President University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره دانشگاه رئیس جمهور

که در آن رهبران آینده بیا با هم

با توجه به بنیانگذار دانشگاه رئیس جمهور، آقای Setyono Djuandi Darmono، دانشگاه، رئیس جمهور به دو دلیل ساخته شده بود. برای تبدیل شدن به یک مرکز تحقیق و توسعه و به مجموعه یک رکورد جدید در آموزش عالی اندونزی. از بنیانگذاران دانشگاه رئیس جمهور را کنار گذاشته پایه و اساس و زمین کار را به اطمینان حاصل شود که دانشگاه، رئیس جمهور را به یک نهاد بزرگ از یادگیری که در آن دانش آموزان از تمام نقاط جهان می تواند دانش بدست آوردن و توسعه به مفید، شهروندان مسئول و رهبران آینده توسعه دهد.

دانشگاه رئيس جمهور در Jababeka آموزش و پرورش پارک در Kota Jababeka واقع شده است. این است که توسط Jababeka شهرک صنعتی با بیش از 1500 شرکت ملی و همچنین چند ملیتی از 30 کشور، از جمله مولیا، یونیلور، سامسونگ، ماتل، رنگ ICI، کرافت و دیگران احاطه شده است.

به عنوان یک دانشگاه استاندارد بین المللی، نه تنها طبقات انجام شده در زبان انگلیسی هستند، اما دانشگاه، رئیس جمهور است که با یک برنامه درسی استاندارد بین المللی ساخته شده است که شده و توسعه یافته توسط دانشگاهیان در سطح جهانی مجهز شده است. تمام دوره، از جمله دوره های اجباری دولت، به زبان انگلیسی انجام شده است. دانش آموزان صحبت می کنند، نوشتن، یادگیری و فکر می کنم به زبان انگلیسی، زبان جهانی امروز.

چشم انداز

به یک دانشگاه در سطح جهانی است که تولید رهبران در زمینه های و جوامع است.

ماموریت

برای آموزش نسل های آینده از طریق انتقال از مهارت ها و دانش به منظور ساخت شخصیت و خرد.

تاریخ

طرح مفهومی از دانشگاه رئیس جمهور برای اولین بار در سپتامبر 1997 توسط آقای SD Darmono، مدیر رئیس جمهور PT Jababeka TBK فرموله شد. و پروفسور دونالد وات، که رئیس دانشگاه باند، کوئینزلند و معاونت دانشگاه کرتین استرالیا بود. هدف از دانشگاه های پیشنهادی خود برای ایجاد یک نهاد آموزش است که رهبران آینده صنعت و جامعه ارائه شده توسط آنها مهارت و تجربه لازم را به اکسل پس از فارغ التحصیلی آماده بود.

دانشگاه به طور رسمی در سال 2001 آغاز شد، ارائه مدرک لیسانس در رشته مهندسی. در آن زمان، موسسه دانشکده مهندسی مستقر در کیکارانگ، در Bekasi نامیده می شد. در 16 آوریل سال 2004، وزارت آموزش و پرورش رسمی دانشگاه رئیس جمهور به عنوان یک دانشگاه کامل تکامل یافته اعطا می شود.

اگر چه هنوز جوان دانشگاه، دانشگاه، رئیس جمهور (PresUniv) با نرخ های فوق العاده ای در حال رشد است هر سال است. اکنون حدود 3500 دانش آموزان در دانشگاه رئیس جمهور از اندونزی و همچنین بسیاری از کشورهای دیگر وجود دارد. دانشگاه رئيس جمهور ارائه دوره خود را گسترش داده و در حال حاضر ارائه می دهد 32 رشته های مختلف در افراد اعم از مهندسی صنایع به روابط عمومی.

دانشگاه رئيس جمهور در Jababeka آموزش و پرورش پارک در Kota Jababeka، با بیش از 1500 شرکت ملی و همچنین چند ملیتی همچون یونیلور، ماتل، سامسونگ، مولیا، ICI رنگ، و دیگران احاطه شده توسط Jababeka شهرک صنعتی واقع شده است. موقعیت آن را نیز اجازه می دهد دانش آموزان را به استفاده از امکانات در سطح جهانی مانند Jababeka باشگاه گلف و کشور و اجرایی باشگاه رئیس جمهور.

اولین Supercity در اندونزی

کوتا Jababeka صفحه اصلی دانشگاه رئیس جمهور

کوتا Jababeka نهفته 35 کیلومتری در شرق منطقه تجاری مرکزی جاکارتا و تحت پوشش منطقه کیکارانگ است، که بخشی از REGENCY در Bekasi. دورهی در Bekasi را پوشش می دهد به مساحت 150.000 هکتار و دارای مرز مشترک با نیابت سلطنت Karawang از در شرق، بوگور در جنوب و Jakarta در غرب است. دریای جاوا نهفته است که به شمال REGENCY در Bekasi.

کوتا Jababeka می تواند به راحتی از در Bekasi-سیکامپک تلفات جاده (بزرگراه) دیده شده است و توسط کیکارانگ برات و Lemahabang کیلومتر 31 دروازه تلفات (خروج تلفات جاده در کیلومتر 28) خدمت کرده است. 1،5 ساعت - رفت و آمد زمان بین کوتا Jababeka و مرکز جاکارتا با ماشین حدود 1 است.

کوتا Jababeka توسعه شهرستان بالغ، که حدود 60٪ از کل از 5600 هکتار زمین توسعه داده شده است. این شهرستان مبتنی بر صنعت خود شامل است که خانه را به بیش از 1650 شرکت های محلی و چند ملیتی از بیش از 30 کشور، از جمله ایالات متحده آمریکا، ژاپن، فرانسه، انگلستان، هلند، استرالیا، کره، سنگاپور، تایوان است ، مالزی، و دیگران متعدد. کوتا Jababeka است تحولات صنعتی، مسکونی و تجاری، یک شبکه حمل و نقل عمومی، خرید، اوقات فراغت و موسسات سرگرمی، و همچنین به عنوان یک بندر خشک، نیروگاه های برق، دو کارخانه تصفیه آب، دو تصفیه خانه های فاضلاب و امکانات متعدد دیگر.

کانون توجه و واقعیت

  1. بزرگترین شهرک صنعتی در جنوب شرق آسیا
  2. کوتا Jababeka پوشش می دهد مساحت 5600 هکتار
  3. Supercity و شهرستان به طور کامل یکپارچه
  4. یکی از شهرستانها قابل زندگی ترین در جهان
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد در فناوری اطلاعات (msit)

Campus تمام وقت July 2017 اندونزی Jakarta

استاد علوم در فناوری اطلاعات (MSIT) دانش آموزان را قادر می سازد برای به دست آوردن یک پایه محکم در زمینه هایی مانند معماری اطلاعات، تضمین کیفیت اطلاعات، قابلیت استفاده، حکومت IT، مدیریت سیستم های اطلاعاتی، فناوری اطلاعات مدیریت پروژه، طراحی تجربه کاربر، اسناد و مدارک IT / نوشتن فنی و ارتباطات، سیستم های اطلاعاتی، مدیریت داده ها، و سیستم های اطلاعات تلفن همراه توزیع شده است. استاد در برنامه فناوری اطلاعات (MSIT) شامل 38 اعتبار (از جمله پایان نامه) که می تواند در 4 ترم (1 ترم برابر است با 4 ماه) انجام می شود. شما می توانید مدرک کارشناسی ارشد خود را در طی 16 ماه کامل است. [+]

گام های نوآورانه به پیشرفت تکنولوژی استاد علوم در فناوری اطلاعات (MSIT) دانش آموزان را قادر می سازد برای به دست آوردن یک پایه محکم در زمینه هایی مانند معماری اطلاعات، تضمین کیفیت اطلاعات، قابلیت استفاده، حکومت IT، مدیریت سیستم های اطلاعاتی، پروژه مدیریت فناوری اطلاعات، طراحی تجربه کاربر، اسناد و مدارک IT / نوشتن فنی و ارتباطات، سیستم های اطلاعات توزیع شده، مدیریت داده ها، و سیستم های اطلاعات تلفن همراه. استاد در فن آوری اطلاعات (MSIT) برنامه شامل 38 اعتبار (از جمله پایان نامه) که می تواند در 4 ترم (1 ترم برابر است با 4 ماه) انجام می شود. شما می توانید مدرک کارشناسی ارشد خود را در طی 16 ماه کامل است. در زیر راهنمای به تعداد واحد در کارشناسی ارشد در فناوری اطلاعات است. کیفیت داده ها 3 واحد توسعه نرم افزار روش 3 واحد سیستم های توزیع شده 3 واحد یادگیری ماشین 3 واحد سیستم های امنیتی 3 واحد چشم انداز کامپیوتر 3 واحد نظام های بازیابی اطلاعات 3 واحد تجزیه و تحلیل الگوریتم 3 واحد سمینار 2 واحد روش تحقیق 2 واحد داده کاوی 2 واحد استخراج اطلاعات 2 واحد مدلسازی و شبیه سازی 2 واحد برنامه ریزی منابع سازمان 2 واحد چشم انداز در سال 2018، یک پیشرو در آموزش و پرورش فارغ التحصیل فناوری اطلاعات در اندونزی، قادر به رقابت در سطح جهانی و به طور فعال در صنایع حمایت شود. ماموریت به اداره فرایند یادگیری با کیفیت بالا در علم و تکنولوژی فناوری اطلاعات. برای انجام تحقیقات با کیفیت بالا و توسعه در علم و فن آوری فن آوری اطلاعات، به خصوص در حمایت از صنایع تمرکز برای دفاع و تأیید فناوری اطلاعات در توانمندسازی جامعه است. به همکاری با صنایع، افراد، دولت و نهادهای دیگر در اجرای فن آوری اطلاعات غلظت MSIT اطلاعات تجاری IT برای صنعت MSIT فارغ التحصیل صفات فارغ التحصیلان برنامه MSIT انتظار می رود که دارای ویژگی های زیر: نوآوران. قادر به کمک تخصص به توسعه فناوری اطلاعات در صنایع مربوطه. حل کننده مشکل. قادر به استفاده از روش های سیستماتیک و منطقی برای حل مشکلات در محیط کار پویا مربوط به IT. شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد شرایط پذیرش خاص برای کارشناسی ارشد در فناوری اطلاعات (MSIT) با تکمیل فرم به یادگیری درخواست اطلاعات رایگان. [-]