Barcelona School of Management · Pompeu Fabra University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EFMD Equis Accredited

مدرسه بارسلونا مدیریت · دانشگاه Pompeu Fabra


به لطف تجربه در طول سال در خدمت آموزش و پژوهش به دست آورد، UPF در حال راه اندازی یک راه جدید برای درک آموزش در مدیریت کسب و کار و بخش عمومی دولت: مدرسه بارسلونا مدیریت.

دانشکده بارسلونا مدیریت به منزله پاسخ، ایده ها، تحقیقات، تبادل؛ آن یک مدل جدید از دانشکده مدیریت است. مفهوم آموزش فراهم می کند که قوانین جدید برای یک اقتصاد جدید. هدف این است که به عنوان یک نقطه مرجع بین المللی در تولید علمی، انتقال و آموزش مدیریت جدید قرن 21st.

تماس با دنیای واقعی یکی از اولویت است. دانشکده بارسلونا مدیریت شامل پژوهش های علمی از محیط اجتماعی در مقیاس جهانی به منظور تشکیل حرفه ای قادر به بهبود عمل کسب و کار و تاثیر آن بر جامعه است. بنابراین، مدرسه بارسلونا مدیریت حفظ و ترویج یک رابطه نزدیک بین دانشگاه و صنعت. به منظور دستیابی به این هدف، آن است که افتخار مشارکت شرکت های پیشرو در بخش و مقامات دولتی برای توسعه برنامه های دانشگاهی آن است.

موقعیت جامد در بخش های اقتصادی و کسب و کار به دست آمده توسط UPF تضمین می کند آموزش با کیفیت خوب. استادان و مدیران و دانشگاهیان در سراسر جهان در حال پیوستن به این پروژه برای آموزش حرفه ای.

دانشکده بارسلونا مدیریت ارائه می دهد سلول های بنیادی مزانشیمی، گزارشها، کارشناسی ارشد، آموزش و پرورش اجرایی و آموزشی متناسب در کسب و کار و مقامات دولتی بخش. برنامه های کارشناسی ارشد پایه روش خود را در مدیریت مبتنی بر شواهد، تصمیم گیری اخلاقی و کارآفرینی و نوآوری اجتماعی است. آموزش طیف دانشگاهی عمل گرا و همچنین نسبت به تبادل نظرات، تجارب و دانش در منطقه بین المللی گرا است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

کارشناسی ارشد در مدیریت شهری

Campus تمام وقت October 2017 اسپانیا Barcelona

آیا می دانید که هند می خواهد به توسعه 100 شهر هوشمند جدید در سه سال آینده؟ چگونه شهرستانها اروپا مانند نگاه در 20 سال آینده برای خدمت به نیازهای یک جامعه در حال رشد پیری؟ استاد در مورد مدیریت شهری را تجزیه می مانند چالش ها و آموزش حرفه ای نوآورانه خواهد شد که این شهرستانها از آینده متحول کند. [+]

آیا می دانید که هند می خواهد به توسعه 100 شهر هوشمند جدید در سه سال آینده؟ چگونه شهرستانها اروپا مانند نگاه در 20 سال آینده برای خدمت به نیازهای یک جامعه در حال رشد پیری؟ کارشناس ارشد مدیریت شهری معافیت های پایین گونه چالش ها و آموزش حرفه ای نوآورانه خواهد شد که این شهرستانها از آینده متحول کند. به زبان انگلیسی تدریس 100٪، البته بر روی یک روش عملی متمرکز شده است. به این ترتیب، با چالش های شهری در دنیای واقعی روبرو از مهم ترین مسائل تحول فعلی شهری کار می کند. از آغاز این برنامه، شما راه حل های نوآورانه به چالش های تنظیم ارائه شده است. با کمک از حرفه ای از بخش های مختلف شما کشف خواهید کرد که یک شهر هوشمند به معنای در تمام سطوح (اقتصادی، مالی، سیاسی، اجتماعی، تکنولوژیکی، شهری و ...)، چگونه به شهرستانها و نزدیک به شهروندان خود، چگونه به آنها را شهر علامت گذاری معیار و یا چگونه به چالش هایی مانند گردشگری، بهره برداری املاک و مستغلات، پایداری محیط زیست و ظهور فن آوری های جدید با راه حل های نوآورانه مواجه هستند. استاد در مورد مدیریت شهری است که در فارغ التحصیلان اخیر از زمینه های چند رشته ای (اقتصاددانان، معماران، جامعه شناسان، مهندسان، جغرافی دانان، انسان شناسان، فناوری اطلاعات و ارتباطات، طراحان، و غیره)، حرفه ای تاریخ و با توجه به در تحول آینده از شهرستان، مسئولان شهرستان محلی با هدف و مدیران شهری که مایل به درک خود را از به روز رسانی شهرستانها معاصر و ارواح کارآفرینی با هدف راه اندازی نوآورانه شروع یو پی اس برای رسیدگی به چالش های جدید شهری است. چرا این برنامه؟ دلیل آن است که در بارسلونا بانک اول جهان شهر هوشمند برگزار می شود (2015 شهر هوشمند درخت عرعر رتبه بندی). از آنجا که با پروژه های نوآورانه شهری در خط مقدم تحول شهرستان و شهرسازی استراتژیک کار می کند. از آنجا که آن را در مشارکت اساتید بین المللی از عمل از صنایع پیشرو و سازمان به حساب می آید. به علت تمرکز چند رشته ای آن است، که پذیرای اقتصاددانان، معماران، مهندسان، جامعه شناسان، جغرافی دانان، انسان شناسان، فناوری اطلاعات و طراحان، در میان دیگران. از آنجا که از طبیعت بسیار بین المللی خود: ترکیبی از دانشجویان و استادان محلی و بین المللی تضمین می کند که مهارت به دست آورد می تواند به هر شهرستان در جهان منتقل شده است. برای کیست؟ استاد در مورد مدیریت شهری است که در هدف: مقامات محلی شهرستان و حرفه ای که مایل به به روز رسانی درک خود را از شهرستان فارغ التحصیلان اخیر از زمینه های چند رشته ای مانند مهندسی، معماری، علوم اجتماعی، انسان شناسی، طراحی خلاق، فناوری اطلاعات و ارتباطات ... تاریخ و حرفه ای با توجه به در تحول آینده از شهرستان ارواح کارآفرینی با هدف راه اندازی نوآورانه شروع یو پی اس برای رسیدگی به چالش های جدید شهری است. [-]

ویدئو ها

UPF Barcelona School of Management, The Science of Business

تماس

UPF Barcelona School Of Management

آدرس Balmes 132 134
Barcelona 08008, Spain
وب سایت http://www.barcelonaschoolofmanagement.upf.edu/
تلفن +34 935 42 18 00