بررسی اجمالی

ارتباطات بصری: طراحی گرافیک یک برنامه مبتنی بر استودیو است که ترکیبی از خلاقیت و پیشرفت حرفه ای است. ارائه فرصت برای کارآموزی با شرکای تجاری از جمله Hearst Magazines UK، این دوره به توسعه مهارت های آماده در صنعت، اعتماد دیجیتال و تخصص خلاق برای حرفه ای در طراحی گرافیک ارتباطی و زمینه های مرتبط امروز متمرکز است.

در طی برنامه 12 ماهه ای قوی که در استودیوهای مرکزی کمبریج ما وجود دارد، شما دانش ویژه ای از منطقه انتخاب شده خود را از طراحی ارتباطات پیشرفته خواهید داشت و تشویق می شود که روش های جدید، سیستم های دیجیتالی و فن آوری هایی را که به ایجاد یک رویکرد اصلی کمک می کنند را بیابید کار در جهت جدید هیجان انگیز است. همچنین با در اختیار داشتن دانش خود از اصول بنیادی و مهارت های مبتنی بر صفحه چاپ و مبتنی بر شغل مورد نیاز برای حرفه های آینده در کار تجاری، به شما کمک خواهد کرد تا زمینه گسترده ای از طراحی گرافیک معاصر را از جمله گرافیک حرکت، طراحی دیجیتال و تعاملی، UX / UI، طراحی اطلاعات و رویکردهای کاربر محور.


فرصت های منحصر به فرد

این برنامه ارائه می دهد آموزش و پرورش متخصص برجسته همراه با دسترسی گسترده تحصیلی و استودیو. به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد، شما از:

 • دسترسی منحصر به فرد به رسانه و تخصص صنعت، کارگاه ها و کارآموزی از طریق شرکای ما از جمله شریک طراحی ما Hearst Magazines UK، ناشر عناوین از جمله جاسوسی دیجیتال، Esquire، و دکوراسیون Elle.
 • آموزش کارشناس از طراحان حرفه ای حرفه ای حرفه ای صنعت، کارشناسان نام تجاری، انیماتورها و تصویرگران با اشتیاق برای آموزش.
 • تجربه یادگیری سریع با توجه به نیازها و جاه طلبی های شما، با سطح بالایی از پشتیبانی شخصی و زمان آموزش 1: 1.
 • فرصت های برای قرار دادن کار و یا مشاوره صنعت به عنوان بخشی از دوره.
 • یک مدرک کارشناسی ارشد که نیاز به ایستادگی کردن و پیشرفت دارد.
 • همکاری با یک جامعه مجازی خلاق، بین رشته ای و جهانی.
 • فضای کاری iMac و استودیو خود، هر روز هفته را باز کنید.
 • دسترسی به منظم زندگی طراحی در استودیوی طراحی اختصاصی ما.
 • کالج هنرهای خلاق کوچک، حامی و متخصص در یک شهر زیبا، تاریخی و فرهنگی - یک نقطۀ خلاقانه و یکی از جالب ترین و پرجمعیت ترین دانشجویان انگلستان است.


چه انتظار می رود

از ابتدا، ترکیبی از پروژه های مجموعه و خود به خودی آغاز خواهد شد مهارت های طراحی اولیه شامل تایپوگرافی، سرمقاله و چاپ (چاپ و وب)، طراحی وب، کمپین، تبلیغات و هنر جهت، نام تجاری و بسته بندی شرکت ها را بهبود می بخشد. به علاوه اعتماد به نفس خود را با مهارت های مبتنی بر صفحه چاپ و مبتنی بر صفحه نمایش که برای حرفه های آینده در کار حرفه ای ضروری است، حمایت کنید تا بتوانید دانش خود را از تجربیات خلاقانه و تجارتی معاصر، با بررسی گرافیک حرکت، طراحی دیجیتال، تعاملی و تجربه UX / UI، و طراحی اطلاعات.


کارآموزی

این دوره فرصت هایی را برای تجربه کاری یا راهنمایی فراهم می کند که به شما کمک می کند ارتباطات صنعت را ایجاد کنید، CV خود را تهیه کنید و برای کار در یک آژانس یا استودیو خلاق و همچنین طراحی آزادانه آماده شوید. همکاری ما با شرکای صنعتی از جمله Hearst Magazines UK برنامه های ما را از هم جدا می کند. شما می توانید یک کارآموزی با یکی از برند های طراحی شده خود را برای تجربه طراحی سرمقاله در چاپ و آنلاین درخواست کنید و درک اهمیت ارتباطات بصری و تولید محتوای تصویری و متحرک را در رسیدن به مخاطبان در سراسر جهان دریافت کنید.

دانش آموزان پیشین به عنوان کارآموزان طراحی در Esquire و ELLE ، و همچنین دیگر برنامه های طراحی گرافیک و عکاسی در لندن و پکن شرکت کرده اند . این مهاجرت به دانش آموزان پیشین کمک کرد تا خدمات حرفه ای پایدار و حتی اولین کار طراحی مجله خود را در Hearst ایجاد کنند.


پروژه های صنعت

علاوه بر این، شما را از طریق مسابقات، پروژه ها و خلاصه های زندگی، به صنعت می بینید. این پروژه شامل یک پروژه طراحی آینده ای است که توسط آژانس خلاق برنده جایزه The District، یک داستان سرمقاله مد شده توسط ELLE ، مجموعه کوتاهی از نام تجاری که توسط Sosandar جدید طراحی شده است، و یک پروژه رسانه های دیجیتال / رسانه های اجتماعی از جاسوسی دیجیتال ارائه شده است . برنامه ما از استادان بازدید کننده شامل متخصصان نوآورانه در صنعت طراحی معاصر، از جمله Elana Jeeaoo، طراح ارشد ویژن در ustwo، طراح Buzzfeed ربکا هاندین، دیوید تانگ، طراح گرافیک حرکتی در NBC Universal و همچنین مدیران خلاق سوزان سیکز ( Sunday Times ) و تام مردتی ( ELLE ).


شغل

این دوره دانش آموزان را با تجربه و مهارت های تخصصی برای حرفه های در حال گسترش صنایع خلاق در انگلستان و سراسر جهان در سراسر زمینه گرافیک و طراحی ارتباطات، از جمله سرمقاله و انتشارات، طراحی UX / UI، تبلیغات و هنر جهت، رسانه های دیجیتال و تعاملی طراحی، نام تجاری، گرافیک حرکت و انیمیشن، طراحی تجربه، بازاریابی بصری و تولید محتوای دیجیتال. فارغ التحصیلان پیشین در طراحی گرافیک آزاد مشغول به کار هستند. نام تجاری و بازاریابی؛ طراح گرافیک در Esquire.


منابع

تمام دانش آموزان در برنامه های MA ما دسترسی به طیف وسیعی از منابع برای حمایت از مطالعات خود و طبیعت ترکیبی از تجارب معاصر در هنر و طراحی از جمله:

 • نرم افزار صنعت استاندارد از جمله Adobe Creative Cloud، Maxon Cinema 4D.
 • استودیو عکاسی و دسترسی به اتاق تاریک تاریک.
 • Digital Media Suite و پشتیبانی فنی.
 • چوب، فلز و سرامیک کارگاه 3D و پشتیبانی فنی.
 • آزمایشگاه نمونه اولیه (شامل چاپگر 3D و لیزر برش).
 • استودیو طراحی
 • چرخ خیاطی صنعتی و پشتیبانی فنی از تکنسین لباس.
 • فن آوری گربر
 • مشاوره مهارت های علمی (در دسترس برای گروه و 1: 1 آموزش).

علاوه بر امکانات و تخصص های ارائه شده در CSVPA ، دانش آموزان همکاری با متخصصان فن آوری در کمبریج از جمله مهندسان در دانشگاه کمبریج، کمبریج مکعب، و همچنین صنایع چاپ دیجیتال محلی پشتیبانی شده اند.


الزامات

سن
20 سال

سطح آموزشی
موفق به دریافت مدرک کارشناسی در طراحی گرافیک، گرافیک و تصویر، طراحی ارتباطات یا موضوع مرتبط شده است.

CSVPA طیف گسترده ای از مدارک و / یا تجربه مربوطه را تشخیص می دهد و برنامه های کاربردی را از همه مردم تشویق می کند و علاقه و تجربه قابل اثبات را در موضوع خود دارد. برنامه های کاربردی بدون مدارک تحصیلی و یا رشته های انضباطی که در بالا ذکر شده است، اما نشان دهنده تجربه مربوطه، مهارت های لازم و موفقیت های فکری مورد نیاز برای موفقیت در دوره است. تجربی معادل باید از طریق ارسال اضافی CV حرفه ای نشان داده شود.

در برخی موارد ممکن است دانش آموزان مجبور شوند دیپلم فارغ التحصیل را تکمیل کنند.

سطح انگلیسی
آیلتس 6.5 (عنصر زیر 5.5)

نمونه کارها

شروع کنید
سپتامبر تا سپتامبر

طول دوره
3 ترم

اعتباربخشی
دانشگاه فالموث

زمان تماس
تا 15 ساعت در هفته

زبان انگلیسی
در صورت لزوم تا 5 ساعت در هفته


بیانیه شخصی

لطفا بیانیه ای کوتاه (300-400 کلمه) را ارسال کنید، درباره ی خودتان، تجربه قبلی و رویکرد شما به عمل خلاقانه به ما بگویید. لطفا شامل موارد زیر باشد:

 • دلایل درخواست برای دوره MA ما.
 • تجربه و مهارت. قبلا چه کار کردید؟
 • رویکرد شما به کار هنر / طراحی. چه چیز الهام بخش، اطلاع رسانی و تأثیر بر آنچه انجام می دهید- و چرا؟
 • اهداف شما. امیدوارم از MA بیرون بیایید؟
 • جاه طلبی های بلند مدت شما. شما فکر می کنید که تحصیلات تکمیلی به شما در ایجاد یک حرفه در صنایع خلاق کمک می کند؟
برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط Cambridge School of Visual & Performing Arts »

این دوره واقع در پردیس
Duration
Price
22,920 GBP
خانه / اتحادیه اروپا: £ 13،500 / دانشجویان بین المللی: £ 22،920
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ