Lublin University Of Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه لوبلین فناوری به عنوان دانشکده مهندسی شب مه 1953 به ابتکار از جوامع فنی لوبلین تاسیس شد.

در حال حاضر، شش دانشکده از دانشگاه لوبلین فناوری وجود دارد:

 • مهندسی مکانیک،
 • مهندسی برق و علوم کامپیوتر،
 • ساختمان و معماری،
 • مهندسی محیط زیست
 • مدیریت،
 • اصول فناوری

و واحد interfaculty مانند:

 • وزارت زبانهای خارجی،
 • تربیت بدنی و وزارت ورزش،
 • کتابخانه لوط،
 • مرکز فناوری اطلاعات،
 • مرکز نوآوری و فن آوری های پیشرفته از LUT،
 • مرکز لوبلین برای انتقال فن آوری از LUT،
 • مشارکت لوبلین نوآوری (رشد) از LUT،
 • دفتر توسعه و همکاری از LUT.

سازمان و کارکنان

توابع اجرایی دانشگاه هستند که توسط مجلس سنا دانشگاه و پیشوا انجام شده است. مجلس سنا دانشگاه تعیین قواعدی که دانشگاه است به اداره شود، الزامات فارغ التحصیلی، انتخاب زمینه و جهت تحقیقات علمی، و همچنین باعث می شود تصمیم گیری در توسعه و دانشگاه. مجلس سنا است توسط پیشوا بر عهده داشت. دانشکده توسط رؤسای منجر شده است.

دانشگاه لوبلین فناوری استخدام حدود 1100 اعضای هیات، در میان آنها 550 استاد علمی. اعضای هیات به عنوان کارشناسان خاص برای سطوح قدرت، تخته و بدن افکار عمومی منصوب کرد.

کارکنان و دانشجویان این دانشگاه به ایجاد شهرت خود به عنوان یکی از بهترین و محبوب ترین در بخش دانشگاهی کمک کرده است. آن را تا به شهرت تحصیلی عالی، که در سابقه اشتغال موفق فارغ التحصیلان آن منعکس شده است.

مطالعات

از لحظه ای که از استقرار دانشگاه لوبلین فناوری به ثبت رسیده 100 بار افزایش تعداد دانش آموز و ارائه تخصص و دوره مدرن و بسیار مفید است. در حال حاضر، حدود وجود دارد 11،000 نفر، که در آن 6400 دانش آموزان تمام وقت هستند، 3600 پاره وقت دانش آموزان، 500 شرکت کنندگان کارشناسی ارشد و دکترا 90.

دانشگاه ارائه دوره های مطالعه در سطح اول (مهندس و لیسانسیه)، سطح دوم (کارشناسی ارشد) و سطح سوم (مدرک دکترا) و همچنین دانشجویان تحصیلات تکمیلی.

دانشگاه نیز ارائه می دهد ساختار مطالعه مختلف - پست درجه دوره های مطالعه و البته اضافی برای دانش آموزان دبیرستانی و کارکنان صنعت، که مایل به ادامه تحصیل فنی و حرفه ای خود هستند.

دوره ها و مدارک تحصیلی

در طول 50 سال گذشته بیش از 30000 فارغ التحصیلان دانشگاه را ترک کرد. فارغ التحصیلان می توانند به درجه ای از مهندس و یا کارشناسی ارشد مهندسی، و درجه علمی دکتر علوم علمی دریافت خواهید کرد. از سال 1994 فارغ التحصیلان LUT ممکن است برای عنوان "مهندس اروپا" ارائه شده توسط فدراسیون انجمن های اروپایی مهندسان اعمال می شود. سال تحصیلی در دو ترم (ترم زمستان از اکتبر 1 تا پایان ژانویه و ترم تابستان از سال اواسط فوریه تا پایان ژوئن) تقسیم شده است. امتحانات میان مدت را در ماه فوریه، در حالی که امتحانات نهایی در ماه ژوئن. عمل حرفه ای واجب است در فصل تابستان برگزار می شود. ترم گذشته به آماده پایان نامه نهایی اختصاص داده است.

منابع آموزشی

کتابخانه یک سرویس طور کامل و جامع برای دانش آموزان فراهم می کند. هدف اصلی از کتابخانه ما این است که موثر فرآیند مطالعه، پژوهش های علمی و تعهدات حرفه ای که ادبیات فنی لازم است. به همین دلیل است کتابخانه ارائه می دهد کتاب های درسی متعدد دانشگاهی، جزوه و مقالات و منابع مرجع در علوم و مهندسی. این مجموعه شامل بیش از 150.000 کتاب های چاپ شده، ما نیز بیش از 300 مجله لهستانی و 40 مجلات خارجی مشترک دارند.

LUT دارای طیف گسترده ای از امکانات رایانه در دسترس همه دانش آموزان است. همه میکروهای دانشگاه به سیستم کامپیوتر اصلی مرتبط است.

خدمات رسانه دانشگاه لوبلین فناوری، پشتیبانی شده توسط تکنسین های صوتی و تصویری واجد شرایط، قابل توجه است و آنها در دسترس برای کمک به دانش آموزان در دوره های خود هستند. این خدمات پوشش نیازهای هر دو جامعه علمی در دانشگاه و اداره مرکزی آن است.

تاریخچه

دانشگاه لوبلین فناوری به عنوان دانشکده مهندسی شب مه 1953 به ابتکار از جوامع فنی لوبلین تاسیس شد.

اولین دانشکده، که فعالیت خود را در سال 1953 آغاز شد، دانشکده مهندسی مکانیک بود. در 1963-1964 دانشکده مهندسی برق تاسیس شد و در سال 1964 تخصص صنعت مهندسی برق به آن اضافه شده است.

سال آینده، دانشکده فنی و مهندسی ساختمان به تابع آغاز شده است. در سال 1989 آن را به دانشکده مهندسی عمران و بهداشتی تبدیل شد و از ژوئیه سال 2009 نام ساختمان و دانشکده معماری استفاده شده است.

دانشکده مهندسی شب به دانشکده مهندسی بالا در 1965 آوریل 28 تغییر کرده است.

و در نهایت، جشن لحظه ای برای دانشگاه برای 1977 اوت 1 منصوب شده بود که دانشگاه لوبلین از فن آوری به آغاز به ارمغان آورد. متمم از مبدا لوت با استقرار مدیریت و اصول دانشکده فناوری در سال 1988 لهجه شد. در 28th دسامبر 2007، این دانشکده به دانشکده مدیریت تغییر کرده است.

مهندسی محیط زیست - علاوه بر این، در 28th دسامبر 2004 وزیر آموزش و پرورش ملی و ورزشی مقررات رسمی برای ایجاد دانشکده پنجم از دانشگاه لوبلین فناوری منتشر شده است. در 28th دسامبر 2007، دانشگاه با دانشکده اصول فناوری نیز شامل شد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
 • لهستانی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناس ارشد معماری / تشخیص و نوسازی ساختمان

Campus تمام وقت October 2017 لهستان Lublin

جوامع پیشرفته ترین نشان دادن نگرانی بزرگ برای کیفیت ساخت و ساز خود، فضاهای شهری و میراث ساخته شده است. [+]

"استاد در تشخیص و تعمیر ساختمان" جوامع پیشرفته ترین نشان دادن نگرانی بزرگ برای کیفیت ساخت و ساز خود، فضاهای شهری و میراث ساخته شده است. ملاحظات مربوط به بهره وری انرژی و پایداری تمایل به اولویت بندی بازسازی ساختمان های موجود بر سر ساخت امکانات جدید. در واقع در چند سال گذشته نشان داده است که رشد سرمایه گذاری در تعمیر ساختمان و بخش توانبخشی بیشتر از در بخش اشیاء معماری تازه ساخته شده است. البته منحصر به فرد استاد "استاد در تشخیص و تعمیر ساختمان" ارائه شده توسط دانشکده مهندسی عمران و معماری تمایل به پاسخگویی به نیازهای بازار کار از طریق آموزش متخصصان قادر به ترکیب توانایی های طراحی معماری با دانش گسترده ای از تجدید حیات، حفظ و نگهداری از میراث ساخته شده است. "استاد در تشخیص و تعمیر ساختمان" البته استاد جدید انجام به طور مشترک است، در معماری با تاکید خاص بر تشخیص، تعمیر، بازسازی و بهبود ساختمان و فضاهای شهری متمرکز شده است. در کنار معماری، شهری، محتویات حفاظت، دوره همچنین شامل محتوای زیست محیطی (IA تجدید حیات پایدار مناطق تخریب، صرفه جویی در انرژی معماری) این یک سال و نیم استادان دوره (90 ECTS در سه ترم است هر 30 ECTS). ترم اول و دوم هستند در دانشگاه همکار در زبان ملی انجام شده است، ترم سوم است که در دانشگاه لوبلین فناوری به زبان انگلیسی انجام. پایگاه آموزشی مدرن از شرق نوآورانه مرکز معماری محیط بسیار راحت برای دانش آموزان فارغ التحصیلان مطالعات سطح دوم در معماری "استاد در تشخیص و تعمیر ساختمان" ایجاد دریافت آموزش گسترده در زمینه معماری و علاوه بر این، آماده انجام کار در می بنا های تاریخی. قوانین استخدام مطالعات انجام شده در زبان انگلیسی در چرخه دوم مهندسی عمران خواهد شد در سال تحصیلی 2017/2018 آغاز شده است. تنها نامزدی که عنوان کارشناسی را نگه دارید و از میدان سازگار مطالعه یعنی مهندسی عمران فارغ التحصیل ممکن است برای ورود به چرخه دوم مهندسی عمران اعمال می شود. شرایط پذیرش خاص و شرایط ثبت نام در هر زمان در قطعنامه از مجلس سنا از دانشگاه لوبلین فناوری بر شرایط ورود و روش برای زمینه های خاص از تحصیل در دانشگاه لوبلین فناوری ارائه 'اتصال در یک سال تحصیلی مربوطه است. شهروندان لهستانی و شهروندان اتحادیه اروپا ممکن است مطالعات در زبان انگلیسی به صورت رایگان است. شهروندان دیگر کشورها در حال مطالعه برای هزینه 1 000 € در هر ترم (3 000 € برای کل مطالعات). هزینه استخدام درجه دوم از مطالعات در زبان انگلیسی 200 € است. معاینات پزشکی برای خارجی ها 25 € در مکان مشخص شده توسط کمیته استخدام دانشکده است. فهرست دانشگاه ها که دیپلم (درجه Bechelor است) در دانشگاه ما در نظر گرفته - خواهد شد در آینده نزدیک اعلام خواهد شد. مطالعات در مورد جمع آوری تعداد مورد نیاز از نامزدها آغاز شده است. [-]

کارشناس ارشد مهندسی محیط زیست (ساخت و ساز پایدار در عمل مهندسی)

Campus تمام وقت February 2017 لهستان Lublin

ساختمان پایدار در دانشجویان مهندسی تمرین این فرصت را به خود گرفت با را داشته باشد: روش معاصر ساخت و ساز و مواد، انرژی خورشیدی در ساختمان، ساختمان فیزیک، ارزیابی و ساز تاثیر بر محیط زیست طبیعی، اقتصاد انرژی کارآمد در ساختمان از جمله حرارت صرفه جویی در انرژی، سیستم های تهویه و تهویه مطبوع که اطمینان از کافی کیفیت هوای داخل ساختمان. [+]

ساخت و ساز پایدار در مهندسی تمرین دانشکده مهندسی محیط زیست را دعوت به تحصیل در جدید تخصصی درجه دوم - ساختمان دوام پذیر در مهندسی تمرین. چه کسی می تواند مطالعه؟ فارغ التحصیلان مهندسی محیط زیست، فارغ التحصیلان مهندسی عمران، فارغ التحصیلان ساختمان و معماری که مایل به تحصیل به زبان انگلیسی و برنامه کاری آینده خود را در شرکت های تخصصی و یا استودیوهای طراحی در بازار اروپا است. این تخصص طول می کشد برای 3 ترم (شروع می شود در اواسط فوریه 2016)، 30 ECTS هر و مطابق با استاندارد اروپا. آنچه به شما یاد خواهد کرد؟ ساخت و ساز پایدار در مهندسی تمرین دانش آموزان این فرصت را به خود گرفت با را داشته باشد: روش معاصر ساخت و ساز و مواد، انرژی خورشیدی در ساختمان، ساختمان فیزیک، ارزیابی ساختمان تاثیر بر محیط زیست طبیعی، اقتصاد انرژی کارآمد در ساختمان از جمله گرمایشی، سیستم های تهویه و تهویه مطبوع صرفه جویی در انرژی که اطمینان از کافی کیفیت هوای داخل ساختمان. تخصص برای نیازهای بازار و روند فعلی ترکیب حفاظت از محیط زیست با توسعه فنی به catered. علاوه بر این، کاهش مصرف انرژی یکی از عناصر کلیدی اصل توسعه پایدار، که شامل بهره برداری اقتصادی از منابع انرژی، و همچنین محیط زیست و حفاظت آب و هوا است. هدف اصلی از مهندسی عمران پایدار است که به کاهش تاثیر منفی ساختمان بر محیط زیست طبیعی و سلامت انسان؛ استفاده منطقی از انرژی، آب و منابع دیگر. کاهش مقدار آلودگی، زباله و سطح تخریب محیط زیست طبیعی. ساختمان دوام پذیر در مشخصات مهندسی تمرین فارغ التحصیل این تخصص آموزش متخصصان واجد با اتحادیه اروپا بخشنامه مربوط به محیط زیست طبیعی و حفاظت از آب و هوا، و همچنین عملکرد انرژی در ساختمان، که آشنا: دانش و مهارت های لازم برای حل پروژه غیر معمول و یا پیچیده، مشکلات فنی و تکنولوژیکی در ساختمان های مسکونی و عمومی با مصرف انرژی کاهش گسترده؛ قادر به اجرای اصول توسعه پایدار میان رشته ای در مهندسی عمران؛ مهندسین بین المللی واجد شرایط با طراحی ساختمان یکپارچه هستند. آماده به کار راه حل های با هدف کاهش مصرف انرژی، افزایش بهره وری انرژی و استفاده از انرژی از منابع تجدید پذیر؛ استفاده از مواد ساخت و ساز نوآورانه از جمله به پایان رساندن مواد که با معیار های فن آوری زیست محیطی و تمیز رعایت؛ آنها می دانند که اصول تعیین استانداردهای سازگار با محیط زیست پروژه برای محصولات مربوط به انرژی؛ آنها قادر به انجام تجزیه و تحلیل زیست محیطی و ارزیابی چرخه حیات (LCA) از سیستم های انرژی بر اساس هر دو منابع انرژی تجدید پذیر و یا غیر قابل تجدید. چه شما می توانید پس از انجام دهید؟ فارغ التحصیلان ورود به بازار اروپا و پیدا کردن شغل در شاخه ای از مهندسی عمران، هر دو در طراحی و اجرای. ثبت نام در مطالعات بین المللی در لهستان فرصت منحصر به فرد پیوند تجارب فرهنگی، اجتماعی و آموزشی دانش آموزان از سراسر جهان است. [-]

کارشناسی ارشد در رشته مهندسی عمران / مهندسی محیط زیست در زیرساخت حمل و نقل

Campus تمام وقت October 2017 لهستان Lublin

طراحی و پیاده سازی جاده ها، پل ها و دیگر سازه های مهندسی عمران با توجه به اصول BIM و با استفاده از مدل سازی 3D. [+]

"مهندسی محیط زیست در زیرساخت های حمل و نقل" طراحی و پیاده سازی جاده ها، پل ها و دیگر سازه های مهندسی عمران با توجه به اصول BIM و با استفاده از مدل سازی 3D. مطالعات اجازه می دهد دانش آموزان برای به دست آوردن دانش گسترده در یک کارشناسی ارشد تخصص ویژه. فارغ التحصیل آماده است برای حل مشکلات مهندسی پیچیده، توسعه و پیاده سازی پروژه های تحقیقاتی، انجام فعالیت های در سطح بین المللی، شرکت در پژوهش از directiy رشته ها و indirectiy مربوط به ساخت و ساز. فارغ التحصیل ممکن است تا اشتغال در دفاتر طراحی، شرکت های ساختمانی، مراکز تحقیقاتی، سازمان کمک های فنی. آنها آماده به بهبود مداوم شرایط و تکمیل دانش و همچنین به انجام مطالعات سوم چرخه (مطالعات دکترای) می باشد. سازه های مهندسی dvii، پل و ساخت و ساز جاده، که اجازه می دهد تا آنها را به انجام وظایف فنی مستقل در صنعت ساخت و ساز: پس از تحت کارآموزی مناسب، آنها امکان به دست آوردن مجوز fuli طراحی و پیاده سازی در چنین تخصص به عنوان دارند. قوانین استخدام مطالعات انجام شده در زبان انگلیسی در چرخه دوم مهندسی عمران خواهد شد در سال تحصیلی 2017/2018 آغاز شده است. تنها نامزدی که عنوان کارشناسی را نگه دارید و از میدان سازگار مطالعه یعنی مهندسی عمران فارغ التحصیل ممکن است برای ورود به چرخه دوم مهندسی عمران اعمال می شود. شرایط پذیرش خاص و شرایط ثبت نام در هر زمان در قطعنامه از مجلس سنا از دانشگاه لوبلین فناوری بر شرایط ورود و روش برای زمینه های خاص از تحصیل در دانشگاه لوبلین فناوری ارائه 'اتصال در یک سال تحصیلی مربوطه است. شهروندان لهستانی و شهروندان اتحادیه اروپا ممکن است مطالعات در زبان انگلیسی به صورت رایگان است. شهروندان دیگر کشورها در حال مطالعه برای هزینه 1 000 € در هر ترم (3 000 € برای کل مطالعات). هزینه استخدام درجه دوم از مطالعات در زبان انگلیسی 200 € است. معاینات پزشکی برای خارجی ها 25 € در مکان مشخص شده توسط کمیته استخدام دانشکده است. فهرست دانشگاه ها که دیپلم (درجه Bechelor است) در دانشگاه ما در نظر گرفته - خواهد شد در آینده نزدیک اعلام خواهد شد. مطالعات در مورد جمع آوری تعداد مورد نیاز از نامزدها آغاز شده است. [-]

کارشناسی ارشد در رشته های مهندسی / سازه های مهندسی عمران و مهندسی محیط زیست

Campus تمام وقت October 2017 لهستان Lublin

طراحی و اجرای ساختمان های مجتمع مسکونی، امکانات شهری و صنعتی، آماده شدن برای تشخیص و تعمیرات از امکانات ساختمان. [+]

"سازه های مهندسی و مهندسی محیط زیست" طراحی و اجرای ساختمان های مجتمع مسکونی، امکانات شهری و صنعتی، آماده شدن برای تشخیص و تعمیرات از امکانات ساختمان. مطالعات اجازه می دهد دانش آموزان برای به دست آوردن دانش گسترده در یک کارشناسی ارشد تخصص ویژه. فارغ التحصیل آماده است برای حل مشکلات مهندسی پیچیده، توسعه و پیاده سازی پروژه های تحقیقاتی، انجام فعالیت های در سطح بین المللی، شرکت در پژوهش از رشته های به طور مستقیم و indirectiy به ساخت و ساز مرتبط است. فارغ التحصیل ممکن است تا اشتغال در دفاتر طراحی، شرکت های ساختمانی، مراکز تحقیقاتی، سازمان کمک های فنی. آنها آماده به بهبود مداوم شرایط و تکمیل دانش و همچنین به انجام مطالعات سوم چرخه (مطالعات دکترای) می باشد. سازه های مهندسی dvii، پل و ساخت و ساز جاده، که اجازه می دهد تا آنها را به انجام unctions F فنی مستقل در صنعت ساخت و ساز: پس از تحت کارآموزی مناسب، آنها امکان به دست آوردن مجوز fuli طراحی و پیاده سازی در چنین تخصص به عنوان دارند. قوانین استخدام مطالعات انجام شده در زبان انگلیسی در چرخه دوم مهندسی عمران خواهد شد در سال تحصیلی 2017/2018 آغاز شده است. تنها نامزدی که عنوان کارشناسی را نگه دارید و از میدان سازگار مطالعه یعنی مهندسی عمران فارغ التحصیل ممکن است برای ورود به چرخه دوم مهندسی عمران اعمال می شود. شرایط پذیرش خاص و شرایط ثبت نام در هر زمان در قطعنامه از مجلس سنا از دانشگاه لوبلین فناوری بر شرایط ورود و روش برای زمینه های خاص از تحصیل در دانشگاه لوبلین فناوری ارائه 'اتصال در یک سال تحصیلی مربوطه است. شهروندان لهستانی و شهروندان اتحادیه اروپا ممکن است مطالعات در زبان انگلیسی به صورت رایگان است. شهروندان دیگر کشورها در حال مطالعه برای هزینه 1 000 € در هر ترم (3 000 € برای کل مطالعات). هزینه استخدام درجه دوم از مطالعات در زبان انگلیسی 200 € است. معاینات پزشکی برای خارجی ها 25 € در مکان مشخص شده توسط کمیته استخدام دانشکده است. فهرست دانشگاه ها که دیپلم (درجه Bechelor است) در دانشگاه ما در نظر گرفته - خواهد شد در آینده نزدیک اعلام خواهد شد. مطالعات در مورد جمع آوری تعداد مورد نیاز از نامزدها آغاز شده است. [-]

کارشناسی ارشد مدیریت - کارآفرینی و بازاریابی

Campus تمام وقت October 2017 لهستان Lublin

دانشکده مدیریت در حال حاضر ارائه در انگلیسی کارآفرینی و بازاریابی - تخصص محبوب ترین آن از مطالعات مدیریت درجه دوم. [+]

دانشکده مدیریت در حال حاضر ارائه در زبان انگلیسی کارآفرینی و بازاریابی - تخصص محبوب ترین آن از مطالعات مدیریت درجه دوم. چه کسی می تواند مطالعه؟ نامزدها باید فارغ التحصیلان تحصیلات دانشگاهی در درجه اول تعلق می گیرد با مدرک لیسانس یا مهندس دیپلم (یا معادل محلی آن) باشد. به خصوص استقبال فارغ التحصیلان مدیریت، اقتصاد، مهندسی، علوم کامپیوتر، ریاضیات و آمار است. این تخصص طول می کشد برای 4 ترم (دوره اول آموزش و پرورش در اکتبر 2017 شروع می شود)، 30 ECTS هر و مطابق با استاندارد اروپا. سطح مورد نیاز از دانش زبان انگلیسی در شرایط پذیرش عمومی مشخص شده است. چه به شما خواهد آموخت؟ کارآفرینی و بازاریابی مدیریت استراتژیک، اقتصاد کلان، امور مالی و حسابداری، مدیریت منابع انسانی، برنامه ریزی تولید، مسائل حقوقی از کسب و کار در حال اجرا، اخلاق در کسب و کار، بازاریابی، تبلیغات، روش های کمی، برنامه های کاربردی از آن: دانش آموزان قادر به در مورد مدیریت مدرن یادگیری در بسیاری از جنبه های از جمله خواهد بود در کسب و کار. کارکنان آموزش ما متشکل از متخصصان زمینه های متعدد علوم مدیریت و همچنین از حقوق، کامپیوتر و ریاضی کاربردی. بسیاری از استادان نیز تجربه عملی در کسب و کار و مشاوره دارند. تخصص در نظر گرفته شده به آموزش مدیران به شود که با موفقیت می توانید چالش های دنیای سرعت در حال تغییر از جمله فرآیندهای جهانی شدن و همچنین تاثیر فن آوری های مدرن آن روبرو هستند. روند آموزشی محدود نشده است برای تدریس به دانش آموختگان در تنها راه اقتصادی کارآمد عمل می کنند. رویکرد کلی به مدیریت آموزش و پرورش همچنین شامل مسائل مربوط به مسئولیت اجتماعی، اخلاق و توسعه پایدار است. مدیریت - کارآفرینی و مشخصات کارشناسی ارشد بازاریابی فارغ التحصیل بدست می آورد یک دانش کامل در زمینه فرآیندهای اقتصادی، کسب و کار و اجتماعی، عملکرد سازمان، رهبری تیم و همچنین ارتباطات اجتماعی و مذاکرات. فارغ التحصیل با مهارت های تشخیص و حل مشکلات مدیریت ارائه شده است. چه کاری می توانید پس از انجام دهید؟ فارغ التحصیلان آماده برای شروع کار به عنوان یک متخصص و یا مدیر در شرکت ها از هر اندازه هستند، مدیریت عمومی از تمام سطوح، سازمان های غیر انتفاعی، تیم های پروژه و همچنین برای شروع یک کسب و کار خود. اطلاعات بیشتر در مورد دانشکده مدیریت به عنوان کل پردیس دانشگاه لوبلین فناوری بسیار جمع و جور، ساختمان دانشکده مدیریت (تا حدی با دانشکده اصول فناوری مشترک) است که در داخل راه رفتن فاصله از چند دقیقه از خوابگاه های دانشجویی، کتابخانه اصلی دانشگاه و ایستگاه های اتوبوس واقع . ساختمان دانشکده یک سایت از سالن سخنرانی، کلاس درس، آزمایشگاه کامپیوتر، ادارات، از استادان و کارکنان اداری و کتابخانه دانشکده است. این ساختمان توسط شبکه eduroam فای پوشیده شده است. کافه تریا، بسیاری از میان وعده و نوشیدنی تلوان ماشین آلات و دو کپی مغازههای نیز در ساختمان واقع شده است. [-]

ویدئو ها

Lublin University of Technology - GOOD CHOICE!

Welcome to Lublin University of Technology

تماس

Lublin University of Technology

آدرس ul. Nadbystrzycka 38 D
20-618 Lublin, Poland
وب سایت http://en.pollub.pl/
تلفن +48 81 538 41 10