنید: https://www.unisi.it/strutture/dipartimenti

درخواست کن

تقویم دانشگاهی 2020-2021

دوره پاییز (ترم اول)

 • دوره سخنرانی: اول اکتبر 2020 - 18 ژانویه 2021
 • دوره امتحان: 21 ژانویه - اول مارس 2021

دوره بهار (ترم دوم)

 • دوره سخنرانی: 4 مارس - 14 ژوئن 2021
 • دوره امتحان: 17 ژوئن - 31 ژوئیه 2021

هزینه های تحصیل

تعیین مبلغ سهم

مبلغ سهم ناشی از هر دانشجویی که در دوره های کارشناسی ارشد ، دوره های کارشناسی ارشد یا دوره های کارشناسی ارشد تک چرخه کارشناسی ارشد ارائه شده توسط University of Siena بر اساس عناصر زیر تعریف شده است:

 • دسته دوره دوره متعلق به؛
 • وضعیت اقتصادی خانواده فوری دانش آموز ، زیرا این با شاخص معادل وضعیت اقتصادی (ISEE) برای سال قبل از سال ثبت نام بیان شده است.
 • سال ثبت نام؛
 • اعتبارات دانشگاهی در دوازده ماه قبل از 10 آگوست (اعتبار ECTS) کسب کرده است.

دوره تحصیل یکی از سه دسته زیر است:

 • مطالعات علوم انسانی - اجتماعی (ایالات متحده)
 • فنی و علمی (TS)
 • نظارت بر مراقبت های بهداشتی اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا)

تبصره: برای دانش آموزانی که شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیستند و ساکنان ایتالیا نیستند و برای دانش آموزانی که محاسبه ISEE برای خانواده های فامیل آنها قابل اجرا نیست، می توان ضریب تعدیل را با توجه به کشور مبدا مورد استفاده قرار داد.

University of Siena صفحه محاسبه شهریه را در دسترس قرار می دهد: https://www.maprin.unisi.it/tasse19_20/index_eng.php

آرشیو عکس Università di Siena / Shutterstock

درخواست کن

یک مأموریت بین المللی قوی

University of Siena در هشت قرن تاریخ خود طیف گسترده ای از مطالعات را در زمینه های مختلف فرهنگی ارائه داده است.

با گذشت سالها ، University of Siena با هدف تقویت روابط بین الملل دانشگاهی و جذب دانشجویان و محققان از نقاط مختلف جهان ، استراتژی خود را در زمینه بین المللی تقویت کرده است.

در اوایل قرن بیست و یکم ، این مؤسسه تاریخی با تعداد زیادی از همکاریهای بین المللی توانسته است با چالش های مربوط به جهانی سازی یادگیری ، دانش و تحقیقات روبرو شود.

هر سال توافق نامه ها و پروژه های همکاری بین المللی ایجاد می شود و تعداد دوره ها و دوره های ارائه شده به زبان انگلیسی را افزایش می دهد ، رتبه های ملی و بین المللی خوبی را در اختیار شما قرار می دهد. اینها برخی از نکات برجسته University of Siena .

خوش آمدید در Siena

University of Siena یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اروپا است که در سال 1240 تاسیس شده است.

تاريخ آن در كنار سنت فرهنگي توسكان از قرون وسطي تا دوران مدرن تكامل يافته است.

Siena در قلب توسکانی در میان منظره ای از تپه هایی که به آرامی در حال چرخش هستند ، قرار دارد. ساخته شده در سه تپه شیب دار و احاطه شده توسط دیوارهای باستانی ، یک شهر منحصر به فرد است که دانش آموزان می توانند یک دوره تحصیل سودآور و پر از فرصت برای غنی سازی شخصی خود بگذرانند.

درخواست کن

آخرین به روز رسانی May 2020

درباره این دانشگاه

The University of Siena is one of the oldest universities in Europe, having been founded in 1240. Its history has evolved alongside Tuscany’s cultural tradition from the Middle Ages to modern times.

The University of Siena is one of the oldest universities in Europe, having been founded in 1240. Its history has evolved alongside Tuscany’s cultural tradition from the Middle Ages to modern times. اطلاعات محدود