آفریقای جنوبی

تحصیل در آفریقای جنوبی

آموزش عالی در آفریقای جنوبی

آموزش و پرورش و آموزش عالی هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مدارک تحصیلی، از جمله کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا می گیرد. هر دو مؤسسات آموزش عالی دولتی و خصوصی وجود دارد، از جمله دانشگاه ها، دانشگاه های فن آوری، و نهادهای جامع. دانشگاه ارائه مدارک تحصیلی به لحاظ نظری سنتی و تحقیق مدار. نهادهای دیگر در آموزش و پرورش و آموزش حرفه ای و حرفه ای تمرکز می کنند.

چرا در آفریقای جنوبی مطالعه؟

علاوه بر این فرصت را به تحصیل به زبان انگلیسی در یک محیط چند فرهنگی، آفریقای جنوبی است بسیاری از مدارس در سطح جهانی از آموزش عالی است که شامل دولت از هنر پژوهش همراه با برنامه های درجه با کیفیت بالا کارشناسی ارشد. آفریقای جنوبی دارای سه دانشگاه در 400 دانشگاه برتر در سراسر جهان، که توسط 2012-2013 رتبهانگلستان / جهان-دانشگاه-رتبه بندی / "> بار رتبه بندی دانشگاه های جهان آموزش عالی.

دانشگاه در آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی دارای 23 دولتی موسسات آموزش عالی که درجه کارشناسی ارشد، از جمله 11 دانشگاه، 6 دانشگاه از فن آوری، و 6 موسسات جامع ارائه دهد. موسسات خصوصی نیز وجود دارد، در مجموع 115. برنامه ها در اکثر رشته های دانشگاهی ارائه شده و درجه کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی، اقتصاد و امور مالی به ویژه محبوب. دانشجویان بین المللی استقبال می شود و با استفاده از روش برنامه همان اتباع آفریقای جنوبی.

کمک درسی و برنامه مدت زمان

شهریه سالانه برای مطالعات کارشناسی ارشد به طور گسترده ای متفاوت است که توسط برنامه و مدرسه است، اما به طور کلی در مدارس دولتی کم، از حدود 1،500 دلار به 5000 $ (US). مدارس خصوصی هستند تا حدودی بالاتر است. برنامه های کارشناسی ارشد نیز در مدت زمان محدوده، اما 1-2 سال است به طور معمول.

سال تحصیلی

سال تحصیلی اجرا می شود از فوریه تا دسامبر و شامل دو ترم. هر ترم به طور معمول از شش هفته از کلاس ها، یک استراحت یک هفته، و سپس هفت هفته از کلاس ها، و در نهایت یک هفته شامل برای مطالعه (به نام هفته SWOT) و سپس آزمون.

تحصیلات تکمیلی فرصت

بسیاری از شرکت های چند ملیتی در آفریقای جنوبی فعالیت می کنند، و فارغ التحصیلان با درجه کارشناسی ارشد فرصت های زیادی برای اشتغال پیدا کنید، که آیا آنها اتباع آفریقای جنوبی و یا شرح می باشد. بخش صنعت که در حال حاضر در حال رشد شامل خودرو، فن آوری اطلاعات، ارتباطات، معدن، بانکداری و خدمات. اکثریت قریب به اتفاق از کارها در کیپ تاون، بندر الیزابت، دوربان، پرتوریا، و ژوهانسبورگ متمرکز شده است. برای به دست آوردن اجازه کار، یک دانشجوی بین المللی باید معمولا اولین پیشنهاد کار برای یک موقعیت است که می تواند به صورت محلی نمی شود پر کرده اند.با این حال، دانش آموزان با مهارت در زمینه های تخصصی و یا کارشناسان مجرب در زمینه های خاصی ممکن است قادر به اخذ اجازه کار حتی بدون پیشنهاد کار خاص.

شرایط اخذ ویزای

دانشجویان بین المللی تحصیل در آفریقای جنوبی مورد نیاز به اجازه مطالعه قبل از آنها وارد کشور برای حضور در مدرسه. مجوز بازدید کننده می تواند برای مجوز دانشجویی پس از رسیدن نمی توان رد و بدل. هنگامی که یک دانش آموز است و در یک دانشگاه پذیرفته شده است، آنها می توانند برای اجازه مطالعه در دفتر آفریقای جنوبی در کشور خود اعمال می شود.

بیمه سلامت

دانشجویان بین المللی مورد نیاز برای به دست آوردن بیمه درمانی آفریقای جنوبی، حتی اگر آنها بیمه درمانی در کشور خود تحت پوشش. اثبات این پوشش زمانی که برای ویزای مطالعه اعمال مورد نیاز است. دانش آموزان باید برای سال تحصیلی تمام در پیش پرداخت. ماهانه و یا دیگر پرداخت امکان پذیر نیست.

راهنمایی

اگر چه زبان انگلیسی در زبان غالب برای مبادلات عمومی و کسب و کار در آفریقای جنوبی، این کشور دارای 11 زبان رسمی، از جمله آفریکانس (مشتق از هلند)، اندهبلهای، شمالی سوتو، سوتو، Swazi، تسوانا، تسونگا، Venda، خوزا، و زولو . دانش آموزان ممکن است زبان های بومی در سراسر کشور روبرو می شوند. با این حال، بسیاری از مردم آفریقای جنوبی می تواند بیش از یک زبان صحبت می کنند و انگلیسی به طور گسترده ای قابل درک باشد.

ورزشی بسیار محبوب در آفریقای جنوبی، با ورزش بزرگ بودن فوتبال، راگبی و کریکت. دیگر ورزش ها با موارد زیر قابل توجه و حضور بین المللی شامل شنا، گلف، بوکس و تنیس.