ZHAW School of Management and Law

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

مدرسه ZHAW مدیریت و قانون

تاسیس در سال 1968، مدرسه ZHAW مدیریت و قانون (SML) یکی از مدارس کسب و کار پیشرو در امروز سوئیس است، ارائه برنامه های شناخته شده بین المللی کارشناسی و کارشناسی ارشد، طیف گسترده ای از دوره های آموزش مداوم و برنامه ها، و پروژه های تحقیق و توسعه نوآورانه . تمام برنامه ها در تئوری علمی، میان رشته ای در طبیعت، و به شدت به شیوه های کسب و کار در دنیای واقعی گرا است. شعار مدرسه "ساختمان صلاحیت. عبور از مرزها "منعکس کننده تعهد از SML برای ارائه فرصت های برتر آموزشی و به جامعه بین المللی باز باشد. SML حفظ روابط متعدد همکاری با دانشگاه شریک انتخاب در سراسر جهان.

بینالمللی

دانشکده ZHAW مدیریت و قانون با بیش از 140 دانشگاه های همکار در اروپا، شمال و جنوب امریکا، و منطقه آسیا و اقیانوس آرام همکاری می کند.

SIB

اعتباربخشی

در سال 2015، SML تبدیل به اولین مدرسه کسب و کار یک دانشگاه سوئیس علوم اعمال شده به توسط انجمن برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار (AACSB) معتبر است. پنج درصد صرف مدارس کسب و کار در جهان موفق شده اند برای رسیدن به این استاندارد معتبر از دستاورد اعطا شده توسط موسسه مهمترین اعتبار بین المللی برای مدارس کسب و کار.

در سال 2012، به عنوان اولین دانشگاه مدرسه کسب و کار در سوئیس، SML "ممیزی سازمانی" مهر کیفیت توسط بنیاد برای کسب و کار بین المللی مدیریت اعتباربخشی (FIBAA) اهدا شد.

پردیزه

دانشکده ZHAW مدیریت و قانون ارائه می دهد کلاس های مدرن و سالن های سخنرانی با دولت از هنر، تجهیزات سمعی و بصری و اتصالات LAN. امکانات هتل شامل مناطق کار گروه نیز به عنوان یک درس تئاتر 280 صندلی برای سمینارها، کارگاه های آموزشی، و بحث سکو. برنامه های ورزشی ZHAW (در آلمان) ارائه می دهد طیف گسترده ای از فعالیت ها، از امکانات سالن بدنسازی استاندارد به تیم های ورزشی مانند والیبال، بدمینتون، و فوتبال، و حرفه فردی مانند کوهنوردی و گلف. این فعالیت ها هم رایگان و یا با نرخ ویژه برای دانشجویان و کارکنان می باشد.

فارغ التحصیلان: مدرک فقط آغاز است

پس از اخذ مدرک کارشناسی خود را، شما به طور خودکار یک عضو از خانواده فارغ التحصیلان دانشکده ZHAW و مدیریت و قانون است. شما می توانید اخبار در مورد دانشگاه به حوادث در مدرسه ZHAW مدیریت و قانون، اطلاعات در برنامه های آموزش مداوم، و دعوت نامه. اگر شما مایل به طور فعال درگیر تر، شما ممکن است یک یا چند از انجمن های SML، باشگاه ها، گروه ها، و یا کلاس به فارغ التحصیلان باز بپیوندید.

شهریه

  • برنامه های مدرک کارشناسی هزینه ترم: CHF 720 در هر ترم * داوطلبان پذیرفته تحت روش پذیرش که پس از آن برای برنامه درجه بعدی در دسترس ثبت نام لازم نیست به پرداخت این هزینه ثبت نام.

هزینه های زندگی

هزینه زندگی در سوئیس نشان دهنده استاندارد بالا در این کشور زندگی. ساکنان لذت بردن از زیرساخت های عالی، حمل و نقل عمومی، مسکن با کیفیت بالا، و همچنین به عنوان زیبایی های طبیعی و برتر ارائه بزرگ فرهنگی این کشور است.

هزینه های زندگی دانشجویی در سوئیس قابل مقایسه با شهرستانها عمده اروپا و، در واقع، کمتر از کسانی که در پاریس و لندن.

هزینه های واقعی زندگی در شیوه زندگی شخصی و انتخاب فعالیت های تفریحی بستگی دارد. بر اساس تجربه از دانش آموزان سابق، CHF 1،300 باید کافی باشد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • آلمانی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) در بانکداری و امور مالی

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 سویس Winterthur + {تعداد} بیشتر

نقش مدیریتی در بانک ها و موسسات مالی نیاز به درجه بالایی از تفکر کارآفرینی، توانایی رهبری، دانش تخصصی جامد، و مهارت های تحلیلی. این برنامه به شما کمک میکند کارشناسی ارشد آماده به فرض خواستار موقعیت های حرفه ای و مدیریتی و ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد در بانکداری و امور مالی نقش مدیریتی در بانک ها و موسسات مالی نیاز به درجه بالایی از تفکر کارآفرینی، توانایی رهبری، دانش تخصصی جامد، و مهارت های تحلیلی. این برنامه به شما کمک میکند کارشناسی ارشد آماده به فرض خواستار موقعیت های حرفه ای و مدیریتی دریافت کنید. چه به شما خواهد آموخت برنامه "کارشناس ارشد مالی و بانکداری" فراهم می کند هر دو صدا دانش علمی و عملا گرا مدیریت دانش در سطح بین المللی. به شما خواهد آموخت به تجزیه و تحلیل کارهای پیچیده، شناسایی گزینه های مختلف، و اجرای موثر راه حل. شما دانش خود را از بازار و محیط آن و از نحوه مدیریت ارائه دهندگان خدمات مالی عمیق تر. شما خواهید مدیریت ریسک، سرمایه گذاری سنتی و جایگزین، کنترل و فرآیندهای کسب و کار، و همچنین امور مالی شرکت مطالعه است. چشم انداز شغلی خود توابع پشتیبانی مدیریت مدیریت پروژه موقعیت کارکنان بسیار خواستار مواضع متخصص نقش رهبری مشاوره برای مدیریت خواستار اوراق بهادار بخش بانک ها ارائه دهنده خدمات مالی صندوق های بازنشستگی صندوق های سرمایه گذاری مدیر ثروت مشاور مالی تمرین و پژوهش جدول زمانی انعطاف پذیر شما را قادر به کار پاره وقت با حجم کار از 40 درصد است. این برنامه به شما چهار ترم را برای تکمیل و به ارزش 90 ECTS اعتبار. این معادل حدود است. 2،700 ساعت مطالعه. کارشناسی ارشد مدیریت و قانون است به طور مشترک با دانشگاه لوسرن علوم کاربردی و هنر ارائه شده است. نزدیک به نیمی از این برنامه به تحقیقات کاربردی اختصاص داده است. شما خواهید مطالعات خود را با تکمیل پایان نامه کارشناسی ارشد بر اساس یک سوال پژوهشی عملی کامل است. آنچه شما نیاز دارید را به واجد شرایط شما نیاز به ملاقات تعدادی از معیارهای واجد شرایط برای این برنامه کارشناسی ارشد. نیاز اصلی مدرک لیسانس در بانکداری و امور مالی و یا مدرک معادل دانشگاه در مدیریت کسب و کار است. پذیرش از افراد متقاضی در نمایه کلی خود را بر اساس خواهد شد و بر اساس شایستگی تایید شده است. اگر شما یک مدرک دانشگاهی در دیگر، نظم و انضباط مرتبط، از جمله قانون کسب و کار، روزنامه نگاری اقتصادی، اقتصاد مهندسی، یا اقتصاد، شما ممکن است بستری به دستاوردهای اضافی به تکمیل شود. علاوه بر این شرایط اساسی هستند، الزامات اضافی به ملاقات کرد وجود دارد: دانش پایه بانکداری و امور مالی به ارزش 30 ECTS اعتبار توانایی به طور فعال به دنبال آموزش در کلاس درس در هر دو زبان آلمانی و انگلیسی و استفاده از مواد درسی در هر دو زبان. در یک نگاه عنوان: کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) در بانکداری و امور مالی حجم کار: 90 ECTS اعتبارات (حدود 2 700 ساعت کار) مدت زمان: 4 ترم (در حالی که در این برنامه ثبت نام، دانش آموزان می توانید یک کار پاره وقت نگه دارید و یا انجام کار خانواده بیش از یک حجم کار از 40٪) حضور و غیاب: دوشنبه سه شنبه چهارشنبه شروع برنامه: اواسط ماه سپتامبر محل سکونت: سوئیس / وینترتور زبان دستورالعمل: آلمانی و / یا انگلیسی ترم هزینه: CHF 720.- [-]

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد (MSC) در Admininstration کسب و کار، بازاریابی عمده

Campus پاره وقت September 2017 سویس Winterthur

بازاریابی آسان است: همه شما باید انجام دهید این است فروش کالا خود را به مشتریان به طور موثر تر از رقبای خود. برای اینکه قادر به این، با این حال، نیاز به دانش تخصصی، تفکر کارآفرینی و مهارت های رهبری. این برنامه کارشناسی ارشد در بازاریابی شما را قادر به تشخیص خطرات و فرصت، توسعه استراتژی های نوآورانه، و یاد بگیرند که به طور فعال در ساخت تغییر اتفاق می افتد ... شرکت [+]

برنامه کارشناسی ارشد در بازاریابی بازاریابی آسان است: همه شما باید انجام دهید این است فروش کالا خود را به مشتریان به طور موثر تر از رقبای خود. برای اینکه قادر به این، با این حال، نیاز به دانش تخصصی، تفکر کارآفرینی و مهارت های رهبری. این برنامه کارشناسی ارشد در بازاریابی شما را قادر به تشخیص خطرات و فرصت، توسعه استراتژی های نوآورانه، و یاد بگیرند که به طور فعال در ساخت تغییر اتفاق می افتد شرکت می کنند. چه به شما خواهد آموخت هنگامی که شما فارغ التحصیل، شما را به روش های بازاریابی استراتژیک مطمئن شوید و به دست به توسعه منافع و ارزش های مشتری. شما با معیارهای و روش تقسیم بندی مشتریان آشنا خواهد بود و روش در اختیار شما برای اندازه گیری رفتار مشتری داشته باشد. شما قادر به طراحی و پیاده سازی مفاهیم مدیریت ارتباط با مشتری در کل چرخه عمر مشتری خواهد بود. این شما را قادر به تجزیه و تحلیل و حل وظایف پیچیده استفاده از روش مدیریت نام تجاری یکپارچه، و شما می دانید که چگونه به ادغام رسانه های جدید به مفاهیم ارتباطات استراتژیک است. چشم انداز شغلی خود توابع مدیریت تولید تحقیق بازار، بازاریابی مدیریت روابط و ضوابط مدیریت حساب های کلیدی خدمات مدیریت کیفیت UND پس از فروش مدیریت فروش مشاغل در ارتباط مدیریت پروژه مسئولیت کارکنان مشاور مدیریت اجرایی بخش تمام مناطق از بخش خصوصی، به ویژه: کالاهای مصرفی، کالاهای صنعتی، و خدمات (بانک ها، شرکت های بیمه، شرکت های تجاری) بازاریابی سایت سازمان اجتماعی و فرهنگی مدیریت عمومی عنوان شما انعطاف پذیر این برنامه چهار ترم طول می کشد و شما اجازه می دهد به برگزاری یک موقعیت پاره وقت تا 50٪. آموزش در کلاس درس می گیرد تمام طول روز در روزهای دوشنبه و سه شنبه ها. علاوه بر تحکیم دانش تخصصی خود را از بازاریابی، شما بیشتر خواهد شد توسعه مهارت های مدیریت و دانش جدید به دست آوردن عنوان شما را در پروژه های تحقیقاتی کار می کند. یک ترم از تحصیل در خارج شما را قادر به توسعه یک شبکه بین المللی، پیشبرد دانش خود را از زبان های خارجی، و تجربه نظم و انضباط از بازاریابی از دیدگاه های جدید. آنچه شما نیاز دارید را به واجد شرایط مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی از دانشگاه های دانشگاهی به رسمیت شناخته شده و یا دانشگاه علوم کاربردی (به ارزش حداقل 180 ECTS اعتبار) یا مدرک معادل دانشگاه در یک رشته مرتبط، به طور متوسط ​​5.0 درجه نقطه در موضوعات مربوطه. کلاس ها در زبان آلمانی و انگلیسی برگزار می شود. در یک نگاه عنوان: کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) در مدیریت کسب و کار با تخصص در بازاریابی شروع برنامه جدید: اواسط ماه سپتامبر حجم کار: 90 ECTS اعتبار (مربوط به حدود 2،700 ساعت مطالعه) مدت زمان: 4 ترم (در حالی که در این برنامه ثبت نام، دانش آموزان می توانید یک کار پاره وقت نگه دارید و یا انجام کار خانواده بیش از یک حجم کار از 50٪) محل سکونت: سوئیس / وینترتور ترم هزینه: CHF 720 شرایط پذیرش: مراحل اخذ پذیرش زبان دستورالعمل: آلمانی / انگلیسی [-]

کارشناسی ارشد (MSC) در فن آوری اطلاعات کسب و کار

Campus تمام وقت پاره وقت 4 - 6  September 2017 سویس Winterthur + {تعداد} بیشتر

فناوری اطلاعات تبدیل به یک عامل تعیین کننده در فرآیندهای کسب و کار از بسیاری از شرکت. در همان زمان، کمبود حاد ماهر و حرفه ای در این بخش وجود دارد. برنامه "کارشناس ارشد فناوری اطلاعات" شما را قادر به آماده شدن برای یک موقعیت کلیدی خواستار در تقاطع فناوری اطلاعات و مدیریت ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد در کسب و کار فناوری اطلاعات فناوری اطلاعات تبدیل به یک عامل تعیین کننده در فرآیندهای کسب و کار از بسیاری از شرکت. در همان زمان، کمبود حاد ماهر و حرفه ای در این بخش وجود دارد. برنامه "کارشناس ارشد فناوری اطلاعات" شما را قادر به آماده شدن برای یک موقعیت کلیدی خواستار در تقاطع فناوری اطلاعات و مدیریت. چه به شما خواهد آموخت به منظور آماده به فرض به چالش کشیدن وظایف مدیریت آن می شود، شما دانش جامد حرفه ای، توانایی های تحلیلی، تفکر کارآفرینی و مهارت های ارتباطی با تاکید قوی بر روی شایستگی عمل به دست آوردن. برنامه "کارشناس ارشد فناوری اطلاعات" در تغییر و توسعه فرآیندهای سیستماتیک و مستمر در شرکت تمرکز دارد. شما خواهید آموخت که در یک محیط پویا و چند رشته ای کار می کند و قادر به یکپارچه سازی دانش جدید، استاد موقعیت های پیچیده، و قضاوت آگاهانه. چشم انداز شغلی خود توابع خواستار تکالیف حرفه ای و مدیریتی اطلاعات و فرآیند مدیریت توسعه نرم افزار و ارزیابی مدیریت پروژه توسعه سازمانی تحلیل کسب و کار بخش ارائه دهندگان نرم افزار مشاوران کسب و کار بخش IT از انتفاعی و غیر انتفاعی سازمان ها در بخش با مولفه IT انعطاف پذیر و عملا گرا برنامه کارشناسی ارشد در کسب و کار فناوری اطلاعات در حال طور مشترک با دانشگاه برن علوم کاربردی، دانشگاه لوسرن علوم کاربردی و هنر ارائه شده، و دانشگاه علوم کاربردی شرقی سوئیس. دانش آموزان از نقاط قوت و تخصص از همه چهار نهاد بهره مند شوند. برنامه شروع می شود سالانه در ماه سپتامبر و دو سال طول می کشد تا کامل شود. آموزش در کلاس درس می گیرد تمام طول روز در روزهای دوشنبه و سه شنبه ها. ساختار برنامه شما را قادر به کار پاره وقت و یا انجام کار خانواده است. آنچه شما نیاز دارید را به واجد شرایط تایید مدرک لیسانس در کسب و کار فناوری اطلاعات و یا مدیریت کسب و کار با تخصص N کسب و کار فناوری اطلاعات و یا مدرک معادل دانشگاه دانش قبلی از فن آوری اطلاعات کسب و کار، به عنوان مثال شواهد از دستاوردهای مربوط به حداقل 40 ECTS امتیاز به ارزش سطح بالایی از انگیزه و توانایی به انجام نتیجه مثبت ارزیابی مناسب بودن در یک نگاه عنوان: کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) در کسب و کار فناوری اطلاعات شروع برنامه: اواسط ماه سپتامبر حجم کار: 90 ECTS اعتبار (مربوط به حدود 2،700 ساعت مطالعه.) مدت زمان: 4 ترم (در حالی که در این برنامه ثبت نام، دانش آموزان می توانید یک کار پاره وقت نگه دارید و یا انجام کار خانواده بیش از یک حجم کار از 50٪). به منظور تطبیق وظایف سنگین بالاتر، این برنامه می تواند در 6 ترم گسترش یافته است. تحصیل در خارج: در حالی که تکمیل این برنامه، اقامت در یک دانشگاه شریک خارجی امکان پذیر است محل سکونت: سوئیس / وینترتور ترم هزینه: 720 CHF زبان آموزش: آلمانی / انگلیسی [-]

کارشناسی ارشد (MSC) در مدیریت و قانون

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 سویس Winterthur + {تعداد} بیشتر

جهان در حال سریع تر، متصل، و پیچیده تر است. این برنامه کارشناسی ارشد در تقاطع های مدیریت و حقوق شما کمک می کند برای درخواست نقش در تغییر استراتژیک، عملیاتی و قانونی و مدیریت پروژه آماده ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت و قانون جهان در حال سریع تر، متصل، و پیچیده تر است. این برنامه کارشناسی ارشد در تقاطع های مدیریت و حقوق شما کمک می کند برای درخواست نقش در تغییر استراتژیک، عملیاتی و قانونی و مدیریت پروژه آماده کند. چه به شما خواهد آموخت کارشناسی ارشد در مدیریت و قانون توانایی های عملیاتی استراتژیک و موثر و جوی پیشرفته ترویج و ارائه صلاحیت روش نیاز به استفاده از ابزار حقوقی موثر است. شما خودتان را در پیچیدگیهای استانداردهای بین المللی و مشکلات و مسائل مرزی غوطه ور است. به شما خواهد آموخت به درک عوامل خطر، مقابله با آنها مناسب، و اعمال قانون به عنوان یک فرمان و مدیریت ابزار. شما بیشتر خواهد شد توسعه صلاحیت های خود را در زمینه های برنامه ریزی، استراتژی، سازمان، بودجه، و همچنین اجرا و نظارت. چشم انداز شغلی خود توابع مدیریت پروژه استراتژیک (بهره برداری از بازارهای جدید، سرمایه گذاری مشترک، سرمایه گذاری مشترک، پروژه های سرمایه گذاری) CFO و یا مدیر عامل شرکت واحد کارکنان مسئول تطابق مالکیت معنوی حکومت از رقابت و مقررات مدیریت کیفیت و صدور گواهینامه مسئولیت اجتماعی شرکت ها مدیریت قرارداد مشاوره و مدیریت عملکرد بخش صنعتی، تجاری، و شرکت های خدمات بین المللی فعال در همه بخش ها شرکت های مشاوره اتحادیه های صنفی مقامات دولت در زمینه توسعه اقتصادی و سیاست رقابت عنوان شما انعطاف پذیر برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت و قانون اجازه می دهد تا شما را به ادامه کار یک کار 50٪. پس از اتمام این دوره دو سال مطالعه، به شما خواهد شد بنابراین نه تنها مدرک کارشناسی ارشد داشته باشند، شما نیز تجربه حرفه ای با ارزش به دست آورد. اگر شما ترجیح می به کار 70 تا 80 درصد کار، شما قادر خواهید بود برای تکمیل مطالعات خود را در شش ترم خواهد بود. کارشناسی ارشد مدیریت و قانون است به طور مشترک با دانشگاه لوسرن علوم کاربردی و هنر ارائه شده است. شما را از دانش از دو دانشگاه پیشرو در تقاطع مدیریت و قانون بهره مند شوند. آموزش در زبان آلمانی و انگلیسی (50٪ از هر کدام) باشد. آنچه شما نیاز دارید را به واجد شرایط مدرک لیسانس از سوئیس و یا در یک دانشگاه خارجی به ارزش حداقل 180 ECTS اعتبارات در: قانون کسب و کار مدیریت کسب و کار بدون تخصص حقوقی (نیاز به دستاوردهای آکادمیک اضافی در مطالعات حقوقی) مطالعات حقوقی (نیاز به دستاوردهای آکادمیک اضافی در مطالعات کسب و کار) رشته دانشگاهی دیگر با یک جزء قانونی قوی (پذیرش بر اساس شایستگی) علاوه بر به صدا دانش هم قانون کسب و کار سوئیس و یا قانون کسب و کار از یک کشور دیگر، شما را به زیر نیاز دارید: دانش سیستمیک از قانون کسب و کار بین المللی دانش پایه از قانون اتحادیه اروپا و قانون انگلیس و آمریکا مهارت آلمانی و انگلیسی (به صورت خوراکی و در نوشتن) توانایی برای انجام تحقیقات علمی کاربردی در مقطع کارشناسی ارشد در یک نگاه عنوان: کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) در مدیریت و قانون شروع برنامه: اواسط ماه سپتامبر حجم کار: 90 ECTS اعتبار (مربوط به حدود 2،700 ساعت مطالعه.) مدت زمان: 4 ترم (در حالی که در این برنامه ثبت نام، دانش آموزان می توانید یک کار پاره وقت نگه دارید و یا انجام کار خانواده بیش از یک حجم کار از 50٪) محل سکونت: سوئیس / وینترتور (آموزش در این هفته) و Luzern از (بلوک های آموزش) ترم هزینه: 720 CHF پذیرش مورد نیاز: مراحل اخذ پذیرش زبان آموزش: آلمانی / انگلیسی (هر در حدود 50٪) چشم انداز شغلی: کارشناس ارشد مدیریت و برنامه قانون است فارغ التحصیلان که نیاز به در نقش خواستار را به عنوان مدیران پروژه و مسئولیت های حرفه ای و مدیریتی در شرکت های بین المللی فعال و سازمان طراحی شده است. این خدمات عبارتند از زمینه هایی از قبیل پروژه های استراتژیک، توسعه کسب و کار، حاکمیت شرکتی، انطباق، نظارت ضد تراست و پیروی از مقررات، مسئولیت اجتماعی شرکت ها، و مدیریت مالکیت معنوی است. [-]

کارشناسی ارشد (MSC) در مدیریت کسب و کار، غیر انتفاعی عمده

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 سویس Winterthur + {تعداد} بیشتر

سوئیس دارای یک سنت طولانی مدت از نهادهای شناخته شده عمومی، شرکت ها، و سازمان های غیر انتفاعی. همه آنها نیاز انعطاف پذیر، حرفه ای نوآورانه که با فرآیندهای خاص و با ساختار و فرهنگ ادارات دولتی و سازمان های غیر انتفاعی آشنا هستند ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد در عمومی و مدیریت سازمان های غیر انتفاعی سوئیس دارای یک سنت طولانی مدت از نهادهای شناخته شده عمومی، شرکت ها، و سازمان های غیر انتفاعی. همه آنها انعطاف پذیر، حرفه ای نوآورانه که با فرآیندهای خاص و با ساختار و فرهنگ ادارات دولتی و سازمان های غیر انتفاعی آشنا هستند نیاز دارند. چه به شما خواهد آموخت تخصص "مدیریت دولتی و غیر انتفاعی" شما را قادر به یادگیری همه چیز در مورد نیازهای خاص سازمان های دولتی و نه برای سود گرا. شما قادر به اعمال ابزارهای مدیریت به برنامه ریزی منابع، کیفیت، پروژه و مدیریت ذینفعان خواهد بود. شما تجزیه و تحلیل و طراحی سازه های پیچیده عملیاتی و توسعه درک مشتاق اتصالات میان رشته ای. شما خواهید صلاحیت های خود را در پیشبرد تحقیقات علمی و پروژه های تحقیقاتی کاربردی با شرکای از بخش دولتی و غیر انتفاعی انجام می دادند. چشم انداز شغلی خود توابع مدیریت پروژه کار تحقیقاتی اعضای هیئت مدیره از کمک کنترل متخصص خواستار امور عمومی مسئولیت اجتماعی شرکت ها مشاور بخش ادارات دولتی (شهرستان، ایالت، و دولت) در آموزش و پرورش مناطق، بهداشت، حقوق، امنیت، اقتصاد، خدمات اجتماعی، فرهنگ، ورزش، محیط زیست، امور مالی و منابع انسانی شرکت های دولتی در حوزه هایی مانند انرژی، حمل و نقل، ارتباطات راه دور، امنیت اجتماعی، خدمات پستی، سلامت سازمان های غیر انتفاعی (انجمن ها، بنیادها، جوامع) در کمک به توسعه مناطق، سیاست، بهداشت، خدمات اجتماعی، امنیت اجتماعی، اقتصاد سازمان های بخش خصوصی، مانند مشاوره کسب و کار و یا بانک ها انعطاف پذیر و عملا گرا این برنامه چهار ترم طول می کشد و شما را قادر به برگزاری یک موقعیت پاره وقت تا 50٪ به دلیل و متعادل بار مطالعه و سمینارها بلوک است. نزدیک به نیمی از این برنامه به تحقیقات کاربردی اختصاص داده است. همچنین شما می خواهد در یک سفر خارجی را مطالعه و مجموعه ای از وقایع در مورد موضوعات جاری مدیریت عمومی و غیر انتفاعی را سازماندهی کنند. برای تکمیل مطالعات خود را، شما پایان نامه کارشناسی ارشد علمی در یک سوال پژوهشی از ارتباط عملی ارسال. همکاری ما با دانشگاه لوسرن علوم کاربردی و هنر به شما اجازه از نقاط قوت و تخصص دو دانشگاه بهره مند شوند. آنچه شما نیاز دارید را به واجد شرایط متقاضیان به موضوع برنامه را به روش نرم افزار اعتراف کرد. متقاضیان باید شرایط زیر باشند: مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی از دانشگاه مربی به رسمیت شناخته شده و یا دانشگاه علوم کاربردی. تکمیل موفقیت آمیز یک رشته مرتبط به ارزش حداقل 180 ECTS اعتبار و نمرات بالا در موضوعات مربوطه. مهارت های ارتباطی بسیار عالی در زبان آلمانی و انگلیسی. در یک نگاه عنوان: کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) در مدیریت کسب و کار با تخصص در مدیریت دولتی و غیر انتفاعی (UAS زوریخ) شروع برنامه: اواسط ماه سپتامبر حجم کار: 90 ECTS اعتبار (مربوط به حدود 2،700 ساعت مطالعه.) مدت زمان: 4 ترم (در حالی که در این برنامه ثبت نام، دانش آموزان می توانید یک کار پاره وقت نگه دارید و یا انجام کار خانواده بیش از یک حجم کار از 50٪) محل سکونت: سوئیس / وینترتور ترم هزینه: 720 CHF پذیرش مورد نیاز: مراحل اخذ پذیرش زبان آموزش: آلمانی [-]

کارشناسی ارشد (MSC) در کسب و کار بین المللی

Campus تمام وقت 3 - 3  August 2017 سویس Winterthur

برنامه ومیزان در بین المللی کسب و کار و مدیریت فرهنگی و رهبری است. [+]

برنامه کارشناسی ارشد در کسب و کار بین المللی برنامه ومیزان در بین المللی کسب و کار و مدیریت فرهنگی و رهبری است. دانش آموزان صلاحیت مورد نیاز به استفاده از دانش مدیریت و روش دانش در زمینه پروژه های تحقیقاتی و مشاوره عمل گرا به دست آورید. فارغ التحصیلان به خوبی آماده برای چالش های کسب و کار در محیط های میان رشته ای و بین فرهنگی است. برنامه تمام وقت در زبان انگلیسی است. شروع: اواخر ماه اوت. چه به شما خواهد آموخت برنامه کارشناسی ارشد در کسب و کار بین المللی یک دوره تمام وقت از مطالعه متشکل از یک برنامه اولیه، دو ترم فشرده از مطالعه، و یک ترم که در آن برای نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد است. حجم کار فشرده یک جنبه از این برنامه که تجدید نظر به ویژه به دانشجویان مشتاقی با سطح بالایی از خود مدیریت است. بین المللی و مدیریت بین فرهنگی: برنامه درسی است در اطراف دو حوزه کلیدی ساخته شده است. دانش آموزان شایستگی خود را تقویت و درخواست آن را در پروژه های تحقیقاتی و مشاوره عملی است. چشم انداز شغلی خود فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد برنامه ما در کسب و کار بین المللی دارای مهارت های مدیریت خاص که آنها را نامزد ایده آل برای اجرایی و متخصص مواضع Junior در شرکت های بین المللی است. آنها قادر به قرعه کشی در گسترده، دانش علمی معتبر و در مجموعه ای از مهارت است که به نیازهای کسب و کار بین المللی عمل طراحی شده است. یک دامنه گسترده ای از کارفرمایان بالقوه و زمینه های شغلی با زمینه بین المللی موجود برای فارغ التحصیلان ما هستند. موقعیت ورود به سطح ایده آل می تواند در بخش خصوصی، که در دولت های عمومی، و یا در سازمان های غیر انتفاعی (NPOs)، از جمله: توسعه کسب و کار بین المللی، فعالیت های مدیریت به طور کلی به عنوان بخشی از پروژه های بین المللی، فعالیت های متخصص در زمینه بین المللی، فعالیت های مشاوره، به عنوان مثال ، به عنوان مشاوران داخلی و یا کارشناس در مشاوره مدیریت و غیره آنچه شما نیاز دارید را به واجد شرایط - یک مدرک لیسانس در رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه علمی به رسمیت شناخته شده و یا دانشگاه علوم کاربردی و یا نظم و انضباط مشابه (به ارزش حداقل 180 ECTS اعتبار) با نسبت بالایی از افراد مدیریت عمومی. - ارزیابی فردی از صلاحیت شناختی و انگیزه. - مهارت های زبان انگلیسی: CEFR سطح C1 و یا زبان مادری. کلاس ها نگه به ​​زبان انگلیسی. دو درجه این برنامه ارائه می دهد گزینه برای تکمیل یک درجه دو نفره با یکی از دانشگاه های شریک انتخاب ما است. برای یک درجه دو، دانش آموزان مطالعات خود را در دانشگاه دیگری پس از برنامه در SML ادامه یابد. [-]

ویدئو ها

ZHAW School of Management and Law

تماس
آدرس پستی
School of Management and Law
St.-Georgen-Platz 2
P.O. Box
8401

CH
آدرس محل سکونت
School of Management and Law
St.-Georgen-Platz 2
P.O. Box
8401

Zurich, CH