IAB | Institute of the Arts Barcelona

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

نوآوری در آموزش و پرورش انجام هنر

موسسه بین المللی منحصر به فرد برای متخصص هنرهای نمایشی

در سال 2013، تاسیس موسسه بارسلونا هنر یک موسسه پویا جایگاه منحصر به فردی را ارائه می دهند هنرهای نمایشی بین المللی آموزش عالی در اروپا است. دانش آموزان از سراسر جهان به نفع از سطح بالای کارکنان آموزش حرفه ای ما و دانشگاههای بریتانیا آموزش و پرورش در یک محل خیره کننده در سواحل دریای مدیترانه تایید شده است.

دقیق، برنامه های میان رشته و تحول ما به طور خاص طراحی شده برای ارائه یک آموزش فشرده و گرد برای مدرن عملکرد. ما ارائه می دهیم 1 سال گواهینامه بنیاد، 3 سال 1 درجه MA سال در انواع مختلف از اجرا و ضبط رشته هنر BA (لیسانس) و.

تنوع و شمول

تنوع و گنجاندن بخش مهمی از تلاش های انسانی و تجربه است. این درست است برای هنرمندان و به ویژه برای هنرمندان مرتبط است. موسسه از بارسلونا هنر ها تنوع و گنجاندن عنوان بخش مهمی از آموزش و پرورش میان رشته ای یادگیری، که بخشی از انواع مختلف تفکر، فرهنگ و اجتماعی-اقتصادی-پس زمینه است که می رود به سوی ایجاد یک جامعه به خوبی گرد، اجتماعی و فرهنگی غنی است.

تغییرات جامعه، مسائل اجتماعی مانند هویت و تغییر فرهنگ در نرخ همیشه سریعتر است. به عنوان هنرمند، آن کسانی که مسائل بسیار که بخشی از حرفه هنرمند انجام است. توانایی درک، درک و استفاده از ویژگی های یک جامعه متنوع و تغییر فرهنگ مشخصه یک حرفه ای بین المللی است.

به عنوان یک نهاد آموزشی است که به طور کامل پشتیبانی تنوع و گنجاندن، موسسه بارسلونا هنر تکامل می یابد با جهان در حال تغییر. دانش آموزان ما با یادگیری در یک محیط هنرستان با بدن دانش آموز چند فرهنگی غنی، آموزش کارکنان و کارمندان اداری از این بهره مند شوند.

بنیاد غیر انتفاعی مؤسسه، بنیاد ستارگان، تضمین گنجاندن برای دانش آموزانی که استعداد اما در غیر این صورت قادر به پرداخت هزینه آموزش و پرورش در موسسه بارسلونا هنر هستند.

موسسه تجربه هنر بارسلونا

موسسه بارسلونا هنر هنرستان برای هنرهای نمایشی یک محل برای یادگیری، آموزش و رشد در یک محیط متنوع و فراگیر است. آموزش های میان رشته ای باعث می شود که موسسه از بارسلونا هنر انتخاب آموزشی منحصر به فرد و دگرگون شونده است.

هر چه نظم و انضباط خود را انتخاب، به شما خواهد شد در کنار دیگر دانش آموزان اختصاص داده که به اشتراک گذاشتن تعهد و شور و شوق خود را به مطالعه. ما یک رویکرد میان رشته ای نوآورانه برای انجام آموزش هنرهای: شما همکاری، بحث و کار با مردم در دیگر، اما مرتبط، رشته - و شما با هم و از یکدیگر یاد بگیرند.

جامعه کالج های گوناگون است که گفت و گو های میان رشته ای را تشویق می کند تولید پیچیده، فکر پزشکان و شهروندان است. موسسه از این تنوع در تمام سطوح، از بدن دانش آموز به کارکنان آموزش و تیم مدیریت.

تدریس هیات علمی بین المللی حرفه ای

کارکنان آموزش ما همه حرفه ای با تجربهی برجسته در مناطق مربوطه خود از تجربه و تخصص است. به عنوان تمرین و دانشجویان بین المللی واجد شرایط، آنها را در بالاترین سطح در سراسر جهان کار می کرد و در برخی از انجام معتبرترین موسسات هنری تدریس می شود.

آنها به طور مستقیم به صنعت خواستار هنرهای نمایشی متصل شده و به دانش، بینش، اتصالات حرفه ای خود و روش های تازه را به استودیو و کلاس های درس ما. تحت مراقبت و راهنمایی از این کارشناسان، دانشجویان این فرصت را به شکوفا شده و رشد هنری داشته باشد.

هنرستان هنرهای نمایشی

موسسه در یک ساختمان منحصر به فرد و خیره کننده با گذشته جذاب قرار دارد - ساختمان طراحی شده بود و هدف ساخته شده توسط آئودی، با خلاقیت در ذهن، به عنوان مقر طراحی اروپایی خود.

برنامه نوسازی گسترده ما پتانسیل خلاق ساختمان مهار کرده است، دادن دسترسی دانش آموزان ما به دولت از هنر و امکانات است که شامل یک تئاتر 200 صندلی، استودیوهای رقص در کلاس جهانی، استودیوهای تمرین، اتاق تمرین موسیقی، و یک کتابخانه - نه به ذکر یک کافه در محل با فاصله کافی اجتماعی است.

یک محیط پرورش

واقع نیم ساعت از مرکز بارسلون، سیتخس یکی از جواهرات اسپانیا است. اصل یک دهکده ماهیگیری کوچک، در قرن 19th آن را یک مرکز برای ضد فرهنگ و هنر شد. سیتخس دارای بزرگترین کارناوال خیابانی در سرزمین اصلی اروپا، خانه را به یک جشنواره بزرگ بین المللی فیلم است و پنج موزه ها و گالری های قابل توجهی. این شهر یک شهر مدرن و هیجان انگیز با شب زنده داری بسیار عالی است، اما حفظ بسیاری از جذابیت های اصلی آن به عنوان یک شهر کوچک ساحلی کاتالان.

سیتخس شهر پردیس کامل است. هزینه های زندگی ارزان تر از هنجار اروپا است، یک انتخاب گسترده ای از محل اقامت مقرون به صرفه و مایل از سواحل زیبا وجود دارد. سیتخس است خدمات عالی عمومی مانند بهداشت و حمل و نقل عمومی. با توجه به محبوبیت بین المللی خود، انگلیسی به طور گسترده ای در بانک ها، جراحی پزشکان، مغازه ها و کافه سخن گفته است.

رفاه دانشجویی و پشتیبانی

برای بسیاری از دانشجویان ورودی ما، حضور در موسسه بارسلونا هنر خواهد بود اولین بار خود را که دور از خانه و برای بیشتر از آن خواهد بود که اولین بار آنها در یک کشور خارجی زندگی می کنند. این یک گام بزرگ یک که باید با شور و هیجان و همچنین امنیت را پر کند.

رقصنده به خصوص می تواند مستعد ابتلا به آسیب و اکثر دانش آموزان در برخی از مراحل احساس استرس خواهد کرد و یا ممکن است مسائل روانی را تجربه کنند. مشکلات مالی، مشکلات البته، نگرانی محل اقامت و یا حتی مشکلات با دوستان یا خانواده تمام مسائلی که باید به اشتراک گذاشته شود و در مورد صحبت می باشد.

موسسه ارائه خدمات مشاوره و همچنین می توانید به طور مستقیم به دانش آموز مناسب مراقبت های پزشکی و پشتیبانی اگر آنها می خواهند از طریق یک زمان دشوار است. رفاه و پشتیبانی کارکنان ما اینجا برای کمک به پیدا کردن مسکن مناسب و یا حتی یک همسر تخت به اشتراک گذاشتن با پیدا کنید. اگر اسپانیایی یک نقطه ضعف است، ما می توانیم با مسائلی مانند گرفتن یک تلفن همراه و یا باز کردن حساب بانکی کمک کند.

است یک صندوق سختی اگر یک دانش آموز پول نقد اضطراری نیاز به جزر و مد آنها را بیش از وجود دارد. بیشتر از همه ما در اینجا برای کمک به ایجاد زمان صرف شده در موسسه هم شاد و سعادت. ما یک موسسه کوچک و تخصصی که به معنی ما قادر به ارائه مراقبت همه جانبه به همه دانش آموزان ما است.

در سایت فیزیوتراپی

ما بر روی سایت فیزیوتراپی-IAB بهداشت اولین و تنها یکپارچه مرکز بهداشتی و متخصص در هنرهای نمایشی در منطقه بارسلونا است. ما ارزیابی و درمان هنرمندان انجام در سایت. درمانگاه است پزشکان واجد شرایط در:
  • پیشگیری از آسیب و مدیریت
  • درمان آسیب فیزیکی و توانبخشی
  • غربالگری کاربردی و پروفایل رقصنده
  • عملکرد توصیه های تغذیه ای
  • روانشناسی عملکرد و مربیگری
مرکز اکثر تا تاریخ و مراقبت های بهداشتی مبتنی بر شواهد ارائه به طوری که دانش آموزان ما قادر به دریافت تماس و حفظ سطح سلامت مطلوب، عملکرد و کارایی برای رسیدن به تعالی.

تیم نزدیک کار می کند با طب رقص و علوم کارشناسان از انگلستان که در پیشگام در حوزه پژوهشی خود مشغول اند.

بارسلونا: یک مقصد هنر

آزادی برای آزمایش با ایده های جدید می کند در درهای خود را متوقف کند.

بارسلونا یکی از نوآورانه ترین و مست شهرستانها یک محل که در آن ایجاد و پرورش از هنر به مدت طولانی باارزش است در اروپا است. این نیز یکی از شهرستانها ترین تحسین و بازدید در جهان، با پسران معروف منطقه کاتالونیا از جمله سالوادور دالی، آنتونی گائودی و خوزه کارراس.

موقعیت ما در سیتخس-شهرستان های هنری متنوع و پیچیده در حق خود، فقط 30 دقیقه از مرکز از دانش آموزان با فرصت کافی برای استفاده از همه چیز که شهرستان را ارائه بارسلونا فراهم می کند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

کارشناسی ارشد در بازیگری

Campus تمام وقت September 2017 اسپانیا Barcelona

این یک برنامه منحصر به فرد طراحی شده برای کمک به افراد به عنوان قدرت، بازیگران خلاق و کارآفرین و سازندگان تئاتر توسعه است. این برنامه دانش آموز محور و مبتنی بر پروژه است. هزینه (اسپانیا ساکنان) 7700 € هزینه / سال (EU / EEA ساکنان) 9950 € / سال هزینه (دیگران) 14،000 € / سال [+]

ایجاد هنرمند توانمند تئاتر حرفه ای برنامه IAB MA بازیگری بازیگران و تئاتر گذاران را قادر خواهد ساخت: برای استفاده از فرصت های قابل توجهی برای ایجاد، انجام و به نمایش گذاشتن کار جدید به نگاهی بر سطوح به طور پیوسته افزایش مسئولیت شخصی برای توسعه حرفه ای مداوم آنها دانشجو محور و دانش آموز بر اساس، برنامه MA ارائه خواهد شد دقت فرصت مناسب اجازه می دهد تا دانش آموزان برای مرور، کشف و تقویت مهارت خود را. در گروه و به عنوان افراد، دانش آموزان: برخورد و بررسی طیف گسترده ای از اشکال تئاتر، زمینه ها و استراتژی های پشتیبانی می شود به منظور توسعه یک روش شخصی امن و عملکرد امضا و سبک تولید مفهوم "THE قدرت هنرمند تئاتر حرفه ای در قلب از تمام برنامه های IAB کارشناسی ارشد. دانشجویان کارشناسی ارشد ترغیب می شود و فعال به مسئولیت شخصی مستقیم برای بررسی و درک شرایط فعلی و آینده که در آن آنها خواهد کار آینده خود را ایجاد کنید. دانش آموزان خواهد شد را قادر به منعکس کننده، توسعه و تجدید خود: عمل هنری و حرفه ای آگاهی از زمینه های فعلی و آینده برای کار حرفه ای قابلیت کشف، ایجاد و شکل فرصت های حرفه ای آینده توانمندسازی مترقی دانش آموز را قادر خواهد ساخت: توسعه مهارت های مناسب بیشتر و بینش کشف و ایجاد فرصت کار درست است، شکل و اصلاح پروژه های شخصی و اجرای برای دانش آموز، نتیجه نهایی از تجربه خود را از برنامه MA سرپرست خواهد داد: خیلی تقویت مهارت های شخصی و مسئولیت؛ و اعتماد به نفس قابل توجهی بیشتر در پیدا کردن، تأمین و ساخت کار این هنرمندان تازه به قدرت قادر به بررسی، گسترش و تعمیق مهارت خود را، با اطمینان ایجاد یک بنیان محکم برای کار آینده خود و مصرف که کار در آینده به یک سطح جدید خواهد بود. بازیگری MA برنامه DETAILS معرفی این یک برنامه منحصر به فرد طراحی شده برای کمک به افراد به عنوان قدرت، بازیگران خلاق و کارآفرین و سازندگان تئاتر توسعه است. این برنامه دانش آموز محور و مبتنی بر پروژه است. آن را فراهم می دانش آموزان خود را با فرصت برای کشف، به عنوان یک عضو گروه و به صورت جداگانه. طیف گسترده ای از اشکال تئاتر، رویکردها و روش های به طوری که برای کمک به توسعه روش و امضای سبک خود را به عنوان یک بازیگر و هنرمند خلاق است. قادر به توسعه و شکل دادن به کار خود و عمل خلاق - - فراتر از نرمال محدود از بازیگر عملکرد سنتی در قلب برنامه مفهوم بازیگر کارآفرینی قدرت است. اهداف برنامه هدف از این برنامه این است که آموزش و توسعه بازیگران و هنرمندان خلاق به سطح کارشناسی ارشد به طوری که آنها می تواند سهم به توسعه اقدام کند. بیشتر به طور خاص برنامه با هدف توسعه افرادی که در اتمام برنامه، قادر خواهد بود برای نشان دادن، در سطح کارشناسی ارشد، توانایی: یک درک روشن و آگاهانه عمل، عملکرد و عمل تئاتر کار به طور موثر و حرفه ای با سازندگان و نوازندگان تئاتر همکاری با همکاران خلاقانه برای ایجاد کار تئاتر جدید است که در پاسخ مناسب به نیازهای متفاوت، فرهنگ ها، محرک ها و زمینه استقرار یک روش تصفیه شده و انتقادی آگاهانه برای تجزیه و تحلیل بازیگری، تئاتر و عملکرد نمایشگاه سبک "شخصی" تعریف شده از بازیگری و ساخت عملکرد ویژگی های منحصر به فرد از برنامه موسسه پژوهش اشتغال نهاد تنها واقعا بین المللی هنرهای نمایشی در اروپا است. این یک رویکرد بین المللی به، و درک، تئاتر و عملکرد پرورش. برنامه IAB MA بازیگری است که تعدادی از ویژگی های متمایز، از جمله: فرصت برای آزمایش با و ایجاد تئاتر و عملکرد کار روابط با شریک IAB فدراسیون در کارگردانی و رقص تعهد به توسعه دست در تجربه عملی تمرکز منحصر به فرد در توسعه بازیگر مطلع و توانمند دانشجویان آن محور، روش پژوهش منحصر به فرد برای آموزش و یادگیری استراتژی آموزش و یادگیری برنامه عمل MA به یک رویکرد دانش آموز با تاکید زیادی بر آموزش از طریق انجام می گیرد. اکثر وقت دانش آموز خواهد شد در کارگاه و آزمایشگاه جلسات عملی بررسی اصول و شیوه های عملکرد و عمل تئاتر معاصر به سر برد. . دانش آموزان در انواع مختلف از تنظیمات و زمینه در تعداد قابل توجهی از پروژه عملکرد شرکت خواهد کرد. این برنامه برنامه های خاص و متمرکز سخنرانی کاوش در تاریخ، تئوری و زمینه تئاتر جهانی باشد. این به موازات یک برنامه جامع از سخنرانی های اجرا خواهد شد و کارگاه های آموزشی در تولید تئاتر خلاق است. ماژول ها و ساختار MA بازیگری (بازیگر نقش اول مرد قدرت) خواهد از هفت ماژول تشکیل شده است و تا 90 است اثرات واحد (180 اعتبار UK) ساخته شده است. این برنامه در ماه سپتامبر هر سال شروع می شود. چه کسی است که برنامه برای. برنامه اقدام MA برای افراد بالغ و پرماجرا که مایل به توسعه یا افزایش حرفه ای خود را به عنوان یک بازیگر طراحی شده است. برنامه MA بازیگری است برای کسانی که با تجربه قبلی قابل توجهی از تئاتر طراحی شده است. این تجربه ممکن است از مطالعات کارشناسی در هنرهای نمایشی، تجربه تئاتر حرفه ای، و یا از بلند مدت و پایدار تجربه تئاتر آماتور است. گزینه های شغلی بالقوه / پیشرفت آموزشی بسته به انتخاب های ساخته شده از طریق دانش آموزان برنامه ممکن است به مشاغل رفتن در سراسر طیف گسترده ای از تئاتر و هنرهای عمل: بازیگر نقش اول مرد (در اشکال متنوع تئاتر) تئاتر ساز / سازنده (در زمینه های سنتی و غیر معمول بیشتر) تسهیل تئاتر (کار با دیگران در ایجاد کار جدید) کار آموزگار / انجمن (با استفاده از تئاتر یک ابزار آموزشی و یا جامعه) دکترا مطالعه شرایط ورود متقاضیان طور معمول مورد نیاز یک مدرک دانشگاهی در منطقه مربوط به هنرهای نمایشی دست یافته اند. کسانی که درجه نامربوط نگه نیز تشویق به اعمال می شود اگر آنها می توانند سطح قابل توجهی از انجام تجربه هنر به عنوان یک سازنده تئاتر و یا عملکرد نشان می دهد. متقاضیان بدون مدرک ممکن است اعمال شوند اگر آنها قادر به نشان دهند که قابل توجه و به طور مستقیم مربوط به تجربه کاری در سطح حرفه ای حرفه ای و یا (به طور معمول سه سال حداقل). نحوه درخواست این مهم است که برای موسسه برای رسیدن به متقاضیان برای برنامه های MA آن به خوبی می دانیم. روند درخواست مستقیم رو به جلو است. در وهله اول، متقاضیان خواسته می شود که پر کردن فرم کارشناسی ارشد نرم افزار و ضمیمه یک وضعیت شخصی جزئیات آرمان ها و دلایل خود را برای خلاق که مایل به پیوستن به این برنامه MA. [-]

کارشناسی ارشد در رقص

Campus تمام وقت September 2017 اسپانیا Barcelona

برنامه MA رقص در IAB بسیار عملی، برنامه طراحی شده برای مشاغل حرفه ای است رانده رقصنده های حرفه ای به اصلاح و تعریف رویکرد شخصی خود را به اجرای رقص است. هزینه (اسپانیا ساکنان) 7700 € هزینه / سال (EU / EEA ساکنان) 9950 € / سال هزینه (دیگران) 14،000 € / سال [+]

ایجاد هنرمند توانمند تئاتر حرفه ای برنامه IAB MA رقص رقصنده و رقص گذاران را قادر خواهد ساخت: برای استفاده از فرصت های قابل توجهی برای ایجاد، انجام و به نمایش گذاشتن کار جدید به نگاهی بر سطوح به طور پیوسته افزایش مسئولیت شخصی برای توسعه حرفه ای مداوم آنها دانشجو محور و دانش آموز بر اساس، برنامه MA ارائه خواهد شد دقت فرصت مناسب اجازه می دهد تا دانش آموزان برای مرور، کشف و تقویت مهارت خود را. در گروه و به عنوان افراد، دانش آموزان: برخورد و بررسی طیف گسترده ای از اشکال رقص، زمینه ها و استراتژی های پشتیبانی می شود به منظور توسعه یک روش شخصی امن و عملکرد امضای / سبک رقص مفهوم از «قدرت هنرمند تئاتر حرفه ای است در قلب تمام برنامه IAB کارشناسی ارشد. دانشجویان کارشناسی ارشد ترغیب می شود و فعال به مسئولیت شخصی مستقیم برای بررسی و درک شرایط فعلی و آینده که در آن آنها خواهد کار آینده خود را ایجاد کنید. دانش آموزان خواهد شد را قادر به منعکس کننده، توسعه و تجدید خود: عمل هنری و حرفه ای آگاهی از زمینه های فعلی و آینده برای کار حرفه ای قابلیت کشف، ایجاد و شکل فرصت های حرفه ای آینده توانمندسازی مترقی دانش آموز را قادر خواهد ساخت: توسعه مهارت های مناسب بیشتر و بینش کشف و ایجاد فرصت کار درست است، شکل و اصلاح پروژه های شخصی و اجرای برای دانش آموز، نتیجه نهایی از تجربه خود را از برنامه رقص MA مؤسسه خواهد داد: خیلی تقویت مهارت های شخصی و مسئولیت؛ و اعتماد به نفس قابل توجهی بیشتر در پیدا کردن، تأمین و ساخت کار این هنرمندان تازه به قدرت قادر به بررسی، گسترش و تعمیق مهارت خود را، با اطمینان ایجاد یک بنیان محکم برای کار آینده خود و مصرف که کار در آینده به یک سطح جدید خواهد بود. MA DETAILS برنامه DANCE معرفی برنامه MA رقص در IAB بسیار عملی، برنامه طراحی شده برای مشاغل حرفه ای است رانده رقصنده های حرفه ای به اصلاح و تعریف رویکرد شخصی خود را به اجرای رقص است. این برنامه به طور خاص طراحی شده برای توسعه سبک امضا خود را به عنوان طراحان خلاق و سازمان یافته قادر به کار در زمینه های متنوع و به چالش کشیدن. اهداف برنامه هدف از این برنامه این است که آموزش و توسعه رقصنده خلاق و طراحان رقص که می تواند کمک به توسعه رقص است. بیشتر به طور خاص برنامه با هدف توسعه افرادی که می توانید: درست عملکرد رقص تخیلی و به خوبی ساخته که مثبت و پاسخ مناسب به زمینه های متنوع و تنظیمات نشان دادن امضای روشن و منحصر به فرد نزدیک به طراحی رقص و رقص عمل همکاری نزدیک و خلاقانه با هنرمندان نشان دادن یک درک پیشرفته و حرفه ای از روش رقص و رابطه آن با عملکرد انجام نقش سازنده رقص گرفتن یک ایده از مفهوم اولیه را به تولید کامل ویژگی های منحصر به فرد از برنامه برنامه MA رقص است که تعدادی از ویژگی های متمایز: فرصت قابل توجهی برای آزمایش و ایجاد کار رقص جدید این فرصت برای توسعه نوازندگان رقص به عنوان خلاق و فنی موقعیت منحصر به فرد خود را در تنها نهاد بین المللی در اروپا از هنرهای نمایشی ارتباط آن با شریک MA بازیگری و کارگردانی MA تعهد خود را به توسعه دست به دست در تجربه عملی سنتز منحصر به فرد آن از روش رقص و عمل طراحی رقص دانشجویان آن محور، روش پژوهش منحصر به فرد برای آموزش و یادگیری استراتژی آموزش و یادگیری MA رقص (رقص و عملکرد) به یک رویکرد دانش آموز با تاکید زیادی بر آموزش از طریق انجام می گیرد. اکثر وقت دانش آموز خواهد شد در کارگاه و آزمایشگاه جلسات عملی بررسی اصول و شیوه های روش رقص، عملکرد و طراحی رقص به سر برد. دانش آموزان شرکت در، و یا رهبری تعدادی از اجرای تئاتر رقص به عنوان طراح رقص و عملکرد. این برنامه برنامه های خاص و متمرکز سخنرانی کاوش در تاریخ، تئوری و زمینه تولید تئاتر رقص جهانی باشد. این به موازات یک برنامه جامع از سخنرانی های اجرا خواهد شد و کارگاه های آموزشی در تولید تئاتر رقص خلاق است. ماژول ها و ساختار دورهی کارشناسی ارشد رقص (رقص و عملکرد) خواهد از هفت ماژول تشکیل شده است و تا 90 است اثرات واحد (180 اعتبار UK) ساخته شده است. این برنامه در ماه سپتامبر هر سال شروع می شود. چه کسی است که برنامه برای. برنامه MA رقص برای افراد بالغ و برای پرماجرا که مایل به توسعه حرفه ای به عنوان نوازندگان رقص خلاق و یا طراحان طراحی شده است .. برنامه MA رقص برای کسانی که با تجربه قبلی قابل توجهی از روش رقص و رقص طراحی شده است. این تجربه ممکن است از آموزش های حرفه ای رقص، مطالعات کارشناسی در هنرهای نمایشی، و یا تجربه تئاتر حرفه ای است. گزینه های شغلی بالقوه / پیشرفت آموزشی بسته به انتخاب های ساخته شده از طریق دانش آموزان برنامه ممکن است به مشاغل رفتن در سراسر طیف گسترده ای از تمرین رقص. این شامل: طراحان رقص (تجاری و یا معاصر) نوازندگان animateurs رقص معلمان رقص و تسهیل برنامه نویسان رقص / مدیران شرایط ورود متقاضیان طور معمول مورد نیاز یک مدرک دانشگاهی در منطقه مربوط به هنرهای نمایشی دست یافته اند. موسسه پژوهش اشتغال نیز متقاضیانی که تمام وقت آموزش سطح بالا کنسرواتوار در رقص به دنبال داشته است را بپذیرید. کسانی که درجه نامربوط نگه نیز تشویق به اعمال می شود اگر آنها می توانند سطح قابل توجهی از انجام تجربه هنر به عنوان یک سازنده تئاتر و یا عملکرد نشان می دهد. مهارت رقص فنی در سطح بالا یک نیاز اصلی برای این برنامه است و به عنوان بخشی از متقاضیان روند استخدام دعوت خواهد شد تا آمدن به IAB و کلاس. موسسه پژوهش اشتغال خوشحال به پذیرفتن دانش آموزانی که با از طیف گسترده ای از تکنیک های رقص و روش های سبک آمده است. نحوه درخواست این مهم است که برای موسسه برای رسیدن به متقاضیان برای برنامه های MA آن به خوبی می دانیم. روند درخواست مستقیم رو به جلو است. در وهله اول، متقاضیان خواسته می شود که پر کردن فرم کارشناسی ارشد نرم افزار و ضمیمه یک وضعیت شخصی جزئیات آرمان ها و دلایل خود را برای خلاق که مایل به پیوستن به این برنامه MA. [-]

کارشناسی ارشد در کارگردانی تئاتر

Campus تمام وقت 11  September 2017 اسپانیا Barcelona

دورهی کارشناسی ارشد در کارگردانی یک برنامه بسیار کاربردی فراهم می کند که دانش آموزان خود را با فرصت های قابل توجهی برای ایجاد، تحول و ارائه کار تئاتر جدید است. هدف آن پرورش و توسعه مهارت ها، دانش و توانایی در هدایت، نوشتن، تطبیق و ابداع تئاتر، اجازه می دهد دانش آموزان به عنوان مناسب به توسعه خلاق روش و امضای سبک شخصی خود. هزینه (اسپانیا ساکنان) 7700 € هزینه / سال (EU / EEA ساکنان) 9950 € / سال هزینه (دیگران) 14،000 € / سال [+]

ایجاد هنرمند توانمند تئاتر حرفه ای برنامه کارگردانی IAB MA تئاتر گذاران را قادر خواهد ساخت: برای استفاده از فرصت های قابل توجهی برای ایجاد، انجام و به نمایش گذاشتن کار جدید به نگاهی بر سطوح به طور پیوسته افزایش مسئولیت شخصی برای توسعه حرفه ای مداوم آنها دانشجو محور و دانش آموز بر اساس، برنامه MA ارائه خواهد شد دقت فرصت مناسب اجازه می دهد تا دانش آموزان برای مرور، کشف و تقویت مهارت خود را. در گروه و به عنوان افراد، دانش آموزان: برخورد و بررسی طیف گسترده ای از اشکال تئاتر، زمینه ها و استراتژی های پشتیبانی می شود به منظور توسعه یک روش شخصی امن و عملکرد امضای / سبک تولید مفهوم از «قدرت هنرمند تئاتر حرفه ای است در قلب تمام برنامه IAB کارشناسی ارشد. دانشجویان کارشناسی ارشد ترغیب می شود و فعال به مسئولیت شخصی مستقیم برای بررسی و درک شرایط فعلی و آینده که در آن آنها خواهد کار آینده خود را ایجاد کنید. دانش آموزان خواهد شد را قادر به منعکس کننده، توسعه و تجدید خود: عمل هنری و حرفه ای آگاهی از زمینه های فعلی و آینده برای کار حرفه ای قابلیت کشف، ایجاد و شکل فرصت های حرفه ای آینده توانمندسازی مترقی دانش آموز را قادر خواهد ساخت: توسعه مهارت های مناسب بیشتر و بینش کشف و ایجاد فرصت کار درست است، شکل و اصلاح پروژه های شخصی و اجرای برای دانش آموز، نتیجه نهایی از تجربه خود را از برنامه کارگردانی MA تئاتر مؤسسه خواهد داد: خیلی تقویت مهارت های شخصی و مسئولیت؛ و اعتماد به نفس قابل توجهی بیشتر در پیدا کردن، تأمین و ساخت کار این هنرمندان تازه به قدرت قادر به بررسی، گسترش و تعمیق مهارت خود را، با اطمینان ایجاد یک بنیان محکم برای کار آینده خود و مصرف که کار در آینده به یک سطح جدید خواهد بود. معرفی MA در هدایت یک برنامه بسیار کاربردی فراهم می کند که دانش آموزان خود را با فرصت های قابل توجهی برای ایجاد، تحول و ارائه کار تئاتر جدید است. هدف آن پرورش و توسعه مهارت ها، دانش و توانایی در هدایت، نوشتن، تطبیق و ابداع تئاتر، اجازه می دهد دانش آموزان به عنوان مناسب به توسعه خلاق روش و امضای سبک شخصی خود. این برنامه بر روی توسعه کارگردانان تئاتر خلاق و مبتکر است که می تواند طیف گسترده ای از ابزار خلاق استقرار را، ارسال و تدبیر تئاتر متمرکز شده است. این ابزار به دانش عملی دراماتورژی و عملکرد شامل: دراماتورژی و عملکرد تجزیه و تحلیل متن تولید تئاتر خلاق تاریخ تئاتر و پس زمینه زمینه تئاتر فعلی و آینده و عمل اهداف برنامه هدف از این برنامه این است که آموزش و توسعه سازندگان تئاتر خلاق که می تواند کمک به توسعه تئاتر است. پس از اتمام برنامه از دانش آموزان قادر خواهد بود برای نشان دادن در سطح کارشناسی ارشد توانایی: درست تخیلی، به خوبی ساخته تئاتر که پاسخ مثبت و مناسب به طیف گسترده ای از زمینه های تئاتر و عملکرد همکاری نزدیک و خلاقانه با هنرمندان، نویسندگان و دیگر هنرمندان تئاتر کاوش و استفاده از فرصت های خلاقانه از متون موجود و جدید انجام اقتباس از متون نمایشی و غیر نمایشی موجود برای عملکرد ارسال، تدبیر و ایجاد متون جدید و زمینه را برای عملکرد درک و انجام نقش تهیه کننده تئاتر خلاق، با اطمینان گرفتن یک ایده از مفهوم اولیه را به تولید کامل ویژگی های منحصر به فرد از برنامه برنامه کارگردانی MA تئاتر تا به تعدادی از ویژگی های متمایز: فرصت قابل توجهی برای آزمایش و ایجاد کار جدید موقعیت منحصر به فرد خود را در موسسه تنها واقعا بین المللی در اروپا از هنرهای نمایشی ارتباط آن با شریک برنامه رقص MA MA سرپرست و تعهد خود را به توسعه دست در تجربه عملی سنتز منحصر به فرد آن از تولید، نوشتن و جهت شاگرد محور آن، روش پژوهش منحصر به فرد برای آموزش و یادگیری استراتژی آموزش و یادگیری کارگردانی MA تئاتر به یک رویکرد دانش آموز با تاکید زیادی بر آموزش از طریق انجام می گیرد. اکثر وقت دانش آموز خواهد شد در کارگاه و آزمایشگاه جلسات عملی بررسی اصول و شیوه های نوشتن، ابداع و کارگردانی تئاتر به سر برد. دانش آموزان در و یا شرکت منجر خواهد شد تعدادی از اجرای تئاتر به عنوان دستیار کارگردان و یا مدیر. این برنامه برنامه های خاص و متمرکز سخنرانی کاوش در تاریخ، تئوری و زمینه تولید تئاتر جهانی باشد. این به موازات یک برنامه جامع از سخنرانی های اجرا خواهد شد و کارگاه های آموزشی در تولید تئاتر خلاق است. ماژول ها و ساختار جهت MA تئاتر (تئاتر ساخت با نوشتن و سازگاری) خواهد از شش ماژول تشکیل شده است و تا 90 است اثرات واحد (180 اعتبار UK) ساخته شده است. این برنامه در ماه سپتامبر هر سال شروع می شود و نتیجه در مرداد ماه (11 ماه) چه کسی است که برنامه برای. MA تئاتر برنامه کارگردانی برای افراد بالغ و پرماجرا که مایل به توسعه یک حرفه ای در جهت تئاتر طراحی شده است. برنامه کارگردانی MA تئاتر برای کسانی که با تجربه قبلی قابل توجهی از تئاتر طراحی شده است. این تجربه ممکن است از مطالعات کارشناسی در هنرهای نمایشی، تجربه تئاتر حرفه ای، و یا از بلند مدت و پایدار تجربه تئاتر آماتور است. متقاضیان بدون مدرک ممکن است اعمال شوند اگر آنها قادر به نشان دهند که قابل توجه و به طور مستقیم مربوط به تجربه کاری در سطح حرفه ای حرفه ای و یا (به طور معمول سه سال حداقل). گزینه های شغلی بالقوه / پیشرفت آموزشی بسته به انتخاب های ساخته شده از طریق دانش آموزان برنامه ممکن است به مشاغل رفتن در سراسر طیف گسترده ای از تئاتر و هنرهای عمل. کارگردان تئاتر / تئاتر ساز نویسنده / آداپتور / خواننده تولید کننده و / برنامه نویس (در زمینه های سنتی و غیر معمول بیشتر) تسهیل تئاتر (کار با دیگران در ایجاد کار جدید) آموزش کارگر / انجمن (با استفاده از تئاتر یک ابزار آموزشی و یا جامعه) دکترا مطالعه شرایط ورود متقاضیان طور معمول مورد نیاز یک مدرک دانشگاهی در منطقه مربوط به هنرهای نمایشی دست یافته اند. کسانی که درجه نامربوط نگه نیز تشویق به اعمال می شود اگر آنها می توانند سطح قابل توجهی از انجام تجربه هنر به عنوان یک سازنده تئاتر و یا عملکرد نشان می دهد. متقاضیان بدون مدرک ممکن است اعمال شوند اگر آنها قادر به نشان دهند که قابل توجه و به طور مستقیم مربوط به تجربه کاری در سطح حرفه ای حرفه ای و یا (به طور معمول سه سال حداقل). نحوه درخواست این مهم است که برای موسسه برای رسیدن به متقاضیان برای برنامه های MA آن به خوبی می دانیم. روند درخواست مستقیم رو به جلو است. در وهله اول، متقاضیان خواسته می شود که پر کردن فرم کارشناسی ارشد نرم افزار و ضمیمه یک وضعیت شخصی جزئیات آرمان ها و دلایل خود را برای خلاق که مایل به پیوستن به این برنامه MA. [-]

ویدئو ها

Student´s rehearsals first term IABarcelona

Water Dance Project IABarcelona. Eva Martz & Edgar González