Siam University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه سیام یکی از قدیمی ترین و برجسته دانشگاه های خصوصی تایلند واقع در جنوب غرب بانکوک حدود 6 کیلومتر از منطقه مالی اصلی تایلند و یک پیاده روی 10 دقیقه از ایستگاه بنگ وا BTS است. این دانشگاه جهان وطنی 20 ساختمان دارای امکانات علمی و اجتماعی بی نظیر طراحی شده به طور خاص به رفع نیازهای مدرن از زندگی دانشجویی و آموزش و پرورش. در واقع، آن را تبدیل به بزرگترین دانشگاه خصوصی 5 حاوی بدن دانش آموز از بیش از 15،000 دانش آموزان در سراسر دوازده مدارس از جمله 500 نفر از دانش آموزان بیش از 35 کشور در برنامه بین المللی ما، به علاوه ما 3 در تایلند برای جمعیت دانشجویان بین المللی قرار گرفت.

از زمان آغاز آن با یک کلاس از تنها 200 دانشگاه سیام شده است به سمت رسمیت شناختن بین المللی به عنوان یکی از دانشگاه های پیشرو در آسیا و در جامعه آسه آن در حال رشد، و ادامه خواهد داد به گسترش چشم انداز خود را برای تبدیل شدن به یکی از موسسات پیشرو آموزشی در جهان. دانشگاه سیام در سال 1965 توسط مرحوم دکتر تاسیس شد Narong Mongkhonvanit به عنوان اولین مدرسه مهندسی خصوصی در تایلند است. نزدیک به پنج دهه بعد از آن با رشد مداوم و توسعه، رانده شده توسط خود گذشتگی برای برتری آکادمیک، دانشگاه سیام فارغ التحصیلان بیش از 80،000 به زمینه های مختلف حرفه ای در نیروی کار ملی تایلند، و همچنین در سطح بین المللی کمک کرده است.

در سال 1995، برنامه های بین المللی، تاسیس شد ارائه مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد در کسب و کار بین المللی و هتل بین المللی و مدیریت گردشگری. دانشگاه سیام جزء ده دانشگاه تایلند برای جمعیت آن از دانشجویان بین المللی توسط کمیسیون تایلند آموزش عالی است که بخشی از وزارت آموزش و پرورش تایلندی قرار گرفت. بسیاری از اعضای هیئت علمی سیام شده اند با دقت در میان دانشمندان واجد شرایط که زبان انگلیسی زبان مادری از اروپا و شمال امریکا می باشد انتخاب شده، به اعتقاد ما این افزایش فعالیت های بین فرهنگی که در آن دانش آموزان می توانند شرکت کنند و لذت ببرید. سیام نیز با بسیاری از دانشگاه های شناخته شده و موسسات در سراسر جهان، و فرصت های مختلف وابسته به کار و تحصیل در خارج برای تجربه با ارزش است.

استانداردهای دانشگاهی و برنامه های در سیام توسط کمیسیون آموزش عالی تایلند تایید شده است. SU یک دانشگاه کاملا معتبر است و همه از فارغ التحصیلان به لذت بردن از همان امتیازات مطابق با دیگر فارغ التحصیلان دانشگاه های دولتی.

علاوه بر این، دانشگاه سیام به رسمیت شناختن بین المللی به عنوان یک عضو از سازمان های زیر به دست آورد: انجمن بین المللی دانشگاه ها (IAU)، انجمن بین المللی روسای دانشگاه (IAUP)، انجمن بین المللی هتل مدارس (EUHOFA)، انجمن جنوب شرقی آسیا موسسات آموزش عالی (ASAIHL)، سازمان آموزش و توسعه منطقه ای آسیا (ARTDO)، تحرک دانشگاه در آسیا و اقیانوسیه (UMAP)، انجمن برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار (AACSB)، شبکه دانشگاه جهانی برای نوآوری (گونی )، انجمن جهانی آموزش و پرورش تعاونی (WACE)، و انجمن دانشگاه ها در آسیا و اقیانوسیه (AUAP).

ماموریت

به عنوان یک سازمان یادگیرنده قابل توجه، دانشگاه سیام است در آموزش و پرورش بسیار مورد توجه برای دانشجویان و استادان خود را با تاکید برجسته در برش لبه تکنولوژی و پژوهش، نگرش حرفه ای و عملکرد عالی در مطابق با الزامات جهان مدرن از کار متمرکز شده است، در نوآوری امروز جهانی شدن و در درون جامعه آسه آن. در این گونه عملیات، دانشگاه سیام نیز ترویج حکمت آسیایی و فرهنگ در همکاری با یک شبکه اجتماعی گسترده و بخش های مختلف که به کار نزدیک مرتبط است.

به وقف یک درک روشن و پذیرش محیط کار گسترده و ارائه یک پایه قطعی از مسئولیت در این ایده از انواع فرهنگ، اخلاق و مهارت های یادگیری زندگی طولانی است.

چشم انداز

دانشگاه سیام، حفظ شهرت ما را به عنوان یکی از دانشگاه های پیشرو در منطقه آسه آن، تمرکز مستقیمی بر دستیابی به دانش مربوطه با استفاده از روش پژوهش و آموزش زمین شکستن به ایجاد حرفه ای و ساخت انجمن با رهبران محلی و بین المللی در متنوعی از جهانی شدن از بازارهای جهان آینده است.

اهداف

  • فارغ التحصیلان می به صورت حرفه ای با تاکید بر ادغام کار متنوع برای تعالی با دیدگاه های جهانی مدرن ماهر شود.
  • توانمند سازی و آماده سازی دانش آموزان برای تبدیل شدن به رهبران و عوامل قابل توجهی در محیط های بین المللی است.
  • استفاده از پژوهش لبه برش و روش نوآورانه برای حفظ پیشرفت آکادمیک و عقل بی نهایت به عنوان تلاش برای رسیدن به فضیلت تزلزل ناپذیر در میان جامعه آسه آن و دیگر بازارهای جهان است.
  • حفظ اقوام آسیایی و حفظ فردیت در میان ملت همراه با درک روشن و به رسمیت شناختن تنوع فرهنگی آن است.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

کارشناسی ارشد مطالعات صلح و دیپلماسی

Campus تمام وقت June 2017 تایلند Bangkok

برنامه کارشناسی ارشد در مطالعات صلح ارائه می دهد تحصیلات تکمیلی میان رشته ای برای زبان آموزان زندگی طولانی که می خواهند برای تبدیل شدن به آشنا و ماهر در گفتمان مطالعات صلح. [+]

کارشناسی ارشد هنر در مطالعات صلح و دیپلماسی برنامه کارشناسی ارشد در مطالعات صلح ارائه می دهد تحصیلات تکمیلی میان رشته ای برای زبان آموزان زندگی طولانی که می خواهند برای تبدیل شدن به آشنا و ماهر در گفتمان مطالعات صلح. این برنامه ارائه می دهد یک فرصت برای به دست آوردن درک گسترده ای از جنبه های مختلف ایجاد صلح و مهارت های حل تعارض. دانش آموزان در دوره مطالعات صلح نظریه ها و شیوه های صلح و عدالت در طول تاریخ کشف. آنها همچنین بررسی ماهیت صلح، آزادی، عدالت و جنگ است. مناطق مورد مطالعه شامل تاریخ و نظریه تضاد بین المللی و داخلی؛ ریشه های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی از جمله جنگ؛ علل و رفتار از جنگ؛ پیشگیری از خشونت، و نهادهای جهانی برای حل و فصل مسائل. برنامه ها در مطالعات صلح به عنوان یک کاتالیزور علمی برای تحقیقات کاربردی، توسعه نظری و استفاده از روش های فرهنگی آگاهانه برای تبدیل شرایط ظالمانه خدمت می کنند. پس از اتمام مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات صلح می توانید به مشاغل خاص به صنعتی قانون، آموزش و پرورش، سیاست، علم، و امور بین المللی و کسب و کار منجر شود. دیگر مطالعات صلح مشاغل را می توان در مدیریت تعارض، کار اجتماعی و عدالت کیفری بخش پیدا شده است. کسانی که مشاغل مطالعه صلح انجام یک تمایل کلی برای ایجاد یک دنیای بهتر برای همه. [-]

کارشناسی ارشد هنر در مدیریت کسب و کار بین المللی

Campus تمام وقت June 2017 تایلند Bangkok

این برنامه طراحی شده است برای ارائه یک تعادل معنی دار بین یادگیری نظری و عملی. اکثر دوره های روش مطالعه مورد، که شرکت کنندگان را قادر می سازد به با انجام و آموزش دیگران یاد بگیرند اعمال می شود. [+]

برنامه دانشگاه سیام IMBA است که به راحتی در منطقه در Phasi Charoen بانکوک، پایتخت شهرستان از تایلند و قلب مناطق آسه آن جوانه زدن مالی، تجاری، و مرکز فن آوری واقع شده است. زیبایی از برنامه IMBA ما این است که ما به طور مستقیم در وسط این پیشرفت شکوفایی. این رشته است که به منظور کمک به دانش آموزان توسعه مهارت های فرهنگی، شایستگی کسب و کار و مهارت های دیگر به عنوان آنها به بازار جهانی مربوط. برنامه IMBA محبوب تر هستند به عنوان شرکت های تجاری و همچنین دولتهای ایالتی و فدرال به طور فزاینده ای به دنبال روند جهانی به خوبی آشنا کارمند را به عنوان آنها به هر دو بازارهای مالی و خرید مصرف کننده مربوط. هدف از این برنامه درسی به دانش آموزان با دانش بنیادین دانش آموزان تجارت و ارائه یک نمایش جهانی و همچنین چشم انداز آسه آن از آخرین روند کسب و کار در جهان است. برخی از شرایط البته ممکن است اقتصاد تجارت بین المللی، مدیریت بازاریابی بین المللی، مدیریت کسب و کار بین المللی و امور مالی شرکت بین المللی باشد. دانش آموزان باید این گزینه متخصص در امور مالی، بین المللی کسب و کار، سیستم های اطلاعات مدیریت، بازاریابی و یا. فرصت های شغلی در این زمینه می توانید به کار با بسیاری از شرکت های جهانی که در بازارهای بین المللی، مانند خطوط هوایی و رستوران های زنجیره ای رقابت منجر شود؛ و بسیاری از فارغ التحصیلان اغلب مشاغلی در سازمان های دولتی، سازمان های غیر انتفاعی و در بانکداری ایجاد. فارغ التحصیلان همچنین ممکن است به دنبال در شرکت های بین المللی در زمان سفر و مهمان نوازی صنعت، که به طور مستمر در برخورد با هر دو کسب و کار و مصرف کنندگان در سراسر جهان کار می کنند. تئوری و عمل این برنامه طراحی شده است برای ارائه یک تعادل معنی دار بین یادگیری نظری و عملی. اکثر دوره های روش مطالعه مورد، که شرکت کنندگان را قادر می سازد به با انجام و آموزش دیگران یاد بگیرند اعمال می شود. کلاس های طراحی شده مخصوص مانند پروژه کسب و کار عملی، همچنین دانش آموزان با فرصت به درگیر شدن با دنیای واقعی مشکل کسب و کار تصمیم گیری و موارد کسب و کار عمل نوشتن فراهم می کند. شهریه جدید دانشجو هزینه: 1،250 بات تایلند هزینه ثبت نام: 8،900 تایلندی هزینه بات در هر اعتباری: 2،500 بات تایلند [-]

ویدئو ها

Welcome to Siam University!