استادان اجرایی در تغییر سازمانی

عمومی

شرح برنامه

عوامل تغییر روبرو هستند اختلال فرار در جهان است. این خطرات برای بسیاری از و فرصت برای کسانی است که می تواند حس، به دست گرفتن و انطباق به طور موثر فراهم می کند. بسیاری از تمرینکنندگان تغییر است که تغییر را درک کرده اند و نوآوری است که عمدتا یک پدیده اجتماعی-فن آوری و روش های استاندارد کار نمی تماس در سازمان خود را.

این برنامه دو ساله در پاره وقت نوشته شده توسط پزشکان با تجربه طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای از همسالان خود. شما خواهید دیدگاه های مختلف در سازمان، تغییر و رویکردهای جدید که ریشه در سال تجربه عملی و همچنین تحقیقات دانشگاهی صدا اکتشاف.

شرایط ورود: مدرک کارشناسی و حداقل پنج سال تجربه در نقش مداخله سازمانی است.

محتوا برنامه

شما یک درک عمیق تر از چالش های جهانی و مسائلی که در حال شکل دادن قلمرو تغییر به دست آورید. شما کشف خواهید کرد که چگونه یک عامل تغییر می تواند سیستم پیچیده مداخله، همکاری ایجاد فرهنگ تغییر و نوآوری برای یک دنیای بهتر، و ابزار عملی داده می شود برای کمک به تغییر سرب و نوآوری در محل کار.

Ashridge را تشویق می کند تغییر گام در عمل شرکت کنندگان بر اساس سه چیز است:

  • درک بهتر از چالش های جهانی و روند و چگونه این اثرات سازمان خود
  • درک بهتری از تغییر در سیستم های پیچیده و چگونه به مجموعه ای از شرایط برای تغییر و نوآوری
  • تمرکز منظم در نرم افزار و نحوه کار با تغییر و نوآوری، از طریق عمل اقدام پژوهی شتاب.

دانشکده

دانشکده پیشرو در تغییر کارشناسی ارشد جدید شامل پزشکان تغییر تجربه و مشاوران و همه کارشناسان در افراد به چالش کشیدن و حمایت از هستند. آنها خود را در گروه فورا ایجاد یک محیط یادگیری حمایت، جذاب و قوی غوطه ور است. در حالی که عمل دانشکده به عنوان تسهیل / ناظران، تو همراه شما در سفر یادگیری خود را، به جای اینکه متخصصان از راه دور. جو است از بحث و گفت و گو، به جای تدریس و گفتن.

که برنامه را برای است

این برنامه برای رهبران که متوجه ما می رویم از طریق یک دوره از چالش های قابل توجهی از اختلال و پایداری طراحی شده است. به طور معمول شرکت کنندگان خواهد بود رهبران با تجربه، مدیران ارشد، مربیان اجرایی، مشاوران و یا تسهیل. ما پزشکان که علاقه مند هستند در اعمال تغییر نیستند بلکه مایل به کشف راه های جدید و تغییر را "خوب" و نوآوری در یک سیستم و سطح سازمانی نیست خوش آمدید.

محیط یادگیری

این درجه نوآورانه ارائه می دهد شرکت کنندگان یک تجربه یادگیری ترکیب. این است که به استفاده از مخلوطی از چهره به چهره کارگاه های آموزشی، کارگاه های آموزشی آنلاین اجباری و سمینارها، و از طریق discussios مجازی با دانش آموزان دیگر تحویل داده شود. کارگاه های آموزشی را در محل Ashridge، محیط الهام بخش condusive به بازتاب و یادگیری، کمک می کند که شرکت کنندگان برای باز کردن به یکدیگر و ایجاد یک جامعه در یک فضای کوتاه از زمان. وقت و زمان دوباره، شرکت کنندگان به ما بگویید که Ashridge محل نهایی برای منعکس و دوباره شارژ است. علاوه بر این، کلاس های درس طراحی شده اند برای تشویق بحث میز گرد و یادگیری نظیر به نظیر.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Established in 1959 with initial support from companies including Shell and Unilever, Ashridge Executive Education has been focused on helping people, companies, and organizations succeed. Our researc ... اطلاعات بیشتر

Established in 1959 with initial support from companies including Shell and Unilever, Ashridge Executive Education has been focused on helping people, companies, and organizations succeed. Our research, pedagogy, and courses have always had one goal: to improve how organizations perform and how executives lead. اطلاعات محدود
لندن , برکمستد + 1 بیشتر کمتر