زیست شناسی (تخصص تنوع زیستی و بهداشت محیط)

دوره مدرک در رشته زیست شناسی یک دوره تخصصی تخصصی برای دسترسی به سطح پیشرفته آموزش (PhD) و انجام پژوهش های علمی در دانشگاه ها یا آزمایشگاه های تحقیقاتی دولتی یا خصوصی، فعالیت های پروژه در شرکت های بیوتکنولوژی، داروسازی و کشاورزی / مواد غذایی و سازمان های دولتی و خصوصی و فرصت های شغلی در زمینه های زیست محیطی، تنوع زیستی و سلامت.

تنوع زیستی و سلامت محیطی یکی از دو مسیر آموزشی برنامه درسی زیست شناسی University of Siena .

آرشیو عکس Università di Siena

هدف این دوره ارائه بینش در زمینه تنوع زیستی و راه های ارتباط آن با سلامت سیاره است. تم ها در زمینه های مختلفی از جمله میکروبی، قارچی، گیاه و حیوانات، توسط سخنرانی ها و فعالیت های مبتنی بر آزمایشگاه پوشش خواهند یافت. ماژول هایی که با تمرکز بر زیست شناسی حفاظت و مدیریت منابع به آموزش دانش آموزان در زمینه پایداری محیطی می پردازند، با تعیین نقش موجودات زنده در اکوسیستم ها و استفاده از تکنیک های نظارت و کنترل به منظور حفظ تنوع آنها. مسائل انتقادی مربوط به سهم تنوع زیستی در توسعه داروسازی و کنترل کیفیت و ایمنی منابع غذایی نیز مورد توجه قرار می گیرد.

در مجموع، این دوره برای آماده سازی یک نسل جدید از کارشناسان قادر به تحقیق و کاربرد روش های یکپارچه برای تنوع زیستی و سلامت سیاره طراحی شده است.

ورود به دوره با مدرک لیسانس در زیست شناسی، بیوتکنولوژی و علوم و فن آوری برای محیط زیست و طبیعت.

اهداف و نقش های حرفه ای

این دوره برای حرفه ی زیست شناس و دیگران جذب می شود. بعضی مثالها محقق در دانشگاههای دولتی و خصوصی و سایر سازمانهای تحقیقاتی دولتی و خصوصی هستند؛ مسئول در صنایع دارویی، بیوتکنولوژی و صنایع غذایی و در آزمایشگاههای عمومی و خصوصی؛ مسئولیت در سازمان های دولتی و خصوصی (شهرداری ها، مناطق، موزه ها، پارک ها و مناطق حفاظت شده).

علاوه بر این، امکان دسترسی به دوره ها و / یا رقابت ها برای آموزش رشته های علمی در مدارس ابتدایی و عالی دولتی و خصوصی را فراهم می کند.

  • محقق در دانشگاه ها و دیگر سازمان های تحقیقاتی دولتی و خصوصی
  • رئیس آزمایشگاه های صنایع دارویی و بیوتکنولوژی
  • مسئول در نهادهای دولتی و خصوصی
  • بیولوژیست حرفه ای رایگان

شرایط ورود

دانشجویان بین المللی که مایل به درخواست مدرک لیسانس میباشند، باید مدرک یا دیپلم سه ساله دانشگاهی یا تحصیلات تحصیلی دیگر از خارج از کشور را داشته باشند که به عنوان مناسب و با شرایط خاص برنامه درسی و آمادگی مناسب فردی، تایید شده با روشها در مقررات یادگیری برای دوره هر دوره کارشناسی ارشد، مشخص شده است که همچنین معیارهای دسترسی خاص را تعیین می کند.

لطفا توجه داشته باشید که برخی از برنامه ها ممکن است دسترسی محدودی داشته باشند و برنامه ممکن است به آزمون های ورود پذیری منجر شود.

دانشجویان بین المللی که مایل به ثبت نام در دوره اول (لیسانس یا لیتوانی Triennale) برنامه تحصیلی در ایتالیایی یا انگلیسی و یا درجه یک درجه چرخه دسترسی غیر محدود در Giurisprudenza در University of Siena ، می توانند اسناد خود را برای دریافت نامه ارسال کنید پذیرش از طریق پلت فرم آنلاین در مهلت تعیین شده توسط دانشگاه برای هر سال تحصیلی.

برنامه های کاربردی در پلت فرم آنلاین برای ارزیابی شرایط ورود دانشجویان بین المللی که مایل به ثبت نام در برنامه درجه اول (دوره کارشناسی) یا دوم (کارشناسی ارشد) دوره ای در ایتالیایی یا انگلیسی در University of Siena می شود، با توجه به دوره های مختلف دانش آموزان از این پلتفرم به طور منظم بازدید می کنند - http://enrolment.unisi.it/ - برای دیدن برنامه های کاربردی باز و مهلت های مربوطه.

دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی حق دارند که به طور رسمی صلاحیت های بین المللی را تشخیص دهند.

لطفا به یاد داشته باشید که این روش یک دیپلم متوسطه متوسطه را به یک مدرک ایتالیایی تبدیل نمی کند.

آرشیو عکس Università di Siena / Shutterstock

تقویم تحصیلی

گروه های University of Siena یک سیستم ترم را دریافت کرده اند.

سال تحصیلی به دو دسته تقسیم می شود: از اکتبر تا ژانویه، و از ماه مارس تا مه. در پایان هر دوره، یک دوره معاینه برنامه ریزی شده است.

با این حال، هر بخش دارای تقویم تحصیلی خود است که می تواند در وب سایت بخش (در بخش "Didattica") یافت شود: http://www.unisi.it/strutture/dipartimenti

2018-2019 تقویم علمی نشان می دهد

دوره پاییز (ترم اول)

  • دوره سخنرانی: 1 اکتبر، 2018 - 18 ژانویه 2019
  • دوره آزمون: 21 ژانویه - 1 مارس 2019

دوره بهار (ترم دوم)

  • دوره سخنرانی: 4 مارس - 14 ژوئن 2019
  • دوره آزمون: 17 ژوئن - 31 ژوئیه 2019

هزینه های تحصیل

تعیین مبلغ سهم

مبلغ سهمیه ای که از هر دانش آموزی که در دوره های تحصیلات تکمیلی، دوره های کارشناسی ارشد یا دوره های تک دوره ای است که توسط University of Siena می شود بر اساس عناصر زیر تعریف می شود:

الف) گروهی که دوره آموزشی متعلق به آن است

ب) وضعيت اقتصادي خانواده فاميلي دانشجويي، همانطور كه در سال قبل بلافاصله قبل از سال ثبت نام نشان داده شده است با نشانگر شاخص اقتصادي معادل (ISEE)

ج) سال ثبت نام

د) اعتبارات دانشگاهی (اعتبار ECTS) در دوازده ماه قبل از تاریخ 10 اوت

دوره مطالعه زیر یکی از سه طبقه زیر است:

a) مطالعات انسانی-اجتماعی (ایالات متحده)

ب) فنی-علمی (TS)

ج) اتحادیه اروپا (EU)

تبصره: برای دانش آموزانی که شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیستند و ساکنان ایتالیا نیستند و برای دانش آموزانی که محاسبه ISEE برای خانواده های فامیل آنها قابل اجرا نیست، می توان ضریب تعدیل را با توجه به کشور مبدا مورد استفاده قرار داد.

University of Siena یک صفحه محاسبه هزینه تحصیل را فراهم می کند: http://www.maprin.unisi.it/tasse18_19/index_eng.php

آرشیو عکس Università di Siena / Shutterstock

یک مأموریت بین المللی قوی

University of Siena در هشت قرن تاریخ خود طیف گسترده ای از مطالعات را در زمینه های مختلف فرهنگی ارائه داده است.

با گذشت سالها ، University of Siena با هدف تقویت روابط بین الملل دانشگاهی و جذب دانشجویان و محققان از نقاط مختلف جهان ، استراتژی خود را در زمینه بین المللی تقویت کرده است.

در اوایل قرن بیست و یکم ، این مؤسسه تاریخی با تعداد زیادی از همکاریهای بین المللی توانسته است با چالش های مربوط به جهانی سازی یادگیری ، دانش و تحقیقات روبرو شود.

هر سال توافق نامه ها و پروژه های همکاری بین المللی ایجاد می شود و تعداد دوره ها و دوره های ارائه شده به زبان انگلیسی را افزایش می دهد ، رتبه های ملی و بین المللی خوبی را در اختیار شما قرار می دهد. اینها برخی از نکات برجسته University of Siena .

خوش آمدید در Siena

University of Siena یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اروپا است که در سال 1240 تاسیس شده است.

تاريخ آن در كنار سنت فرهنگي توسكان از قرون وسطي تا دوران مدرن تكامل يافته است.

Siena در قلب توسکانی در میان منظره ای از تپه هایی که به آرامی در حال چرخش هستند ، قرار دارد. ساخته شده در سه تپه شیب دار و احاطه شده توسط دیوارهای باستانی ، یک شهر منحصر به فرد است که دانش آموزان می توانند یک دوره تحصیل سودآور و پر از فرصت برای غنی سازی شخصی خود بگذرانند.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 11 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Siena »

آخرین به روز رسانی سپتامبر 8, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2020
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2020
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2020