آموزش ابتدایی پست - استادیار حرفه ای آموزش و پرورش

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

کارشناسی ارشد تحصیلات پس از دبستان - اگر می خواهید بخشی از رشد و پیشرفت نوجوانان 12 تا 18 ساله باشید ، کارشناسی ارشد آموزش عالی برای شما مناسب است.

شما به عنوان معلم دوره متوسطه یا معلم پست ابتدایی ، در دو موضوع تخصص خواهید داشت و این موارد را از سال اول تا ششم به دانش آموزان آموزش می دهید. این اشتیاق و تمرکز شما روی موضوعات شماست که باعث ایجاد انگیزه و تقویت عشق به مطالب موضوع توسط دانش آموزان می شود و از این طریق اطمینان حاصل می کند که آنها در تلاش های آینده خود تا حد امکان یادگیری با آنها به همراه می آورند. همانطور که یک نویسنده ناشناس یک بار گفته است: "تدریس همان حرفه ای است که تمام حرفه های دیگر را ایجاد می کند."

استاد ما در آموزش ابتدایی پس از ابتدایی توسط معلمان ایجاد شده است تا معلمان برای کمک به شما در تبدیل شدن به یک مربی حرفه ای ، دارای موقعیتی برای رهبری در زمینه تدریس بعد از ابتدایی باشند. Hibernia College شهرت دارد که پیشگام روشهای جدید تدریس و پذیرش تغییر در دنیای رو به رشد آموزش است.

در این برنامه ، شما در دو دوره بعد از مقطع ابتدایی تخصص خواهید یافت و اشتیاق خود را برای دانش و دانش در مورد این موضوعات نشان می دهد که شما را قادر می سازد عشق به یادگیری را در دانش آموزان آینده خود پرورش دهید.

داشتن تجربه تدریس قبلی واجد شرایط بودن برای شرکت در این دوره الزامی نیست.

دلایل مطالعه با ما

  • دسترسی: PME در آموزش بعد از ابتدایی برای معلمان دانش آموخته فارغ التحصیل در هر کجا که زندگی می کنید در دسترس است. تمرین تدریس خود را در مدارس محلی تکمیل کنید و به عنوان یک معلم بدون نیاز به جابجایی آموزش دهید.
  • تجربه: Hibernia College در صدر تحقیقات آموزشی و روش های تدریس پیشگام است. ما دائماً در حال پذیرش و تحول در کلاس هستیم و شما را در حرفه آینده خود توانمند می کنیم.
  • انجمن: آموزش ها و تالارهای آنلاین بصورت زنده منبع خوبی برای پشتیبانی و یک روش مفید برای آشنایی با همکلاسی های خود هستند. همچنین با همسالان و اعضای هیئت علمی خود در کارگاه های منظم در محل ارتباط خواهید داشت.
  • دانشکده: برنامه ما توسط معلمان ایجاد می شود ، برای معلمان. این دانشکده اختصاصی و منتشر شده در زمینه تحصیلات پس از دبستان پیشرو است و در تحقیق در زمینه موضوعات معاصر آموزش و پرورش فعالیت می کند.

شرایط پذیرش

کلیه متقاضیان باید شرایط زیر را برآورده کنند:

  • درجه 8 درجه
  • مدرک انگلیسی

الزامات انگلیسی

Hibernia College متقاضیان نیاز دارد که:

  • حداقل درجه O5 (سطح معمولی) یا درجه H6 (سطح بالاتر) در مجوز ترک انگلیسی.

یا

  • حداقل درجه C در GCSE انگلیسی یا حداقل درجه C در ادبیات انگلیسی GCSE

یا

  • یک معیار و استاندارد معادل انگلیسی
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Hibernia College, is an established leader in pioneering new education technologies and embracing change in the ever-evolving world of education.

Hibernia College, is an established leader in pioneering new education technologies and embracing change in the ever-evolving world of education. اطلاعات محدود