Cranfield University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کرانفیلد متخصص کارشناسی ارشد برای تحقیق و آموزش در علوم، مهندسی، تکنولوژی و مدیریت است. به عنوان یکی از پنج دانشگاه برتر تحقیقات فشرده در انگلستان، ما در حال ساخت تفاوت قابل توجهی در دنیای واقعی است و ما این کار را با همکاری با برخی از بزرگترین سازمان در جهان است.

کرانفیلد جهانی پیشرو در سهم خود را به نوآوری جهانی است. با تاکید ما بر روی هوا فضا، agrifood، دفاع و امنیت، تکنولوژی محیط زیست، رهبری و مدیریت، ساخت و حمل و نقل سیستم های بخش، ما را تغییر داده اند جامعه راه فکر می کند، کار می کند و یاد می گیرد.

ما تولید و تبدیل دانش، ترجمه آن را به نفع جامعه است. شرکای ما، از کوچک و متوسط ​​میکرو به بزرگترین شرکت های چند ملیتی به رنگ آبی تراشه، از دولت در سراسر جهان به سازمان های غیر دولتی و موسسات خیریه، به ما بگویید این چیزی است که آنها در مورد کرانفیلد ارزش.

نوآوری بخشی از کرانفیلد را 'DNA شرکت، بیش از 60 سال از تعهد به این دستور کار تکامل یافته است.

کار ما اطلاع سیاست برای دولتها و تولید فن آوری های جدید و محصولات برای دنیای تجارت. ما در این استخر از پژوهش و مشاوره در قرعه کشی به دانش آموزان خود را با متمایز 'در دنیای واقعی، محیط یادگیری، اجازه می دهد آنها را به عنوان حرفه ای توسعه و انتقال دانش جدید خود را به اقتصاد جهانی است. این همواره راه کرانفیلد 'اما هرگز از در جهان امروز بیشتر مهم است.

مناطق تخصص

  • هوافضا
  • Agrifood
  • دفاع و امنیت
  • انرژی و قدرت
  • تکنولوژی محیط زیست
  • رهبری و مدیریت
  • تولید
  • سیستم های حمل و نقل
  • اب

آمار و ارقام کرانفیلد

تعداد دانشجویان

ما غرور خودمان را در فرهنگ بین المللی ما، دانش آموزان استقبال از 106 کشور جهان است.

تعداد کارکنان

موفقیت کرانفیلد مبتنی بر دانش، مهارت ها و توانایی های کارکنان ما که کلید مزیت رقابتی ما هستند.

FINANCE

درآمد ما این است که در سراسر تدریس، تحقیق و فعالیت های دیگر پخش شده است.

آموزش و پژوهش

کرانفیلد یک نهاد تفکر رو به جلو که در آن آموزش و پژوهش استثنایی منجر به راه حل های جهان در حال تغییر است.

دانشگاه رتبه بندی جدول لیگ

جداول لیگ دانشگاه ها ایجاد شده برای کمک به دانش آموزان در ورود به آموزش عالی و موسسات را پوشش می دهد ارائه هر دو مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی.

محیط

ما خودمان را تعیین هدف به چالش کشیدن از کاهش ردپای کربن خود را با 50 درصد تا سال 2020، که به هدف جاه طلبانه ترین در بخش دانشگاه انگلستان است.

میراث ما

موضوع حال اجرا از طریق تاریخ 60 ساله کرانفیلد است تعهد به و اشتیاق برای تحقیقات کاربردی که باعث می شود تفاوت به جهان در زمینه های علمی، فناوری و مدیریت است. پیشرو از دانشگاه کرانفیلد بود کالج هوانوردی، در سال 1946 ایجاد شده و بر اساس در ایستگاه RAF در کرانفیلد بدفردشر. از طریق 1950s و 1960s، توسعه بسیاری از جنبه های تحقیق و طراحی هواپیما به رشد و تنوع قابل توجهی به دیگر فن آوری و به ساخت و مدیریت منجر شده است.

در سال 1969، کالج هوانوردی شد موسسه کرانفیلد فناوری گنجانیده شده توسط منشور سلطنتی با قدرت درجه اعطای کامل، و بخش های جدید تنظیم شد تا برای پوشش کار در مناطق موضوع های جدید، مانند مدرسه کرانفیلد مدیریت.

سی سال گذشته پیشرفت قابل توجهی بیشتر، از جمله همکاری علمی با آکادمی دفاع، بریتانیا، در Shrivenham در ویلتشایر را دیده اند. نتیجه این است که کرانفیلد رشد کرده است برای تبدیل شدن به بزرگترین مرکز در اروپا برای تحقیقات کاربردی، توسعه و طراحی.

جوایز و رتبه بندی کرانفیلد است

دریافت جایزه

سازمان در سراسر جهان تعالی کرانفیلد در آموزش و پژوهش به رسمیت شناخته اند. شناسایی از کسانی توسط به ما داده سلطنتی سالگرد اعتماد که جوایز جایزه سالگرد ملکه برای بیشتر و بالاتر آموزش و پرورش، به کسانی که به افراد از کارکنان و ادارات.

و همچنین جوایز و تمجید، ما نیز از طریق رتبه بندی تحقیقاتی نظیر تعالی چارچوب تحقیق (REF) که در سال 2014، ارزیابی کرد که 81 درصد از پژوهش در دانشگاه کرانفیلد جهان پیشرو و بین المللی بسیار عالی است شناخته شده است.

جدول لیگ

لازم به ذکر است که جداول لیگ دانشگاه، ایجاد شده برای کمک به دانش آموزان ورود به آموزش عالی، موسسات پوشش ارائه مطالعه هر دو کارشناسی و کارشناسی ارشد است. از آنجا که ما برنامه های مقطع کارشناسی ندارد و کاملا کارشناسی ارشد، دانشگاه کرانفیلد است که اغلب در رتبه بندی جدول لیگ گنجانده نشده است. مدارس کسب و کار رتبه بندی و متفاوت مدرسه کسب و کار ما همواره انجام و در رتبه بندی دانشکده کسب و کار.

دادن جوایز

ما در حال حاضر جوایز به سازمان ها در برخی از مناطق که در آن ما تخصص. چنین جایزه خارجی شامل جایزه بهترین کارخانه که از بهترین تولید کنندگان را با هم در این کشور برای به اشتراک گذاشتن بهترین عمل و تقدیر از دستاوردهای خود را، و که برای کمک به اطمینان از صنعت ساخت انگلستان در لبه برش.

هر سال ما نیز برتری در بدن دانش آموز ما از طریق انواع جوایز ارائه شده در مراسم فارغ التحصیلی ما را تشخیص دهد.

قضاوت جوایز

کالیبر و تخصص کارکنان ما بدان معناست که آنها غالبا دعوت به اعضای پانل های داوری خارجی برای جوایز مربوط به صنعت در به رسمیت شناختن موفقیت کسب و کار خود را به دیگران داده شده است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

از طریق زندگی سیستم پایداری کارشناسی ارشد

Campus پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا Swindon Cranfield + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد از طریق زندگی سیستم پایداری یک زیربنای ضروری برای رهبران آینده در سازمان ها که مایل به حداکثر رساندن ارزش در استفاده از سیستم های محصول پیچیده، طول عمر، و تبدیل شدن به رهبران تغییر برای سیستم پایداری فراهم می کند. [+]

هزینه و اثرات زیست محیطی از نگه داشتن پیچیده، دارایی های با طول عمر طولانی و زیرساخت عامل موثر قابل توجه است. توانایی صاحبان و نگهداری به استقرار برتر قابلیت پشتیبانی از طریق زندگی خواهد بود به طور فزاینده به جلسه سهامداران و مطالبات عمومی در جهان فردا حیاتی است. این خواسته ها به طور فزاینده نیاز بهبود در دسترس بودن با کاهش همزمان در هزینه حمایت از خدمات و تجهیزات. این نتایج در نیاز به یک رویکرد جدید و یکپارچه به آموزش در مهندسی و مدیریت عملیات. با استفاده از این علاقه به سرعت در حال توسعه در خدمات و پشتیبانی مهندسی، کارشناسی ارشد از طریق زندگی سیستم پایداری یک زیربنای ضروری برای رهبران آینده در سازمان ها که مایل به حداکثر رساندن ارزش در استفاده از، طول عمر سیستم های محصول پیچیده فراهم می کند، و تبدیل شدن به رهبران تغییر در سیستم پایداری. چرا این دوره افزایش حرفه ای در حالی که شما را قادر می سازد مطالعه مناسب برای پاسخگویی به افزایش تقاضا برای سیستم های در سطح جهانی و حرفه ای تعمیر و نگهداری ترکیب نظریه و عمل را با 60 درصد شرکت متمرکز کار پروژه گروه ها و پروژه های پایان نامه های فردی حمایت کارفرما / شرکت حمایت عالی کارکنان به دانش آموز نسبت پزشکان صنعت در کنار متخصصان دانشگاهی از کرانفیلد و دفاع آکادمی Shrivenham آموزش حمایت از دانشجویان اضافی از طریق مربیگری فردی و نظارت و پلت فرم آموزش آنلاین فارغ التحصیلان عضویت ارائه فرصت شبکه بسیار عالی دیپلم کارشناسی ارشد (PgDip) و گواهی (PgCert) مدارک نیز موجود است. منابع مالی فرصت های مالی وجود داشته باشد، از جمله حمایت مالی صنعتی، بورسیه مدرسه و تعدادی از طرح های خارجی به طور کلی. برای اکثر پاره وقت دانش آموزان حمایت توسط کارفرمایان خود سازمان یافته است. توصیه ما به شما این بحث با شرکت خود را در وهله اول. [-]

برنامه پزشکی قانونی کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا Shrivenham

موسسه پزشکی قانونی کرانفیلد (CFI) برای استفاده از علم و فن آوری به اجرای قانون به ویژه، از طریق علم پزشکی قانونی و مهندسی فراهم می کند یک مرکز تعالی. [+]

موسسه پزشکی قانونی کرانفیلد (CFI) برای استفاده از علم و فن آوری به اجرای قانون به ویژه، از طریق علم پزشکی قانونی و مهندسی فراهم می کند یک مرکز تعالی. ما ارائه مجموعه ای از درجه کارشناسی ارشد پزشکی قانونی بسیار موفق و دوره های کوتاه مدت: پزشکی قانونی باستانشناسی و مردمشناسی کارشناسی ارشد پزشکی قانونی بالستیک کارشناسی ارشد دیجیتال پزشکی قانونی کارشناسی ارشد مهندسی قانونی و علوم کارشناسی ارشد مواد منفجره و انفجار قانونی بررسی کارشناسی ارشد پزشکی قانونی بررسی کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد قانونی توسط تحقیقات فعالیت های ما در ارائه خدمات به مناطق طاقچه که شامل تحقیق و توسعه، آموزش و پرورش، تکنولوژی امنیت، پرتابه، مهندسی پزشکی قانونی و باستان شناسی پزشکی قانونی است. تحقیق و توسعه زیربنای فعالیت های آموزشی از CFI. موسسه قانونی کرانفیلد توسط پروفسور کیت راجرز منجر شده است. [-]

سیستم های زنجیره ای مواد غذایی کارشناسی ارشد

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  October 2017 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

زنجیره غذایی ما سیستم کارشناسی ارشد به عنوان یک نتیجه تحقیقات و صنعت منجر گسترده توسعه یافته است. درس به بررسی کل زنجیره غذایی از قبل از برداشت به بازار با هدف کلی افزایش کیفیت و ایمنی مواد غذایی است. [+]

زنجیره غذایی ما سیستم کارشناسی ارشد به عنوان یک نتیجه تحقیقات و صنعت منجر گسترده توسعه یافته است. درس به بررسی کل زنجیره غذایی از قبل از برداشت به بازار با هدف کلی افزایش کیفیت و ایمنی مواد غذایی است. برای کیست؟ البته مناسب برای فارغ التحصیلان جدید از یک پس زمینه علم یا تکنولوژی که علاقه مند به کار در صنایع غذایی می باشد. این دوره همچنین ایده آل برای حرفه ای ها در حال حاضر در صنعت کار که می خواهم به آموزش برای پیشبرد حرفه خود. در دسترس به طور تمام و پاره وقت دوره ارائه می دهد انعطاف پذیری و پشتیبانی برای کسانی که مایل به آموزش در حالی که باقی مانده در اشتغال است. زنجیره غذایی سیستم های کارشناسی ارشد بخشی از کشاورزی و برنامه غذایی است. این درک انتقادی از مسائل مربوط به تولید و عرضه مواد غذایی سالم در جهان مدرن را فراهم می کند. از طریق ادغام عوامل علمی، تکنولوژیک و مدیریتی دانش آموزان یاد بگیرند که چگونه به استفاده از منابع مواد غذایی موثر تر برای رسیدن به کیفیت بالاتر و تولید مواد غذایی امن تر و همچنین موفقیت در درک و مدیریت زنجیره تامین مواد غذایی است. رویکرد جامع از کارشناسی ارشد شما را با یک درک دقیق از کل سیستم زنجیره غذایی از جمله ارائه: امکانات عیب شناسی میکروبیولوژی مواد غذایی HACCP تدارکات تکنولوژی پس از برداشت مدل سازی پیش بینی ارزیابی ریسک مواد غذایی مدیریت زنجیره تامین. چرا این دوره؟ افزایش آگاهی مصرف کنندگان و تقاضا در مورد کیفیت مواد غذایی، تغذیه و مسائل مربوط به ایمنی، همراه با تشدید رقابت در صنعت مواد غذایی سرعت در حال تغییر، ایجاد کرده است تقاضا برای افرادی که قادر به رانندگی موفقیت در مدیریت زنجیره غذایی کلیدی در یک بازار اقتصادی جهان مدرن . زنجیره غذایی ما سیستم کارشناسی ارشد به عنوان یک نتیجه تحقیقات و صنعت منجر گسترده توسعه یافته است. این نشان دهنده یک ارائه منحصر به فرد در انگلستان و اروپا که در آن به بررسی کل زنجیره غذایی از قبل از برداشت به از طریق ادغام علم، فن آوری و مدیریت بازار است. رویکرد جامع از کارشناسی ارشد به طور فزاینده یکپارچه زنجیره تامین مواد غذایی ( 'مزرعه تا چنگال') پاسخ می دهد و شما را با دانش مربوطه، مهارت و تجربه عملی مورد نیاز به دنبال یک طیف گسترده ای از فرصت های شغلی در صنعت مواد غذایی امروز تجهیز خواهد شد. که توسط صنعت کارشناسی ارشد ما در سیستم های زنجیره ای مواد غذایی سود حاصل از ورودی از یک هیئت مشورتی صنعت با نمایندگان سازمان های تجاری و موسسات غیر تجاری، که برای اطمینان از دوره کمک به بازار و صنعت تمرکز حفظ ارتباط در دنیای واقعی آن است. این مشارکت در صنعت باعث می شود دانش آموزان موفق پس در بازار کار هستند بسیار در پی. جزئیات دوره جزء رسمی تدریس این دوره شامل هشت ماژول اجباری است. هر ماژول دو هفته در طول مدت است، متشکل از یک هفته از سخنرانی ها، کار عملی، بازدید از محل و یک هفته برای مطالعه خصوصی. پاره وقت دانش آموزان در هفته اول هر یک از ماژول حضور اما ممکن است با تکالیف درسی در یک زمان و مکان مناسب ادامه خواهد داد. این عنصر به منزله 40 درصد از علامت به طور کلی. پروژه گروهی پروژه های گروه دانش آموزان با درک درستی از کار بر روی چالش های واقعی در محل کار همراه با مهارت در کار گروهی، مدیریت منابع و توسعه گزارش و ارائه مهارت های ارائه. بسیاری از پروژه ها توسط سازمان های خارجی حمایت و تجربه به دست آمده است به شدت توسط دانشجویان و کارفرمایان آینده نگر ارزش دارد. برای دانش آموزان پاره وقت یک پایان نامه معمولا جایگزین پروژه گروه. این عنصر به منزله 20 درصد از علامت به طور کلی. پروژه های فردی این پروژه تحقیقاتی فرد چهار ماه را می توان در صنعت و یا دانشگاه و برای نامزد پاره وقت می توان آن را در محل خود را از کار انجام انجام شده است. این بخش مهمی از این دوره شما اجازه می دهد به درخواست مهارت های پژوهش در مرحله آموزش داده از دوره به دست آورد به یک مشکل عملی در علوم سلامت و عمل به عنوان یک فرصت برای شما به دیدار کارفرمایان بالقوه آینده است. این عنصر به منزله 40 درصد از علامت به طور کلی. ارزیابی ماژول آموزش داده 40٪، گروه پروژه 20٪، پروژه تحقیقاتی فردی 40٪ دروس پایه کیفیت مواد غذایی گیاهی مبانی ریاضی خاک شناسی محیط زیست گیاهی تشخیص غذایی قارچ غذایی تکنولوژی پس از برداشت میکروبیولوژی مواد غذایی و HACCP مدیریت عرضه مواد غذایی شرایط ورود اول یا دوم مدرک افتخاری کلاس از دانشگاه UK، یا معادل آن، در یک رشته علمی مانند علوم و صنایع غذایی، تکنولوژی مواد غذایی، میکروبیولوژی یا علوم دیگر و یا افراد مرتبط با فناوری؛ یا داوطلبان با تجربه حرفه ای مناسب است. زبان انگلیسی اگر شما یک دانشجوی بین المللی شما نیاز به ارائه مدارک و شواهد که شما یک نتیجه آزمون رضایت بخش در صلاحیت انگلیسی دست یافته اند. حداقل استاندارد مورد انتظار از تعدادی از دوره های پذیرفته شده به شرح زیر است: IELTS - 6.5 TOEFL - 92 پیرسون PTE علمی - 65 مقیاس انگلیسی کمبریج - 180 کمبریج انگلیسی: پیشرفته - C کمبریج انگلیسی: مهارت - C علاوه بر این حداقل نمره شما همچنین انتظار می رود برای رسیدن به نمره متعادل در تمام عناصر از آزمون. ما حق رد هر نمره آزمون اگر هر یک از عناصر از نمره آزمون بیش از حد کم رزرو. ما فقط می توانیم آزمون گرفته شده ظرف دو سال از تاریخ ثبت نام خود را (به استثنای آزمون زبان انگلیسی که هیچ تاریخ انقضاء) را بپذیرید. دانش آموزان نیاز به درجه 4 ویزا (عمومی) باید اطمینان حاصل شود که می تواند نیازهای زبان انگلیسی توسط بریتانیا ویزا و مهاجرت (UKVI) و توصیه می کنیم رزرو IELTS برای UKVI مجموعه آزمون دیدار خواهد کرد. شغل شما پس از اتمام موفقیت آمیز این دوره، فارغ التحصیلان قادر به دنبال کردن و یا افزایش فرصتهای شغلی در انواع زمینه های کلیدی مانند خواهد بود: تدارکات تولید پژوهش خرده فروشی ذخیره سازی عرضه. کارفرمایان در بخش های مختلف مرتبط با مواد غذایی از جمله وجود داشته باشد: تولید کنندگان مواد غذایی و شرکت های تولید فروشندگان مواد غذایی آژانس های دولتی تدارکات و زنجیره تامین شرکت های مدیریت موسسات تحقیقاتی. فارغ التحصیلان کرانفیلد در دستیابی به کار مربوطه بسیار موفق هستند. 93 درصد در اشتغال مرتبط هستند یا شش ماه پس از فارغ التحصیلی بیشتر مطالعه است. برای حرفه ای ها در حال حاضر در صنعت، مدارک کرانفیلد افزایش حرفه خود، با بهره هر دو نامزد و کارفرمای خود. کرانفیلد شغلی خدمات حرفه ما خدمات می تواند کمک به شما در کار شما می خواهید پس از خروج کرانفیلد پیدا ما با شما کار خواهد کرد برای شناسایی فرصت های مناسب و حمایت از شما در کار فرایند نرم افزار تا سه سال پس از فارغ التحصیلی. کرانفیلد فارغ التحصیلان هزاران نفر از فارغ التحصیلان ادامه تجربه کرانفیلد پس از آنها توسط نگه داشتن در تماس با همکاران و دوستان از طریق عضویت رایگان کرانفیلد فارغ التحصیلان را ترک کنند. [-]

مدیریت بخش امنیتی کارشناسی ارشد

Campus پاره وقت September 2017 بریتانیا Shrivenham

این دوره آماده شما را به توسعه و پیاده سازی طیف گسترده ای از برنامه های بخش امنیتی و تجزیه و تحلیل، برقراری ارتباط و ارزیابی معانی وسیع تر برای مناطق امنیتی توسعه مرتبط در چارچوب دولت و منطقه ای است. [+]

این دوره آماده شما را به توسعه و پیاده سازی طیف گسترده ای از برنامه های بخش امنیتی و تجزیه و تحلیل، برقراری ارتباط و ارزیابی معانی وسیع تر برای مناطق امنیتی توسعه مرتبط در چارچوب دولت و منطقه ای است. در پایان از کارشناسی ارشد، دانش آموزان باید قادر به: دانش ها از بازیکنان، فرآیندها و ساختار در سراسر بخش امنیتی گسترده تر یک دولت درک مجموعه مهارت های مورد نیاز برای اجرای حاکمیت موثر از سیاست امنیت ملی و منابع به طور کامل راه که در آن مورد نیاز امنیت ملی و اولویت های توسعه در راه متقابلا حمایت مدیریت درک توسعه مهارت های قابل انتقال در زمینه هایی مانند مدیریت استراتژیک، مدیریت پروژه و مدیریت ریسک در زمینه چالش های امنیتی و توسعه تجزیه و تحلیل انتقادی و ارزیابی سیاست راهبردی امنیت ملی، سیاست های کمک کننده و برنامه های توسعه تولید استراتژی بخش دقیق، برنامه برنامه، طرح های مدیریت تغییر و معیارهای ارزیابی عملکرد اجرای طرح های امنیت ملی در درون محدودیت های مشخص برنامه ریزی و اجرای روش های پیچیده تر به عمل خوب و یادگیری درس درک و تجزیه و تحلیل بخش امنیت و محیط حقوقی و سیاسی بین المللی که در آن عمل می کند. شرایط ورود به طور معمول یک 1 یا کلاس 2 درجه افتخارات در یک رشته مناسب، و یا معادل آن، به علاوه تجربه حرفه ای کارشناسی ارشد مرتبط است. زبان انگلیسی اگر شما یک دانشجوی بین المللی شما نیاز به ارائه مدارک و شواهد که شما یک نتیجه آزمون رضایت بخش در صلاحیت انگلیسی دست یافته اند می باشد. حداقل استاندارد مورد انتظار از تعدادی از دوره های پذیرفته شده به شرح زیر است: IELTS - 6.5 TOEFL - 92 پیرسون PTE علمی - 65 زبان انگلیسی گاما - 180 کمبریج انگلیسی: پیشرفته - C کمبریج انگلیسی: مهارت - C علاوه بر این حداقل نمره شما همچنین انتظار می رود برای رسیدن به نمره متعادل در تمام عناصر از آزمون. ما حق رد هر نمره آزمون اگر هر یک از عناصر از نمره آزمون بیش از حد کم رزرو. ما فقط می توانیم آزمون گرفته شده ظرف دو سال از تاریخ ثبت نام خود را (به استثنای آزمون زبان انگلیسی که هیچ تاریخ انقضاء) را بپذیرید. دانش آموزان نیاز به درجه 4 ویزا (عمومی) نیز نیاز به پاسخگویی به UKBA درجه 4 مورد نیاز زبان عمومی ویزا انگلیسی. انگلستان صفحه اصلی دفتر در حال حاضر پذیرش نیست آزمون TOEIC آزمون تافل و یا برای درجه 4 (عمومی) برنامه های کاربردی ویزا. محدودیت های دیگر از انگلستان دفتر خانه ممکن است از زمان به زمان اعمال می شود و ما متقاضیان از این محدودیت ها توصیه آن مناسب است. هزینه صفحه اصلی / دانش آموز اتحادیه اروپا / کارشناسی ارشد پاره وقت - £ 16،250 * دانشجوی خارج از کشور / کارشناسی ارشد پاره وقت - £ 16،250 * * برای دوره های آموزش داده که در آن ثبت نام 2 سال یا بیشتر است، دانش آموزان ارائه خواهد شد این گزینه از پرداخت هزینه کامل جلو، و یا به پرداخت در چهار قسط مساوی در طول مدت شش ماه (یعنی هزینه کامل را به بیش از دو مورد اول پرداخت می شود سال ثبت نام خود). برای دوره های کمتر از دو سال پایدار، دانش آموزان خواهد شد این گزینه از پرداخت هزینه کامل جلو، و یا به پرداخت در چهار قسط مساوی در فواصل سه ماه ارائه شده است. یادداشت هزینه: هزینه های ذکر شده در اینجا به همه دانش آموزان که اولیه تاریخ ثبت نام می افتد در یا بین 2015 اوت 1 و 31 جولای 2016 و در دانشگاه حق اصلاح هزینه های بدون اطلاع قبلی اعمال می شود. همه دانش آموزان پرداخت شهریه توسط دانشگاه برای مدت زمان پر از دوره ثبت نام خود را تنظیم توافق شده در ثبت نام اولیه خود را. هزینه های اضافی برای پسوند به ثبت نام ممکن است عنوان شده است. واجد شرایط بودن هزینه در نرخ خانه / اتحادیه اروپا با اشاره به مقررات دولت بریتانیا تعیین می شود. به عنوان یک اصل راهنما، اتباع اتحادیه اروپا (از جمله بریتانیا) که معمولا در اتحادیه اروپا ساکن پرداخت شهریه خانه / اتحادیه اروپا، همه دانش آموزان دیگر (از جمله کسانی که از جزایر کانال و جزیره من) هزینه های خارج از کشور پرداخت. تاریخ شروع، مدت زمان و محل تاریخ شروع: سالانه در ماه سپتامبر. مدت زمان: برنامه کارشناسی ارشد اجرایی: 2 سال، به علاوه یک پایان نامه (مورد مطالعه در فاصله). نیاز به حضور در 4 هفته مسکونی در هر سال (2 سال). این اجازه می دهد تا دانش آموزان به حفظ و یا توسعه لینک اشتغال در حالی که مطالعه. کارشناسی ارشد 1 سال تسریع برنامه اجرایی: 1 سال، به علاوه یک پایان نامه (مورد مطالعه در فاصله). نیاز به حضور در 8 هفته مسکونی. لطفا برای اطلاعات بیشتر بر روی این گزینه ها با ما تماس بگیرید. آموزش محل سکونت: Shrivenham [-]

مهندسی مکانیک و جوی پیشرفته MSC / Pgcert / Pgdip

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  October 2017 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک و جوی پیشرفته تشکیل شده بود برای تکمیل دوره های تخصصی موجود ما از طریق ارائه یک دوره پیشرفته مهندسی مکانیک به طور کلی، برای دانش آموزان که ترجیح می دهند درک گسترده ای از طیف وسیعی از موضوعات مهندسی مکانیک ... [+]

دوره پیشرفته، آموزش و پرورش کارشناسی ارشد در تئوری و عمل مهندسی مکانیک فراهم می کند. این دوره شامل طیف گسترده ای از موضوعات مهندسی مکانیک به ویژه به بخش های انرژی و حمل و نقل مربوطه، از جمله طراحی مهندسی مکانیک و ارزیابی است. کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک و جوی پیشرفته البته توسعه داده شده است مجهز به دانش آموختگان با درک عمیق از مدیریت پروژه، طراحی، مهندسی با کمک کامپیوتر، بهره برداری و بهینه سازی ماشین آلات، مکانیک ساختاری و integrity.The کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مکانیک و جوی پیشرفته است از تمایز دوره های دیگر در جهان، در درجه اول توسط زمینه های صنعتی خود را از طریق ارتباط قوی با صنعت ملی و بین المللی است. ما ساخت لینک صنعتی ما را از طریق پژوهش و مشاوره، که اجازه می دهد ما را به ارائه نمونه های عملی و در حال حاضر به کمک به نشان دادن یادگیری در طول دوره. [-]

کارشناس ارشد ایمنی و عوامل انسانی در حمل و نقل هوایی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  October 2017 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد ایمنی و عوامل انسانی در حمل و نقل هوایی طراحی شده است به ارائه صنعت با فارغ التحصیلان موفق و مجهز است که می تواند بهبود واقعی و پایدار به عملکرد و ایمنی از طریق استفاده از مهارت ها و دانش را به دست در این دوره. [+]

تقاضا برای عوامل انسانی و تخصص ایمنی همچنان به رشد. سیستم های بحرانی ایمنی نیاز به کارایی بالا بشر در علاوه بر این به تعالی مهندسی برای دیدار با ایمنی و کسب و کار مورد نیاز صنعت حمل و نقل هوایی. برای پاسخگویی به این خواسته، طراحی سیستم ها باید مطابقت، پشتیبانی و تقویت توانایی های کاربران. فناوری و سازمان طراحی شده و بدون توجه به مولفه انسان می تواند خطاهای منجر به حوادث پر هزینه و یا حوادث شود. یک نیاز افزایش برای عوامل انسانی آموزش دیده و حرفه ای ایمنی به توصیه، و اجرای روش های امن و سیستم های عملیات که به افزایش پیچیدگی و مطالبات بر روی کاربر توسط سیستم های حمل و نقل هوایی مدرن وجود دارد. تکنولوژی ضعیف طراحی شده و سازمان طراحی شده و بدون توجه به مولفه انسان می تواند خطاهای منجر به حوادث پر هزینه و یا حوادث شود. یک نیاز افزایش برای عوامل انسانی آموزش دیده و حرفه ای ایمنی به توصیه، و اجرای روش های امن و سیستم های عملیات که به افزایش پیچیدگی و مطالبات بر روی کاربر توسط سیستم های حمل و نقل هوایی مدرن وجود دارد. کارشناس ارشد ایمنی و عوامل انسانی در حمل و نقل هوایی طراحی شده است به ارائه صنعت با فارغ التحصیلان موفق و مجهز است که می تواند یک بهبود واقعی و پایدار به عملکرد و ایمنی از طریق استفاده از مهارت ها و دانش در این دوره به دست. البته ما جذب طیف گسترده ای از دانش آموزان از متخصصان حمل و نقل هوایی در حوزه نظامی و غیر نظامی به فارغ التحصیلان با کیفیت بالا در مهندسی و علوم اجتماعی رشته. طیف گسترده ای از مهارت ها و دانش ارائه شده توسط دانشجویان در این دوره یک محیط یادگیری منحصر به فرد دانشگاه کرانفیلد فراهم می کند. توجه: این دوره جایگزین کارشناس ارشد عوامل انسانی و ارزیابی ایمنی در هوانوردی است که برای مصرف دانشگاهی 2014/15 به روز شد. این دوره جذب طیف گسترده ای از دانش آموزان از متخصصان حمل و نقل هوایی در حوزه نظامی و غیر نظامی به فارغ التحصیلان با کیفیت بالا در مهندسی و علوم اجتماعی رشته. طیف گسترده ای از مهارت ها و دانش ارائه شده توسط دانشجویان در این دوره یک محیط یادگیری منحصر به فرد دانشگاه کرانفیلد فراهم می کند. مرور درس کارشناسی ارشد ایمنی و عوامل انسانی در حمل و نقل هوایی شامل 12 ماژول هشت اجباری و دو ماژول تدریس اختیاری؛ و دو ماژول گروه پروژه است. دانشجویان همچنین یک پروژه تحقیقاتی فردی کامل است. علاوه بر مدیریت، ارتباطات، کار گروهی و پژوهش مهارت ها، دانش آموز سخت کوش را به نتایج یادگیری زیر از این دوره مدرک رسیدن: نمایانگر درک سیستماتیک از عناصر است که به ایمنی حمل و نقل هوایی از جمله نرم افزار، سخت افزار، زیست و محیط زیست و رابط بین آنها بوده است. شناسایی، ارزیابی و کاربرد روشها معاصر مناسب برای ارزیابی رابط انسان و ماشین، عملکرد انسان، عملکرد ایمنی و خطر است. مداخلات طراحی به مدیریت تهدید و خطا در حمل و نقل هوایی در درون محدودیت از استانداردهای بین المللی و شیوه توصیه می شود. اعمال تکنیک های بالا را در زمینه های تخصصی از جمله توسعه؛ تعمیر و نگهداری حمل و نقل هوایی، طراحی عرشه پرواز، آموزش و شبیه سازی، بررسی حادثه، بهداشت حرفه ای و مدیریت ایمنی. [-]

کارشناس ارشد تدارکات و مدیریت زنجیره تامین

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا Cranfield

این دوره توسعه داده شده است به تولید حرفه ای تهیه متخصص و شما را با دانش و مهارت های متخصص برای پیشبرد کار خود را در مدیریت زنجیره تامین فراهم می کند. کرانفیلد کارشناسی ارشد در تدارکات و مدیریت زنجیره تامین تمام وقت برنامه یک ساله است که در ماه سپتامبر هر سال آغاز می شود. این دوره دانش و مهارت های خود را در تهیه و توسعه ... [+]

این دوره توسعه داده شده است به تولید حرفه ای تهیه متخصص و شما را با دانش و مهارت های متخصص برای پیشبرد کار خود را در مدیریت زنجیره تامین فراهم می کند. کرانفیلد کارشناسی ارشد در تدارکات و مدیریت زنجیره تامین تمام وقت برنامه یک ساله است که در ماه سپتامبر هر سال آغاز می شود. این دوره دانش و مهارت های خود را در تدارک توسعه و به شما می آموزد چگونه به آنها را از طریق تعدادی از ماژول های متخصص، تور مطالعه بین المللی، بازدید از سخنرانان صنعت و گزینه ای برای تکمیل یک پروژه مبتنی بر شرکت. این برنامه همچنین تاکید بر توسعه شخصی و حرفه ای خود را، کمک به شما برای مدیریت خود، همکاری با دیگران، عمل به طور موثر در سازمان ها و پیشرفت شغلی خود را. شما این فرصت را به استفاده از آزمون های روان سنجی و ابزار خود ارزیابی به درک بیشتر در مورد چگونه شما کار می کنند و آنچه شما ارزش دارند، و شما پشتیبانی برای بهبود مهارت های انعطاف پذیری، کار تیمی و ارتباطات شما داشته باشد. [-]

کارشناس ارشد حمل و نقل و مدیریت زنجیره تامین

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا Cranfield

بیش از 28 سال پیش تاسیس، کارشناسی ارشد حمل و نقل و تامین البته مدیریت زنجیره توسعه داده شده است به تولید تدارکات متخصص و حرفه ای زنجیره تامین. این که آیا شما در حال حاضر یک حرفه ای در این زمینه و یا به دنبال به حرکت به این منطقه، این کارشناسی ارشد شما را با دانش و مهارت های متخصص ارائه برای پیشبرد کار خود را در مدیریت زنجیره تامین ... [+]

بیش از 28 سال پیش تاسیس، کارشناسی ارشد حمل و نقل و تامین البته مدیریت زنجیره توسعه داده شده است به تولید تدارکات متخصص و حرفه ای زنجیره تامین. این که آیا شما در حال حاضر یک حرفه ای در این زمینه و یا به دنبال به حرکت به این منطقه، این کارشناسی ارشد شما را با دانش و مهارت های متخصص ارائه برای پیشبرد کار خود را در مدیریت زنجیره تامین. کرانفیلد کارشناسی ارشد در لجستیک و مدیریت زنجیره تامین تمام وقت برنامه یک ساله است که در ماه سپتامبر هر سال آغاز می شود. دوره توسعه دانش و مهارت های خود را در تدارکات و به شما می آموزد چگونه به آنها را از طریق: بحث از مطالعات موردی بین المللی، بازدید از حوادث بلندگو؛ یک زنجیره تامین بازی شبیه سازی جهانی، و گزینه ای برای تکمیل یک پروژه مبتنی بر شرکت. این برنامه همچنین تاکید بر توسعه شخصی و حرفه ای، کمک به شما برای مدیریت خود، همکاری با دیگران، عمل به طور موثر در سازمان ها و پیشرفت شغلی خود را. شما این فرصت را به استفاده از آزمون های روان سنجی و ابزار خود ارزیابی به درک بیشتر در مورد چگونه شما کار می کنند و آنچه شما ارزش دارند، و شما پشتیبانی برای بهبود مهارت های انعطاف پذیری، کار تیمی و ارتباطات شما داشته باشد. [-]

کارشناس ارشد سازه های پیشرفته سبک وزن و تاثیر

Campus تمام وقت October 2017 بریتانیا Cranfield

کارشناسی ارشد و جوی پیشرفته سازه های سبک وزن و تاثیر مناسب برای فارغ التحصیلان در مهندسی، فیزیک یا ریاضیات است. این دوره شما را برای حرفه ای هیجان انگیز آماده، اعم از تجزیه و تحلیل ساختاری و بهینه سازی طراحی، توسعه سیستم های حفاظت از سقوط برای فرمول 1، پیش بینی هوا فضا یکپارچگی جزء پس از ضربه اعتصاب پرنده، و خیلی بیشتر. [+]

طراحی سازه های پیشرفته از طریق رمان، مواد سبک وزن یکی از فن آوری های کلیدی را قادر می سازد برای هر دو هوا فضا و بخش خودرو به چین با اهداف ملی برای کاهش کربن است. در کاهش وزن سازه ذاتی، به مصالحه نیست ایمنی، و تمامیت ساختاری و طراحی برای crashworthiness تبدیل رانندگان طراحی کلیدی ضروری است. درک آلومینیوم یا کامپوزیت و مواد چگونه انجام بیش از چرخه زندگی خود را تحت ایستا و پویا در حال بارگذاری، از جمله تصادف و برخورد پرنده نیاز به تخصص در طیف وسیعی از مناطق. به عنوان شبیه سازی و مواد فن آوری های جدید ظهور، نیاز مداوم برای کارمندان با استعداد با قوی وجود دارد، درک در تجزیه و تحلیل ساختاری اعمال می شود، همراه با مهارت های تکنیکی صالح در شبیه سازی عددی. هیچ دوره دیگر که ارائه آموزش های تخصصی اختصاص داده شده در crashworthiness و ضربه، در نتیجه بسیاری از فارغ التحصیلان ما تامین امنیت اشتغال و یا تحقیق ارائه می دهد قبل از اتمام دوره وجود داشت. تاسیس در سال 2003، این دوره توسط روابط نزدیک با صنعت حمایت، از طریق پروژه های دانشجویی، سخنرانی متخصص و مهمتر از آن، با به کارگیری فارغ التحصیلان ما. کارشناسی ارشد و جوی پیشرفته سازه های سبک وزن و تاثیر مناسب برای فارغ التحصیلان در مهندسی، فیزیک یا ریاضیات است. این دوره شما را برای حرفه ای هیجان انگیز آماده، اعم از تجزیه و تحلیل ساختاری و بهینه سازی طراحی، توسعه سیستم های حفاظت از سقوط برای فرمول 1، پیش بینی هوا فضا یکپارچگی جزء پس از ضربه اعتصاب پرنده، و خیلی بیشتر. مرور درس کارشناسی ارشد و جوی پیشرفته سازه های سبک وزن و تاثیر است تا از هشت ماژول تدریس اجباری، یک پروژه گروه و یک پروژه تحقیقاتی فرد ساخته شده است. علاوه بر مهارت های مدیریت، ارتباطات، کار گروهی و پژوهش، هر دانش آموز را در دست کم نتایج زیر یادگیری از این دوره مدرک رسیدن: مجهز به دانش آموختگان با درک و در عمق دانش مکانیک ساختاری و آنالیز عددی برای کاربردهای صنعتی و تحقیقاتی. برای ارائه قابلیت های کاربردی قوی در شبیه سازی، تجزیه و تحلیل، طراحی و تست در ساختار و crashworthiness زمینه، و به دانش آموزان با مهارت های حل مسئله برای طیف وسیعی از مشکلات مهندسی صنعتی با استفاده از نرم افزار مدرن است. به منظور توسعه و درک درستی از پدیده های اساسی برای سیستم های مهندسی زندگی واقعی و به توسعه مهارت های کاربردی صنعتی مرتبط و عرضه در بازار. برای ارائه یک زیرساخت مناسب برای تکمیل یک پروژه تحقیقاتی اساسی و یا اعمال می شود. اعتباربخشی و مشارکت به دنبال مجوز رسمی از: موسسه مهندسان مکانیک (IMechE) سلطنتی حمل و نقل هوایی جامعه (RAeS) نظام مهندسی. [-]

کارشناس ارشد طراحی ماشین آلات دوار

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  October 2017 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد طراحی از ماشین آلات دوار است تا از مجموعه ای از پیشرفته مباحث مهندسی مکانیک کلیدی است که مهندسان باید درک برای طراحی و نظارت بر چرخش ماشین آلات ساخته شده است. هدف آن شما را با دانش نظری لازم در زمینه تجزیه و تحلیل تنش (نظری و عددی)، دینامیک روتور، چرخ دنده، بلبرینگ، انتقال، ساخت با کمک کامپیوتر مهندسی، نظارت بر وضعیت، ارتعاشات ارائه ... [+]

کارشناسی ارشد طراحی از ماشین آلات دوار است تا از مجموعه ای از پیشرفته مباحث مهندسی مکانیک کلیدی است که مهندسان باید درک برای طراحی و نظارت بر چرخش ماشین آلات ساخته شده است. هدف آن شما را با دانش نظری لازم در زمینه تجزیه و تحلیل تنش (نظری و عددی)، دینامیک روتور، چرخ دنده، بلبرینگ، انتقال، ساخت با کمک کامپیوتر مهندسی، نظارت بر وضعیت، ارتعاشات و مدیریت پروژه فراهم می کند. جنبه های نظری این دوره آموزش داده می شود بیشتر به عمل قرار داده استفاده از مطالعات موردی طراحی نشان مشکلات مهندسی واقعی است. کارشناسی ارشد طراحی از ماشین آلات دوار با کیفیت بالا البته مهندسی مکانیک است. برنامه درسی و تدریس به سبک شده است بازخورد از شرکای صنعتی و دانش آموزان سابق شکل، برای بیش از سی سال است. صنعت فرصت های هیجان انگیز برای مهندسین به خوبی آموزش دیده قادر به ترکیب بینش فنی، طراحی و تجزیه و تحلیل مهارت ها، نگرش و حل یک مشکل عملی است. [-]

کارشناس ارشد فناوری نانو کاربردی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  October 2017 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

در این کارشناسی ارشد در کاربردی فناوری نانو البته شما را به پتانسیل استفاده از فناوری نانو از طریق مواد هوشمند و کاربردی برای تبدیل شدن بخش کل صنعت از مراقبت های بهداشتی به انرژی را بررسی کند. این دوره کارشناسی ارشد را پوشش می دهد از فن آوری های به طراحی، درک و تجزیه و تحلیل دستگاه های خرد و در مقیاس نانو، مواد و سیستم. [+]

در این کارشناسی ارشد در کاربردی فناوری نانو البته شما را به پتانسیل استفاده از فناوری نانو از طریق مواد هوشمند و کاربردی برای تبدیل شدن بخش کل صنعت از مراقبت های بهداشتی به انرژی را بررسی کند. این دوره کارشناسی ارشد را پوشش می دهد از فن آوری های به طراحی، درک و تجزیه و تحلیل دستگاه های خرد و در مقیاس نانو، مواد و سیستم. فناوری نانو، در حال حرکت است از شعارهای اعتیاد به مواد مخدره را به یک واقعیت ساخت. سازمان های بزرگ مانند یونیلور و QinetiQ ارزش یکپارچه سازی مینیاتوری و نانوسیستم را تشخیص دهد. در چنین فضای سرعت در حال تغییر و پر جنب و جوش این حیاتی است که برنامه های فناوری نانو چالاک است و نیازهای صنایع را برآورده است. این کارشناس ارشد نوآورانه در کاربردی فناوری نانو با هدف از استادان دانشجویان grounding کامل در یک محیط تنها کارشناسی ارشد در مهارت های لازم برای یک شغل مبتنی بر لحاظ فنی در صنایع با تکنولوژی بالا است. پوشش فن آوری مورد استفاده برای طراحی، درک و تجزیه و تحلیل دستگاه های خرد و در مقیاس نانو، مواد و سیستم، همراه با مدیریت عمومی و فن آوری است. پشتیبانی شده توسط کار پروژه، در این دوره کارشناسی ارشد تضمین فارغ التحصیلان ظهور در یک طیف گسترده ای از مهارت های فنی و مدیریت آموزش دیده، و درک تیز از ارتباط از موضوع را به مصارف صنعتی. مزایای متعدد در ارتباط با انجام یک برنامه کارشناسی ارشد مطالعه در وزارت ساخت و مواد در دانشگاه کرانفیلد وجود دارد. این شامل: مطالعه در یک محیط تنها کارشناسی ارشد-که در آن فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد اغلب در رفتن به امن موقعیت خود را در اشتغال تمام وقت در رشته انتخابی خود، و یا انجام تحقیقات دانشگاهی دریافت آموزش از دانشگاهیان برجسته و همچنین پزشکان صنعتی کار در کنار یک تیم تحقیقاتی قوی در وزارت ساخت و مواد پشتیبانی اختصاصی برای زبان آموزان خارج از دانشگاه از جمله منابع اطلاعات گسترده مدیریت توسط کتابخانه دانشگاه کرانفیلد است مشاوره به شرکت های حمایت از کارکنان خود را در برنامه های پاره وقت، در رابطه با پروژه های فردی و گروهی. اعتباربخشی و مشارکت این دوره شده است توسط پژوهشگاه مواد، مواد معدنی و معدن (IOM3) تحت مجوز از تنظیم کننده انگلستان، شورای مهندسی معتبر. [-]

کارشناس ارشد مدیریت کیفیت در تحقیقات علمی و توسعه

Campus پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا Cranfield

کارشناسی ارشد ما پر شکاف عمده ای در دسترس بودن دوره های مدیریت کیفیت برای مدیران، دانشمندان، حسابرسان و پزشکان دیگر که مشتاق به نقش های ارشد و یا مشاوره مستقل است. [+]

پیشرفت در علم به پیشرفت های عمده ای در زندگی مردم منجر اما این است که با افزایش تمرکز بر روی ایمنی و اثربخشی دارو، تجهیزات، بیولوگیکال، مواد شیمیایی و مواد شیمیایی در بدن انسان، حیوانات و محیط زیست جفت. مدیریت کیفیت در علمی R & D تبدیل شده است یک ابزار ضروری در تضمین این که پیشرفت های مدرن در محصولات دارویی، سموم گیاهی، شیمیایی و دستگاه های پزشکی، از توسعه به تولید، در داخل یک دقیق و قوی framework.This کیفیت اجرا توسعه داده شده است تا منعکس کننده: تغییرات قانونی، تاثیر بازرسی قانونی، ساختار متغیر و نیازهای صنعت. این مدرک منحصر به فرد، تحویل در همکاری با انجمن کیفیت تحقیقات (RQA)، است ابداع شده است برای دیدار با افزایش تقاضا صنعت بهداشت و درمان برای حرفه ای ارشد مدیریت کیفیت. موجود در تنها صورت پاره وقت، این صلاحیت طراحی شده است که انعطاف پذیر به منظور جا به اطراف کار و مسئولیت فعلی خود را. دوره های آموزشی نیز در دیپلم و سطح گواهی در دسترس هستند، اجازه می دهد انعطاف پذیری و حتی بیشتر است. ماژول های فردی ممکن است به عنوان دوره های کوتاه مدت مستقل حضور داشتند، بدون نیاز به ثبت نام برای احراز صلاحیت کامل (برای حرفه ای ها با علاقه خاص). کارشناسی ارشد ما پر شکاف عمده ای در دسترس بودن دوره های مدیریت کیفیت برای مدیران، دانشمندان، حسابرسان و پزشکان دیگر که مشتاق به نقش های ارشد و یا مشاوره مستقل است. البته یک ارتباط بالا و ارز از طریق روابط بین کرانفیلد، RQA مقامات نظارتی، سازمان های ممبرشیپ حرفه ای و سازمان های دیگر در صنعت حفظ کرده است. این درس ارائه می دهد انعطاف پذیری و پشتیبانی برای کسانی که مایل به آموزش در حالی که باقی مانده در اشتغال و فراهم می کند نمایندگان با دسترسی ارزشمند به متخصصان صنعت و رویدادهای شبکه برای کمک به توسعه حرفه خود. دانش آموزان از بریتانیا و اتحادیه اروپا می آیند و معمولا هر چیزی از 2 - 25 سال تجربه در این زمینه است. این ترکیب فرصت های عالی برای شبکه و تبادل دانش فراهم می کند. 15 مکان های موجود در این دوره وجود دارد - اندازه کلاس نسبتا کوچک برای کمک به ایجاد یک محیط تعاملی و برای اطمینان از هر دانش آموز پشتیبانی عالی از تیم دانشگاهی ما دریافت نگه داشته شود. مرور درس مدیریت کیفیت در تحقیقات علمی و توسعه کارشناسی ارشد بخشی از اجرایی ما برنامه کارشناسی ارشد است. این حرفه ای کار با این فرصت برای به دست آوردن یک مدرک رسمی در تضمین کیفیت ارائه می کند. این برنامه به طور خاص طراحی شده برای کمک به شما را به تناسب حمایت مطالعه را به زندگی کاری خود را. ماژول ها تغلیظ شده به عنوان قدردانی می کنیم تامین امنیت زمان به دور از دفتر چالش برانگیز است و خارج از دانشگاه حمایت در دسترس از طریق امکانات آنلاین و پشتیبانی معلم خصوصی از طریق ایمیل و تلفن است. کارشناسی ارشد ارائه هسته تضمین کیفیت روش ها، شیوه ها و فرآیندهای عنوان در حال حاضر در بهداشت و درمان و ارتباط بخش های به کار، در حالی که همچنین برای تغییر پویایی تیم مسئول تضمین کیفیت به دنبال. البته شما را قادر به توسعه: یک پایه محکم در الزامات و استانداردهای قانونی مهارت های پیشرفته برای مدیریت تیم های با کیفیت و سیستم های صلاحیت برای ارائه نتایج با کیفیت و عملکرد کسب و کار. کرانفیلد تاکید بالا بر عملی، مهارت های قابل انتقال. ما درک میکنیم که کارفرمای فعلی یا آینده خود را توانایی خود را برای قرار دادن دانش و مهارت های خود را در به عمل ارزش. ما به شما فرصتی برای توسعه ضروری تیم کار، مدیریت پروژه و مهارت های تحقیقاتی مستقل است. کارشناسی ارشد اجازه می دهد تا شما را به انجام یک پروژه تحقیقاتی فردی مربوط به مدیریت کیفیت در صنعت. ما مطمئن هستیم که این فرصت به شما یک مزیت قابل توجهی در زمینه می دهد. مدیریت کیفیت کارشناسی ارشد است تا از سه جزء ساخته شده است: یک جزء رسمی تدریس شامل هشت ماژول اصول اصلی ادغام - مجتمع نمونه کارها پروژه تحقیقاتی فردی است. اعتباربخشی و مشارکت البته در همکاری با کیفیت تحقیقات انجمن RQA است. [-]

کارشناس ارشد مهندسی خودرو

Campus تمام وقت October 2017 بریتانیا Cranfield

مهندسی خودرو استفاده از اصول مهندسی به طراحی و تجزیه و تحلیل از خودرو به منظور برآوردن مشخصات عملکرد است. این پوشش می دهد طیف گسترده ای از رشته های مهندسی بر اساس تکنولوژی مهندسی مکانیک، قرار می دهد و این در متن تحولات وسیله نقلیه موتوری مدرن از جمله مسائل زیست محیطی و ایمنی ... [+]

کارشناسی ارشد مهندسی خودرو شده است برای بیش از 50 سال با لینک صنعتی بسیار عالی و سابقه برجسته برای اشتغال فارغ التحصیلان ایجاد کرده بود. صنعت جهانی خودرو است و به همین ترتیب شهرت از این دوره جذب دانش آموزان از تمام نقاط جهان برای به اشتراک گذاشتن در تجربه یادگیری است. کارشناسی ارشد مهندسی خودرو دانش آموزان ارائه می دهد فرصت برای تحصیل در دوره های کارشناسی ارشد محیط زیست تنها در آن فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد می توانید موقعیت خود را در اشتغال تمام وقت امن در رشته انتخابی خود، و یا انجام تحقیقات دانشگاهی. شما می توانید توسط دانشگاهیان برجسته و همچنین پزشکان صنعتی، و کار در کنار یک تیم تحقیقاتی قوی در دانشگاه کرانفیلد تدریس می شود. دادن صنعت در ارائه در طول تحقیقات می باشد. [-]

کارشناس ارشد مکاترونیک خودرو

Campus تمام وقت October 2017 بریتانیا Cranfield

خودرو مکاترونیک یک فعالیت چرخه زندگی است که شامل ادغام چند رشته ای از سیستم های فیزیکی (که ممکن است شامل عناصر مکانیکی، الکتریکی، هیدرولیک و یا پنوماتیک) با کنترل الکترونیکی دیجیتال است. این است که به طور گسترده ای شناخته که تعداد قابل توجهی از پیشرفت های اخیر و نوآوری در بخش خودرو را می توان به دامنه تخصصی مکاترونیک نسبت داده ... [+]

کارشناسی ارشد مکاترونیک خودرو یک دوره تازه تاسیس، توسعه یافته برای پاسخ به تقاضا روشن در بخش برای فارغ التحصیلان با مهارت های پیشرفته و آموزش و پرورش در زمینه های تخصصی است. افزایش قابل توجهی در استفاده از مکاترونیک نیاز صنعت برای این مدرک کارشناسی ارشد ایجاد کرده است. دانشگاه کرانفیلد لینک استراتژیک گسترده با صنعت خودرو و بازیکنان کلیدی در خط مقدم تحقیق و توسعه خودرو. این سطح بالا از تعامل با صنعت از طریق دوره های کوتاه مدت، مشاوره و تحقیقات را فارغ التحصیلان ما برخی از مطلوب ترین در انگلستان و خارج از کشور برای شرکت ها برای استخدام. [-]

کارشناسی ارشد / MTECH / Pgcert / Pgdip در تولید هوافضا

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  October 2017 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

دوره توسعه آینده مهندسان تولید هوافضا و مدیران که قادر خواهد بود برای مدیریت برنامه های عمده بهبود و یا تحریک مداخله ارائه می شود که بهبود به عملکرد کسب و کار تولید هوا فضای خود ... [+]

دوره ترکیبی از تخصص به مدت طولانی کرانفیلد برای ارائه برنامه های کارشناسی ارشد با کیفیت بالا در هر دو هوافضا و ساخت. دوره های دریافت حمایت قوی از صنعت هوافضا جهانی، هر دو سازندگان تجهیزات اصلی (OEM) مانند ایرباس و رولز رویس، و همچنین ردیف خود از تامین کنندگان. است تاکید قوی بر استفاده از دانش در محیط های صنعتی وجود دارد و همه آموزش است در زمینه کاربردهای صنعتی. بسیاری از این دوره ویژگی های با مهندسی و مدیریت سیستم های تولید کارشناسی ارشد اشتراک گذاشته، اما این دوره به طور خاص فارغ التحصیلان آماده به کشتی سوار در زندگی حرفه ای به ویژه در تولید هوا و فضا. [-]

کارشناسی ارشد / MTECH / Pgcert / Pgdip در فن آوری های دریایی و اقیانوس با مهندسی مواد دریایی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  October 2017 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

دریایی و فناوری اقیانوس با دوره سازه های دریایی مهندسی مواد کارشناسی ارشد توسعه مهندسان حرفه ای با دانش تخصصی از انتخاب، رفتار و نگهداری از طیف گسترده ای از مواد پیچیده استفاده می شود دریایی. این دانش به موفقیت صنعت بسیار مهم است، به خصوص با رشد در مواد جدید برای بخش انرژی های تجدید پذیر. فارغ التحصیلان ما می توانید انتظار به در می شود ... [+]

دریایی و فناوری اقیانوس با دوره سازه های دریایی مهندسی مواد کارشناسی ارشد توسعه مهندسان حرفه ای با دانش تخصصی از انتخاب، رفتار و نگهداری از طیف گسترده ای از مواد پیچیده استفاده می شود دریایی. این دانش به موفقیت صنعت بسیار مهم است، به خصوص با رشد در مواد جدید برای بخش انرژی های تجدید پذیر. فارغ التحصیلان ما می توانید انتظار برای در خواست می شود به عنوان ساختاری و در سطح جهانی مواد مهندسان متخصص، در نفت و گاز، و برنامه های کاربردی انرژی های تجدید پذیر. [-]

کارشناسی ارشد / Pgcert / Pgdip در آب و فاضلاب مهندسی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  زمان ثبت نام باز است بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

برنامه های مهندسی آب و فاضلاب ایده آل برای افراد که می خواهند به یک تفاوت واقعی به ارائه منابع آب مطمئن، یا برای حفظ و تقویت رودخانه و کیفیت آب زمین است. این برنامه مناسب برای کسانی که از غیر مهندسی و رشته های مهندسی به طور یکسان است: همه ما نیاز به یک مدرک علوم و مهندسی همراه با علاقه زیادی به آب و فاضلاب و ... [+]

برنامه های مهندسی آب و فاضلاب ایده آل برای افراد که می خواهند به یک تفاوت واقعی به ارائه منابع آب مطمئن، یا برای حفظ و تقویت رودخانه و کیفیت آب زمین است. این برنامه مناسب برای کسانی که از غیر مهندسی و رشته های مهندسی به طور یکسان است: همه ما نیاز به یک مدرک علوم و مهندسی همراه با علاقه زیادی به آب و فاضلاب است. مراحل درمان نقش کلیدی در ارائه امن، تخته و قابل اعتماد از آب به خانواده ها، صنعت و کشاورزی و در حفظ کیفیت آب در رودخانه ها، دریاچه ها، سفره های آب و در مناطق ساحلی را بازی کند. تحصیلکرده، ماهر و فارغ التحصیلان با تجربه مورد نیاز برای کار و مدیریت خدمات آب و فاضلاب حیاتی است. تقاضا برای چنین فارغ التحصیلان است در حال حاضر بالا و تنها در طول چند سال آینده به عنوان استانداردهای زیست محیطی برای افزایش کیفیت آب را افزایش می دهد، و فشار بر منابع آب ما همچنان به رشد. [-]

کارشناسی ارشد / Pgcert / Pgdip در انرژی از مواد زائد

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  October 2017 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

این دوره روش برای مدیریت زباله در کنار تبدیل ضایعات به انرژی و نقش انرژی از زباله در انگلستان، از نظر فن آوری و بیوشیمی و / یا شیمی سوخت اکتشاف. از آنجا که این چنین است که در دوره های مهندسی و علوم فیزیکی را هدف قرار فارغ التحصیلان با توجه به ماهیت از ماژول. دانش آموزان از تکمیل این دوره درک گسترده ای از به دست آوردن ... [+]

این دوره روش برای مدیریت زباله در کنار تبدیل ضایعات به انرژی و نقش انرژی از زباله در انگلستان، از نظر فن آوری و بیوشیمی و / یا شیمی سوخت اکتشاف. از آنجا که این چنین است که در دوره های مهندسی و علوم فیزیکی را هدف قرار فارغ التحصیلان با توجه به ماهیت از ماژول. دانش آموزان از تکمیل این دوره درک گسترده ای از فنی، چالش های اقتصادی و زیست محیطی که از صنعت زباله مواجه انرژی به دست آورید. پیش بینی شده است که دانش آموزان از تکمیل این دوره خواهد شد توسط شرکت های مدیریت مواد زائد، شرکت های انرژی و بخش مهندسی برخورد با زباله همراه با نقش مدیریت در بخش کار، در هر دو مشاوره فنی و مهندسی است. [-]

کارشناسی ارشد / Pgcert / Pgdip در انرژی گاز

Campus تمام وقت October 2017 بریتانیا Cranfield

دوره کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد انرژی گاز به بررسی نقش تامین انرژی از گاز در انگلستان و خارج از کشور، هر دو از لحاظ استفاده از آن به عنوان منبع انرژی و پتانسیل خود را برای رانندگی در انگلستان و اقتصاد خارج از کشور. گاز طبیعی نقش حیاتی در انگلستان چگونه تولید حرارت و برق ایفا می کند. این است که در حال حاضر تا حد زیادی مستقر شده و به احتمال زیاد به طور فزاینده در ترکیب انرژی جهانی مهم ... [+]

دوره کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد انرژی گاز به بررسی نقش تامین انرژی از گاز در انگلستان و خارج از کشور، هر دو از لحاظ استفاده از آن به عنوان منبع انرژی و پتانسیل خود را برای رانندگی در انگلستان و اقتصاد خارج از کشور. این دوره مسائل مربوط به استخراج، تولید و انتقال گاز در نظر، و به بررسی ابعاد گسترده تر از سیستم های انرژی مبتنی بر گاز - جذب کربن و ذخیره سازی، ایمنی فرآیند و پیامدهای سیاست. فارغ التحصیلان می توانند انتظار به تولید کنندگان و توزیع گاز طبیعی، شرکت های انرژی و بخش مالی با گاز طبیعی، در فنی، مشاوره و مدیریت نقش ها به کار گرفته شود. [-]

کارشناسی ارشد / Pgcert / Pgdip در تحقیقات ایمنی و تصادف - حمل و نقل دریایی

Campus پاره وقت January 2017 بریتانیا Cranfield

دانشگاه کرانفیلد مفتخر به ارائه اولین برنامه کارشناسی ارشد کامل در جهان طراحی شده برای محققان تصادف دریایی هستند. هدف این دوره به دانش آموزان با دانش و مهارت های به انجام یک تحقیق تصادف دریایی مطابق با استانداردها و روش های توصیه شده به عنوان تحت ملی مناسب و مورد نیاز ... [+]

دانشگاه کرانفیلد مفتخر به ارائه اولین برنامه کارشناسی ارشد کامل در جهان طراحی شده برای محققان تصادف دریایی هستند. این دوره بر اساس مدولار تحویل داده و شامل ترکیبی از ابزار معمولی یادگیری (سخنرانی، مطالعات موردی، تمرینات جدول بالا، بازدیدکننده داشته است) و همچنین تجربه عملی از طریق تمرین های درست و شبیه سازی. دوره مناسب برای کسانی که با یک پس زمینه فنی و یا عملیاتی در دریایی و یا مهندسی ایمنی و مدیریت، محققان حادثه و کسانی که در استخدام سازمان های ملی تحقیقات، اپراتورها، تنظیم کننده، و تولید کنندگان است. [-]

کارشناسی ارشد / Pgcert / Pgdip در تحقیقات ایمنی و تصادف - حمل و نقل ریلی

Campus پاره وقت May 2017 بریتانیا Cranfield

دانشگاه کرانفیلد مفتخر به ارائه اولین کارشناسی ارشد کامل جهان در ایمنی و تحقیق حادثه (حمل و نقل ریلی) طراحی شده برای محققان حادثه راه آهن می باشد. هدف این دوره به دانش آموزان با دانش و مهارت های به انجام یک تحقیق حادثه راه آهن مطابق با استانداردها و روش های توصیه شده به عنوان تحت ملی مناسب و مورد نیاز ... [+]

دانشگاه کرانفیلد مفتخر به ارائه اولین کارشناسی ارشد کامل جهان در ایمنی و تحقیق حادثه (حمل و نقل ریلی) طراحی شده برای محققان حادثه راه آهن می باشد. دوره مناسب برای کسانی که با یک پس زمینه فنی و یا عملیاتی در راه آهن و یا مهندسی ایمنی و مدیریت، محققان حادثه، و کسانی که در استخدام سازمان های ملی تحقیقات، اپراتورها، تنظیم کننده، و تولید کنندگان است. [-]

کارشناسی ارشد / Pgcert / Pgdip در تکنولوژی انرژی های تجدید پذیر

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  October 2017 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

کرانفیلد ارائه محترم پژوهش های مربوط به انرژی و تدریس، که نشان دهنده حدود 10 درصد از درآمد دانشگاه است. دانش آموزان از دولت از هنر و امکانات اختصاصی از جمله امکانات در مقیاس مهندسی منحصر به فرد برای توسعه فن آوری های کارآمد با انتشار گاز CO2 پایین بهره مند شوند ... [+]

کارشناسی ارشد فناوری انرژی های تجدید پذیر توسعه مهندسان و دانشمندان حرفه ای با مهارت های چند رشته ای و توانایی تجزیه و تحلیل مسائل مهندسی انرژی فعلی و آینده، و طراحی و پیاده سازی راه حل های مناسب، با توجه به مسائل و محدودیت های اجتماعی، زیست محیطی، فنی، قانونی و تجاری است. کرانفیلد ارائه محترم تحقیقات مربوط به انرژی و تدریس، که نشان دهنده حدود 10 درصد از درآمد دانشگاه است. دانش آموزان از دولت از هنر و امکانات اختصاصی از جمله امکانات در مقیاس مهندسی منحصر به فرد برای توسعه فن آوری های کارآمد با انتشار گاز CO2 پایین بهره مند شوند. [-]

کارشناسی ارشد / Pgcert / Pgdip در تکنولوژی ساخت و مدیریت

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  October 2017 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

استراتژی تولید دولت است در تولید ارزش بالا، که دیده می شود به عنوان رشد اقتصادی حیاتی متمرکز شده است. در مرکز این هستند که فن آوری های مخل خواهد شد بیش از 15-20 سال آینده رانندگی رو به جلو تغییرات چشمگیر در تولید ... [+]

کارشناسی ارشد تکنولوژی تولید و مدیریت توسعه حرفه ای با قابلیت تبدیل دانش به عمل، دانش آموزان با وسعت هر دو مهارت های فنی و کسب و کار برای ایجاد یک تاثیر واقعی در حرفه انتخاب خود. شورای مهارت های بخش علوم، مهندسی و فن آوری تخمین زده است که بخش نیاز 180،000 مهندسین و تکنسین های سال 2020 است. رشد سریع در فن آوری همچنین فرصتی برای دوباره مهارته برای حرفه ای ها در حال حاضر در صنعت ارائه می کند. [-]

کارشناسی ارشد / Pgcert / Pgdip در دفاع و امنیت بین المللی

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا Shrivenham

کارشناسی ارشد بین المللی دفاع و امنیت معاملات با برخی از مهم ترین مسائل سیاست جهانی مانند علل جنگ و صلح، فشارها و فرصت های جهانی شدن، تهدید تروریسم، و مشکلات فقر و بی عدالتی جهانی .. . [+]

کارشناسی ارشد بین المللی دفاع و امنیت معاملات با برخی از مهم ترین مسائل سیاست جهانی مانند علل جنگ و صلح، فشارها و فرصت های جهانی شدن، تهدید تروریسم، و مشکلات فقر و بی عدالتی جهانی است. برنامه تساوی بر تخصص تاسیس و ما در امنیت بین المللی، تجزیه و تحلیل سیاست خارجی و دفاعی، مطالعات امنیتی، قوانین بین المللی، حل تعارض، و مسائل زیست محیطی. محتوای دوره پویا است، به چالش کشیدن، و برش لبه، طراحی شده برای شما تجهیز با مهارت ها و بینش های مورد نیاز برای درک و مقتدرانه تجزیه و تحلیل مباحث معاصر در روابط بین المللی با استفاده از مخلوطی از ابزار نظری و تجربی برای مقابله با و مقابله با چالش های ارائه شده توسط معاصر سیاست جهان است. [-]

کارشناسی ارشد / Pgcert / Pgdip در دینامیک خودرو و کنترل مستقل

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  October 2017 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

بازار در سراسر جهان برای وسایل نقلیه بدون سرنشین و مستقل به سرعت در حال گسترش است. وسایل نقلیه موجود در هوا خودمختار برنامه های کاربردی موجود و بالقوه متعدد از جمله جستجو و نظارت، نقشه برداری محصول-پاشش، محیط زیست و نظارت بر آب و هوا. وسایل نقلیه زمینی خودمختار کاربردهای بسیار متنوع مانند اتوماسیون کارخانه و ماین پاکی ... [+]

در پرتو این صنعت در حال گسترش، این کارشناس ارشد منحصر به فرد در خودمختار دینامیک خودرو و کنترل خواهد فارغ التحصیلان و متخصصان مهندسی با دانش و مهارت های اساسی را قادر می سازد مورد نیاز به منظور توسعه یک دانشگاه موفق career.Cranfield منحصر به فرد است تجهیز که در آن ارائه می دهد یک کارشناس ارشد که گسترده ای را پوشش می دهد نرم افزار در صنعت خودرو خود مختار. دستیابی به این بسیار مرتب سازی بر پس صلاحیت با لینک صنعت قوی آن شما را قادر به خود را در بازار کار رقابتی امروز افتراق. [-]

کارشناسی ارشد / Pgcert / Pgdip در دینامیک سیالات محاسباتی (CFD)

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  October 2017 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد در دینامیک سیالات محاسباتی (CFD) یک شاخه ذاتا میان رشته ای از علم است که طیف بسیار گسترده ای از برنامه های کاربردی است. دینامیک سیالات با استفاده از روش های عددی و الگوریتم برای حل و تجزیه و تحلیل مشکلات که شامل جریان سیال است. بخش هایی مانند حمل و نقل هوایی، فضا، خودرو، دارو و محیط زیست فقط برخی از صنایع که جریان های سیال در مشترک هستند ... [+]

کارشناسی ارشد در دینامیک سیالات محاسباتی (CFD) یک شاخه ذاتا میان رشته ای از علم است که طیف بسیار گسترده ای از برنامه های کاربردی است. دینامیک سیالات با استفاده از روش های عددی و الگوریتم برای حل و تجزیه و تحلیل مشکلات که شامل جریان سیال است. بخش هایی مانند حمل و نقل هوایی، فضا، خودرو، دارو و محیط زیست فقط برخی از صنایع که جریان های سیال در رایج است. این دوره طراحی شده است تا منعکس کننده برنامه های کاربردی گسترده ای از CFD. این بخش شامل طیف گسترده ای از زمینه از هوا فضا، ماشین آلات توربو، جریان های زیست محیطی چند و مشکلات تعامل مایع ساختار. [-]

کارشناسی ارشد / Pgcert / Pgdip در طراحی سیستم های تفنگ

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  September 2017 بریتانیا Shrivenham + {تعداد} بیشتر

این دوره آموزش و پرورش در سیستم های سلاح انتخاب شده است. این دوره برای افسران نیروهای مسلح و برای دانشمندان و افسران فنی در موسسات دفاع دولت و صنایع دفاعی در نظر گرفته شده. این به ویژه برای کسانی که، در حرفه متعاقب آن، خواهد شد با خصوصیات، تجزیه و تحلیل، توسعه، مدیریت فنی و یا درگیر مناسب است ... [+]

این دوره آموزش و پرورش در سیستم های سلاح انتخاب شده است. این دوره برای افسران نیروهای مسلح و برای دانشمندان و افسران فنی در موسسات دفاع دولت و صنایع دفاعی در نظر گرفته شده. این به ویژه برای کسانی که، در حرفه متعاقب آن، خواهد شد با خصوصیات، تجزیه و تحلیل، توسعه، مدیریت فنی و بهره برداری از سیستم سلاح های درگیر مناسب است. این دوره توسط موسسه مهندسان مکانیک معتبر و به سمت یک برنامه کاربردی برای وضعیت خبره کمک خواهد کرد. [-]

کارشناسی ارشد / Pgcert / Pgdip در فن آوری خودرو نظامی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  September 2017 بریتانیا Shrivenham + {تعداد} بیشتر

این دوره آموزش و پرورش و آموزش در سیستم های وسایل نقلیه نظامی. این دوره برای افسران نیروهای مسلح و برای دانشمندان و افسران فنی در موسسات دفاع دولت و صنایع دفاعی در نظر گرفته شده. این به ویژه برای کسانی که، در حرفه متعاقب آن، خواهد شد با خصوصیات، تجزیه و تحلیل، توسعه، مدیریت فنی و یا درگیر مناسب است ... [+]

این دوره آموزش و پرورش و آموزش در سیستم های وسایل نقلیه نظامی. این دوره برای افسران نیروهای مسلح و برای دانشمندان و افسران فنی در موسسات دفاع دولت و صنایع دفاعی در نظر گرفته شده. این به ویژه برای کسانی که، در حرفه متعاقب آن، خواهد شد با خصوصیات، تجزیه و تحلیل، توسعه، مدیریت فنی و بهره برداری از وسایل نقلیه نظامی درگیر مناسب است. این دانش آموزان با دانش فنی و درک درستی از سیستم های سلاح و وسایل نقلیه نظامی به آنها را در خصوصیات، طراحی، توسعه و ارزیابی آنها موثر فراهم می کند. این دوره توسط موسسه مهندسان مکانیک معتبر و به سمت یک برنامه کاربردی برای وضعیت خبره کمک خواهد کرد. [-]

کارشناسی ارشد / Pgcert / Pgdip در فن آوری های دریایی و اقیانوس با انرژی های تجدید پذیر دریایی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  October 2017 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

بازار انرژی های تجدید پذیر دریایی سرعت در حال رشد است در انگلستان و اروپا، با هدف شرکت برای تحویل مقدار قابل توجهی از انرژی از منابع تجدید پذیر تا سال 2020. بسیاری از مسائل پیش این فعالیت جدید شبیه به کسانی که توسط صنعت نفت و گاز مواجه سال ها پیش و پس از این دوره طول می کشد استفاده کامل از تجربه به دست آمده در این بخش ... [+]

بازار انرژی های تجدید پذیر دریایی سرعت در حال رشد است در انگلستان و اروپا، با هدف شرکت برای تحویل مقدار قابل توجهی از انرژی از منابع تجدید پذیر تا سال 2020. بسیاری از مسائل پیش این فعالیت جدید شبیه به کسانی که توسط صنعت نفت و گاز مواجه سال ها پیش و پس از این دوره طول می کشد استفاده کامل از تجربه به دست آمده در این بخش می باشد. دریایی و فناوری اقیانوس با سازه های دریایی انرژی های تجدید پذیر کارشناسی ارشد با تمرکز بر تکنولوژی و مدیریت مسائل مربوط به دستگاه های تجدید پذیر دریایی، با یک پس زمینه قوی در فن آوری های کلیدی برای استفاده دریایی. [-]

کارشناسی ارشد / Pgcert / Pgdip در فن آوری های دریایی و اقیانوس با زیر دریا مهندسی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  October 2017 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

مهندسی زیر آب در مسائل آبهای عمیق بهره برداری نفت و گاز متمرکز است. عملیات از آب نسبتا کم عمق به عمق است که در حال حاضر تقاضا راه حل های مهندسی کاملا متفاوت نقل مکان کرد. دریایی و فناوری اقیانوس با آدرس زیر آب کارشناسی ارشد البته هر دو سخت افزار است که زیر دریا استفاده می شود، مانند wellheads مجزا، و همچنین مسائل مهم مانند طرح میدان، تضمین جریان و ... [+]

مهندسی زیر آب در مسائل آبهای عمیق بهره برداری نفت و گاز متمرکز است. عملیات از آب نسبتا کم عمق به عمق است که در حال حاضر تقاضا راه حل های مهندسی کاملا متفاوت نقل مکان کرد. دریایی و فناوری اقیانوس با آدرس زیر آب کارشناسی ارشد البته هر دو سخت افزار است که زیر دریا استفاده می شود، مانند wellheads مجزا، و همچنین مسائل مهم مانند طرح میدان، تضمین جریان و نصب و راه اندازی / تعمیر و نگهداری. مرور درس دوره شامل هشت یک هفته ماژول ارزیابی، یک پروژه گروه، و یک پروژه پایان نامه فردی است. دانش آموزان انجام این دیپلم کارشناسی ارشد (PgDip) هشت ماژول ها و پروژه گروه کامل است. کارشناسی ارشد گواهی (PgCert) دانش آموزان مورد نیاز برای تکمیل شش تن از هشت ماژول. ماژول این دوره شامل شش ماژول هسته، دو ماژول انتخابی انتخاب از گزینه های زیر، یک پروژه گروهی و پروژه های فردی. هسته مواد در محیط زیست دریایی مواد در محیط زیست دریایی زیر آب نفت و گاز بهره برداری ایمنی و قابلیت اطمینان دریایی ریسک سازه های دریایی بازرسی سازه های دریایی بازرسی خوردگی در سازه های دریایی محیط زیست خوردگی در سازه های دریایی محیط زیست فناوری و مدیریت پروژه سازه های دریایی انرژی های تجدید پذیر - فناوری سازه های دریایی انرژی های تجدید پذیر - فناوری انتخابی شکست مواد و سازه روش اجزا محدود و مواد مدلسازی روش اجزا محدود طرح خط لوله دریایی و نصب و راه اندازی طرح خط لوله دریایی و نصب و راه اندازی مهندسی قابلیت اطمینان و مدیریت ریسک دارایی سیاست انرژی، بازارهای کربن و آینده شرایط ورود کلاس اول یا دوم افتخارات UK درجه (یا معادل آن) در یک علم یا رشته های مهندسی مرتبط است. دیگر مدارک حرفه ای به رسمیت شناخته شده و یا چند سال تجربه صنعتی مربوطه را می توان به عنوان معادل پذیرفته شده است. موکول به تصویب مدیر دوره. متقاضیانی که شرایط ورود استاندارد انجام نمی تواند برای این برنامه از پیش کارشناسی ارشد، موفق از اتمام که آنها را برای ورود به این دوره برای سال دوم مطالعه واجد شرایط اعمال خواهد شد. [-]

کارشناسی ارشد / Pgcert / Pgdip در فن آوری های دریایی و اقیانوس با مدیریت ریسک

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  October 2017 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

مدیریت ریسک در حال حاضر بستر بسیاری از صنایع. رویکرد مبتنی بر ریسک شده است تقریبا جهانی در صنعت دریایی با هدف ارائه ایمنی بهتر و حفاظت از محیط زیست بهبود یافته برای به تصویب رسید. دریایی و فناوری اقیانوس با دوره کارشناسی ارشد مدیریت ریسک در تکنیک های کلیدی مورد استفاده در صنعت دریایی متمرکز است. این آدرس هر دو روش کمی و کیفی ... [+]

مدیریت ریسک در حال حاضر بستر بسیاری از صنایع. رویکرد مبتنی بر ریسک شده است تقریبا جهانی در صنعت دریایی با هدف ارائه ایمنی بهتر و حفاظت از محیط زیست بهبود یافته برای به تصویب رسید. دریایی و فناوری اقیانوس با دوره کارشناسی ارشد مدیریت ریسک در تکنیک های کلیدی مورد استفاده در صنعت دریایی متمرکز است. این آدرس روش کیفی و کمی، و توضیح می دهد که تکنیک های مناسب به برنامه های مختلف می باشد. مرور درس دوره شامل هشت یک هفته ماژول ارزیابی، یک پروژه گروه، و یک پروژه پایان نامه فردی است. دانش آموزان انجام این دیپلم کارشناسی ارشد (PgDip) هشت ماژول ها و پروژه گروه کامل است. کارشناسی ارشد گواهی (PgCert) دانش آموزان مورد نیاز برای تکمیل شش تن از هشت ماژول. ماژول این دوره شامل شش ماژول هسته، دو ماژول انتخابی از گزینه های زیر، یک پروژه گروهی و پروژه های فردی. هسته زیر آب نفت و گاز بهره برداری ایمنی و قابلیت اطمینان دریایی ریسک سازه های دریایی بازرسی خوردگی در سازه های دریایی محیط زیست مهندسی قابلیت اطمینان و مدیریت ریسک دارایی فناوری و مدیریت پروژه انتخابی مواد در محیط زیست دریایی سازه های دریایی انرژی های تجدید پذیر - فناوری شکست مواد و سازه روش اجزا محدود طرح خط لوله دریایی و نصب و راه اندازی سیاست انرژی، بازارهای کربن و آینده شرایط ورود کلاس اول یا دوم افتخارات UK درجه (یا معادل آن) در یک علم یا رشته های مهندسی مرتبط است. دیگر مدارک حرفه ای به رسمیت شناخته شده و یا چند سال تجربه صنعتی مربوطه را می توان به عنوان معادل پذیرفته شده است. موکول به تصویب مدیر دوره. متقاضیانی که شرایط ورود استاندارد انجام نمی تواند برای این برنامه از پیش کارشناسی ارشد، موفق از اتمام که آنها را برای ورود به این دوره برای سال دوم مطالعه واجد شرایط اعمال خواهد شد. [-]

کارشناسی ارشد / Pgcert / Pgdip در فن آوری های دریایی و اقیانوس با مهندسی خط لوله

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  October 2017 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

خطوط لوله زیر آب هر دو کلید توسعه میدان و حمل و نقل نفت و گاز. این نیز یک صنعت کلیدی جهانی است. دریایی و فناوری اقیانوس با دوره کارشناسی ارشد مهندسی خط لوله با تمرکز بر مهارت های مورد نیاز برای درک مواد، نصب و راه اندازی و تعمیر و نگهداری مسائل مرتبط با این زیرساخت مهم ... [+]

خطوط لوله زیر آب هر دو کلید توسعه میدان و حمل و نقل نفت و گاز. این نیز یک صنعت کلیدی جهانی است. دریایی و فناوری اقیانوس با دوره کارشناسی ارشد در خط لوله مهندسی مهارت های مورد نیاز برای درک مواد، نصب و راه اندازی و تعمیر و نگهداری مسائل مرتبط با این زیرساخت مهم تمرکز دارد. این برنامه مناسب برای فارغ التحصیلان مهندسی و علوم مشتاق به دنبال فرصتهای شغلی در بخش دریایی است. و یا فارغ التحصیلان در حال حاضر در صنایع دریایی و مربوط به اقیانوس مشتاق به گسترش مدارک تحصیلی خود کار. و یا افراد با شرایط دیگر که دارای تجربه مرتبط قابل توجه است. [-]

کارشناسی ارشد / Pgcert / Pgdip در مشاوره تولید

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  October 2017 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

این دوره در پاسخ به نسبت بالایی از فارغ التحصیلان تولید کرانفیلد در نظر گرفتن موقعیت در مشاوره ایجاد شده است. این سهام بسیاری از ویژگی های با مهندسی و مدیریت سیستم های تولید کارشناسی ارشد، اما به نفع دانش آموزان که در حال حاضر تجربه صنعتی، و بهتر است آنها را برای یک شغل در مشاوره آماده ... [+]

این دوره در پاسخ به نسبت بالایی از فارغ التحصیلان تولید کرانفیلد در نظر گرفتن موقعیت در مشاوره ایجاد شده است. این سهام بسیاری از ویژگی های با مهندسی و مدیریت سیستم های تولید کارشناسی ارشد، اما به نفع دانش آموزان که در حال حاضر تجربه صنعتی، و بهتر است آنها را برای یک شغل در مشاوره آماده می شود. این برنامه با تاکید قوی بر استفاده از دانش در محیط های صنعتی ایجاد کرده و در زمینه کاربردهای صنعتی تدریس می شود. تجربه یادگیری عمده برای دانش آموزان تمام وقت پروژه گروه صنعتی است. این شامل کار کردن در تیم به اهداف خواستار در یک برنامه زمان تنگ، استفاده از دولت از هنر، فن آوری و روش، و ارائه نتایج به یک استاندارد بالا و حرفه ای. [-]

کارشناسی ارشد / Pgcert / Pgdip در مهندسی انرژی های تجدید پذیر

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  October 2017 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

تغییر آب و هوا، جمعیت جهان در حال رشد و منابع سوخت فسیلی محدود این معنی است که تقاضا برای انرژی های تجدید پذیر در نرخ روز افزون برای آینده قابل پیش بینی ادامه خواهد داد. انرژی های تجدید پذیر در حال حاضر در قلب هر بحث مربوط به پایداری انرژی آگاه، امنیت و قیمت. کشورهای عضو اتحادیه اروپا را امضا کرده اند تا به طور قانونی اهداف انرژی 20٪ از ... اتصال [+]

کارشناسی ارشد مهندسی انرژی های تجدید پذیر با هدف ارائه مهندسین واجد شرایط از بالاترین استاندارد و که قادر به کمک قابل توجهی به افزایش تقاضا برای فناوری های انرژی تجدیدپذیر است. بسیاری از دوره های دیگر کارشناسی ارشد در این زمینه تنها یک دید کلی بسیار گسترده ارائه و عمق علمی و فنی مورد نیاز برای طراحان از سیستم های برق انرژی های تجدید پذیر ارائه نمی دهد. این دوره شما را با مهارت های میان رشته ای پیشرفته مورد نیاز برای طراحی، بهینه سازی و ارزیابی قابلیت زنده ماندن فنی و اقتصادی طرح های انرژی های تجدید پذیر تجهیز. شما این فرصت را برای بازدیدکننده داشته است به شرکت های انرژی تجدید پذیر، دارند به نظر عملیاتی از کار در این بخش. [-]

کارشناسی ارشد / Pgcert / Pgdip در پژوهش عملیاتی نظامی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  September 2017 بریتانیا Shrivenham + {تعداد} بیشتر

البته قرار گرفتن در معرض دقیق به بافت، مسائل و روش های مورد استفاده برای تجزیه و تحلیل مشکلات به طور فزاینده پیچیده که در محیط دفاع یافت و به حمایت از تصمیم گیری فراهم می کند. آن را در معرض انواع تجزیه و تحلیل و اجازه می دهد تا تجربه عملی از ابزار و روش استفاده می شود که، اعم از تجزیه و تحلیل قضاوت از طریق تکنیک های ریاضی به مدل و شبیه سازی ... [+]

البته قرار گرفتن در معرض دقیق به بافت، مسائل و روش های مورد استفاده برای تجزیه و تحلیل مشکلات به طور فزاینده پیچیده که در محیط دفاع یافت و به حمایت از تصمیم گیری فراهم می کند. آن را در معرض انواع تجزیه و تحلیل و اجازه می دهد تا تجربه عملی از ابزار و روش استفاده می شود که، اعم از تجزیه و تحلیل قضاوت از طریق تکنیک های ریاضی به مدل و شبیه سازی. این دوره شامل استخراج قضاوت و تجزیه و تحلیل روش، روش تجزیه و تحلیل ریاضی (از جمله بهینه سازی)، بازی جنگ و مبارزه با مدل سازی، مدل سازی تدارکات و روش های شبیه سازی. استفاده و استفاده از همه روش ها را از طریق تمرین و مطالعات عملی پرداخته شده است. [-]

کارشناسی ارشد / Pgdip در مدیریت حمل و نقل هوایی (اجرایی)

Campus پاره وقت 2 - 3  July 2017 بریتانیا Cranfield

موفقیت در حال انجام در صنعت حمل و نقل هوایی است که ممکن است با پیشرفت سریع تکنولوژی و سرمایه گذاری بالا مرتبط ساخته شده است، و در نتیجه تقاضا برای نیروی کار ماهر. اخیرا، آزادسازی و خصوصی سازی صنعت در بسیاری از نقاط جهان به افزایش رقابت منجر، محرک دستاوردهای بیشتر در بهره وری و کاهش مداوم کرایه هوا ... [+]

کارشناسی ارشد مدیریت حمل و نقل هوایی طراحی شده است به شما تجهیز با مهارت های مورد نیاز به دنبال یک حرفه موفق در بخش های مختلف صنعت حمل و نقل هوایی از جمله خطوط هوایی، شرکت فرودگاه و مقامات، ادارات هواپیمایی کشوری، مشاوره حمل و نقل هوایی و شرکت های هوا و فضا. دوره مناسب برای دانش آموزان با تحصیل در رشته مهندسی هوانوردی، اقتصاد، مطالعات کسب و کار و جغرافیا و یا کسانی که با تجربه قابل اثبات در industry.Graduates حمل و نقل هوایی از این دوره در CV کتاب سالانه ما، یک نشریه است که توسط درخواست و گردش برجسته است به گسترده شبکه شریک صنعت ما، به عنوان فارغ التحصیلان ما بسیار پس از دنبال. ما کمک به دانش آموزان آماده CV خود و برای مصاحبه برای موقعیت های سراسر جهان. علاوه بر این، ما دانش آموزان را به گروه منحصر به فرد دسترسی فارغ التحصیلان حمل و نقل هوایی ما در LinkedIn. این ارائه می دهد شبکه و فرصت های شغلی بی نظیر است. [-]

کارشناسی ارشد بیوانفورماتیک اعمال

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  October 2017 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

اولین از نوع خود در انگلستان، این کارشناس ارشد است به شدت توسط کارفرمایان برای ارتباط در دنیای واقعی آن در نظر گرفته و محتوای اعمال می شود. البته با هدف توسعه دانش نظری پیشرفته و مهارت های محاسباتی و اعمال آنها را برای کمک به حل مشکلات بیولوژیکی واقعی زندگی. این کارشناس ارشد توسط BBSRC شناخته شده است. [+]

اولین از نوع خود در انگلستان، این کارشناس ارشد است به شدت توسط کارفرمایان برای ارتباط در دنیای واقعی آن در نظر گرفته و محتوای اعمال می شود. البته با هدف توسعه دانش نظری پیشرفته و مهارت های محاسباتی و اعمال آنها را برای کمک به حل مشکلات بیولوژیکی واقعی زندگی. این کارشناس ارشد توسط BBSRC شناخته شده است. برای کیست؟ این دوره با هدف تجهیز دانشمندان فارغ التحصیل با مهارت های محاسباتی و آگاهی مورد نیاز برای بایگانی، تجزیه و تحلیل و تفسیر مقادیر زیادی از داده های بیولوژیکی در حال حاضر در دسترس. پس از اتمام این دوره، شما قادر به کاربرد فناوری اطلاعات در توسعه داروهای جدید و ابزارهای تشخیصی خواهد بود. علاوه بر این، شما را به مهارت های به دست آوردن به طراحی و پیاده سازی ابزار جدید و پلاگین نرم افزار به انجام برسانند نیاز جامعه پژوهش، خواهد شد و با مجموعه ای متنوع از دانش و مهارت که به طور مستقیم از شرایط از کارفرمایان در این بخش مجهز شده است. چرا این دوره؟ این زمینه های جدید و سرعت در حال رشد نیاز به جلو فکر افرادی که هر دو جنبههای زیستی و محاسبات این علم درک - این کارشناس ارشد شده است به طور خاص طراحی شده برای تولید فارغ التحصیلان این طبیعت است. دانشجویان ما از انگلستان و ترکیبی از کشورهای اروپایی و بین المللی آمده است. مهارت های ضروری برای آینده کاری خود را - در نتیجه شما با همکاری نزدیک با مردم از فرهنگ های مختلف و پس زمینه را تجربه کنند. اندازه کلاس نسبتا کوچک نگه داشته برای کمک به ایجاد یک محیط تعاملی و برای اطمینان از هر دانش آموز پشتیبانی عالی از تیم دانشگاهی ما دریافت می کند. که توسط صنعت دانشگاه کرانفیلد از ورودی از یک گروه از کارشناسان مشهور جهان در طیف وسیعی از علوم کاربردی از جمله بیوانفورماتیک سود می برد. ما منجر شود و در پروژه های تحقیقاتی و مشاوره های گوناگون همکاری، ملی و بین المللی. همکاران ما عبارتند از: گلاکسو یونیلور شرکت سانوفی آونتیس تحقیقات Rothamsted موسسه بیوانفورماتیک اروپا لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری دانشگاه آتن دانشگاه کمبریج. جزئیات دوره این برنامه آموزش داده شده است به طور کلی از اکتبر تا مارس تحویل داده و از هشت ماژول تدریس اجباری، یک پروژه گروهی و پروژه پایان نامه فرد تشکیل شده است. دانش آموزان در برنامه های نیمه وقت همه از ماژول های اجباری بر اساس یک برنامه انعطاف پذیر است که با مدیر دوره توافق خواهد کامل است. پروژه گروهی تجربه زندگی واقعی کار کردن در تیم پروژه بخشی از زندگی کاری روزمره است. از آن نیاز به نه تنها تخصص های فردی خود را، اما همچنین قدردانی از مهارت های دیگر از اعضای این تیم است. این بخشی از این دوره به شما این فرصت از کار به عنوان بخشی از یک تیم بر روی یک پروژه گروه. این تجربه ارزشمند است که کمک خواهد کرد که شما را به تشخیص و اجرای کمک های متفاوت که همکاران را به کار تیمی، و نقش های مختلف که ما می توانید انتخاب کنید تا در یک تیم بازی می باشد. محیط مطالعه متنوع پروژه های فردی پروژه های مرتبط با صنعت پروژه پایان نامه چهار ماه کردن یا در کرانفیلد و یا استقرار تحقیقات خارجی و یا سازمان تجاری در انگلستان و اروپا انجام شده است. این به شما می دهد فرصتی برای تمرکز بر روی یک موضوع علاقه خاصی به شما، شاید در همکاری با نوع سازمان است که شما به امید پیدا کردن کار با. در زندگی واقعی، حل مشکلات پروژه های پایان نامه دانشجویان کارشناسی ارشد ما دست در خود نهایی عمل مطالعه با پروژه های پایان نامه های فردی که مشکلات در مناطق چند رشته را حل کند در حالی که کار تحت نظارت علمی. برخی از پروژه های اخیر عبارتند از: توسعه از یک منبع مبتنی بر وب برای ژنوتیپ سل و تشخیص از طیف داده توالی ژنوم: PhyTB. یک برنامه کاربردی برای مطالعه تعاملی از تغییر در M.tuberculosis با استفاده از داده از کتابخانه PhyloTrack - این پروژه توسط ارنست دیز (2013-2014) است در ایجاد PhyTB متمرکز شده است. نرم افزار علم اطلاعات و یادگیری ماشین در تشخیص تقلب گوشت. این پروژه توسط دانشجوی کارشناسی ارشد رافال Kural (2014-2015) است که در استفاده از روش های یادگیری ماشین متمرکز به باز کردن الگوهای پنهان از نمونه گوشت با استفاده از طیف سنجی تبدیل فوریه، کروماتوگرافی گازی طیف سنجی جرمی، کروماتوگرافی مایع با عملکرد بالا و VideometerLab. در طول این دوره از این کار آن ثابت شده است که آن را قطعا ممکن برای به دست آوردن تشخیص بسیار دقیق از افزودن گوشت، رسیدن به نمونه سطح تقلب دقت پیش بینی 100٪ برای GCMS و 90-97٪ برای داده های FTIR و VM. ارزیابی ماژول آموزش داده 40٪، گروه پروژه 20٪، پروژه تحقیقاتی فردی 40٪ دروس پایه مقدمه ای بر بیوانفورماتیک با استفاده از پرل اکتشافی تحلیل داده ها و آمار ضروری با استفاده از R نسل بعدی توالی انفورماتیک انفورماتیک برای متابولومیک پروتئوم انفورماتیک برنامه نویسی با استفاده از جاوا ادغام داده ها و شبکه تعامل شبیه سازی سیستم های بیولوژیکی شرایط ورود کلاس اول یا دوم UK درجه افتخارات (یا معادل آن) در یک علم زندگی، موضوع علوم کامپیوتر و یا نامزد با تجربه حرفه ای مناسب است. البته مناسب برای فارغ التحصیلان جدید از یک پس زمینه علوم کامپیوتر، علم زندگی و یا فن آوری که علاقه مند به کار در زمینه بیوانفورماتیک می باشد. این دوره همچنین ایده آل برای حرفه ای ها در حال حاضر در صنعت کار که می خواهم به آموزش برای پیشبرد حرفه خود. دوره های موجود بر روی انعطاف پذیری اساس ارائه کامل و پاره وقت و پشتیبانی برای کسانی که مایل به آموزش در حالی که باقی مانده در اشتغال است. زبان انگلیسی اگر شما یک دانشجوی بین المللی شما نیاز به ارائه مدارک و شواهد که شما یک نتیجه آزمون رضایت بخش در صلاحیت انگلیسی دست یافته اند. حداقل استاندارد مورد انتظار از تعدادی از دوره های پذیرفته شده به شرح زیر است: IELTS - 6.5 TOEFL - 92 پیرسون PTE علمی - 65 مقیاس انگلیسی کمبریج - 180 کمبریج انگلیسی: پیشرفته - C کمبریج انگلیسی: مهارت - C علاوه بر این حداقل نمره شما همچنین انتظار می رود برای رسیدن به نمره متعادل در تمام عناصر از آزمون. ما حق رد هر نمره آزمون اگر هر یک از عناصر از نمره آزمون بیش از حد کم رزرو. ما فقط می توانیم آزمون گرفته شده ظرف دو سال از تاریخ ثبت نام خود را (به استثنای آزمون زبان انگلیسی که هیچ تاریخ انقضاء) را بپذیرید. دانش آموزان نیاز به درجه 4 ویزا (عمومی) باید اطمینان حاصل شود که می تواند نیازهای زبان انگلیسی توسط بریتانیا ویزا و مهاجرت (UKVI) و توصیه می کنیم رزرو IELTS برای UKVI مجموعه آزمون دیدار خواهد کرد. شغل شما بیوانفورماتیک یک رشد سریع درست ارائه می دهد که فرصت های شغلی برای مردم مترقی به جلو فکر که آماده به درک چالش است. افرادی که هر دو جنبههای زیستی و محاسبات این علم را درک کنید. کارشناسی ارشد ما درب باز می شود به فرصتهای شغلی در صنعت، موسسات تحقیقاتی دولتی و پژوهش دانشگاه. ماهیت میان رشته ای البته ما دانش آموزان ما اجازه داده است به دنبال مسیرهای شغلی متنوع در بخش های مختلف مرتبط با پزشکی از جمله: شرکت های دارویی و زیست فناوری موسسات تحقیقاتی کارخانه بخش مواد غذایی موسسات دولتی بیوانفورماتیک شرکت های فناوری. دانش آموزان قبلی در به شغل در نهادهای معتبر از جمله رفته است: موسسه سانگر موسسه بیوانفورماتیک اروپا انستیتو سرطان DU ملی (فرانسه) مرکز د Investigación اصل فیلیپه II (اسپانیا) گلاکسو PubGene Tessella UCB ولکام تراست Inpharmatica INVITROGEN تکنولوژی ژن آکسفورد تحقیق سرطان دیگر را انتخاب کرده اند به ادامه آموزش پژوهش خود را با انجام دکترا یا در کرانفیلد و یا در جای دیگر. فارغ التحصیلان کرانفیلد در دستیابی به کار مربوطه بسیار موفق هستند. 93 درصد در اشتغال مرتبط هستند یا شش ماه پس از فارغ التحصیلی بیشتر مطالعه است. برای حرفه ای ها در حال حاضر در صنعت، مدارک کرانفیلد افزایش حرفه خود، با بهره هر دو نامزد و کارفرمای خود. کرانفیلد شغلی خدمات حرفه ما خدمات می تواند کمک به شما در کار شما می خواهید پس از خروج کرانفیلد پیدا ما با شما کار خواهد کرد برای شناسایی فرصت های مناسب و حمایت از شما در کار فرایند نرم افزار تا سه سال پس از فارغ التحصیلی. کرانفیلد فارغ التحصیلان هزاران نفر از فارغ التحصیلان ادامه تجربه کرانفیلد پس از آنها توسط نگه داشتن در تماس با همکاران و دوستان از طریق عضویت رایگان کرانفیلد فارغ التحصیلان را ترک کنند. [-]

کارشناسی ارشد در امور مالی و مدیریت

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا Cranfield

کارشناسی ارشد امور مالی و مدیریت یک سال دوره تمام وقت هر دو برای فارغ التحصیلان به دنبال توسعه دانش خود را از امور مالی و مدیریت قبل از به دنبال یک نقش اول حرفه ای، و برای افرادی که در حال حاضر تجربه کار در زمینه امور مالی و یا مدیریت طراحی شده است و به دنبال به جلو حرکت در زندگی حرفه ای خود ... [+]

کارشناسی ارشد امور مالی و مدیریت یک سال دوره تمام وقت هر دو برای فارغ التحصیلان به دنبال توسعه دانش خود را از امور مالی و مدیریت قبل از به دنبال یک نقش اول حرفه ای، و برای افرادی که در حال حاضر تجربه کار در زمینه امور مالی و یا مدیریت طراحی شده است و به دنبال به جلو حرکت در زندگی حرفه ای خود را. این دوره ترکیبی از grounding جامد در اصول امور مالی و مدیریت با آموزش دقیق در ابزارها و تکنیک های مربوطه و چگونگی کاربرد آنها در محل کار. این است که توسط تیم ما از کارشناسان دانشکده که تجربه صنعت گسترده و به طور منظم آموزش داده که با سازمان های خدمات مالی عمده جهانی، شرکت های چند ملیتی و سازمان های دولتی در سراسر جهان کار می کنند. [-]

کارشناسی ارشد در بازاریابی استراتژیک

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا Cranfield

این برنامه شما را به مهارت های تخصصی و دانش برای تبدیل شدن به یک مدیر بازاریابی موفق از آینده می دهد. شما یک درک عمیق از مناطق از جمله استراتژی بازاریابی، بازاریابی دیجیتال، نام تجاری، ارتباطات، مشاوره بازاریابی، CRM، مدیریت حساب های کلیدی، تحقیقات بازار و بازاریابی چند کانال به دست آوردن ... [+]

این برنامه شما را به مهارت های تخصصی و دانش برای تبدیل شدن به یک مدیر بازاریابی موفق از آینده می دهد. شما یک درک عمیق از مناطق از جمله استراتژی بازاریابی، بازاریابی دیجیتال، نام تجاری، ارتباطات، مشاوره بازاریابی، CRM، مدیریت حساب های کلیدی، تحقیقات بازار و بازاریابی چند کانال به دست آورید. طراحی با پزشکان ارشد بازاریابی به شما دانش و مهارت های برش لبه در بازاریابی استراتژیک است. مهارت های عملی از طریق مطالعات موردی موضعی توسط شرکای صنعتی با مشخصات بالا توسعه یافته، در کلاس بحث ها، کلاس های کارشناسی ارشد و سخنرانی مهمان، و توسط یک زندگی واقعی پروژه مشاوره بازاریابی مربوط به یک سازمان معتبر. متنوع، کوهورت چند ملیتی یک فرصت یادگیری بین المللی شما را قادر میسازد به اشتراک گذاشتن بینش بازاریابی و تجربه فراهم می کند. منحصر به فرد، خود شامل دانشگاه ما، فقط یک ساعت از لندن، ارائه می دهد یک محیط یادگیری کارشناسی ارشد متمرکز دوستانه با دسترسی بی نظیر به استادان و کارکنان پشتیبانی. 99٪ از مدرسه کرانفیلد از دانشجویان کارشناسی ارشد مدیریت 'به دنبال استخدام ظرف 3 ماه از فارغ التحصیلی به کار. [-]

کارشناسی ارشد در تولید سایبری امن

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  October 2017 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد انفورماتیک ساخت سایبر امن توسعه تخصص فارغ التحصیلان علاقه مند به دنبال فرصتهای شغلی مقابله با چالش های امنیت سایبری و فن آوری در ساخت. این دوره به چالش اصلی در تولید هوشمند، مانند امنیت سایبری، دادههای بزرگ و اینترنت اشیا. [+]

البته کارشناسی ارشد جدید در حال توسعه نسل بعدی مهندسان ساخت که قادر به محافظت از سیستم های تولید و ماشین آلات دوباره تهدید سایبری. این دوره ترکیبی از تخصص طولانی مدت کرانفیلد برای ارائه برنامه های کارشناسی ارشد با کیفیت بالا در تولید، و بخش های دفاعی و امنیتی. با پرداختن به چالش های اصلی در تولید هوشمند، دانش آموزان یاد بگیرند به استفاده از فن آوری های برش لبه در اینترنت اشیا، بزرگ داده ها، رایانش ابری و امنیت سایبری به: شناسایی تهدیدات سایبری در سیستم های تولید از ابر حفاظت از سیستم های تولید از حملات سایبری بهبود پاسخ حادثه و بازیابی آنها در سیستم های تولید ارزیابی هزینه های راه حل های امنیت سایبری برای سیستم های تولید. مرور درس طراحی و توسعه با دانشگاهیان و صنعت از تولید و بخش دفاعی و امنیتی را برای رسیدگی به تقاضای شغل فعلی در اینترنت از اشیاء، بزرگ داده ها، رایانش ابری و امنیت سایبر. این دوره پروژه های صنعتی مرتبط و مهارت های قابل انتقال برای فارغ التحصیلان در حال توسعه از ورود به این بازار از برش، لبه فراهم می کند. کارشناسی ارشد انفورماتیک ساخت سایبر امن توسعه تخصص فارغ التحصیلان علاقه مند به دنبال فرصتهای شغلی مقابله با چالش های امنیت سایبری و فن آوری در ساخت. این دوره به چالش اصلی در تولید هوشمند، مانند امنیت سایبری، دادههای بزرگ و اینترنت اشیا. دوره های کرانفیلد پشتیبانی قوی از شرکای صنعتی ما دریافت خواهید کرد. است تاکید قوی بر استفاده از دانش در محیط های صنعتی وجود دارد و همه آموزش است در زمینه کاربردهای صنعتی. دانش آموزان از طیف گسترده ای از تجهیزات، ابزار تجزیه و تحلیل و بسته های نرم افزاری متخصص بهره مند شوند. اهداف دوره از طریق یک سری دقت یکپارچه و ساختار هشت ماژول ارزیابی یک هفته، یک پروژه گروهی و پروژه های فردی به دست آورد. سمینارها صنعت، گروه جلسه پوستر، بحث های گروهی، سخنرانی های گروه، تظاهرات ویدئو، مطالعات موردی، آزمایشگاهی، درسی و کار پروژه: دانش آموزان نیز در آموزش و توسعه شخصی خود را از طریق قرار گرفتن در معرض پشتیبانی می شود. اعتباربخشی و مشارکت به دنبال مجوز رسمی در سال 2017 از IET، IMechE، BCS و RAeS پس از فارغ التحصیلی برای اولین بار از این دوره. لطفا توجه داشته باشید این دوره این است تنها به اتباع اتحادیه اروپا در دسترس است، صرف نظر از بررسی وضعیت هزینه ما. [-]

کارشناسی ارشد در رشته مهندسی جوش

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  October 2017 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

برنامه های مهندسی جوش سطح کارشناسی ارشد فارغ التحصیلان با یک درک اساسی از فن آوری های جوش و آگاهی از پیشرفت های فنی اخیر در صنایع مربوطه را ارائه. آن را نیز به ارتباطات، ارائه، مهارت های حل تحلیلی و مشکل را بهبود بخشد. [+]

جوش انتگرال به تولید طیف گسترده ای از محصولات، از قدرت بالا جوش لیزری از کشتی های بزرگ است، به microjoining از سیم نازک به تخته مدار. پیوستن همچنان به گسترش؛ در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی؛ در حمل و نقل، از جمله خودرو، هوا فضا و کشتی سازی. در تولید سیستم های الکترونیکی؛ در صنایع دفاعی؛ و در تولید به طور کلی. جوش کارشناسی ارشد آدرس این نیازها، و پوشش می دهد طیف گسترده ای از مناطق که بخشی از تکنولوژی جوشکاری مدرن مانند اتوماسیون، متالورژی و علم مواد، فرایندهای جوشکاری، طراحی، و با کیفیت. برنامه های مهندسی جوش سطح کارشناسی ارشد فارغ التحصیلان با یک درک اساسی از فن آوری های جوش و آگاهی از پیشرفت های فنی اخیر در صنایع مربوطه را ارائه. آن را نیز به ارتباطات، ارائه، مهارت های حل تحلیلی و مشکل را بهبود بخشد. فارغ التحصیلان ما بسیار از شرکت های بین المللی در پی با استفاده از جوش و پیوستن به فن آوری ها، و قادر به رسیدن به موقعیت مسئولیت های مهم مهندسی. علاوه بر این، فارغ التحصیلان واجد شرایط به عمل اشخاص به عنوان مسئول به عنوان استانداردهای کیفیت اروپایی و بین المللی تعریف شده است، و بخش عمده ای از الزامات مورد نیاز برای عضویت در سازمان های حرفه ای مناسب با دانش، مهارت و تجربه مدیریت پروژه های تحقیق و توسعه را ملاقات کرده اید . مزایای متعدد در ارتباط با انجام یک برنامه کارشناسی ارشد از تحصیل در دانشگاه کرانفیلد وجود دارد. این شامل: مطالعه در یک محیط تنها کارشناسی ارشد-که در آن فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد اغلب در رفتن به امن موقعیت خود را در اشتغال تمام وقت در رشته انتخابی خود، و یا انجام تحقیقات دانشگاهی دریافت آموزش از دانشگاهیان برجسته و همچنین پزشکان صنعتی پشتیبانی اختصاصی برای زبان آموزان خارج از دانشگاه از جمله منابع اطلاعات گسترده مدیریت توسط کتابخانه دانشگاه کرانفیلد است مشاوره به شرکت های حمایت از کارکنان خود را در برنامه های پاره وقت، در رابطه با پروژه های فردی و طراحی. اعتباربخشی و مشارکت این مدرک به رضایت از آموزش مهندسی و / یا دانش از معیارهای جوش مورد استفاده در ارزیابی از نامزدها برای حرفه ای عضویت در موسسه جوش (TWI) و ثبت نام با شورای مهندسی کمک می کند. این صلاحیت نیز ممکن است به ارزیابی نامزدها استفاده از طریق مسیر جایگزین برای تحصیل به عنوان مهندس بین المللی جوش / تکنولوژیست / متخصص دیپلم در دسترس از طریق TWI کمک می کند. پی سی جی انجمن سلطنتی - این درجه نیز توسط پژوهشگاه مواد، مواد معدنی و معدن (IOM3) تحت مجوز از تنظیم کننده انگلستان، نظام مهندسی و RAeS معتبر شده است. [-]

کارشناسی ارشد در سیستم های انرژی و فرآیندهای حرارتی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  October 2017 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

انرژی یک پیش ساز ضروری برای حفظ توسعه اقتصادی و بهبود استانداردهای زندگی است. با این حال، استفاده منطقی و اقتصادی از انرژی، با حداقل آسیب به محیط زیست، برای رفاه آینده سیاره ما حیاتی است. دستیابی به بهره وری انرژی و کاهش آلودگی محیط زیست جنبه های به طور فزاینده مهم مهندسی حرفه ای ... [+]

کارشناسی ارشد سیستم های انرژی و فرآیندهای حرارتی البته توسعه داده شده است مجهز به دانش آموختگان و مهندسان تمرین با درک عمیق از مسائل اساسی صرفه جویی انرژی در بخش های صنعتی و تجاری. این برنامه تا تاریخ دانش و مهارت های فنی مورد نیاز برای دستیابی به مدیریت بهتر انرژی، طراحی سیستم های انرژی کارآمد و فرآیندها، استفاده از منابع انرژی تجدید پذیر و هزینه کاهش و کنترل آلودگی های موثر است. این دانش می تواند به طور مستقیم به کمک بخش های مختلف اقتصاد در بهبود رقابت پذیری آنها در برابر کاهش منابع اعمال می شود، افزایش قابل توجهی در هزینه های انرژی احتمالی واحد و نیاز فوری به مطابق با استانداردهای کنترل آلودگی فزاینده محدود. [-]

کارشناسی ارشد در شبیه سازی و مدل سازی دفاع

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 5  September 2017 بریتانیا Shrivenham + {تعداد} بیشتر

این دوره آدرس طراحی، توسعه، تدارکات، استفاده و مدیریت مدل ها و شبیه سازی برای برنامه های کاربردی در آزمایش، آموزش، تست، تجزیه و تحلیل و ارزیابی نیروهای، سیستم ها و تجهیزات نظامی. [+]

این دوره آدرس طراحی، توسعه، تدارکات، استفاده و مدیریت مدل ها و شبیه سازی برای برنامه های کاربردی در آزمایش، آموزش، تست، تجزیه و تحلیل و ارزیابی نیروهای، سیستم ها و تجهیزات نظامی. استفاده از مدلسازی و شبیه سازی ادامه به منظور ارتقاء و تبدیل هر دو توسعه و آموزش سیستم. این اجازه می دهد نمایندگی تجهیزات به طور فزاینده پیچیده، سیستم ها و سناریو برای اهداف پشتیبانی تصمیم گیری و کمک می کند تا به منظور کاهش سایش در تجهیزات زندگی می کنند و در مناطق آزمون و آموزش. البته مناسب برای هر دو پرسنل غیر نظامی، از جمله کسانی که از صنایع دفاعی و ادارات دولتی و نظامی است. [-]

کارشناسی ارشد در عملیات تعالی (اجرایی)

Campus پاره وقت October 2017 بریتانیا Cranfield

عملیات تعالی برنامه های پیشرو در جهان توسط دانشگاه کرانفیلد از طریق یک همکاری منحصر به فرد با رولز رویس و موسسه ساخت در دانشگاه کمبریج توسعه یافته است. دوره طراحی شده است به منظور افزایش مهارت های حرفه ای منجر به توسعه زنجیره تامین عملیات، هر دو داخلی و خارجی. [+]

عملیات تعالی برنامه های پیشرو در جهان توسط دانشگاه کرانفیلد از طریق یک همکاری منحصر به فرد با رولز رویس و موسسه ساخت در دانشگاه کمبریج توسعه یافته است. دوره طراحی شده است به منظور افزایش مهارت های حرفه ای منجر به توسعه زنجیره تامین عملیات، هر دو داخلی و خارجی. این توسعه مهارت ها و دانش مورد نیاز برای رهبری پیاده سازی از تغییر در کسب و کار. این شامل تمام جنبه های زنجیره عرضه، از معرفی محصولات جدید، عامل کارخانه موثر، از طریق به مدیریت فن آوری های جدید و کار با تامین کنندگان. این دوره به ضرورت بسیار آموزش دیده حرفه ای از عملیات مورد نیاز برای تبدیل عملیات را به یک کسب و کار در سطح جهانی در تمام بخش های تولید کسب و کار. دانش آموزان از دیگر اعضای گروه یاد بگیرند، از سخنرانان مهمان و از توسعه راه حل برای مسائل فردی از طریق گروه و پروژه های فردی. این دوره ها به طور منظم توسط یک هیئت مشورتی متخصصان برجسته از صنعت برای اطمینان از محتوای مورد بررسی قرار است تا به تاریخ و نیازهای کارفرمایان. به منظور انجام این برنامه شما را به حمایت از کارفرمای خود یا شرکت حمایت نیاز دارند. [-]

کارشناسی ارشد در لجستیک و مدیریت زنجیره تامین (اجرایی)

Campus پاره وقت January 2017 بریتانیا Cranfield

کارشناسی ارشد اجرایی در لجستیک و مدیریت زنجیره تامین برای متخصصان با تجربه که به دنبال مطالعه در حالی که کار در زمینه لجستیک و مدیریت زنجیره تامین توسعه داده است. این برنامه دو ساله در پاره وقت شما ارائه می دهد فرصت را به مطالعه برای احراز صلاحیت یک استاد شناخته شده بین المللی در حالی که ارائه ارزش واقعی را برای سازمان خود را ... [+]

کارشناسی ارشد اجرایی در لجستیک و مدیریت زنجیره تامین برای متخصصان با تجربه که به دنبال مطالعه در حالی که کار در زمینه لجستیک و مدیریت زنجیره تامین توسعه داده است. این برنامه دو ساله در پاره وقت شما ارائه می دهد فرصت را به مطالعه برای احراز صلاحیت یک استاد شناخته شده بین المللی در حالی که ارائه ارزش واقعی را برای سازمان خود را. این دوره: بالا بردن آگاهی خود را از و قدردانی از تدارکات پیشرفته و رویه های زنجیره تامین توسعه توانایی خود را به انتقادی ابزارها و تکنیک های که بیشتر مربوط به چالش های شما رو به آموزش به شما هستند را انتخاب کنید چگونه به بهترین وجه ارائه رهبری موثر در سراسر تدارکات و تامین چرخه عمر زنجیره ای شما را قادر به انجام تحقیقات مستقل و قوی است که مربوط به سازمان خود را مخلوط درک خود را از تدارکات و ابزار مدیریت زنجیره تامین و تکنیک های با دیدگاه های استراتژیک، عملی و اخلاقی اطمینان حاصل کنید احساس اعتماد به نفس به نقش های ارشد و پروژه های بیشتر به چالش کشیدن را کمک به شما برای کار خود را به سطح بعدی. این برنامه شامل پنج روز تور مطالعه بین المللی، که به شما می دهد فرصتی برای تجربه چالش ها در مناطق مختلف اقتصادی در جهان که در تدارکات و مدیریت زنجیره تامین. [-]

کارشناسی ارشد در مدیریت

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا Cranfield

کرانفیلد کارشناسی ارشد در مدیریت تمام وقت برنامه 13 ماهه طراحی شده برای فارغ التحصیلان با تجربه حرفه ای قبلی کم و یا هیچ است. این برنامه شما را با دانش، مهارت و درک شما نیاز به موفقیت در کسب و کار، چه در سطح محلی و یا جهانی تجهیز. آن را به شما اعتماد به نفس برای مقابله با چالش های کسب و کار پیچیده و شما آماده برای به ... [+]

کرانفیلد کارشناسی ارشد در مدیریت تمام وقت برنامه 13 ماهه طراحی شده برای فارغ التحصیلان با تجربه حرفه ای قبلی کم و یا هیچ است. این برنامه شما را با دانش، مهارت و درک شما نیاز به موفقیت در کسب و کار، چه در سطح محلی و یا جهانی تجهیز. آن را به شما اعتماد به نفس برای مقابله با چالش های کسب و کار پیچیده و شما آماده شدن برای خواستار نقش های مدیریتی در آینده را به من بدهید. از طریق مطالعات خود را، شما درک صدای تئوری های مدیریت هسته ای، مفاهیم، ​​ابزارها و تکنیک های به دست آورید، و یاد بگیرند که چگونه به آنها را خلاقانه در شرایط واقعی زندگی است. این برنامه خواهد شد: کمک شما برای قرار دادن تئوری به عمل طریق چالش هایی مانند شبیه سازی مشاوره مدیریت و کارآموزی سه ماه است. افزایش درک خود را از کارآفرینی از طریق یک ماژول بر نوآوری و راه اندازی سرمایه گذاری های جدید. آماده سازی شما برای تجزیه و تحلیل داده های مدیریت، تصمیم گیری مدیریت بر اساس اطلاعات ناقص، و حل مشکلات کسب و کار پیچیده است. افزایش مهارت های نرم افزاری خود را مانند خود آگاهی، چقرمگی روانی، ارتباطات، کار تیمی و حساسیت فرهنگی است. به شما کمک کند کار کردن چه نوعی نقش حرفه ای شما را به مناسب هستند، آنچه شما باید ارائه دهد و چگونه به خودتان زمین به کارفرمایان بالقوه است. [-]

کارشناسی ارشد در مدیریت و کارآفرینی

Campus تمام وقت September 2017 بریتانیا Cranfield

کارشناسی ارشد در مدیریت و برنامه کارآفرینی شما را چگونه به شروع کسب و کار خود را، به رشد کسب و کار خانواده و یا به داخل سازمان موجود نوآوری. مناسب برای فارغ التحصیلان از همه پس زمینه، از جمله کسانی که با هنر، علوم انسانی، علوم اجتماعی، علوم، مهندسی و درجه فن آوری است ... [+]

کارشناسی ارشد در مدیریت و برنامه کارآفرینی شما را چگونه به شروع کسب و کار خود را، به رشد کسب و کار خانواده و یا به داخل سازمان موجود نوآوری. مناسب برای فارغ التحصیلان از همه پس زمینه، از جمله کسانی که با هنر، علوم انسانی، علوم اجتماعی، علوم، مهندسی و درجه فن آوری است. این یک سال، تمام وقت مدرک کارشناسی ارشد است که بیش از چهار دوره تحویل داده است. شما خواهید مدیریت هسته و ماژول های کارآفرینی متخصص مطالعه و یاد بگیرند که چگونه به خلاقانه دانش خود را اعمال می شود در شرایط عملی است. [-]

کارشناسی ارشد پایداری مواد غذایی آینده

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 3  October 2017 بریتانیا Cranfield + {تعداد} بیشتر

این دوره با هدف ارائه یک آگاهی انتقادی دقیق از خطرات، چالش ها و فرصت ارائه یک منبع پایدار از مواد غذایی را به جمعیت جهان، به عنوان ما به آینده حرکت می کند. [+]

این دوره با هدف ارائه یک آگاهی انتقادی دقیق از خطرات، چالش ها و فرصت ارائه یک منبع پایدار از مواد غذایی را به جمعیت جهان، به عنوان ما به آینده حرکت می کند. برای کیست؟ این دوره قابل استفاده برای دانش آموختگان از سراسر جهان که مایل به دنبال شغلی در پایداری مواد غذایی در سطح فنی و یا استراتژیک است. این دوره با یک چالش اساسی از اهمیت بسیار زیادی مربوط است که ما امروز همه چهره. در اصل، بسیاری از مشکلات تغذیه جمعیت رو به رشد جهانی در سرعت منابع محدود داده شده آینده، عدم قطعیت مانند اثرات تغییرات آب و هوا، و اذعان عمومی است که روش فعلی ما برای تولید مواد غذایی برای هدف مناسب نیست اضافه شده است. اما آن را بیش از سادگی توصیف چالش - آن را در مورد گرد هم آوردن موضوعات متنوع است که می تواند پاسخ عملی و عملی ارائه مجموعه. به این ترتیب، آن طراحی شده است برای پاسخ به صنعت فوری، حکومت نهادی و نیاز برای افرادی که می توانید مسائل پیچیده و چند عاملی از عرضه مواد غذایی آینده جهانی را تامین کند. چرا این دوره؟ بسیاری از شرکت های مواد غذایی را شناسایی کرده اند که نیاز به تمرکز در زمینه کسب و کار خود را بر روی پایداری مواد غذایی در آینده، و نیاز به افراد آموزش دیده اذعان کرده اند، هر دو در قالب فارغ التحصیلان جدید و همچنین در حرفه ای آموزش مجدد در حال حاضر در صنایع غذایی است. با این حال، آن است که فقط شرکت های مواد غذایی که در رابطه با پایداری عرضه مواد غذایی آینده نیست؛ ادارات دولتی با پایداری مواد غذایی در چارچوب قانونگذاری و حکومت نگران موسسات تحقیقاتی به طور جدی در توسعه و بهبود سیستم های تولید حیوانی و گیاهی درگیر سازمان های غیر دولتی در تاثیر گذاری بر سیاست، نگرش ها و ارتباط با مردم درگیر شده است. همه این گروه های گوناگون نیاز فوری به استخدام افراد با مهارت های مجموعه ای برای رسیدگی به این چالش. این دوره با استفاده از تخصص و امکانات دو کرانفیلد دانشگاه مدارس آموزش داده است. دانشکده آب، انرژی و محیط زیست و دانشکده مدیریت. که توسط صنعت کارشناسی ارشد ما در منافع پایداری آینده مواد غذایی از ورودی از یک پانل صنعت مشاوره (با نمایندگانی از سازمان های تجاری و موسسات غیر تجاری) که برای اطمینان از دوره کمک حفظ ارتباط در دنیای واقعی خود را به بازار و صنعت تمرکز، و دانش آموزان موفق بسیار در پی پس در بازار کار هستند. جزئیات دوره دوره شامل هشت ماژول ارزیابی اجباری، یک پروژه گروه و یک پروژه تحقیقاتی است. ماژول شامل سخنرانی ها، جلسات عملی و آموزش. پروژه گروهی تجربه های این گروه پروژه است به شدت توسط دانشجویان و کارفرمایان آینده نگر ارزش دارد. این فراهم می کند دانش آموزان با فرصت به مسئولیت برای یک پروژه مشاوره نوع کار در اهداف توافق شده، مهلت و بودجه. برای دانش آموزان پاره وقت یک پایان نامه معمولا جایگزین پروژه گروه. پروژه های فردی پروژه پایان نامه های فردی، معمولا در همکاری با سازمان های خارجی، ارائه می دهد دانش آموزان این فرصت برای توسعه قابلیت تحقیقات خود، عمق درک و توانایی ارائه راه حل به صنعت واقعی و چالش های نهادی در منطقه وسیع تری از عرضه مواد غذایی است. ارزیابی ماژول های تدریس 40٪، پروژه گروه 20٪ (پایان نامه برای دانشجویان پاره وقت)، پروژه های فردی 40 درصد است. دروس پایه انفورماتیک کشاورزی خاک شناسی محیط زیست گیاهی آب و سیستم های Agrifood پایدار فن آوری های گیاهی محیط زیست افق اسکن و آینده جهندگی زنجیره غذایی مدافعان محیط زیست و گفتمان مالی و اقتصادی ارزیابی برای مدیریت محیط زیست شرایط ورود نامزدها باید به طور معمول دارای، و یا انتظار می رود برای رسیدن به، یک کلاس اول یا دوم UK درجه افتخارات در یک علم مربوطه و یا نظم و انضباط مبتنی بر علوم اجتماعی؛ یا معادل بین المللی از این مدارک انگلستان است. دیگر مدارک مربوطه را با هم با تجربه صنعتی ممکن است در نظر گرفته شود. زبان انگلیسی اگر شما یک دانشجوی بین المللی شما نیاز به ارائه مدارک و شواهد که شما یک نتیجه آزمون رضایت بخش در صلاحیت انگلیسی دست یافته اند. حداقل استاندارد مورد انتظار از تعدادی از دوره های پذیرفته شده به شرح زیر است: IELTS - 6.5 TOEFL - 92 پیرسون PTE علمی - 65 مقیاس انگلیسی کمبریج - 180 کمبریج انگلیسی: پیشرفته - C کمبریج انگلیسی: مهارت - C علاوه بر این حداقل نمره شما همچنین انتظار می رود برای رسیدن به نمره متعادل در تمام عناصر از آزمون. ما حق رد هر نمره آزمون اگر هر یک از عناصر از نمره آزمون بیش از حد کم رزرو. ما فقط می توانیم آزمون گرفته شده ظرف دو سال از تاریخ ثبت نام خود را (به استثنای آزمون زبان انگلیسی که هیچ تاریخ انقضاء) را بپذیرید. دانش آموزان نیاز به درجه 4 ویزا (عمومی) باید اطمینان حاصل شود که می تواند نیازهای زبان انگلیسی توسط بریتانیا ویزا و مهاجرت (UKVI) و توصیه می کنیم رزرو IELTS برای UKVI مجموعه آزمون دیدار خواهد کرد. شغل شما موفق، فارغ التحصیلان با انگیزه از این دوره انتظار می رود به حرکت سریع به موقعیت در کسب و کار مواد غذایی، دولت، سازمان های غیر دولتی و پژوهش شرکت / موسسه به شرکت در نقش مربوط به تحقیق، مدیریت، حکومت، ارتباطات و مسئولیت اجتماعی است. خاص نقش های شغلی مربوطه ممکن است شامل؛ مدیران فنی، مدیران پایداری، مدیران فنی توسعه، فن محصول، افسران انعطاف پذیری، زنجیره تامین / تدارکات تحلیلگران، تحلیلگران کالا، مشاوره امور نظارتی، و افسران سیاست [-]

ویدئو ها

Why Cranfield University is the best choice for postgraduate study

Cranfield University Student Advice Centre

تماس

Cranfield University

آدرس College Road
MK43 0AL United Kingdom
وب سایت http://www.cranfield.ac.uk/
تلفن +44 1234 750111

آدرس Shrivenham Swindon
SN6 8LA
وب سایت https://www.cranfield.ac.uk/
تلفن