ESMT Berlin

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه کسب و کار کسب و کار توسط تاسیس شد.

ESMT - مدرسه اروپایی مدیریت و فناوری شرکت، واقع در قلب برلین، آلمان، یک مدرسه کسب و کار خصوصی با 25 شرکت های چند ملیتی تاسیس شده است. تخصص مدارس در توسعه از رهبران کارآفرینی با تمرکز جهانی بر مسئولیت اجتماعی و مدیریت تکنولوژی متمرکز است. ESMT یکی از بالا رتبه مدارس کسب و کار در آلمان با یک شبکه جهانی از فارغ التحصیلان در بیش از 50 کشور جهان است.

ESMT ارائه می دهد سه برنامه درجه و یک درجه دو:

  • کارشناسی ارشد مدیریت
  • MBA تمام وقت
  • MBA اجرایی (EMBA)
  • اجرایی MBA / MPA (درجه دو در رابطه با مدرسه Hertie حکومت) و همچنین آموزش و پرورش اجرایی

تمام برنامه ESMT از روابط نزدیک با ESMT شبکه شرکت ها و کسب و کار مدرسه founders.The ارائه پلت فرم میان رشته ای برای گفتمان در میان سیاست گذاران، دانشگاهیان و رهبران کسب و کار بهره مند شوند.

ESMT ترین مدرسه کسب و کار بین المللی در آلمان است، بیش از 80 درصد اعضای هیئت علمی ESMT است دارای یک پس زمینه غیر آلمانی و در هر برنامه طبقات 70٪ تا 90٪ بین المللی هستند.

مدرسه به تازگی وارد چند رتبه بندی. برنامه EMBA ESMT است 30 در رتبه بندی جهانی فایننشال تایمز اجرایی MBA 2015 رتبه بندی شده است. این برنامه EMBA شماره یک برای چهار سال متوالی گذشته برای پیشرفت حرفه ای در اکونومیست "از کدام MBA؟" رتبه بندی از 100 برنامه های MBA تمام وقت جهانی، ESMT است 49 رتبه رتبه بندی شده است، قرار دادن 2 در آلمان و 13th در اروپا .

ESMT یک مدرسه کسب و کار خصوصی معتبر دولت، که برنامه نیز توسط AACSB، AMBA، EQUIS و FIBAA معتبر است.

ماموریت مدرسه

ESMT توسعه کارآفرینی که در سطح جهانی رهبران فکر می کنم، مسئولانه عمل می کنند، و فرد احترام بگذارند. با میراث ریشه در ارزش های اروپایی و بالقوه از فناوری، ESMT توسعه و گویا دانش جدید برای تقویت رشد اقتصادی پایدار است.

است همپوشانی قابل توجهی بین این مناطق از پژوهش وجود دارد، و بسیاری از اعضای هیات علمی دانشکده در حال کار بر روی چندین زمینه های تحقیقاتی و یا رابط های خود را. علاوه بر این، پژوهش رفتار نظری مناسب برای پیوند بیشتر در سه حوزه صلاحیت است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد مدیریت

Campus تمام وقت 22  September 2017 آلمان Berlin Region

© آغاز در ماه سپتامبر سال 2015، ESMT ارائه می دهد برنامه های کارشناسی ارشد هیجان انگیز، جدید و بین المللی برای شروع حرفه ای که بالقوه برجسته نشان می دهد. [+]

پل ESMT کارشناسی ارشد در مدیریت (MIM) استعداد خود و کسب و کار فردا.

کارشناسی ارشد در مدیریت 22 ماهه، برنامه پیش از تجربه، طراحی شده برای دانش آموزان یاد می دهد چگونه به منظور افزایش مهارت های تحلیلی و فن آوری، توسعه یافته در کار کارشناسی، و استفاده از آنها در محیط مدیریت کسب و کار استفاده شود. این برنامه برای دانش آموزان از یک تحلیلی یا کمی (علم، فن آوری، مهندسی، اقتصاد، امور مالی، ریاضیات و یا کسب و کار) پس زمینه، که حداکثر دو سال تجربه کاری طراحی شده است. ... [-]


تماس

ESMT European School of Management and Technology GmbH

آدرس Schloßplatz 1
10178 Berlin, Germany
وب سایت http://www.esmt.org
تلفن +49 30 212310