ارتباطات بصری MA

عمومی

شرح برنامه

نمای کلی دوره

ما معتقدیم که موفق ترین طراحان نوآوران فرهنگی هستند که با تمرین خود ، اطلاع رسانی ، ترغیب و سرگرمی را انجام می دهند. از طریق دوره ارتباط بصری ما ، شما یک صدای طراحی با اعتماد به نفس ایجاد می کنید و یک نمونه کار برجسته از کار را برای آمادگی برای دنیای حرفه ای معاصر ایجاد می کنید.

شما سازوکارهای انتقال پیام و معنی را از طریق طیف متنوعی از رسانه کشف خواهید کرد ، به شما پیشنهاد می شود مهارت های جدیدی را برای تقویت و اطلاع رسانی در زمینه طراحی خود ایجاد کنید ، و از مجموعه مهارت های مورد نیاز برای چاپ بهره مند شوید ، حرکت ، و طراحی دیجیتال.

شما همچنین می توانید در زمینه های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک رهبر خلاق ، فعالیت خود را ارتقا بخشید و در یک حوزه وسیع ارتباطات تصویری به یک حرفه بروید ، که شامل مناطقی از قبیل رسانه های چاپی ، تجربه کاربری ، طراحی حرکت ، طراحی وب است. ، طراحی نمایشگاه و تبلیغات ، همکاری با سایر اعضای جامعه خلاق ما.

ارتباطات ویژوال MA به منظور کمک به شما در ایجاد صدا به عنوان نویسنده و مبتکر طراحی شده است ، شما را به مهارت و دانش لازم جهت شناسایی و حل مشکلات طراحی در محیط های بین رشته ای اعم از چاپ سنتی و دیجیتالی ، سوئیت متحرک در حال حرکت و استودیوهای سه‌بعدی کمک می کند.

شما یاد خواهید گرفت که به عنوان یک عامل تغییر ، به طراحی نزدیک شوید - استراتژی برای تغییر مثبت رفتارها به روشهای مطلوب و پایدار.

به رهبری هیو هاروود و تیمی از طراحان حرفه ای با تجربه و دارای ارتباطات در بالاترین سطح صنعت - از جمله Slawa Harasymowicz ، Vida Vega و Jayoon Choi - با طیف وسیعی از سخنرانی ها ، خلاصه پروژه ، کارگاه های آموزشی ، تکالیف کتبی ، گروهی یاد خواهید گرفت. انتقادات و آموزشهای فردی.

طول مطالعه:

 • یک سال تمام و یا دو سال در نیمه وقت

جزئیات دوره

دوره اول

تعریف تمرین خود

 • شما به منظور آگاهی از توسعه دقیق پیشنهاد پروژه خود در دوره ، تمرین خلاقانه را کشف خواهید کرد. این واحد قصد دارد یک چارچوب ساختاری را در اختیار شما قرار دهد تا بتواند پتانسیل روش ها ، ایده ها و مضامین در رشته خود و همچنین کمک به اطلاع رسانی و مکان یابی تمرین خود را بررسی کند.

مدت دو سال

متن و روش

 • از طریق یک سری سخنرانی ها و سمینارها ، شما به طور فعال درگیر بحث های جاری می شوید که زمینه فرهنگی و معنوی را برای در نظر گرفتن ایده ها در ارتباطات بصری فراهم می کند. این برنامه از طریق بحث در مورد تئوری و در نظر گرفتن کارها و متون خاص طراحی شده ، به موضوعات بین رشته ای می پردازد.

توسعه پروژه

 • در این واحد شما مضامین و تمرکز پروژه نهایی خود را ایجاد می کنید ، اهداف پیشنهادی خود را برای یک دوره پایدار از مطالعه خود کارآیی ارزیابی و آزمایش می کنید. در این مرحله ، توسعه پروژه شما از طریق آموزش ها ، انتقادهای گروهی و سخنرانی ها هدایت و مورد سؤال خواهد بود ، که از پیشرفت کار شما پشتیبانی می کند و ارزیابی دقیق انتقادی را از طرف کارکنان ، همسالان و دست اندرکاران حرفه ای ارائه می دهد. ضمن تشویق اکتشاف مداوم و سؤال از ایده های خود ، با شروع کار به طور مستقل تر به عنوان یک محقق و پزشک ، با تکالیف سؤالات تحقیق و روشهای تحقیق استفاده می کنید ، روند ساخت روشها و راهکارهای مناسب برای تحقق پروژه خود را ادامه خواهید داد. .

سه دوره

تحقق و انتشار

 • شما می توانید از دانش و تجربه به دست آمده در واحدهای قبلی برای تحقق پروژه نهایی MA خود استفاده کنید - اوج و تحکیم مطالعات خود را به صورت قطعه حل شده یا بدنه کار. این باید انسجام و نوآوری را در سطح حرفه ای از وضوح نشان دهد. همچنین از شما خواسته می شود که یک مقاله مهم را در نظر بگیرید که نتیجه واقعی عملی پروژه MA ، تفسیر و موفقیت آن را به عنوان نمایشی از رویکرد شما به تمرین خلاق از طریق تحقیق منعکس کند.

هزینه ها و هزینه های اضافی دوره

هزینه تحصیل

هزینه دوره در سال برای ورود به سال 2020 عبارتند از:

 • دانشجویان انگلیس و اتحادیه اروپا تمام وقت - 8000 پوند
 • دانشجویان انگلستان و اتحادیه اروپا به طور نیمه وقت - 4000 پوند
 • دانشجویان بین المللی تمام وقت - 16،250 پوند (هزینه استاندارد)
 • دانشجویان بین المللی تمام وقت - 15،600 پوند (هزینه پرداخت اولیه اولیه)

هزینه های اضافی دوره

علاوه بر شهریه ، لطفاً هزینه های اضافی دوره را نیز برای ورود به سال 2020 مشاهده کنید.

این هزینه ها فقط برای سال تحصیلی اعلام شده صحیح است. هزینه ها ممکن است هر سال در طول دوره ادامه تحصیل دانش آموز در دوره مطابق با تورم (با توجه به حداکثر حد مجاز شهریه تنظیم شده) افزایش یابد. هرگونه تعدیل برای دانشجویان ادامه می دهد یا پایین تر از نرخ پیش بینی RPI-X خواهد بود.

تخفیف و بورس هزینه

برای حمایت از همه دانشجویان فعلی ما و فارغ التحصیلان اخیر انگلیس و اتحادیه اروپا برای پیشرفت به سطح بعدی تحصیل ، طیف جدیدی از تخفیف های هزینه را در طیف وسیعی از دوره ها ایجاد کرده ایم.

 • درباره تخفیف در هزینه بیشتر بخوانید

امکانات

امکانات ارتباطات ویژوال شامل استودیوهای اختصاصی با فضایی برای کار شخصی و گروهی است. مجموعه رسانه های دیجیتالی با مکینتاش که با جدیدترین نرم افزار طراحی صنعت از جمله ، Adobe Creative Suite ، Final Cut Studio ، Final Cut Pro ، Soundtrack Pro و Autodesk Maya برنامه ریزی شده اند. ما استودیوهای عکاسی داریم و اتاقهای تاریک برای عکاسی مبتنی بر فیلم سیاه و سفید را پردازش و چاپ می کنیم. استودیوهای چاپی با دسترسی به لیتوگرافی ، چاپ صفحه ، اچ کچ و امداد.

دانش آموزان ما چه می گویند

"تحصیل در UCA قطعاً یکی از بزرگترین تجربیاتی است که من داشته ام. من می توانم احساسات خلاق و پرانرژی را در همه جای دانشگاه احساس کنم. تیم UCA در محوطه دانشگاه واقعاً مفید و دوستانه است. آنها بدون توجه به خواه به مشاوره دانشگاهی یا شخصی نیاز داشته باشیم. "

Ka I Lei، MA ارتباطات ویژوال

شرایط ورود

شرایط ورود به انگلستان

 • مدرک افتخاری یا مدرک تحصیلی معادل آن در موضوع یا یک رشته مرتبط

و / یا

 • تجربه کاری مناسب ، نشانگر توانایی شما برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد.

همچنین به متقاضیانی که می توانند پرونده جدی برای پذیرش در رابطه با یک پروژه خاص باشند ، در نظر گرفته شده و می توانند پتانسیل خود را برای تکمیل رضایت بخش دوره نشان دهند.

الزامات ورودی بین المللی

برای مشاهده شرایط ورود معادل کشور خود ، لطفاً وب سایت ما را بررسی کنید.

نمونه کارها شما

ما از شما درخواست خواهیم کرد که در یک روز متقاضی شرکت کنید و نمونه کار خود را برای ارزیابی بیاورید. اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تهیه یک نمونه کارها و الزامات خاص نمونه هایی از کار که باید درج شود ، پس از درخواست ، در پرتال متقاضی ارائه می شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the ... اطلاعات بیشتر

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the Creative Arts. As a specialist creative arts university, we have created a unique community for our students, where like-minded people can share in the creative process and inspire one another. Collaboration between courses is encouraged, with fine artists studying with budding filmmakers and fashion designers working alongside architects. In this way, our students benefit from exposure to a range of disciplines. Choosing to study with us will give you the freedom to discover your own personal style through a winning combination of industry-focused courses, state-of-the-art facilities, and inspirational expert staff. اطلاعات محدود
کانتربری , اپسوم , فرنهام , روچستر , Maidstone , Molesey , بارنزلی + 6 بیشتر کمتر