آلمان

تحصیل در آلمان

آموزش عالی در آلمان

بسیاری از دانشگاه های برتر در جهان در آلمان، مانند هایدلبرگ دانشگاه (Ruprecht-Karls-را دانشگاه هایدلبرگ، در سال 1386 تاسیس) در بر داشت. دانشگاه فرایبورگ (تاسیس در سال 1457). دانشگاه فنی مونیخ (دانشگاه فنی مونیخ). و موسسه ماکس پلانک برای انسان شناسی تکاملی در لایپزیگ. اکثر دانشگاههای آلمان 'ها عمومی هستند و در حال حاضر به اتهام شهریه از حدود 60 یورو یا 80 $ دلار در هر ترم.

آموزش در دانشگاه های آلمان بیش از پژوهش، با پژوهش بودن تمرکز موسسات مستقل شناخته شده برای روش های سنتی خود را به علوم اجتماعی تاکید کرد. برای دانش آموزانی که مایل به دنبال تحصیل در رشته روانشناسی، انسان شناسی، فلسفه و یا جامعه شناسی، پذیرش به یکی از این دانشگاه تحقیقاتی بسیار رقابتی و بشود نسبت به دانش آموزان که استعداد استثنایی و درخشندگی نسبت به یک زمینه خاص نشان داد.

نوع دیگری از دانشگاه محبوب با دانشجویان بین المللی Fachhochschule (FH)، دانشگاه علوم کاربردی است. دوره های ارائه شده در Fachhochschule طراحی شده اند برای آماده سازی دانش آموزان برای اشتغال در حرفه خاص که دانشگاهی گرا نیست، مانند فناوری اطلاعات، پرستاری و کسب و کار. ایالات آلمان و دولت فدرال خود را نیز حفظ چند FHS که دانش آموزانی که می خواهند در رشته های خدمات ملکی آموزش. دانش آموزان می توانند دکترای در Fachhochschule کسب نیست.

دانشکده هنر، فیلم و موسیقی ارائه برنامه های خلاق برای دانش آموزانی که تمایل در رشته های هنرهای زیبا، طراحی مد، گرافیک و موسیقی. برای قرن ها، آلمان کمک فوق العاده ای به دنیای هنرهای زیبا، ادبیات و موسیقی های تولید مانند نویسندگان درخشان، هنرمندان و آهنگسازان به عنوان موتزارت، برامس، هسه، ماکس ارنست و نیچه ساخته شده است و همچنان به صورت یک نیروی قدرتمند در جهان از هنرهای زیبا، فیلمسازی و مد.

شرکت در دانشگاه آلمان

همه دانش آموزان که مایل به شرکت در یک دانشگاه در آلمان نیاز به ارائه یک کپی از را ندارند خود، یک سند نیز در استونی و فنلاند مورد استفاده برای تعیین پایان موفقیت آمیز امتحانات نهایی داده شده در سال آخر خود را از آموزش متوسطه. در حالی که شهروندان آلمانی که ندارند می تواند یکی دیگر از تست به نام Begabtenprüfung را (آزمون به معنای واقعی کلمه استعداد) به منظور ندارد برای شرکت در یک دانشگاه، دانشجویان بین المللی، در اکثر موارد، نیاز به نشان می دهد نمرات ACT یا SAT حداقل 28 و 1300، به ترتیب، به پذیرش واجد شرایط. دیپلم دبیرستان شبیه به کسانی که به دست آورده در ایالات متحده معادل را ندارند در نظر گرفته نشده است و به طور کلی یک دانش آموز 'شانس از ورود به کالج یا دانشگاه آلمان را افزایش نمیدهد.

برخی از دانشگاه ها و کالج جایزه کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان به کتاب و هزینه های زندگی پرداخت.با این حال یک قانون به نام Bundesausbildungsförderungsgesetz تضمین می کند که دانش آموزان از لحاظ اقتصادی محروم تا 650 یورو (860 $ USdollars) در هر ماه برای چهار یا پنج سال طول می کشد به کسب درجه 'بازدید کنندگان کارشناسی دریافت خواهید کرد. به طور معمول، نیمی از این مقدار باید به دولت به عنوان یک وام بدون بهره بازپرداخت شود.

به طور کلی، زبان آموزش آلمانی است، بنابراین دانش آموزان که مایل به شرکت در یک دانشگاه آلمانی باید دانش کافی از زبان آلمانی داشته باشند.

ویزای آلمان برای دانشجویان بین المللی

برای باقی می ماند کوتاه تا سه ماه (دانش آموزان در نظر گرفتن دوره های تابستان، به عنوان مثال)، شنگن-ویزا مورد نیاز است که در کشور باقی می ماند. دانش آموزان باید آگاه باشند که آنها باید آلمان در پایان سه ماه ترک می شود اگر آنها را انتخاب کنید برای به دست آوردن شنگن-ویزا و باید بر این اساس قبل از تقاضا برای این نوع از ویزا برنامه ریزی.

ویزای ملی ضروری است اگر شما برنامه را به ماندن طولانی تر از سه ماه. دانش آموزان باید آن را روشن سازد که چرا آنها نیاز به ویزا ملی و ایالتی در فرم که آیا آنها در حال تکمیل دکترای یا ثبت نام در یک برنامه کامل است. علاوه بر این، مدارک زیر لازم است قبل از دانش آموزان می توانند درخواست روادید: نامه پذیرش، کارت بیمه درمانی، اثبات نتایج آزمون قبل از پذیرش و اثبات این که شما بدانید که چگونه به صحبت می کنند و به عنوان خوانده شده آلمانی یا که شما برنامه را به آلمانی دوره های زبان به عنوان بخشی از برنامه درسی خود را.

چرا تحصیل در آلمان؟

آلمان توسط چند گروه آموزشی بین المللی به عنوان یکی از کشورهای حامی برای دانش آموزان که مایل به کسب درجه در یک کشور دیگر از خود به نام.تکمیل این شناخت است این واقعیت است که شهریه شارژ توسط بسیاری از دانشگاه های آلمان حداقل به هیچ است، بیشتر ساخت تحصیل در آلمان چشم انداز جذاب و هیجان انگیز برای دانش آموزان که مایل به حضور در مدرسه در یک کشور متفاوت از خود را دارند.

مدارس

مدارس و دانشگاه‌ها در آلمان

مدارس و دانشگاه‌های آنلاین آلمان