استادیار بهداشت، ورزش و عملکرد انسانی

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

کارشناسی ارشد بهداشت، ورزش و عملکرد انسانی شما را با یک معیار مبتنی بر پژوهش تعیین خواهد کرد که شما را به انتقاد از اینکه چگونه عوامل سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی بر معنی و ماهیت ورزش، ورزش و اوقات فراغت تأثیر می گذارد، آموزش خواهد داد.

تحصیلات کارشناسی ارشد بهداشت، ورزش

The University of Waikato سلامت، ورزش و عملکرد انسان دانشگاه واییکات دارای محققان برجسته و مشهور جهان است و استادانی که تخصص و امتیازات بین المللی دارند. همچنین گروه تحقیقاتی ما در مورد مطالعات انتقادی ورزشی و فرهنگ فیزیکی یکی از پرطرفدار ترین در جهان است، به ویژه در مطالعه ورزش و فعالیت های ماجراجویی.

شما در آزمایشگاههای پیشرفته خود در کمبریج Avantidrome یا The University of Waikato آدامز برای کارایی بالا در Tauranga کار خواهید کرد و از روابط همکاری ما با سازمان های محلی بهره مند خواهید شد. این مشارکت ها فرصتی برای شما برای ارتباط با ورزشکاران نخبه و تیم های تحقیقاتی از جمله؛ رئیس Waikato، BoP سحر و جادو، دوچرخه سواری NZ و سازمان های اجتماعی مانند Parafed، معلولیت Waikato و ورزش Waikato.

MHSHP درجه انعطاف پذیری است، به شما این امکان را می دهد که برنامه را با نیازهای خود سازگار کنید. کارکنان ما دارای تخصص برای نظارت بر طیف گسترده ای از پروژه ها هستند و شما می توانید دوره کامل خود را بیش از یک سال تمام وقت و یا نیمه وقت کار کنید.

مطالعه انعطاف پذیر

در سطح کارشناسی ارشد، می توانید مقالاتی را مطالعه کنید. MHSHP معمولا شامل 180 نقطه (500 سطح) از جمله مقالات مورد نیاز و اختیاری است. شما باید یک یا چند گزینه (های) را از زیر انتخاب کنید. شما همچنین می توانید با انجام یک پروژه تحقیقاتی یا پایان نامه، تحت یکی از ناظران متخصص ما، یک منطقه مورد علاقه را در عمق بیشتری دنبال کنید. شما لازم است که یک مقاله پژوهشی را بیابید و مقاله مبتنی بر مدرسه را توصیه می کنیم: SPLS501-16A تحقیق در مورد ورزش و اوقات فراغت.

موضوع اصلی

سلامت، ورزش و عملکرد انساني

گزینه های تحصیلات تکمیلی

دکترای بهداشت، ورزش و عملکرد انسانی

تجربه عملی

پروژه های تحقیقاتی ما

  1. محقق ورزشی و تناسب اندام، دکتر مت Driller
  2. محققان ورزشی و جنبش، دکتر هالی تورپ و دکتر بلیندا ویتون (دریافت کننده تحقیق گر Marsden Research Grant در زمینه های جنگ، درگیری و فاجعه)
  3. تنظیمات آموزش کیفی - دانشیار Clive C Pope (ورزش کودکان و نوجوانان) و مایک براون (آموزش در فضای باز)
آخرین به روز رسانی ژوئن 2018

درباره این دانشگاه

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing qu ... اطلاعات بیشتر

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing quality research that aims to solve the worlds greatest issues has led to the University being among the 100 universities for research impact. اطلاعات محدود
همیلتون , تاورانگا + 1 بیشتر کمتر