ارتباطات بصری MA: طراحی گرافیک

عمومی

شرح برنامه

ارتباطات ویژوال MA: دوره طراحی گرافیک یک برنامه فشرده مبتنی بر استودیو است که ترکیبی از پیشرفت خلاق و حرفه ای است. این دوره با ارائه فرصت هایی برای مکانهای کاری با شرکای صنعت از جمله مجلات Hearst UK ، این دوره بر توسعه مهارتهای آماده صنعت برای مشاغل در زمینه طراحی ارتباطات گرافیکی و زمینه های مرتبط متمرکز است.

جزئیات دوره

  • مدت زمان 1 سال (3 ترم)
  • دوره شروع سپتامبر
  • طراح گرافیک Progression ، طراح وب ، ویرایشگر ویدیو ، فوتو ژورنالیست ، مدیر هنری و طراحی ، مدیر ارتباطات ، طراح برنامه.
  • 5 روز در هفته پشتیبانی از مدرس پشتیبانی متخصص معلم در دسترس است.
  • دانشجویان Access Studio به استودیوهای ما 7 روز در هفته ، از 8 صبح تا 8.30 شب ، دوشنبه تا جمعه و 9 صبح تا 5 عصر در آخر هفته دسترسی دارند.
  • چگونه کار شما ارزیابی می شود تکالیف و پروژه های بصری و کتبی.
  • استادان مهمان که از مدرسین بازدید می کنند ، از متنوع متنوعی از صنعت مربوطه تهیه شده اند ، یک سری ارائه ارائه می دهند که به شما کمک می کند امیدها و جاه طلبی های خود را برای آینده مستقر کنید.

124098_ScreenShot2019-11-03at3.53.59PM.png

چه انتظار می رود

نیمه اول

در ترم اول شما مجموعه ای از خلاصه های مختلف برای تحریک خلاقیت خود و کمک به شما در پیشرفت نبوغ و تاب آوری که به تمرین خلاق حرفه ای نیاز دارد ، تنظیم می شود. شما شروع به تشریح یک طرح پروژه خودگردان می کنید ، که در نهایت به پروژه اصلی مستقل شما تبدیل می شود.

نیمه دوم

شما به شیوه خلاقیت خود ادامه خواهید داد ، در حالی که به نحوه نیاز هنرمندان و طراحان برای جعل آینده حوزه های مربوطه خود می پردازید. به شما فرصتی داده می شود تا ایده های خود را با دانش آموزان در سایر دوره های کارشناسی ارشد کشف کنید ، همچنین امکان قرارگیری کار را خواهید داشت.

نیمه سوم

در طول این ترم ، تمام توجه شما به تحقیق ، توسعه و تولید پروژه بزرگ مستقل شما روی می دهد. سال با نمایشگاهی از پروژه های شما به پایان می رسد و جشن پایان دوره فشرده و خلاق ، مفهومی ، انتقادی و حرفه ای را جشن می گیرد.

شرایط ورود

سن

20 سال

سطح آموزشی

موفقیت آمیز یک مقطع کارشناسی ارشد در یک هنر

دانش آموزانی که این شرایط ورود را برآورده نمی کنند، همچنان در مورد توانایی فرد خود برای موفقیت موفق خواهند بود.

سطح انگلیسی برای دانشجویان بین المللی

آیلتس 6.5 (هیچ عنصر زیر 5.5)

نمونه کارها

نمونه کارها و اظهارنامه شخصی مورد نیاز است.

محل های کار

این دوره از طریق همکاری انحصاری ما با مجلات Hearst ، انگلستان ، به دانشجویان ما این امکان را می دهد تا برای یک محل کار 4-6 هفته ای در یکی از نشریات Hearst UK ، از جمله ، Harper's Bazaar ، Esquire ، Elle ، Cosmopople و موارد دیگر درخواست کنند. دانشجویان قبلی که در این فرصت شرکت کرده اند ، برای کار در مجلات Hearst ، انگلستان به کار خود ادامه داده اند.

چگونه می آموزیم

در طول این دوره به دانشجویان از طریق کارگاه های تخصصی ، مدرسین مهمان ، آموزش های منظم یک به یک و گروهی آموزش داده می شود.

موضوعات آموزش داده شده

مهارت های طراحی گرافیک و توسعه مفهومی؛ مهارتهای انتقادی؛ مهارتهای تحقیق؛ عمل ارتباط بصری انتقادی؛ عکاسی؛ آزمایش مواد؛ مدیریت پروژه خلاق و تحویل پروژه

شغل

دانش آموزان قبلی در جاهایی مانند مجله Esquire ، Vivienne Westwood و Fashion Crossover به کار خود ادامه داده اند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Cambridge school of visual & performing arts (csvpa) is a dedicated arts and performance school in the centre of cambridge. We offer diploma, foundation, undergraduate and postgraduate courses acr ... اطلاعات بیشتر

Cambridge school of visual & performing arts (csvpa) is a dedicated arts and performance school in the centre of cambridge. We offer diploma, foundation, undergraduate and postgraduate courses across art & design, fashion, music and performing arts. اطلاعات محدود