اتریش

تحصیل در اتریش

آموزش عالی در اتریش

اتریش ارائه می دهد آموزش عالی نظارت و بودجه توسط وزارت فدرال علوم و تحقیقات. اتریش '11 دانشگاه های خصوصی و 23 دانشگاه های دولتی دانش آموزان با یک لیست جامع از برنامه های تحصیلی و نظام آموزش عالی که در حال حاضر در خدمت توده ها به جای نخبگان، آن را به عنوان قبل از 1960s به انجام ارائه. همه دانش آموزان در یک زمان آزاد به درخواست یک دانشگاه دولتی و عمده در هر زمینه از مطالعه آنها آرزو، یک روش است که به تازگی چندین تغییرات را تجربه بودند. اگر چه اتریش هنوز اجازه می دهد تا دانش آموزان واجد شرایط به عمده در چند موضوع مختلف به طور همزمان، بخش دولتی مسئول نظام آموزشی در حال حاضر محدودیت در محل برای مناطق مختلف مطالعه قرار داده است. در حال حاضر، این افراد عبارتند از: روانشناسی، زیست شناسی، دندانپزشکی، پزشکی بشر، علوم اقتصادی، روزنامه نگاری و دامپزشکی.

شروع از سال 2001، دانش آموزان حضور در دانشگاه اتریشی دیگر لذت بردن از آموزش رایگان. با این حال، دانش آموزان از اتحادیه اروپا یا منطقه اقتصادی اروپا (EEA) که progam درجه خود را در حداقل مقدار زمان (سه سال) به پایان لازم نیست که برای آموزش و پرورش خود را پرداخت. دیگر دانش آموزان باید شهریه از € 370 (500 دلار) در هر ترم پرداخت اگر آنها شهروندان اتریشی و 700 € ($ 950) در صورتی که شهروندان اتریشی نیست.

اخذ مدرک 'بازدید کنندگان کارشناسی در اتریش معمولا سه سال طول می کشد. کسب مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا به طور کلی دو به یکی دیگر از سه سال طول می کشد، بسته به نوع موضوع و مشخصات که در آن دانش آموز ثبت نام.

دانشگاه علوم کاربردی (Fachhochschulen)

دانشگاه علوم کاربردی از دانشگاه های سنتی اتریشی در که آنها طراحی شده را به جای دانش آموزان به دنبال یادگیری مهارت های عملی بیش از دانش علمی متفاوت است.به عنوان یک دانشجوی حضور در Fachhochschule، شما اجازه داده نخواهد شد تا انتخاب کنید دوره های خود را به عنوان آزادانه به عنوان شما ممکن است در دانشگاه علمی-گرا باشد. این است که به اطمینان حاصل شود که همه دانش آموزان ورود به دانشگاه علمی کاربردی کارشناسی ارشد در سه سال توصیه می شود.

دانشگاه های خصوصی اتریش

از سال 2001، همه دانشگاه های خصوصی باید معتبر قبل از آنها به طور قانونی مجاز به ارائه مدارک تحصیلی دانشگاهی. وزارت فدرال آموزش، علوم و امور فرهنگی از قدرت به ارائه مجوز رسمی. در حال حاضر، 13 دانشگاه خصوصی فعال در اتریش هستند کاملا معتبر. برخی از آنها عبارتند دانشگاه صلح اروپا، دانشگاه فروید زیگموند (وین) و پاراسلسوس Medizinische Privatuniversität (سالزبورگ).

مدارک تحصیلی علمی

درجه Magister اولین درجه داده شده به دانش آموزانی که یک دوره 4-6 سال کامل در علوم اجتماعی، علوم طبیعی، علوم انسانی، قانون یا اقتصاد است. دانشجویان رشته کشاورزی و یا مهندسی DIPLOM-Ingenieur در پایان برنامه درجه دریافت خواهد کرد. به تازگی، برخی از دانشگاه اتریش را شروع کرده اند به صدور 'درجه بازدید کنندگان قبل از Magister، یا استاد ' کارشناسی درجه است.

پزشکی تنها منطقه از مطالعه است که در آن یک دانش آموز ممکن است مدرک دکترا پس از حداقل شش سال از حضور در دانشگاه کسب می باشد. بسیاری از مطالعه زمینه، از جمله پزشکی، تقاضا که دانش آموزان ارسال و ارائه مقاله به نام Diplomarbeit، که به طور متوسط ​​معمولا حداقل 100 صفحه.

دانشگاه اتریش برجسته

در سال 1365 بنا نهاده شده، دانشگاه وین معروف ترین دانشگاه های اتریش 'است و ارائه می دهد سه مرکز و 15 دانشکده است که شامل دانشکده های علوم کامپیوتر، روانشناسی، کسب و کار و اقتصاد، فیزیک، شیمی و ریاضیات. همچنین مراکز برای زیست شناسی مولکولی، مطالعات ترجمه و علوم ورزشی وجود دارد. دو دانشگاه دیگر در اتریش بالا هستند دانشگاه اینسبروک و کارل-Franzens-دانشگاه گراتس.


درخواست برای دانشگاه اتریش

برای درخواست به عنوان مقطع کارشناسی (به نام "برای اولین بار از چرخه ")، یک دانش آموز باید یک گواهی معتبر از مدرسه قبلی خود را بیان کرد که آنها واجد شرایط برای ورود به یک موسسه آموزش عالی داشته باشد. دانش آموزانی که از اعضای منطقه اقتصادی اروپا باید دبیرستان قبل از واجد شرایط برای حضور در دانشگاه اتریش به پایان رسید.شما همچنین خواسته خواهد شد که برای اثبات شما می توانید آلمانی و انگلیسی صحبت می کنند و همچنین کلاس های مقدماتی اضافی را در صورت لزوم.

قبل از دانش آموزان می توانند به یک استاد درخواست درجه یا معادل درجه دیگر به مدرک لیسانس 'بازدید کنندگان دیپلم مطابق با الزامات آموزشی اتریش برنامه در اتریش، آنها باید مدرک لیسانس به دست آورده اند.

برخی از برنامه های درجه رقابتی تر در اتریش دانشجویان با توجه به معدل حذف از کار مدرسه قبلی را بپذیرید. دانش آموزان اتحادیه اروپا می تواند معدل خود را به سیستم اتریشی با استفاده از EGC (اروپا درجه تبدیل) تبدیل کنید. دانشجویان غیر اروپایی می تواند استاندارد جدول مقایسه نمرات مورد استفاده توسط دانش آموزان اروپا برای محاسبه معدل اتریش خود دسترسی داشته باشید.

آلمانی زبان آموزش در اتریش است. دانش آموزان مورد نیاز برای ارسال اثبات دانش خود را از زبان آلمانی با ارائه نتایج دریافت شده از امتحانات قبلی و یا دیپلم حاصل از مصرف دوره های زبان آلمانی.

پوشش بیمه درمانی

دانش آموزان اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا نیاز به کارت بیمه بهداشت و درمان اروپا خود را با آنها در حالی که حضور در دانشگاه اتریش. دانش آموزان در خارج از کشور هم می تواند دست آوردن اتریش بیمه پزشکی کمک های عمومی و یا خرید بیمه درمانی از یک حامل خصوصی.

چرا تحصیل در اتریش؟

ارائه یک اقتصاد بازار اجتماعی فوق العاده توسعه یافته، فرصت های شغلی متنوع و یکی از بالاترین استانداردهای زندگی در جهان، اتریش است که در میان بالا 15 ثروتمندترین کشورهای جهان است. با صنعت گردشگری پر رونق، جذاب نشانه های تاریخی و مناظر کوهستانی زیبا، اتریش محبوب با مسافران اروپایی و خارج از کشور و همچنین دانش آموزان که مایل به پیگیری مدارک تحصیلی آموزش عالی از دانشگاه اتریش معتبر باقی مانده است.

مدارس

مدارس و دانشگاه‌ها در اتریش

مدارس و دانشگاه‌های آنلاین اتریش