University of Kent, School of Music and Fine Art

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا ما را انتخاب کنید؟

  کشف فرصت های هیجان انگیز به توسعه خلاقیت خود را در یک محل اسکله منحصر به فرد.
   اضافه کردن یک جامعه پویا و دوستانه از هنرمندان، موسیقیدانان، طراحان و سازندگان.
    بخشی از شناخته شده بین المللی دانشگاه بالا 20 (دانشگاه کنت در میان 16 بالا در انگلستان توسط دانشگاه نگهبان راهنمای 2016 قرار گرفت).

    مدرسه موسیقی و چند میلیون پوند توسعه مدوی هنرهای زیبا است که در داخل برنده جایزه چتم کارخانه کشتیسازی تاریخی، جاذبه های بازدید کننده بین المللی است که به عنوان مثال از کامل ترین در جهان از یک کارخانه کشتیسازی تاریخی از سن بادبان واقع شده است. با ساختمان های تاریخی اتمسفر، آن را در تقاضا به طور منظم به عنوان یک مجموعه فیلم است، و ویژگی های در موسیقی فیلم ها، مستند، درام های تلویزیونی، فیلم ها و فیلم های پرفروش.

    مدوی یک مکان خلاق پر جنب و جوش، با قابلیت اتصال بسیار عالی حمل و نقل عمومی و ایستگاه قطار Ebbsfleet بین المللی، تنها 30 دقیقه دور، ارائه خدمات با سرعت بالا به پاریس (2hrs 10mins)، بروکسل (1HR 50 دقیقه) و لندن (17mins) است. به عنوان یک نتیجه، دانش آموزان ما دسترسی آسان به سه شهرستانها عمده اروپا و برخی از بهترین گالری جهان، اجرای موسیقی زنده، جاذبه های بازدید کننده و شرکت های تئاتر است.

    تحصیل در کنت ارائه می دهد طیف وسیعی از مزایا:

     برنده جایزه امکانات، فضا، کارگاه های آموزشی، استودیو و تجهیزات
      حمایتی، با تجربه و برنده جایزه آموزگار
       کمک، چشم پوشی هزینه های مالی و بورس های تحصیلی
        محل اسکله الهام بخش در سایت تاریخی با دسترسی به لندن در یک ساعت
         لینک صنعت متفاوت، شکوهمند و فرصت تحصیل در یک سال در خارج از کشور و یا صرف یک سال در صنعت
          فرصت برای پروژه های میان رشته ای
           ساختار دوره های انعطاف پذیر، با گزینه کامل و پاره وقت دانشجویان کارشناسی ارشد ما طیف گسترده ای از برنامه های تحقیقاتی تدریس و و بهره مندی از محیط تحقیقاتی پر رونق و مشخصات تحقیقاتی قوی دنبال کنید. مدرسه میزبان یک برنامه منظم سمینارها، سمپوزیوم ها، کنفرانس ها و رویدادهای دیگر، که به دانش آموزان از تمام برنامه های در سراسر هر دو گروه باز هستند، و دسترسی به دولت از امکانات هنر و تجهیزات به علاوه یک اتاق کارشناسی ارشد اختصاص داده شده برای مطالعه خود را، و همچنین تمام حمایت و منابع یادگیری از یک دانشگاه بزرگ تحقیقاتی منجر شده است.

           از ویژگی های متمایز از فرهنگ های کارشناسی ارشد ما عمل ما به عنوان دکترای ارائه در موسیقی، هنرهای زیبا، و رویداد و طراحی تجربه است. دانشجویان دکترا PAR یک پروژه تحقیقاتی قابل توجهی توسط سرپرستان حمایت و در دسترس با شهرت بین المللی در این زمینه خود از تجربه و تخصص هدایت به انجام برساند.

           امکانات دانشگاه قابل ملاحظه ای در مدرسه موسیقی و هنرهای زیبا سرمایه گذاری کرده است و بسیاری از پیشرفت های جدید هیجان انگیز در سایت کارخانه کشتیسازی ما وجود داشته است. امکانات ما شامل یک کارگاه هنری که در خانه یک اتاق ریخته گری گچ، اسپری غرفه، اتاق کار فلز با جوش و برش امکانات، اتاق کوره، صفحه نمایش اتاق چاپ، اتاق ساخت دیجیتال مجهز به یک برش لیزر و چاپگر 3D و همچنین چوب اصلی کار فروشگاه ماشین. ما همچنین استودیو هنر، ویدئو فردی امکانات ویرایش، وسایل مک، اتاق های تاریک تر و دیجیتال و با فرمت چاپ و اسکن امکانات بزرگ داشته باشد. امکانات موسیقی به طور مشابه قابل توجه می باشد و شامل طیف وسیعی از استودیوهای صنعت استاندارد، ضبط و امکانات پس از تولید. ایستگاه آتش در کارخانه کشتیسازی تاریخی ویژگی های یک استودیو صوتی فضایی با نام تجاری جدید، استودیو فولی برای جلوه های صوتی فیلم و دوبله صوتی، و فضاهای تمرین گروه در کنار سه فضاهای عملکرد بزرگ است. در همین حال، ریخته گری خانه را به استودیوی ضبط گل سرسبد ما است.

           در مرکز قرار گرفته

           منطقه مدوی به خودی خود دارای ارتباطات حمل و نقل بسیار عالی با سه شهرستانها عمده اروپا. دو ایستگاه خط اصلی در داخل یک مایل از دانشگاه وجود دارد و ایستگاه قطار Ebbsfleet بین المللی است تنها 30 دقیقه دور و اجرا می شود خدمات با سرعت بالا مستقیم پاریس (2 ساعت و 10 دقیقه)، بروکسل (1 ساعت و 50 دقیقه) و لندن (17 دقیقه). به عنوان یک نتیجه، دانش آموزان ما دسترسی آسان به سه شهرستانها عمده اروپا و برخی از بهترین گالری جهان، اجرای موسیقی زنده، جاذبه های بازدید کننده و شرکت های تئاتر است.

           این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
           • انگلیسی

           بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) »

           برنامه ها

           این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

           کارشناسی ارشد(MA)

           تکنولوژی موسیقی MA

           Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا Chatham + {تعداد} بیشتر

           متحرک در تکنولوژی موسیقی بر استفاده، توسعه و پیاده سازی فناوری در چارچوب گسترده تر موسیقی، کاوش در مسائل مانند تعامل، برنامه نویسی های صوتی، فضایی صدا و چند رسانه ای. [+]

           ساختار دوره شما را ماژول مشترک در روش های پژوهش و مهارت های مطالعه کارشناسی ارشد، در حالی که شما با دادن فرصت به پرورش مهارتهای موضوع خود را در ماژول های متخصص. کار از طریق پرس و جو های فردی و همچنین به اشتراک گذاری و نقد ایده از طریق سمینارها گروه، طراحی شده برای ارائه یک انجمن برای بحث و همچنین آموزش های عملی توسعه یافته است. همچنین فرصت قابل توجهی برای گرفتن کار مشترک و میان رشته ای به حساب افراد دیگر در مدرسه موسیقی و هنرهای زیبا خواهد بود. ماژول ماژول های زیر نشان دهنده آن ارائه شده در این برنامه است. این لیست در برنامه درسی فعلی است و ممکن است سال به سال در پاسخ به تحولات برنامه درسی جدید و نوآوری را تغییر دهید. اکثر برنامه های شما نیاز به مطالعه ترکیبی از ماژول های اجباری و اختیاری است. همچنین شما می توانید گزینه را به ماژول را از دیگر برنامه ها به طوری که شما ممکن است برنامه خود را سفارشی و کشف سایر مناطق موضوع است که علاقه شما. MU800 - جستجوی پیشرفته مهارت های صوتی (30 واحد) MU803 - موسیقی پروژه فناوری (60 واحد) تکنیک ترکیب (30 واحد) - MU802 FA803 - پروژه مشترک (30 واحد) MU530 - پروژه های میان رشته ای (30 واحد) MU621 - فناوری در عملکرد (30 واحد) MU898 - پایان نامه (60 واحد) آموزش و ارزیابی ارزیابی است توسط طیف وسیعی از دوره، از جمله پروژه های فردی، وظایف مبتنی بر مهارت، ارائه سمینارها و کار نوشته شده است. اهداف برنامه این برنامه با هدف: تمرکز بر روی استفاده، توسعه و پیاده سازی فناوری در چارچوب گسترده تر موسیقی ارائه تجزیه و تحلیل و همچنین به حساب تحولات عمده ای موسیقی در طول چند دهه گذشته ارائه دانش و مهارت در پژوهش فن آوری و / یا مبتنی بر عمل، در قالب برنامه های پیشرفته از توانایی تکنولوژی موسیقی و چشم انداز به تجربه شما از شیوه های پژوهش حاضر در مناطق مختلف انتقادی و تفکر تحلیلی اطراف موسیقی توسعه کار خود را از طریق پرسش های فردی، و همچنین به اشتراک گذاری و نقد ایده از طریق سمینارها گروه، طراحی شده برای ارائه یک انجمن برای بحث، و همچنین قرعه کشی آموزش های عملی در منافع کارکنان و تخصص در زمینه های مختلف از تکنولوژی موسیقی و مشترک ایجاد فرصت های قابل توجه و کار میان رشته ای، با توجه به دیگر موضوعات هنر در Medway و کانتربری اجازه می دهد برای توسعه ترکیبی از فراست عمومی و موضوع خاص: یک ماژول در روش تحقیق پایان نامه و منجر به توسعه یک طرح بررسی مستقل، به صورت موازی با ماژول های برنامه نویسی و روند تولید را اجرا خواهد کرد. بنابراین شما به استفاده از پیشرفته خود را از تکنولوژی و نرم افزار در چارچوب موسیقی معاصر گسترده تر توسعه، از جمله تاریخ اخیر، مفاهیم کلیدی و زیبایی شناسی اجازه خروجی فن آوری خود را در دنیای واقعی زندگی می کنند. برای این منظور، از آن خواهد شد انتظار می رود که شما کار خود را نشان می دهد در حوزه عمومی، ارسال کار تا دوره کنفرانس ها و با صحنه حوادث در دانشگاه کنت. [-]

           موسیقی کارشناسی ارشد (پژوهش، ترکیب و یا عملکرد)

           Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا Chatham + {تعداد} بیشتر

           ما آموزش داده و برنامه های تحقیقاتی هیجان انگیز و خلاقانه هستند، به شما ارائه فرصت به ترکیب با آهنگسازان، طراحان صدا، فیلم سازان، متخصصین فناوری، ethnomusicologists، نظریه پردازان، هنرمندان هنرهای تجسمی و موزه داران. در طی این مدت خود را با ما، شما را تبدیل به بخشی از جامعه متخصص ما، تبادل نظر و در حال توسعه منافع خلاق و فکری خود را، با هیات علمی متخصص در داخل مدرسه موسیقی و هنرهای زیبا، آگاه است. [+]

           کنت 20 دانشگاه تحقیقاتی فشرده بالا است. همه مدارس علمی ما تولید تحقیق در سطح جهانی، و کنت به عنوان بین المللی بسیار عالی امتیاز، منجر به راه در بسیاری از زمینه ها از مطالعه. صدا تصویر فضایی مرکز تحقیقات مدرسه موسیقی و هنرهای زیبا در منزل خود به-صدا-تصویر فضایی مرکز تحقیقات که به ترویج تحقیقات عمل به رهبری تئوری و بورس تحصیلی در حوزه گسترده ای از تصویر، صدا و هنر فضایی بیمه است. تمرکز بر روابط جدید مشترک است که تولید خروجی پژوهش از طریق روش های متعدد است. این شامل تولید جدید خلاقیت، عملکرد، انتشار، و نمایشگاه و گزینش. ساختار دوره ما آموزش داده و برنامه های تحقیقاتی هیجان انگیز و خلاقانه هستند، به شما ارائه فرصت به ترکیب با آهنگسازان، طراحان صدا، فیلم سازان، متخصصین فناوری، ethnomusicologists، نظریه پردازان، هنرمندان هنرهای تجسمی و موزه داران. در طی این مدت خود را با ما، شما را تبدیل به بخشی از جامعه متخصص ما، تبادل نظر و در حال توسعه منافع خلاق و فکری خود را، با هیات علمی متخصص در داخل مدرسه موسیقی و هنرهای زیبا، آگاه است. شما را ماژول مشترک در روش های پژوهش و مهارت های مطالعه کارشناسی ارشد، در حالی که شما با دادن فرصت به پرورش مهارتهای موضوع خود را در ماژول های متخصص. کار از طریق پرس و جو های فردی و همچنین به اشتراک گذاری و نقد ایده از طریق سمینارها گروه، طراحی شده برای ارائه یک انجمن برای بحث و همچنین آموزش های عملی توسعه یافته است. همچنین فرصت قابل توجهی برای گرفتن کار مشترک و میان رشته ای به حساب افراد دیگر در مدرسه موسیقی و هنرهای زیبا خواهد بود. ماژول ماژول های زیر نشان دهنده آن ارائه شده در این برنامه است. این لیست در برنامه درسی فعلی است و ممکن است سال به سال در پاسخ به تحولات برنامه درسی جدید و نوآوری را تغییر دهید. اکثر برنامه های شما نیاز به مطالعه ترکیبی از ماژول های اجباری و اختیاری است. همچنین شما می توانید گزینه را به ماژول را از دیگر برنامه ها به طوری که شما ممکن است برنامه خود را سفارشی و کشف سایر مناطق موضوع است که علاقه شما. MU897 - پروژه تخصصی (60 واحد) MU800 - جستجوی پیشرفته مهارت های صوتی (30 واحد) MU806 - دیدگاه های انتقادی و تاریخی در موسیقی (30 واحد) تکنیک ترکیب (30 واحد) - MU802 FA803 - پروژه مشترک (30 واحد) MU530 - پروژه های میان رشته ای (30 واحد) MU621 - فناوری در عملکرد (30 واحد) MU898 - پایان نامه (60 واحد) آموزش و ارزیابی ارزیابی است توسط طیف وسیعی از دوره، از جمله پروژه های فردی، وظایف مبتنی بر مهارت، ارائه سمینارها و کار نوشته شده است. اهداف برنامه این برنامه با هدف: دانش آموزان را قادر به توسعه درک پیشرفته تئوری موسیقی و تمرین در نظر گرفتن تحولات حساب در بورس تحصیلی در طول چند دهه گذشته است. در دستیابی به این هدف، دانش آموزان بر روش تحقیق نظری و / یا مبتنی بر عمل تمرکز، و در تمام موارد، یک طیف وسیعی از شیوه های پژوهش حاضر که به موسیقی انتقادی کنند. ارائه فرصت برای دانش آموزان به منظور توسعه کار خود را از طریق پرسش های فردی و طریق به اشتراک گذاری ایده ها و نقد در سمینارها گروه است، که به برای مباحثه و همچنین آموزش را فراهم خواهد کرد. اعضای هیات کسانی که منافع و تخصص در زمینه های مختلف از موسیقی این سمینارها و دانش آموزان اجرا خواهد کرد تشویق خواهند شد را به فرصت مرتبط برای کار مشترک و میان رشته ای در نظر گرفتن افراد دیگر در Medway و کانتربری. ترکیب تدریس و ماژول های تحقیقاتی در سراسر، اجازه می دهد برای توسعه یکپارچه از فراست عمومی و موضوع خاص. بیشتر به طور خاص، یک ماژول پایان نامه به صورت موازی با ماژول ها در مهارت های موسیقی پیشرفته (musicological یا ترکیبی / فن آوری)، پروژه تخصصی و ماژول گزینه را اجرا خواهد کرد. بنابراین دانش آموز آغاز خواهد شد به توسعه تخصص تحقیقاتی خود را در حالی که به دست آوردن درک پیشرفته از بینش و مهارت های علمی گسترده تر است. برای این منظور، دانش آموزان خواهد شد انتظار می رود به شرکت در سمینارها پژوهش در مدرسه موسیقی و هنرهای زیبا برگزار خواهد شد و تشویق به شرکت در حال حاضر و در کنفرانس های کارشناسی ارشد و مطالعه روز در دانشگاه کنت و نهادهای دیگر. نتایج یادگیری دانش و درک از: متون کلیدی، مسائل و روش ها در مطالعه و عمل موسیقی موسیقی در تئوری و عمل با اشاره خاص به پژوهش در حیطه تخصصی رویکردهای انتقادی در زمینه های فرهنگی گسترده تر از موسیقی با توجه به ویژه برای یک رشته تخصصی. مهارت های فکری این شامل: انتقادی ارزیابی و تجزیه و تحلیل متون موسیقی، با استفاده از اصطلاحات خاص و به کارگیری طیف وسیعی از روش برخورد با مسائل پیچیده هم بصورت سیستماتیک و خلاقانه، در حال توسعه راه حل های مناسب و خلاقانه توسعه روش سیستماتیک برای یادگیری مستقل و بازتابی به طوری که برای توسعه مهارت های جدید به سطح پیشرفته. مهارت موضوع خاص این شامل: بازجویی و contextualising مواد موسیقی در تشکیل کار منسجم که نشان می دهد خود جهت و اصالت کار بر روی یک پروژه در مقیاس بزرگ بر روی یک مدت زمان طولانی، نقاشی بر روی مهارت های موجود و توسعه امکانات جدید ارائه و انتشار کار را به متخصص و غیر متخصص مخاطبان با استفاده از واژگان مناسب است. [-]

           کارشناسی ارشد موسیقی مردمی (تحقیق، تولید و یا عملکرد)

           Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا Chatham + {تعداد} بیشتر

           ما آموزش داده و برنامه های تحقیقاتی هیجان انگیز و خلاقانه هستند، به شما ارائه فرصت به ترکیب با آهنگسازان، طراحان صدا، فیلم سازان، متخصصین فناوری، ethnomusicologists، نظریه پردازان، هنرمندان هنرهای تجسمی و موزه داران. در طی این مدت خود را با ما، شما را تبدیل به بخشی از جامعه متخصص ما، تبادل نظر و در حال توسعه منافع خلاق و فکری خود را، با هیات علمی متخصص در داخل مدرسه موسیقی و هنرهای زیبا، آگاه است. [+]

           کنت 20 دانشگاه تحقیقاتی فشرده بالا است. همه مدارس علمی ما تولید تحقیق در سطح جهانی، و کنت به عنوان بین المللی بسیار عالی امتیاز، منجر به راه در بسیاری از زمینه ها از مطالعه. صدا تصویر فضایی مرکز تحقیقات مدرسه موسیقی و هنرهای زیبا در منزل خود به-صدا-تصویر فضایی مرکز تحقیقات که به ترویج تحقیقات عمل به رهبری تئوری و بورس تحصیلی در حوزه گسترده ای از تصویر، صدا و هنر فضایی بیمه است. تمرکز بر روابط جدید مشترک است که تولید خروجی پژوهش از طریق روش های متعدد است. این شامل تولید جدید خلاقیت، عملکرد، انتشار، و نمایشگاه و گزینش. ساختار دوره این برنامه را به دو مرحله تقسیم شده است. مرحله 1 شامل ماژول به کل از 120 واحد و مرحله 2 شامل یک ماژول پایان نامه 60 اعتبار. دانش آموزان باید با موفقیت کامل هر یک از ماژول به منظور اهدا می شود تعداد مشخصی از اعتبار برای آن ماژول. یک اعتبار مربوط به حدود ده ساعت از زمان یادگیری (از جمله تمام طبقات و تمام مطالعه خصوصی و پژوهش). نتیجه به دست آوردن 180 واحد در یک سال تحصیلی نیاز به 1800 ساعت از زمان یادگیری به طور کلی. مسیر این برنامه دارای سه مسیر: تحقیق، تولید و یا عملکرد. دانش آموزان یکی از این مسیرها را انتخاب نمایید. یک مسیر معمولا با انتخاب منطقه تحقیق و پژوهش برای ماژول پایان نامه تقویت شود: سه مسیر در چهار راه زیر مجموعه برجسته می باشد. مسیر در درجه اول توسط انتخاب ساخته شده در ماژول متخصص پروژه متمایز: پژوهش: Musicological / مطالعه Ethnomusicological تولید: نمونه کارها تولید عملکرد: کنسرت ماژول گزینه توصیه می شود برای هر مسیر ایجاد یک تمایز بیشتر بین مسیرهای: پژوهش: محبوب و جهانی موسیقی و یا همکاری پروژه تولید: سینما برای گوش یا پیشرفته صدا و عملکرد سایکوآکوستیک: گروه نوازندگان موسیقی و یا فن آوری در عملکرد توصیه می شود انتخاب ماژول اجباری بیشتر ایجاد تمایز بین مسیرهای: تحقیقات: دیدگاه انتقادی و تاریخی در تولید موسیقی: عملکرد پیشرفته مهارت های صوتی: پیشرفته مهارت های صوتی و یا دیدگاه انتقادی و تاریخی در موسیقی ساختار برنامه برای دانشجویان نیمه وقت در سال 1، پاره وقت دانش آموزان برای ماژول پایان نامه ها و چشم در هر دو صورت انتقادی و تاریخی در موسیقی و یا پیشرفته مهارت های صوتی مطالعه است. در سال 2، پاره وقت دانش آموزان برای ماژول پروژه تخصصی و ماژول گزینه را مطالعه کنند. ماژول هر ماژول طراحی شده است برای در یک سطح خاص باشد. برای اینکه واجد شرایط برای دریافت این جایزه از دانشجویان دوره کارشناسی ارشد باید 180 اعتبار، حداقل 150 تا از آنها باید سطح M. دانش آموزانی که به دست آوردن 120 واحد باشد به دست آورد، اما به استثنای پایان نامه، واجد شرایط برای اعطای دیپلم خواهد بود. ماژول های اجباری می باشد هسته به برنامه و باید توسط تمام دانش آموزان مطالعه برنامه محسوب میشود. ماژول های اختیاری ارائه یک انتخاب از نواحی موضوعی، از آن دانش آموزان یک عدد اعلام شده از ماژول را انتخاب کنید. MU897 - پروژه تخصصی (60 واحد) MU800 - جستجوی پیشرفته مهارت های صوتی (30 واحد) MU806 - دیدگاه های انتقادی و تاریخی در موسیقی (30 واحد) تکنیک ترکیب (30 واحد) - MU802 FA803 - پروژه مشترک (30 واحد) MU530 - پروژه های میان رشته ای (30 واحد) MU621 - فناوری در عملکرد (30 واحد) MU898 - پایان نامه (60 واحد) آموزش و ارزیابی ارزیابی است توسط طیف وسیعی از دوره، از جمله پروژه های فردی، وظایف مبتنی بر مهارت، ارائه سمینارها و کار نوشته شده است. اهداف برنامه این برنامه با هدف: دانش آموزان را قادر به توسعه درک پیشرفته تئوری موسیقی و تمرین در نظر گرفتن تحولات حساب در بورس تحصیلی در طول چند دهه گذشته است. در دستیابی به این هدف، دانش آموزان بر روش تحقیق نظری و / یا مبتنی بر عمل تمرکز، و در تمام موارد، یک طیف وسیعی از شیوه های پژوهش حاضر که به موسیقی انتقادی کنند. ارائه فرصت برای دانش آموزان به منظور توسعه کار خود را از طریق پرسش های فردی و طریق به اشتراک گذاری ایده ها و نقد در سمینارها گروه است، که به برای مباحثه و همچنین آموزش را فراهم خواهد کرد. اعضای هیات کسانی که منافع و تخصص در زمینه های مختلف از موسیقی این سمینارها و دانش آموزان اجرا خواهد کرد تشویق خواهند شد را به فرصت مرتبط برای کار مشترک و میان رشته ای در نظر گرفتن افراد دیگر در Medway و کانتربری. ترکیب تدریس و ماژول های تحقیقاتی در سراسر، اجازه می دهد برای توسعه یکپارچه از فراست عمومی و موضوع خاص. بیشتر به طور خاص، یک ماژول پایان نامه به صورت موازی با ماژول ها در مهارت های پیشرفته (پاپ musicological یا ترکیبی / فن آوری)، متخصص کار پروژه ها و ماژول گزینه را اجرا خواهد کرد. بنابراین دانش آموز آغاز خواهد شد به توسعه تخصص تحقیقاتی خود را در حالی که به دست آوردن درک پیشرفته از بینش و مهارت های علمی گسترده تر است. برای این منظور، دانش آموزان خواهد شد انتظار می رود به شرکت در سمینارها پژوهش در مدرسه موسیقی و هنرهای زیبا برگزار خواهد شد و تشویق به شرکت در حال حاضر و در کنفرانس های کارشناسی ارشد و مطالعه روز در دانشگاه کنت و نهادهای دیگر. نتایج یادگیری دانش و درک از: متون کلیدی، مسائل و روش ها در مطالعه و عمل موسیقی، موسیقی به خصوص محبوب، در تئوری و عمل با توجه ویژه به پژوهش در حیطه تخصصی رویکردهای انتقادی در زمینه های فرهنگی گسترده تر از موسیقی عامه پسند با توجه به ویژه برای یک رشته تخصصی مهارت های فکری عبارتند از: انتقادی ارزیابی و تجزیه و تحلیل متون موسیقی، با استفاده از اصطلاحات خاص و به کارگیری طیف وسیعی از روش برخورد با مسائل پیچیده هم بصورت سیستماتیک و خلاقانه، در حال توسعه راه حل های مناسب و خلاقانه توسعه روش سیستماتیک برای یادگیری مستقل و بازتابی به طوری که برای توسعه مهارت های جدید به سطح پیشرفته مهارت های موضوع خاص عبارتند از: بازجویی و contextualising مواد موسیقی، به خصوص آنهایی که مربوط به سنت های موسیقی عامه پسند، در شکل گیری کار منسجم که نشان می دهد خود جهت و اصالت کار بر روی یک پروژه در مقیاس بزرگ بر روی یک مدت زمان طولانی، نقاشی بر روی مهارت های موجود و توسعه امکانات جدید ارائه و انتشار کار را به متخصص و غیر متخصص مخاطبان با استفاده از اصطلاحات مناسب [-]

           کارشناسی ارشد هنرهای زیبا

           Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 بریتانیا Chatham + {تعداد} بیشتر

           مطالعات کارشناسی ارشد در هنرهای زیبا در کنت شما یک چارچوب پر انرژی، به چالش کشیدن و باز که در آن به کشف عمل هنری خود را ارائه دهد. برنامه متفکران مستقل که به دنبال توسعه عمل خود را در یک محیط گفتمانی که مجموعه متنوعی از نگرش به ساخت و تولید اثر هنری در فرهنگ معاصر گرد هم می آورد استقبال می کند. [+]

           ساختار دوره این برنامه توسعه عمل خود را به سمت ایجاد یک عمل خلاق، انتقادی و مستقل است. شما باید فضای استودیو خود را در آن به بررسی و تست کار استودیوی خود را، با دسترسی کامل به کارگاه ها و منابع با کیفیت بالا. این برنامه دانش آموزان که مایل به دنبال هر نوع عمل هنری در یک محیط مبتنی بر تحقیقات میان رشته ای استودیو استقبال می کند. سری هسته مطالعات انتقادی سخنرانی ها، سمینارها، آموزش و فرصت های مشترک به شما اجازه توسعه آگاهی خود را از مسائل کلیدی در فرهنگ معاصر. ما همچنین فرصت برای کار با موزه ها و گالری در خارج از دانشگاه، در حال توسعه تخصصی خود را به سمت دستیابی به برتری حرفه ای در این زمینه خود را ارائه دهد. ماژول ماژول های زیر نشان دهنده آن ارائه شده در این برنامه است. این لیست در برنامه درسی فعلی است و ممکن است سال به سال در پاسخ به تحولات برنامه درسی جدید و نوآوری را تغییر دهید. اکثر برنامه های شما نیاز به مطالعه ترکیبی از ماژول های اجباری و اختیاری است. همچنین شما می توانید گزینه را به ماژول را از دیگر برنامه ها به طوری که شما ممکن است برنامه خود را سفارشی و کشف سایر مناطق موضوع است که علاقه شما. FA800 - هنرهای زیبا (60 واحد) FA801 - توسعه عمل (30 واحد) FA803 - پروژه مشترک (30 واحد) MU898 - پایان نامه (60 واحد) آموزش و ارزیابی این برنامه توسط خود هدایت نوشته شده است و مبتنی بر عمل ترم برای هر یک از ماژول های ارزیابی شده است. این برنامه با هدف: ایجاد و تفسیر دانش در خط مقدم این رشته از طریق توسعه توانایی های بحرانی، مفهومی و عملی توسعه برنامه خود به کارگردانی تمرین و contextualise تحقیقات مرتبط و تئوریزه عملی در رابطه با، و از طریق ارزیابی انتقادی از، کار پزشکان معاصر و محققان برجسته در رشته توسعه یک درک جامع از روش های قابل اجرا به تحقیقات مستقل توسعه استقلال در کار عمل در چارچوب قدرت یادگیری مشارکتی حفظ یک عمل پیشرفته است که شامل رشته های نوشتن، بحث و تولید نتایج مبتنی بر عمل دستیابی به مهارت های سطح بالا و شایستگی به عنوان آماده سازی برای عمل حرفه ای و توسعه بیشتر در زمینه هنر جاسازی تحقیقات خود را در چارچوب دانشگاه و استفاده از منابع ارائه شده در محیط پژوهش مانند تخصص کارکنان، سمپوزیوم ها و کنفرانس توسعه نتایج عمومی در خارج از دانشگاه در طیف وسیعی از فرمت های جذب دانشجویان از تنوع بافتها و زمینه های هنر که اطلاع عمل هنری، از جمله هنرهای زیبا، تاریخ هنر، جامعه شناسی، روزنامه نگاری، ادبیات انگلیسی، معماری و فلسفه مطالعات فیلم جذب دانشجویان فکری قادر و با استعداد که در حال تحقیق، به آزمایش، بحث و همکاری باز و همچنین قادر به کار به طور مستقل ارائه به جلو فکر کردن، محیط یادگیری پویا که به آب و هوای فعلی بحث و تولید در هنر پاسخ ایجاد یک هویت بین المللی در زمینه مطالعه از طریق مشارکت های در حال توسعه با دانشگاه های بین المللی و غیر مؤسسات آموزش عالی، تخصصی پشتیبانی و پیشرفت های به شما این امکان برای پروازهای خاص از مطالعه است که عبارتند از هنرهای زیبا، گزینش و انتقادی هنر نوشتن به عنوان designator ها جایزه درجه نهایی و با هم در یک محیط بین رشته ای آموزش داده می شود انتخاب کردن. [-]

           تماس

           Old Surgery (University of Kent at Medway)

           آدرس Medway Gardens
           ME4 4TZ United Kingdom
           وب سایت http://www.kent.ac.uk/
           تلفن