London College of Contemporary Arts

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج لندن هنرهای معاصر است به آموزش چند صنایع خلاق اختصاص داده شده؛ مد و طراحی، عکاسی، گرافیک و چند رسانه ای و هر کدام در دانشگاه لندن مرکزی ما تدریس می شود.

اولویت شماره یک ما تضمین استخدام از فارغ التحصیلان ما، و ما درک می کنیم که یک مدرک به تنهایی همیشه به اندازه کافی برای شما را متمایز از رقابت بازار کار است.

به همین دلیل ما دوره های حرفه ای متمرکز - دست در درس که ترکیب یادگیری در کلاس درس سنتی با فعالیت های عملی و مطالعات موردی مرتبط.

و با نام تجاری جدید مرکزی دانشگاه لندن در هولبورن، شما هرگز کوتاه از الهام بخش در LCCA باشد.

سرمایه گذاری در آینده خود را

صنایع خلاق - اعم از تبلیغات به معماری و مد به فیلم - را تشکیل می دهند یکی از سریع ترین بخش در حال رشد در انگلستان است. صنایع خلاق هستند یک بخش کلیدی برای شغل، رشد و نوآوری است. صنایع خلاق کمک 6٪ از تولید ناخالص داخلی کشور، استخدام بیش از 2 میلیون نفر است و پیش بینی نقش بزرگتری در سال های آینده را بازی کند.

دانشجویان فارغ التحصیل LCCA به عنوان افراد جاه طلب، پرشور و بسیار خلاق آنها محل به خوبی به کشتی سوار در حرفه ای موفق در تخصص خود را انتخاب ترک می کنند.

هنر کار

ما فعالانه شما را تشویق به کشف خلاقیت خود را، نوآوری و کارآفرینی - تشخیص این مهارت ها و شما را در راه موفقیت است. در طول زمان خود را در LCCA شما را به ایده های جدید، هنرمندان با استعداد، خلاق و فضاهای در داخل و اطراف لندن معرفی، شما را با ارائه یک فرصت نخست برای ورود به، و در، جهان هیجان انگیز از هنر موفق باشد.

تئوری و عمل

هدف ما به شما با متعادل و تجربه عملی از فرآیندهای خلاق و تئوری های علمی، ارائه شده توسط به طور مستمر شما الهام بخش به استفاده از استعدادهای طبیعی خود، تعامل شما را از طریق کار عملی، و ارائه فرصت برای بحث و.

آتی خلاق

دوره های ما به طور خاص طراحی شده برای کمک به توسعه ایده ها و جاه طلبی های خود، و هدف اطمینان حاصل شود که دانش و تخصص به دست آورد نیز می گشاید که در آن شما می توانید حرفه استفاده کامل از مهارت ها و تجربه های جدید خود را. ما می خواهیم شما را به موفقیت، با بهره گیری از سطح بالایی از رضایت شغلی، به طوری که دوره های ما همیشه شما را با متخصص و تجربه در صنعت را فراهم آورند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

MA in Media and Communications - Global Media

Campus or Online تمام وقت 15  October 2017 بریتانیا لندن

This programme aims to equip students for high level careers in the Media and Communications industries. [+]

This course will provide an introduction to contemporary developments in the various media industries and cultures, and how these are shaped and affected by globalisation.

Course Requirements

- Bachelor or equivalent - IELTS 5.5 or

[-]

MA در طراحی داخلی

Campus تمام وقت 18  October 2017 بریتانیا لندن

دورهی کارشناسی ارشد در برنامه طراحی داخلی دانش آموزان برای یک کار موفق در صنعت طراحی داخلی آماده می شود. این برنامه دانش آموزان مهارت های پیشرفته می آموزد در طراحی، روایت و بازنمایی، پوشش طیف گسترده ای از نوع شناسی و مقیاس. [+]

MA در طراحی داخلی دورهی کارشناسی ارشد در برنامه طراحی داخلی دانش آموزان برای یک کار موفق در صنعت طراحی داخلی آماده می شود. این برنامه دانش آموزان مهارت های پیشرفته می آموزد در طراحی، روایت و بازنمایی، پوشش طیف گسترده ای از نوع شناسی و مقیاس. و همچنین این، دانش آموزان توانایی تجزیه و تحلیل منتقدانه صنعت طراحی داخلی در مقیاس جهانی توسعه. مورد نیاز دوره حداقل شرایط: متقاضیان UK: افتخارات درجه (2: 2 یا بالاتر) یا معادل آن در هر موضوع است. متقاضیان خارج از کشور: UK NARIC هر مورد تایید معادل آن. تسلط به زبان: حداقل IELTS 5.5 در همه علامت های تجاری، و یا معادل آن. غیر فارغ التحصیلان با حداقل تجربه در صنعت پنج سال خوش آمدید به اعمال می شود. [-]

Ma در مد، خرده فروشی و مدیریت لوکس

Campus تمام وقت 18  October 2017 بریتانیا لندن

دورهی کارشناسی ارشد در خرده فروشی مد و مدیریت برنامه های لوکس ادغام جنبه خرده فروشی و مدیریت، و در نتیجه دانش آموزان به دست آوردن دانش و مهارت های عملی در بیش از یک نظم و انضباط. [+]

MA در مد، مدیریت خرده فروشی و لوکس دورهی کارشناسی ارشد در خرده فروشی مد و مدیریت برنامه های لوکس ادغام جنبه خرده فروشی و مدیریت، و در نتیجه دانش آموزان به دست آوردن دانش و مهارت های عملی در بیش از یک نظم و انضباط. از تجزیه و تحلیل سیستم مد به مطالعه تکنیک های بازاریابی، محتوای این برنامه دانش آموزان با درک بسیار کامل از صنعت فراهم می کند. این دوره همچنین به عنوان یک سیستم فرهنگی، اجتماعی و تاریخی مشخص شده توسط روند همیشه در حال تکامل به نظر می رسد از نزدیک در مد. مورد نیاز دوره لیسانس (2: 2 یا بالاتر) یا معادل آن در هر موضوع. مهارت در زبان: حداقل IELTS 5.5. جایگزین - دانش آموزانی که موفق به دیدار با الزامات دانشگاهی را می توان در تجربه کاری مرتبط به آنها (3 سال تجربه مدیریت حداقل برای مسیر مطالعه بالغ) ارزیابی شده است. به علاوه CV، عکس و 2 مراجع. [-]

Ma در گردشگری، هتلداری و مدیریت رویداد

Campus تمام وقت 18  October 2017 بریتانیا لندن

دورهی کارشناسی ارشد در برنامه بین المللی گردشگری و مدیریت رویداد کمک می کند تا دانش آموز به توسعه درک و جوی پیشرفته گردشگری، مهمان نوازی و حوادث صنعتی و جنبه های مهم اطراف آنها را. [+]

دورهی کارشناسی ارشد در برنامه بین المللی گردشگری و مدیریت رویداد کمک می کند تا دانش آموز به توسعه درک و جوی پیشرفته گردشگری، مهمان نوازی و حوادث صنعتی و جنبه های مهم اطراف آنها را. این مجهز دانش آموزان با دانش و مهارت های لازم برای مدیریت گردشگری، مهمان نوازی و رویداد سازمان نظری و عملی استراتژیک در یک محیط فرهنگی، گوناگون جهانی است. مورد نیاز دوره متقاضیان UK: افتخارات درجه (2: 2 یا بالاتر) یا معادل آن در هر موضوع. متقاضیان خارج از کشور: UK NARIC هر مورد تایید معادل آن. تسلط به زبان: حداقل IELTS 5.5 در همه علامت های تجاری، و یا معادل آن. غیر فارغ التحصیلان با حداقل تجربه در صنعت پنج سال خوش آمدید به اعمال می شود. به علاوه CV، عکس و 2 مراجع [-]

تماس
آدرس پستی
9 Holborn
London

EC1N 2LL GB
آدرس محل سکونت
9 Holborn
London

London, England, EC1N 2LL GB