Virtual University of Uganda

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مجازی دانشگاه اوگاندا به طور کامل توسط شورای ملی اوگاندا آموزش عالی دارای مجوز. به عنوان اولین دانشگاه آنلاین در منطقه، ما با افتخار به عنوان بخشی از انقلاب فناوری در آموزش عالی است.

هدف ما را به منابع یادگیری برتر به متخصصان در زمینه های بهداشت عمومی و توسعه بین المللی که مایل به اخذ یک مدرک کارشناسی ارشد بدون داشتن زمان خود را به کار و یا سفر به یک کشور خارجی. کارکنان ما دانشگاهیان با تجربه که به صورت محلی استخدام، منطقه ای، و بین المللی می باشد. برنامه VUU از طریق پلت فرم یادگیری اختصاص داده شده ما (مودل) تا آموزش در هلند میزبانی قابل دسترسی است. قریب به اتفاق ما گسترش دسترسی به کتابخانه دیجیتال در دسترس است به کارکنان، دانش آموزان، و عموم مردم 24/7.

ما در حال کار با دانشگاه مبررا علم و صنعت برای ارائه یک فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح جهانی برای برنامه توسعه به طور کامل آنلاین و دانشگاه آفریقا به برنامه مدیریت کسب و کار آنلاین ما در دسترس در زامبیا و آفریقای جنوبی.

به عنوان یک نهاد خصوصی نه برای سود، ماموریت از دانشگاه مجازی اوگاندا است برای رسیدن به تعالی در ارائه آموزش عالی از طریق ارائه برنامه های با کیفیت از بالاترین استانداردهای به دانش آموزانی که در جامعه به توسعه مثبت کمک خواهد کرد.

هدف از دانشگاه سه برابر است:

اولین: VUU تلاش برای تبدیل شدن پیشرو در ارائه دهنده آموزش آنلاین با کیفیت برای دانش آموزانی که می توانید با سرعت خود را و در محل خود را یاد بگیرند (در حالی که آنها به دست آورند)، و خواهد شد که، از طریق دریافت آموزش عالی با بالاترین کیفیت، ابزار تغییر مثبت در تبدیل محل کار خود و در جامعه، در نتیجه به توسعه کمک می کنند.

دومین: دانشگاه با به اشتراک گذاشتن دانش و حمایت از دانشگاهی متعهد است TOL کمک ظرفیت سازی در دانشگاه های سنتی اوگاندا و IT گروه ها به رقمی مواد از راه دور یادگیری مبتنی بر چاپ موجود و به راه اندازی برنامه های جدید آنلاین.

سوم: VUU هدف تبدیل شدن به یک مرکز برای آموزش آنلاین در منطقه شرق و مرکز آفریقا. برای این منظور، برنامه VUU خواهد شد در ابتدا به زبان انگلیسی و بعد از آن در فرانسه ارائه شده است. عمده هدف از دانشگاه است که به آموزش حرفه ای که می توانید معنی داری به توسعه مثبت از کشور خود را در بخش های که کمک، و خواهد بود، نه تنها به اوگاندا بلکه به منطقه حیاتی، در دهه های آینده. بنابراین، دانشگاه مجازی اوگاندا خواهد آموزش عالی از بالاترین استانداردهای بین المللی به اوگاندا به منظور آماده سازی نسل آینده، که رهبران آینده هستند، برای مشارکت کامل و معنادار در توسعه کشور به ارمغان بیاورد.

برنامه هفتگی

برنامه های کارشناسی ارشد ما ترکیب برش لبه دانش نظری و آموزش عملی به طوری که فارغ التحصیلان به خوبی مجهز برای کمک به زمینه های خود را ملی، منطقه ای و جهانی.

تمام برنامه VUU از طریق یک پلت فرم آموزش الکترونیکی تحویل داده و کاملا آنلاین. این به این معنی است که همه مواد آموزشی به صورت آنلاین قابل دسترسی (با استفاده از مودل)، از جمله کلاس های زندگی می کنند، آموزش، و بحث و تبادل نظر؛ امتحانات نیز آنلاین در پایان هر دوره انجام می شود. درخواست آنلاین امروز و آزمون پذیرش به زودی!

اطلاعات اضافی
درجه PG گواهینامه را دو سال تقویم برای تکمیل. دو سال تقویم برای دوره ها و بیشتر از شش ماه به ارائه یک پایان نامه: برنامه های کارشناسی ارشد سی برنامه (30) ماه است. به منظور واجد شرایط برای ورود به پایان نامه کارشناسی ارشد، متقاضیان نیاز به دوره های لازم منجر به دیپلم کارشناسی ارشد با معدل 3.0 یا بالاتر تکمیل کرده اند. نامزدهای واجد شرایط ممکن است به پایان نامه کارشناسی ارشد می باشد که توسط یک متخصص منطقه ای یا بین المللی به رسمیت شناخته شده در زمینه مطالعه انتخاب تحت نظارت را ادامه دهید.

کتابخانه ما

باز ما کتابخانه دسترسی مجموعه گسترده ای از تا به روز منابع که هر دو یادگیری دانش آموزان و پژوهش حمایت کارکنان است. آن را رایگان و به عموم مردم باز است.

آکادمی شرکت

وب سایت آکادمی شرکت ما ارائه می دهد اطلاعات در مورد دوره های آموزشی ما به طور مداوم توسعه حرفه ای و دوره های آموزشی و کارگاه های آموزشی IT و دوره های.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناس ارشد فناوری اطلاعات و ارتباطات برای توسعه (آنلاین)

Online پاره وقت 30  August 2017 اوگاندا Kampala

در این دانشگاه این مدرک برنامه فوق لیسانس / درجه در فناوری اطلاعات و ارتباطات برای توسعه برای کسانی که در حال حاضر در بخش توسعه که مایل به ارتقاء مهارت های فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیران فناوری اطلاعات و ارتباطات خود را که مایل به به روز رسانی مهارت ها و دانش خود را در توسعه کار (که به طور کامل توسط NCHE accreditated) یا تازه فارغ التحصیلان دانشگاهی در مسیر. [+]

در این دانشگاه این مدرک برنامه فوق لیسانس / درجه در فناوری اطلاعات و ارتباطات برای توسعه برای کسانی که در حال حاضر در بخش توسعه که مایل به ارتقاء مهارت های فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیران فناوری اطلاعات و ارتباطات خود را که مایل به به روز رسانی مهارت ها و دانش خود را در توسعه کار (که به طور کامل توسط NCHE accreditated) یا تازه فارغ التحصیلان دانشگاهی در مسیر. دموکراسی، بانکداری، خرده فروشی، آموزش، بازاریابی، جنس، کسب و کار، بهداشت عمومی، حقوق بشر، محیط زیست، اداره، کشاورزی، رسانه ها، و سلامت: فناوری اطلاعات و ارتباطات نقش بازی در بسیاری از مناطق است. راه حل های نوآورانه به برخی از مشکلات توسعه در حال ظهور در سرعت بسیار سریع می باشد. هدف اصلی از این برنامه برای آموزش رهبران فناوری اطلاعات و ارتباطات نوآورانه با دانش کامل از نظریه ها و روش از ICT برای توسعه که در خارج از جعبه فکر می کنم برای به حداکثر رساندن استفاده از ICT در زمینه های خاص. دوره های برنامه YPGDID 101 توسعه جهانی امروز PGDICT 101 مقدمه ای بر ICT4D PGDICT 102 سخت افزار و شبکه توسعه PGDID 103 پروژه های انکشافی PGDICT 103 نرم افزار و پایگاه داده ها برای توسعه PGDICT 104 جدید الگوهایی اینترنت بر اساس: حال حرکت به ابر PGDICT 105 سیستم های اطلاعات طراحی و پیاده سازی PGDICT 106 سیاست فناوری اطلاعات و ارتباطات و مقررات PGDVUU 101 روش تحقیق PGDVUU 102 اخلاق و صداقت - پایان نامه (کارشناسی ارشد) همه این دوره ها نیز ممکن است به عنوان دوره های مستقل به عنوان بخشی از برنامه توسعه حرفه ای مستمر ما گرفته شده است. معیارهای پذیرش همه دانش آموزان آینده نگر باید معیارهای پذیرش برای هر برنامه از مطالعه در دانشگاه مجموعه ای دیدار خواهد کرد. دانشگاه باید معیارهای پذیرش به عنوان توسط شورای ملی آموزش عالی را دنبال کنند. همه فرم های درخواست تکمیل باید به دبیر دانشگاه در دانشگاه مجازی اوگاندا ارسال می شود. برای ورود به دیپلم کارشناسی ارشد در فناوری اطلاعات و ارتباطات برای توسعه، متقاضیان باید مدرک درجه دوم خوب از یک موسسه به رسمیت شناخته شده دارای و یک علامت پاس در آزمون پذیرش تحصیلات تکمیلی به دست آورد. در حالت ایده آل، متقاضیان باید برخی از تجربه مربوط به شغل در رشته خود داشته باشند. همه دانش آموزان باید دانش کافی از کامپیوتر و دسترسی به اتصال به اینترنت قابل اعتماد، ترجیحا داشتن یک لپ تاپ و یک دانگل USB اینترنت. همه دانش آموزان باید در ابتدا توسط تاریخ مندرج در تقویم دانشگاه ثبت نام کرده اند. به منظور دسترسی به مواد درسی آنلاین، دانش آموزان باید هزینه کامل برای دوره در تاریخ مشخص شده پرداخت. همه هزینه ها به طور مستقیم به حساب بانکی دانشگاه پرداخت می شود. بانک ورقه و یا حواله بانکی در هنگام ثبت نام برای هر ماژول در یک برنامه اذعان خواهد شد. [-]

کارشناسی ارشد(MA)

کارشناسی ارشد در توسعه بین المللی (آنلاین)

Online پاره وقت 30  August 2017 اوگاندا Kampala

در این دانشگاه این برنامه دیپلم / درجه کارشناسی ارشد در توسعه بین المللی برای کسانی که در حال حاضر در بخش توسعه کار، کسانی که مایل به تخصص در مطالعات توسعه از تخصص های مختلف در مقطع کارشناسی، کسانی که کارکنان ملی یا خارج از کشور از سازمان های غیر دولتی، سفارتخانه ها، و سازمان / ordevelopment که مایل به دست آوردن یک مدرک در توسعه بین المللی، و یا فارغ التحصیلان تازه در مسیر علمی. [+]

در این دانشگاه این برنامه دیپلم / درجه کارشناسی ارشد در توسعه بین المللی برای کسانی که در حال حاضر در بخش توسعه کار، کسانی که مایل به تخصص در مطالعات توسعه از تخصص های مختلف در مقطع کارشناسی، کسانی که کارکنان ملی یا خارج از کشور از سازمان های غیر دولتی، سفارتخانه ها، و سازمان / ordevelopment که مایل به دست آوردن یک مدرک در توسعه بین المللی، و یا فارغ التحصیلان تازه در مسیر علمی. هدف گسترده ای از برنامه است که به ارائه حرفه ای با دانش کامل از نظریه ها و روشهای توسعه، و همچنین مهارت در مدیریت توسعه پایدار در، بنابراین به عنوان به یک سهم پایدار و ملموس به استانداردهای جهانی تعیین شده توسط اهداف هزاره ابتکار. دوره های برنامه PGDID 101 توسعه جهانی امروز PGDICT 101 مقدمه ای بر ICT4D PGDID 102 توسعه گفتمان PGDID 103 پروژه های انکشافی PGDID 104 بین المللی حقوق بشر PGDID 105 روابط بین المللی، مداخله، و کمک های اولیه PGDID 106 جنسیت، زنان، و توسعه PGDID 107 محیط زیست و توسعه پایدار PGDVUU 101 روش تحقیق متن خود را اینجا ... PGDVUU اخلاق و صداقت 102 - پایان نامه (کارشناسی ارشد) همه این دوره ها نیز ممکن است به عنوان دوره های مستقل به عنوان بخشی از برنامه توسعه حرفه ای مستمر ما گرفته شده است. معیارهای پذیرش همه دانش آموزان آینده نگر باید معیارهای پذیرش برای هر برنامه از مطالعه در دانشگاه مجموعه ای دیدار خواهد کرد. دانشگاه باید معیارهای پذیرش به عنوان توسط شورای ملی آموزش عالی را دنبال کنند. همه فرم های درخواست تکمیل باید به دبیر دانشگاه در دانشگاه مجازی اوگاندا ارسال می شود. برای ورود به دیپلم کارشناسی ارشد در توسعه بین المللی، متقاضیان باید مدرک درجه دوم خوب از یک موسسه به رسمیت شناخته شده دارای و یک علامت پاس در آزمون پذیرش تحصیلات تکمیلی به دست آورد. در حالت ایده آل، متقاضیان باید برخی از تجربه مربوط به شغل در رشته خود داشته باشند. همه دانش آموزان باید دانش کافی از کامپیوتر و دسترسی به اتصال به اینترنت قابل اعتماد، ترجیحا داشتن یک لپ تاپ و یک دانگل USB اینترنت. همه دانش آموزان باید در ابتدا توسط تاریخ مندرج در تقویم دانشگاه ثبت نام کرده اند. به منظور دسترسی به مواد درسی آنلاین، دانش آموزان باید هزینه کامل برای دوره در تاریخ مشخص شده پرداخت. همه هزینه ها به طور مستقیم به حساب بانکی دانشگاه پرداخت می شود. بانک ورقه و یا حواله بانکی در هنگام ثبت نام برای هر ماژول در یک برنامه اذعان خواهد شد. [-]