ارتباطات بصری MA (ارتباط تجربی، طراحی گرافیک و تصویر)

عمومی

شرح برنامه

در رتبه بندی موضوعی دانشگاه QS در سال تحصیلی 2015-2019 در سال تحصیلی 2015-2019 در رتبه اول جهان قرار گرفته است.

درباره برنامه

ارتباطات ویژوال کارشناسی ارشد در RCA فرصتی را برای چالش ، تحول و قرار دادن شیوه خلاقانه فرد در ارتباط با مخاطبان جهانی فراهم می کند. این سهم ارتباط بصری را با رویکردی که ارزش آژانس ، آزمایش و ساختن ارزش را فراهم می کند ، گسترش می دهد. برنامه MA دارای سابقه ای طولانی در مورد نقد و بررسی مکان و اهمیت ارتباط بصری در رابطه با فرهنگ و جامعه در یک محیط میان رشته ای است.

همانطور که توسط دانشجویان ما ذکر شده است ، گفتمان انتقادی پیرامون آنچه به معنای "ارتباط بصری" بودن است ، امروز امکاناتی را درباره روند و زمینه های ارتباطات باز می کند. و با انجام این کار نشان می دهد که مجموعه مهارت های طراح و هنرمند قابل فراتر از محدوده های بصری است و همچنین شامل صدا ، کد ، متن ، فضا ، رویداد و تجربه است.

موقعیت یابی در چارچوب جهانی یک اصل راهنمایی برنامه ما در سه Pathways ارتباط تجربی ، طراحی گرافیکی و تصویر سازی است. ما انتظار داریم دانشجویان ما طیف گسترده ای از مطالب را از زمینه های هنر و فرهنگ طراحی ترسیم کنند تا از تمرین خود پشتیبانی ، توسعه و پیشرفت کنند.

اینها شامل تاریخچه و تئوری های هنر و طراحی ، نوشته های هنرمندان و طراحان ، نظریه های فرهنگی ، ادبی و اجتماعی ، فیلم ، ادبیات ، فلسفه ، سیاست و فناوری است.

هنگام درخواست این برنامه ، یکی از این Pathways تخصصی را انتخاب می کنید.

طراحی گرافیک
گسترش و مختل ابزارها ، قصد و نقش طراحی گرافیک.

تصویر
کاوش در تمرین معاصر تصویرگری در یک زمینه میان رشته ای.

ارتباطات تجربی
ارتباطات تجربی ارتباط تازه ای را بین مفهوم ، مهم بودن و ساختن ایجاد می کند.
Show 2019: School of Communication

مقررات ورود

کاندیداها کاملاً به شایستگی انتخاب می شوند و از سراسر جهان از برنامه ها استقبال می شود. فرایند انتخاب خلاقیت ، تخیل و نوآوری را همانطور که در نمونه کارها نشان داده شده است ، و همچنین پتانسیل شما برای بهره مندی از برنامه و دستیابی به استانداردهای عالی MA را در نظر می گیرد.

شما معمولاً دارای مدرک لیسانس ، یا یک مدرک تحصیلی معادل خارج از کشور یا تجربه کاری کافی برای نشان دادن کیفیت های مناسب فکری ، خلاقانه و شخصی برای درگیر شدن با خواسته های برنامه هستید.

دانشجویان ما از طیف گسترده ای از پیش زمینه ها آمده اند. در حالی که اکثریت هنوز هم به طور مستقیم از برنامه های درجه یک در زمینه طراحی گرافیک ، طراحی تعامل ، تصویرگری ، در حال حرکت تصویر و صدا ، دانشجویان نیز از پس زمینه های متنوعی همچون علوم رایانه ، اقتصاد ، هنرهای زیبا ، تاریخ ، روزنامه نگاری ، ادبیات ، به این برنامه پیوسته اند. معماری ، محصول و منسوجات.

آخرین به روز رسانی نوامبر 2019

درباره این دانشگاه

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world.

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world. اطلاعات محدود