Walden University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به دانشگاه والدن خوش آمدید

تاثیر جهانی خود را با یک درجه از والدن. امروز شروع!

برنامه های مدرک و گواهی والدن برای کار حرفه ای طراحی شده است. ارسال فرم در سمت راست به یاد بگیرند که چگونه شما می توانید تغییر و پیشبرد کار خود را.

برای بیش از 40 سال، حرفه ای دانشگاه والدن، یک موسسه معتبر است، کار کمک کرد رسیدن به اهداف آموزشی خود. برنامه های مدرک والدن و گواهی طراحی شده برای کمک به دانش آموزان روند بازار در حال حاضر، به دست آوردن مهارت های مربوط که می تواند بلافاصله در دنیای واقعی استفاده شود، و ایجاد تغییرات اجتماعی مثبت در زندگی و جوامع است.

دانش آموزان توسط اعضای هیئت علمی که هر دو محققان و دست اندرکاران، آوردن دیدگاه علمی و تجربه عملی را به کلاس درس آنلاین آموزش داده می شود.

چرا انتخاب والدن؟

 • گزینه ها: والدن در حال حاضر ارائه می دهد برنامه بیش از 80 درجه، بیش از 370 تخصص و غلظت، و بیش از 50 برنامه گواهی، بنابراین شما می توانید برنامه و یا منطقه مورد مطالعه شما نیاز پیدا کنید.
 • شبکه همکار: در جامعه والدن، است که از بیش از 127600 دانشجویان و فارغ التحصیلان ساخته شده، شما باید یک شبکه ای از همسالان که می تواند شما را در سفر خود حمایت می کنند.
 • بسیاری از دیدگاه های: بدن دانش آموز متنوع والدن می آید از تمام 50 ایالت آمریکا و بیش از 150 کشور جهان است.
 • دانشکده کارشناس: بیش از 3،000 اعضای هیات علمی والدن را کارشناسان خود در زمینه را که تجربه در دنیای واقعی به دوره های خود هستند.
 • رضایت دانشجویان: 91٪ از فارغ التحصیلان والدن که به یک نظرسنجی سال 2013 والدن پاسخ نشان داد که بسیار راضی و یا با مادر آلما خود راضی *
 • منبع: www.WaldenU.edu/DATA، 2012-2013

پذیرش

شرایط پذیرش دانشگاه والدن توسط برنامه و سطح درجه متفاوت است. مشاوران ثبت نام والدن در دسترس برای کمک به شما در هر مرحله از فرایند درخواست آنلاین، از تصمیم گیری است که برنامه برای شما مناسب به درخواست برای کمک های مالی می باشد. مشاوران ثبت نام همچنین می توانید انتقال والدن از سیاست های اعتباری برای تجربه آموزشی گذشته را توضیح دهد.

شهریه و کمک های مالی

پرداخت پول برای آموزش و پرورش خود را می تواند یک چالش، اما والدن شما کمک می کند گزینه های بسیاری است که بودجه در دسترس شما هستند، از جمله کمک هزینه تحصیلی، کمک های مالی و وام دولتی و خصوصی را تشخیص دهد. شما همچنین می توانید با کارفرمای خود را بررسی کنید تا ببینید که آیا آنها را بازپرداخت شهریه دوره خود را. مشاور ثبت نام والدن می تواند کمک به شما مشخص است که گزینه های بودجه در دسترس شما هستند. علاوه بر این، شما می توانید در وقت و پول با انتقال اعتبار قبلا به دست آورده را نجات دهد. ترین برنامه های تحصیلات تکمیلی والدن به شما اجازه انتقال تا 50٪ از اعتبارات مورد نیاز خود را.

حمایت از موفقیت شما

هدف والدن است که به شما کمک کند شما برسد. از پرسش اول خود را از طریق هر مرحله از مطالعات خود را، شما می توانید از طیف گسترده ای از خدمات پشتیبانی دانشجویی طراحی شده برای کمک به شما در سفر آموزشی خود را موفق بهره مند شوند. والدن ارائه خدمات زیر به دانش آموزان: مشاوران شخصی: توجه شخصی از مشاوران در ثبت نام، کمک های مالی، دانشگاهیان، و دیگر خدمات پشتیبانی را به بسیاری از برنامه خود را آنلاین.

کمک های فنی: مطالعه بدون نگرانی با دانستن شما 24/7 دسترسی به پشتیبانی فنی والدن.

پشتیبانی سفارشی برای زبان آموزان آنلاین: موجود در هر نقطه با دسترسی به اینترنت، کتابخانه آنلاین والدن را در اختیار دارد بیش از 64،000 مجلات تمام متن، بیش از 100 پایگاه داده ها، و بیش از 3 میلیون پایان نامه. انواع خدمات به طور خاص به دانشجویان دکترا آنلاین، از جمله یک دایرکتوری تخصص دانشکده و کمک با تحقیق پایان نامه و دفاع دهان طراحی شده است.

نوشتن مرکز: تیز کردن مهارت های نوشتن خود را با پشتیبانی از مرکز نگارش والدن، ارائه می دهد که منابع و آموزش آنلاین توسط تمام وقت ویراستاران حرفه ای و آموزگار.

اقامت علمی: شبکه با استادان، کارکنان، و هم در در شخص رزیدنتی، طراحی شده برای شما به تحقیقات بیشتری و نوشتن پشتیبانی master's- خود را و یا مطالعه در سطح دکترا را.

خدمات حرفه ای: خدمات حرفه ای مرکز والدن ارائه می دهد یک در یک مشاوره و سبد آنلاین منابع را به شما با وظایف حیاتی، مانند نوشتن رزومه، جستجوی کار، و استراتژی های مصاحبه کمک کند.

آموزش آنلاین

انعطاف پذیری و پشتیبانی والدن آموزش و پرورش خود را در دسترس قرار داده است. شما می توانید از یک تجربه یادگیری آنلاین جامع است که شامل بهره مند شوند:

 • آغاز راحت تاریخ در طول سال.
 • جهت که شما را برای موفقیت در محیط آنلاین.
 • توانایی کامل دوره زمان و جایی که آن را مناسب برای شما است.
 • دسترسی به دوره های و مواد در گوشی های هوشمند و یا قرص خود را.
 • منابع چند رسانه ای طراحی شده برای افزایش یادگیری دانش آموزان: فیلم ها، مطالعات موردی، شبیه سازی، مقالات، مجلات، و موضوعات بحث.
 • یک جامعه آنلاین جهانی از اساتید، دانشجویان و فارغ التحصیلان.

دوره های والدن در مهارت های عملی و استراتژی شما می توانید بلافاصله در محل کار اعمال می شود تمرکز می کنند. شما تشویق به استفاده آنچه به شما یاد به نظر راه حل های نوآورانه به مشکلات دنیای واقعی، و بسیاری از برنامه های ارائه فرصت به درخواست چه چیزی شما را از طریق یک تجربه عملی به دست. دوره های آموزشی به تحقیقات و مطالعات مورد در حال حاضر در نظر گرفتن به منظور افزایش تفکر انتقادی است. فرمت آنلاین ما همکاری و بحث را تشویق می کند به طوری که شما می توانید از سایر متخصصین در زمینه های خود را یاد بگیرند.

دانشکده

اعضای هیئت علمی والدن در موفقیت خود را متمرکز شده است. دانشکده متخصص ما شامل پژوهشگران، محققان، و رهبران برجسته که برای اعتبار علمی و صنعت خود و همچنین برای توانایی های تدریس خود انتخاب شده است. آنها به عنوان مربی و مشاور عمل می کنند و پرورش یک محیط یادگیری حمایت و فراگیر است.

در اینجا شماره عبارتند از: 86 درصد از اعضای هیئت علمی والدن حداقل یکی درجه دکترا، و در مجموع آنها بیش از 900 جایزه برای دستاوردهای حرفه ای خود و سهم برجسته به زمینه های خود را دریافت کرده اند. دانشکده والدن همچنین شامل 26 فولبرایت و یا متخصصان. آنها یک طیف گسترده ای از زمینه های تجربی و فرهنگی و اکسل در یکپارچه سازی تخصص خود را به کلاس درس.

فارغ التحصیلان انجمن

دانشگاه والدن دارای بیش از 79800 فارغ التحصیلان در سراسر 135 کشور در سراسر جهان. فارغ التحصیلان ما توسط یک انجمن فارغ التحصیلان فعال، که فارغ التحصیلان متصل به دانش آموزان، استادان و فارغ التحصیلان شخص از جامعه بزرگتر والدن نگه می دارد پشتیبانی می شود. فارغ التحصیلان در فعالیت های منطقه ای شرکت باقی می ماند و از طریق برنامه سفیر فارغ التحصیلان درگیر، myWaldenAlumni ما فارغ التحصیلان پورتال و دانشگاه امضای انتشار، مجله والدن، که برجسته دستاوردهای فارغ التحصیلان ما دو بار در سال.

اعتباربخشی

دانشگاه والدن است که توسط کمیسیون آموزش عالی و عضو انجمن مرکزی شمالی، www.ncahlc.org معتبر.

والدن مفتخر است به اعتبارنامه های تخصصی از سازمان های زیر به دست آورده اند:

 • شورای ملی اعتباربخشی آموزش و پرورش معلم (NCATE)
 • شورای اعتباربخشی برای کسب و کار مدارس و برنامه های (ACBSP)
 • کمیسیون دانشگاهی آموزش پرستاری (CCNE)
 • شورای اعتباربخشی مشاوره و برنامه های آموزشی مرتبط (CACREP)
 • موسسه مدیریت پروژه (PMI) ® مرکز اعتباربخشی جهانی (GAC) برای برنامه های آموزش مدیریت پروژه
 • اعتباربخشی انجمن مهندسی و فناوری، شرکت (ABET)

اعتباربخشی تایید که یک دانشگاه و برنامه های آن با کیفیت بالا و ارائه محتوا مرتبط است. مجوز رسمی دانشگاه والدن به این معنی است:

 • برنامه ها و دوره های با کیفیت بالا هستند.
 • دانشجویان واجد شرایط دسترسی به دانش آموز کمک های فدرال دارند.
 • اعتبار به دست آورده است آسان تر برای انتقال از اعتبار به دست آمده در موسسات غیر معتبر.

هنگام ارزیابی اعتبار، کارفرمایان و دانشگاه ها اغلب برای متقاضیانی که مدرک از دانشگاه معتبر به دست آورده است.

پیدا کردن اطلاعات در هزینه ها، انواع شغل، میزان تکمیل و بدهی وام متوسط ​​برای این برنامه در http://www.waldenu.edu/programdata.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

MS در مشاوره سلامت روان بالینی (cacrep معتبر)

Online تمام وقت September 2017 آمریکا USA Online

آماده شدن برای یک کار به عنوان یک مشاور حرفه ای با MS CACREP معتبر دانشگاه والدن در برنامه بهداشت روانی مشاوره بالینی. [+]

آماده شدن برای یک کار به عنوان یک مشاور حرفه ای با MS CACREP معتبر دانشگاه والدن در برنامه بهداشت روانی مشاوره بالینی. بررسی طیف وسیعی از موضوعات مربوط به حوزه مشاوره، از جمله ارزیابی، نگرانی قانونی و اخلاقی، و مداخله و آماده برای کمک به افراد و گروه ها با خانواده، سلامت روان، حرفه ای، و مسائل آموزشی است. این برنامه همچنین به بررسی تکنیک های مشاوره، از جمله کسانی که مورد استفاده در مشاوره سوء مصرف مواد و مشاوره شغلی. چهره به چهره اقامت شما اجازه می دهد به شبکه با اعضای هیئت علمی متخصص و دیگر دانشجویان دکترا در حالی که شما تحقیقات خود را، نوشتن، و مهارت های تفکر انتقادی سنگ تیز کردن. تخصص ها (علاوه بر برنامه عمومی) مشاوره اعتیاد مشاوره حرفه ای مشاوره قانونی خانواده های نظامی و فرهنگ تروما و بحران مشاوره MS دانشگاه والدن در برنامه بهداشت روان مشاوره بالینی توسط شورای اعتباربخشی برای مشاوره و مرتبط با برنامه های آموزشی (CACREP) به عنوان یک برنامه مشاوره سلامت روان تحت استاندارد 2001 معتبر. CACREP بدن اعتبار تخصصی به رسمیت شناخته شده توسط شورای آموزش عالی اعتباربخشی (CHEA) است، و مجوز رسمی CACREP یک نیاز برای اخذ مجوز در بسیاری از ایالات است. کارشناسی ارشد در برنامه بهداشت روانی مشاوره بالینی طراحی شده است برای آماده سازی فارغ التحصیلان واجد شرایط به برای امتحانات صدور مجوز نشستن و برای دیدار با الزامات اخذ مجوز تحصیلی بسیاری از تابلوهای مشاوره دولت است. مشاوران ثبت نام والدن می تواند راهنمایی در مورد مسائل پروانه ارائه، با این حال، آن را به عهده فرد به درک و منطبق با تمام الزامات پروانه ایالتی باقی مانده است. والدن هیچ تضمینی در یا تضمین می کنند که از اتمام ترم و یا برنامه های والدن خواهد فرد اجازه برای به دست آوردن مجوز دولت است. [-]

استاد کار اجتماعی (MSW)

Online تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا USA Online

آماده برای پیشبرد کار اجتماعی خود را با یک استاد آنلاین مددکاری اجتماعی (MSW) از دانشگاه والدن مطلع. برنامه تحصیلی این استاد آنلاین شما کمک می کند توسعه مهارت های مورد نیاز برای [+]

آماده برای پیشبرد کار اجتماعی خود را با یک استاد CSWE معتبر مددکاری اجتماعی (MSW) از دانشگاه والدن. برنامه تحصیلی این استاد آنلاین شما کمک می کند توسعه مهارت های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک مددکار اجتماعی. طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان کار، برنامه تحصیلی آنلاین والدن اجازه می دهد تا شما را به از بین سه گزینه اتمام درجه را انتخاب کنید، بنابراین شما می توانید برنامه در یک چارچوب زمانی که برای شما کار می کند کامل است. برنامه MSW ما اهرم مورد نوشته شده است؛ مطالعات موردی ویدئو، سفارشی برنده جایزه؛ در شخص اقامت. و تجربه درست به شما با دنیای واقعی یادگیری به منظور افزایش دانش خود را از زمینه فراهم می کند. این برنامه می تواند به شما آماده برای دنبال شغلی در انواع تنظیمات، مانند بیمارستان ها، مطب خصوصی، سازمان های خدمات اجتماعی، و کلینیک بهداشت روان. غلظت بالینی و جوی پیشرفته نظامی اجتماعی مددکاری اجتماعی در بهداشت و درمان مددکاری اجتماعی با کودکان و خانواده استاد دانشگاه والدن از برنامه کار اجتماعی (MSW) توسط شورای آموزش و پرورش در مددکاری اجتماعی (CSWE)، بدن اعتبار تخصصی رسمیت شناخته شده توسط شورای تأیید تحصیلات عالی (CHEA) معتبر است. کمیسیون CSWE در اعتباربخشی مسئول در حال توسعه استانداردهای که تعریف آماده سازی صالح برای مددکاران اجتماعی حرفه ای و تضمین این که برنامه های اجتماعی پاسخگویی به این استانداردها می باشد. گواهی نامه های دانشگاهی حداقل مورد نیاز برای به دست آوردن مجوز به عنوان مددکار اجتماعی در بسیاری از ایالت تمرین کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی (MSW) از یک برنامه معتبر توسط شورای آموزش و پرورش کار اجتماعی (CSWE) است. برنامه MSW دانشگاه والدن توسط CSWE معتبر. تخته صدور مجوز دولت مسئول تنظیم عمل کار اجتماعی هستند، و هر ایالت دارای تحصیلی، صدور جواز، و صدور گواهینامه آن است. والدن توصیه می کند که دانش آموزان کار اجتماعی هیئت مدیره صدور مجوز مناسب در دولت که در آن برنامه ریزی برای تمرین برای تعیین الزامات علمی خاص را برای اخذ مجوز مشورت کنید. مشاوران ثبت نام والدن می توانید اطلاعات مربوط به الزامات دولت توسط دولت برای اخذ مجوز ارائه می کنند. با این حال، مسئولیت فرد به درک، ارزیابی، و با تمام شرایط صدور مجوز برای دولت که در آن او و یا او در نظر دارد به تمرین باقی مانده است. والدن هیچ تضمینی یا تضمین می کنند که از اتمام دوره و یا برنامه های آن فرد اجازه برای رسیدن به اخذ مجوز دولت، اختیار ها، تایید، و یا دیگر اعتبار دولت به عنوان یک مددکار اجتماعی. [-]

متخصص آموزش و پرورش (EDS)

Online تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا USA Online

نگاهی به زندگی حرفه ای خود را بیشتر، سریع تر، با برنامه های (EDS) متخصص آموزش آنلاین دانشگاه والدن است. این برنامه ها EDS برای آماده کردن شما به دنبال نقش رهبری جدید در حالی که شما زمینه به دنبال یک دکترای [+]

حرفه ای خود را بیشتر، سریع تر، با کسب یک مدرک آموزش و پرورش ویژه (EDS) آنلاین از دانشگاه والدن. برنامه گردآورندگان ما می تواند شما را به دنبال نقش رهبری جدید در حالی که شما زمینه را به دنبال دکتری، اگر شما را انتخاب کنید. تاریخ بیش از 100 معلم دولت از سال که دانشگاه والدن را انتخاب کرده اند برای به دست آوردن درجه آموزش و پرورش خود. با مسیر یادگیری مادام العمر والدن، دانشجویان در بسیاری از دکتری خود را در آموزش و پرورش، دکتر آموزش و پرورش (EDD)، و آموزش و پرورش ویژه (EDS) برنامه را بسیاری از دروس اولیه است. شما می توانید در یکی از ما پس از کارشناسی ارشد یا دکترا در آموزش و پرورش شروع و حرکت به یکی دیگر از برنامه درجه، که موجب صرفه جویی در وقت و پول. در یک برنامه والدن EDS، شما می توانید: ساخت اعتبار خود را سریع تر و با هزینه پایین تر از آن طول می کشد تا به دست آوردن یک دکترای. انتقال اعتبار از ترم قبل و سرعت بخشیدن به زمان خود را به اتمام درجه. دریافت پشتیبانی اختصاص داده شده، از دوره اول خود را از طریق پروژه CAPSTONE خود را. کاوش چالش در دنیای واقعی در مهارت های آموزش و پرورش و افزایش برای ترویج تغییر اجتماعی است. برنامه EDS در برنامه درسی، آموزش، و ارزیابی EDS در آموزش خردسالان (غیر صدور پروانه) EDS در مدیریت آموزشی و رهبری (غیر صدور پروانه) EDS در رهبری آموزشی و اداری (آماده سازی اصلی) EDS در تکنولوژی آموزشی EDS در خواندن، سوادآموزی، و ارزیابی (غیر صدور پروانه) EDS در آموزش و پرورش ویژه (غیر صدور پروانه ) شما می توانید به سمت مدرک خود را با سرعت که برای شما کار می کنند. سنتی: یک دوره در یک زمان. پیش از طریق برنامه به طور پیوسته در حالی که مدیریت تعهدات دیگر. آهنگ سریع: نگاهی به دو دوره در یک بار. تمرکز زمان بیشتری را در برنامه و مدرک خود را هر چه زودتر. [-]

کارشناسی ارشد مدیریت دولتی (MPA)

Online تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا USA Online

بررسی استراتژی برای ایجاد و اجرای برنامه ها و پروژه هایی که ترویج تغییرات مثبت اجتماعی از طریق استاد دانشگاه والدن از برنامه مدیریت عمومی (MPA). [+]

بررسی استراتژی برای ایجاد و اجرای برنامه ها و پروژه هایی که ترویج تغییرات مثبت اجتماعی از طریق استاد دانشگاه والدن از برنامه مدیریت عمومی (MPA). به دست آوردن مدیریت و مهارت های سازمانی به عنوان شما را مطالعه و بررسی چگونگی اداره سیاست مثبت می تواند مردم محروم را تحت تاثیر قرار. بررسی پژوهش حاضر در این زمینه به عنوان شما موقعیت خود را به ترویج همکاری در سراسر سازمان ها و ادارات. تخصص ها (علاوه بر برنامه عمومی) عدالت کیفری مدیریت بحران جهان رهبری سیاست گذاری سلامت سیاست امنیت میهن و هماهنگی سازمان های غیر دولتی بین المللی (سازمان های غیر دولتی) حقوق و سیاست عمومی مدیریت دولت های محلی برای جوامع پایدار مدیریت غیر انتفاعی و رهبری تجزیه و تحلیل سیاست مدیریت عمومی و رهبری تروریسم، میانجیگری، و صلح [-]

کارشناسی ارشد مدیریت سیستم های اطلاعاتی

Online تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا USA Online

آیا شما می خواهید برای به دست آوردن درک عمیق تر از نمایشنامه تکنولوژی نقش مهمی در دستیابی به اهداف و استراتژی های سازمانی؟ استاد دانشگاه والدن از سیستم های مدیریت اطلاعات طراحی شده است [+]

آماده شدن برای سیستم های ارشد اطلاعات و موقعیت رهبری تکنولوژی در طیف گسترده ای از شرکت های بزرگ، دولت، آموزش، و تنظیمات غیر انتفاعی. ترکیب ترم مدیریت و IT آموزش پیشرفته، استاد والدن از برنامه سیستم های مدیریت اطلاعات (MISM) شما آماده برای: ارزیابی، طراحی و مدیریت سیستم های اطلاعاتی به کسب و کار امروز حیاتی است. تیم متقابل کارکردی سرب و طرح های IT به اهداف مهم سازمانی. پیشبرد به مقام رهبری. طراحی شده برای ساخت حرفه ای IT خود را به سرعت و مقرون به صرفه، این برنامه همچنین اجازه می دهد تا شما را به کسب گواهی فارغ التحصیل در سیستم های اطلاعات پس از اتمام چهار دوره اول خود را. * به عنوان یک دانش آموز والدن، شما می توانید انتخاب کنید که، کجا، و چگونه به شما در یادگیری به لطف ما فرمت آنلاین و MobileLearn®. از طریق این تکنولوژی آموزش و پرورش، شما می توانید به ترم در دستگاه پخش MP3 خود گوش، دسترسی به کلاس درس خود را از آی فون خود را، دانلود ترم به لپ تاپ خود را، و بیشتر. * برای دریافت گواهی فارغ التحصیل در سیستم های اطلاعات، شما باید رضایت بخش کامل ITEC 6111، ITEC 6115، ITEC 6140 و ISYS 6030 و درخواست برای گواهی، که بدون هیچ هزینه اضافی تعلق می گیرد. [-]

کارشناسی ارشد(MSc)

MS در آموزش عالی

Online تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا USA Online

طراحی شده برای کسانی که مایل به دنبال یک طیف گسترده ای از مشاغل در موسسات آموزش عالی، از مواضع هیئت علمی و کارکنان به کلید مشاغل اداری، MS والدن در برنامه آموزش عالی در ترویج هر دو موفقیت سازمانی و دانش آموز متمرکز است. [+]

طراحی شده برای کسانی که مایل به دنبال یک طیف گسترده ای از مشاغل در موسسات آموزش عالی، از مواضع هیئت علمی و کارکنان به کلید مشاغل اداری، MS والدن در برنامه آموزش عالی در ترویج هر دو موفقیت سازمانی و دانش آموز متمرکز است. به دست آوردن درک از کسب و کار، حکومت، و فرهنگ سازمانی در آموزش عالی. کاوش بهترین شیوه برای ایجاد محیط های یادگیری دانش آموز متمرکز شده است. را انتخاب کنید از طیف وسیعی از تخصص های طراحی شده برای دیدار نیازها و منافع فردی خود را. شما می توانید به سمت مدرک خود را با سرعت که برای شما کار می کنند. سنتی: یک دوره در یک زمان. پیش از طریق برنامه به طور پیوسته در حالی که مدیریت تعهدات دیگر. آهنگ سریع: نگاهی به دو دوره در یک بار. تمرکز زمان بیشتری را در برنامه و مدرک خود را هر چه زودتر. پس از این دوره برای اولین بار، شما می توانید یک دوره در یک زمان، و یا کسب مدرک خود را سریعتر با در نظر گرفتن دو دوره در یک بار. شما همچنین می توانید بین گزینه های در طول برنامه متناوب را به تناسب نیازهای در حال تغییر خود را. تخصص ها (علاوه بر برنامه عمومی) آموزش بزرگسالان کالج آموزش و یادگیری مدیریت ثبت نام و بازاریابی سازمانی آموزش عالی جهانی رهبری دانشجویی برای موفقیت آنلاین و آموزش از راه دور [-]

MS در آموزش و پرورش (msed)

Online تمام وقت September 2017 آمریکا Baltimore

طراحی شده توسط مربیان برای مربیان، MS والدن در برنامه آموزش و پرورش (MSEd) می تواند کمک به شما دانش و مهارت های شما نیاز به کمک به دانش آموزان امروز موفق شوند. تحویل در یک قالب آنلاین، این برنامه به بررسی بهترین شیوه و آخرین تحقیقات. [+]

طراحی شده توسط مربیان برای مربیان، MS والدن در برنامه آموزش و پرورش (MSEd) می تواند کمک به شما دانش و مهارت های شما نیاز به کمک به دانش آموزان امروز موفق شوند. تحویل در یک قالب آنلاین، این برنامه به بررسی بهترین شیوه و آخرین تحقیقات. مشاهده معلمان استاد در کلاس های درس خود و یادگیری تکنیک های اثبات شده برای ایجاد محیط های یادگیری حمایت. را انتخاب کنید از تخصص های سنتی آنلاین و همچنین MS شتاب در آموزش و پرورش (MSEd) تخصص. طراحی شده برای متخصصان آموزش و پرورش خود انگیزه، تخصص MSEd شتاب شما را قادر به تکمیل مدرک کارشناسی ارشد خود را در کمتر از 12 ماه برای شهریه عنوان کم به عنوان $ 10،000. * تخصص سواد نوجوان و آموزش برنامه درسی، آموزش، و ارزیابی (نمرات K-12) برنامه درسی، آموزش، و ارزیابی (نمرات K-12) - تسریع رهبری آموزشی و اداری (بین المللی غیر صدور پروانه) رهبری آموزشی و اداری (اصلی صدور پروانه آماده سازی) ابتدایی سواد خواندن و نوشتن (نمرات PreK-6) (غیر صدور پروانه) ابتدایی سواد خواندن و نوشتن (نمرات PreK-6) (غیر صدور پروانه) - شتاب ابتدایی خواندن و ریاضیات (نمرات K-6) (غیر صدور پروانه) ابتدایی خواندن و ریاضیات (نمرات K-6) (غیر صدور پروانه) - شتاب یکپارچه سازی تکنولوژی در کلاس درس (نمرات K-12) یکپارچه سازی تکنولوژی در کلاس درس (نمرات K-12) - تسریع ریاضیات (نمرات K-6) ریاضیات (نمرات 5-8) ریاضیات و علوم (نمرات K-8) سواد خواندن و نوشتن با تایید خواندن K-12 علوم (نمرات K-8) آموزش و پرورش ویژه (غیر صدور پروانه) (نمرات K-12) آموزش و پرورش ویژه (غیر صدور پروانه) (نمرات K-12) - تسریع معلم رهبری (نمرات K-12) معلم رهبری (نمرات K-12) - تسریع آموزش زبان انگلیسی به زبان آموزان زبان (نمرات K-12) (غیر صدور پروانه) * بر روی نرخ شهریه از ژوئن 2016 بر اساس. نرخ ها در معرض تغییر هستند. مدل شتاب فقط برای دانش آموزان جدید در دسترس است. در حالی که مدل شتاب MSEd طراحی شده است در 12 ماه تکمیل شود، زمان به اتمام ممکن است توسط دانش آموز متفاوت است، بسته به پیشرفت و اعتبار منتقل می شود، در صورت قابل اجرا است. برای برآورد شخصی از وقت خود را به اتمام است، تماس بگیرید مشاور ثبت نام در 1-866-492-5336. [-]

MS در ارتباط

Online تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا USA Online

درب به فرصت های شغلی جدید و هیجان انگیز با MS آنلاین در ارتباطات از دانشگاه والدن را باز کنید. [+]

درب به فرصت های شغلی جدید و هیجان انگیز با MS آنلاین در ارتباطات از دانشگاه والدن را باز کنید. کاوش در آخرین شیوه های ارتباطات و نظریه؛ استاد هنر پیام قانع کننده؛ و یاد بگیرند که به توسعه، اجرا، و اندازه گیری برنامه ارتباط موثر با استفاده از رسانه های سنتی و دیجیتال. این برنامه همچنین شامل یک گواهی حرفه ای های جاسازی شده، که شما واجد شرایط برای قبل از گرفتن مدرک خود را است. [-]

MS در ازدواج، زن و شوهر، و مشاوره خانواده

Campus or Online تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا USA Online

MS CACREP معتبر دانشگاه والدن در ازدواج، زن و شوهر، و مشاوره خانواده برنامه می تواند شما را با دانش و مهارت های لازم برای ارائه [+]

MS CACREP معتبر دانشگاه والدن در ازدواج، زن و شوهر، و مشاوره خانواده برنامه شما می توانید با دانش و مهارت های ارائه برای تشخیص اختلالات روانی و عاطفی و کمک به حل و فصل ازدواج و خانواده درگیری مربوط به طلاق، میانجیگری، حضانت فرزند، مشکلات مدرسه، و خشونت خانوادگی. به شما خواهد آموخت برای رسیدگی به طیف وسیعی از مسائل، از جمله تاثیر بحران، بلایای طبیعی، و سایر رویدادهای آسیب زا است. از طریق اقامت چهره به چهره، شما را با اعضای هیات علمی متخصص و دیگر دانشجویان دکترا شبکه در حالی که شما تحقیقات خود را، نوشتن، و مهارت های تفکر انتقادی سنگ تیز کردن. تخصص ها (علاوه بر برنامه عمومی) مشاوره اعتیاد مشاوره شغلی مشاوره قانونی خانواده های نظامی و فرهنگ تروما و بحران مشاوره MS دانشگاه والدن در ازدواج، زن و شوهر، و مشاوره خانواده برنامه توسط شورای اعتباربخشی مشاوره و برنامه های مرتبط آموزشی (CACREP)، بدن اعتبار تخصصی رسمیت شناخته شده توسط شورای تأیید تحصیلات عالی (CHEA) معتبر است. CACREP مجوز رسمی مورد نیاز برای اخذ مجوز در بسیاری از کشورهای است. کارشناسی ارشد در ازدواج، برنامه مشاوره زن و شوهر، و خانواده طراحی شده است برای آماده سازی فارغ التحصیلان واجد شرایط به برای امتحانات صدور مجوز نشستن و برای دیدار با الزامات اخذ مجوز تحصیلی بسیاری از تابلوهای مشاوره دولت است. مشاوران ثبت نام والدن می توانید راهنمایی در مورد مسائل پروانه ارائه. با این حال، مسئولیت فرد به درک و با تمام شرایط اخذ مجوز دولت است. والدن هیچ تضمینی در یا تضمین می کنند که از اتمام ترم و یا برنامه های والدن خواهد فرد اجازه برای به دست آوردن مجوز دولت است. [-]

MS در حسابداری

Online تمام وقت September 2017 آمریکا USA Online

این که آیا شما تنها با شروع کردن، آماده شدن برای آزمون CPA خود را، و یا علاقه مند در پیشبرد حرفه حسابداری خود را، MS دانشگاه والدن در برنامه حسابداری می تواند به شما کمک کند تقویت مهارت های خود را در تجزیه و تحلیل و تصمیم گیری های مالی. [+]

این که آیا شما تنها با شروع کردن، آماده شدن برای آزمون CPA خود را، و یا علاقه مند در پیشبرد حرفه حسابداری خود را، MS دانشگاه والدن در برنامه حسابداری می تواند به شما کمک کند تقویت مهارت های خود را در تجزیه و تحلیل و تصمیم گیری های مالی. طراحی شده برای کمک به شما در این حرفه سرعت در حال تغییر پیشرفت، برنامه درسی به چالش کشیدن را پوشش می دهد حسابداری مدیریتی، مدیریت مالی، مباحث جاری و مسائل حسابداری قانونی و اخلاقی. تخصص ها حسابداری برای حرفه ای حسابداری با تاکید CPA خود طراحی BS دانشگاه والدن در مدیریت کسب و کار، کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار (MBA)، دکترای مدیریت کسب و کار (DBA)، و دکترا در برنامه های مدیریت توسط شورای اعتباربخشی برای مدارس کسب و کار و برنامه های (ACBSP) معتبر است. کارشناسی ارشد حسابداری و BS در برنامه حسابداری نیز با ACBSP معتبر و تخصصی حسابداری اعتباربخشی سازمان به دست آورده اند. بیشتر کشورهای نیاز به افراد برای تکمیل 150 ترم (225 چهارم) ساعت در مناطق موضوع خاص به منظور واجد شرایط برای حسابدار عمومی (CPA) آزمون نشستن و / یا دست آوردن مجوز CPA. برنامه های حسابداری والدن می تواند کمک به فارغ التحصیلان پیشرفت به سوی برآورده ساختن این نیاز. BS در حسابداری ارائه می دهد 120 سه ماهه (80 ترم) ساعت های اعتباری که شامل دوره های سطح بالا در موضوعاتی مانند حسابداری مالی، حسابرسی، مالیات، حسابداری مدیریت و. کارشناسی ارشد حسابداری ارائه می دهد 30 ترم (45 فصل) ساعت های اعتباری، در حالی که تخصص MBA حسابداری ارائه می دهد نه ساعت (13.5 چهارم) اعتبار ترم. این برنامه ها شامل دوره های تحصیلات تکمیلی در موضوعاتی مانند حسابداری مالی، حسابداری مدیریت و شیوه های حسابداری قانونی و اخلاقی. این دانش آموزان نیاز به تکمیل دروس دوره های اضافی برای دیدار با الزامات دولت است. در هر ایالت، سیاست خاص است که باید به دنبال آن زمانی که یک فرد به دنبال تبدیل شدن به یک حسابدار دارای مجوز وجود دارد. برخی از ایالت ها اجازه نخواهد داد که افرادی که کامل برنامه های حسابداری والدن برای امتحانات صدور مجوز CPA با توجه به مسائل مربوط به دولت خاص مانند مجوز رسمی حرفه ای و یا آموزش چهره به چهره بنشینم. برای کسب اطلاعات در مورد نیاز های آموزشی برای دولت خود را، به انجمن دولت از حسابداری یا سازمان مربوط مراجعه کنید. مشاوران ثبت نام والدن می تواند راهنمایی در مورد اخذ مجوز حسابدار فراهم آورده است. با این حال، این مسئولیت از ثبتنام فردی در برنامه به خواندن، درک، و مطابق با الزامات صدور جواز در دولت که در آن او بخواهد به عمل باقی می ماند. دانشگاه والدن می تواند هیچ نماینده ای، گارانتی، گارانتی، یا تعهد که از اتمام موفقیت آمیز یک برنامه والدن، و یا ترم برای اعتبار در یک برنامه، فارغ التحصیل واجد شرایط برای یک امتحان اخذ مجوز نشستن و یا برای به دست آوردن مجوز دولت را ایجاد کند. [-]

MS در خدمات اجتماعی و انسانی

Online تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا USA Online

بیشتر تعهد خود را به تغییر اجتماعی با MS آنلاین در خدمات اجتماعی و انسانی از والدن. از طریق برنامه درسی حرفه ای متمرکز شده است، مطالعات موردی تعاملی و شبیه سازی، و یک رویکرد interprofessional، شما را به رسیدگی به نیازهای افراد، جوامع، و سازمان در یک مفهوم جهانی آماده کند. مفاهیم و نظریه های از طریق استفاده از مطالعات موردی متحرک و آموزش سلامت به زندگی به ارمغان آورد. [+]

بیشتر تعهد خود را به تغییر اجتماعی با MS آنلاین در خدمات اجتماعی و انسانی از والدن. از طریق برنامه درسی حرفه ای متمرکز شده است، مطالعات موردی تعاملی و شبیه سازی، و یک رویکرد interprofessional، شما را به رسیدگی به نیازهای افراد، جوامع، و سازمان در یک مفهوم جهانی آماده کند. مفاهیم و نظریه های از طریق استفاده از مطالعات موردی متحرک و آموزش سلامت به زندگی به ارمغان آورد. شما مشکلاتی که مشخصه پشتیبانی خدمات اجتماعی انسان و، دسترسی به تعدادی از سازمان به درک استراتژی های ممکن و راه حل را بررسی کند. با 12 تخصص حرفه ای متمرکز را انتخاب کنید، شما تمرکز مطالعات خود را بر روی نیازها و اهداف خود و توسعه مهارت به اکسل در این زمینه شما. تخصص ها - جامعه و خدمات اجتماعی - مداخله و رهبری - مدیریت تعارض و مذاکره - عدالت کیفری - فاجعه، بحران، و مداخله - مطالعات خانواده و مداخلات - پیری شناسی - خدمات اجتماعی جهانی - خدمات انسانی غیر انتفاعی اداره - بهداشت روانی تسهیل - خانواده های نظامی و فرهنگ - سیاست اجتماعی و تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی MS در انسان و خدمات اجتماعی برنامه، از جمله تخصص های خود را، طراحی نشده است که منجر به کسب پروانه حرفه ای از جمله اخذ مجوز به عنوان یک درمانگر حرفه ای، مشاور، مددکار اجتماعی یا روانشناس. [-]

MS در رهبری

Online تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا USA Online

یادگیری استراتژی برای تبدیل شدن به یک رهبر موثر تر که می تواند اعتماد تولید، توانمند سازی دیگران، و تاثیر مثبت در آینده از سازمان شما. [+]

یادگیری استراتژی برای تبدیل شدن به یک رهبر موثر تر که می تواند اعتماد تولید، توانمند سازی دیگران، و تاثیر مثبت در آینده از سازمان شما. MS دانشگاه والدن در برنامه رهبری ارائه می دهد یک رویکرد جامع به رهبری است که شما آماده برای پاسخگویی به چالش در حال تحول در جهان پویا از کسب و کار و به پرورش فلسفه رهبری شخصی خود را. از طریق درس در دنیای واقعی، شما می توانید قابلیت های تصمیم گیری خود را به عنوان یک رهبر اخلاقی در محیط زیست جهانی تقویت می کند. تخصص ها (علاوه بر برنامه عمومی) رهبری منابع انسانی توسعه رهبر خود طراحی [-]

MS در رهبری عدالت کیفری و مدیریت اجرایی

Online تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا USA Online

MS در عدالت کیفری رهبری و مدیریت اجرایی آماده به رهبری تغییر در سازمان و نفوذ سیاست گذاران خود را در جامعه خود را. اگر شما یک اجرای قانون هستند و یا [+]

آماده به رهبری تغییر در سازمان و نفوذ سیاست گذاران خود را در جامعه خود را. اگر شما یک اجرای قانون و یا حرفه ای عدالت کیفری هستند، دانشگاه والدن می تواند کمک به شما در به دست آوردن دانش و تجربه به آماده شدن برای نقش مدیریت اجرایی در عدالت کیفری و یا انتقال به یک حرفه ای در آموزش و پرورش و یا مشاوره. MS والدن در برنامه عدالت کیفری رهبری و اجرایی مدیریت می آمیزد نظریه رفتاری جنایی با مطالعات انجام شده در خدمات انسانی، فن آوری، و امنیت میهن برای کمک به گسترش مهارت های مدیریت خود را. تخصص ها (علاوه بر برنامه عمومی) مدیریت بحران جهان رهبری سیاست امنیت میهن و هماهنگی حقوق و سیاست عمومی تجزیه و تحلیل سیاست مدیریت عمومی و رهبری خود طراحی تروریسم، میانجیگری، و صلح [-]

MS در طراحی آموزشی و تکنولوژی

Online تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا USA Online

یادگیری برای ایجاد دوره های مبتنی بر فن آوری های موثر و برنامه های آموزشی برای محیط های مختلف از جمله آموزش عالی؛ آموزش و پرورش دانشگاه جامعه؛ توسعه نیروی کار شرکت های بزرگ و غیر انتفاعی. و مراقبت های بهداشتی، نظامی، و آموزش و پرورش دولت است. [+]

یادگیری برای ایجاد دوره های مبتنی بر فن آوری های موثر و برنامه های آموزشی برای محیط های مختلف از جمله آموزش عالی؛ آموزش و پرورش دانشگاه جامعه؛ توسعه نیروی کار شرکت های بزرگ و غیر انتفاعی. و مراقبت های بهداشتی، نظامی، و آموزش و پرورش دولت است. خود تکنولوژی های یادگیری برش لبه اهرم والدن را به عنوان شما نظریه یادگیری، فرآیندهای طراحی آموزشی، و استراتژی های موثر برای درگیر شدن فراگیران 21 قرن اکتشاف. شما می توانید به سمت مدرک خود را با سرعت که برای شما کار می کنند. سنتی: یک دوره در یک زمان. پیش از طریق برنامه به طور پیوسته در حالی که مدیریت تعهدات دیگر. آهنگ سریع: نگاهی به دو دوره در یک بار. تمرکز زمان بیشتری را در برنامه و مدرک خود را هر چه زودتر. پس از این دوره برای اولین بار، شما می توانید یک دوره در یک زمان، و یا کسب مدرک خود را سریعتر با در نظر گرفتن دو دوره در یک بار. شما همچنین می توانید بین گزینه های در طول برنامه متناوب را به تناسب نیازهای در حال تغییر خود را. تخصص ها (علاوه بر برنامه عمومی) آموزش آنلاین آموزش و بهبود عملکرد [-]

MS در عدالت کیفری

Online تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا USA Online

ماندن در صف مقدم این فیلد در حال تحول به عنوان شما را مطالعه آخرین نظریه و کشف به طور فزاینده پیچیده مسائل عدالت کیفری امروز است. به دست آوردن قرار گرفتن در معرض گسترده به حوزه عدالت کیفری [+]

ماندن در صف مقدم این فیلد در حال تحول به عنوان شما را مطالعه آخرین نظریه و کشف به طور فزاینده پیچیده مسائل عدالت کیفری امروز است. به دست آوردن قرار گرفتن در معرض گسترده به حوزه عدالت کیفری، از جمله چگونه اجرای قانون، دادگاه ها، و اصلاحات عملکرد و تعامل در سطح محلی، ایالتی، و فدرال است. در MS در برنامه عدالت کیفری در دانشگاه والدن، شما می توانید یک برنامه آموزشی منحصر به فرد است که ترکیبی از تئوری رفتاری جنایی با تکنولوژی، امنیت میهن، و مهارت های مدیریت که شما می توانید بلافاصله در کار اعمال می شود و یا استفاده از برای پیشبرد کار خود را کشف. تخصص ها (علاوه بر برنامه عمومی) مدیریت بحران جهان رهبری سیاست امنیت میهن و هماهنگی حقوق و سیاست عمومی تجزیه و تحلیل سیاست مدیریت عمومی و رهبری خود طراحی تروریسم، میانجیگری، و صلح [-]

MS در فن آوری اطلاعات

Online تمام وقت پاره وقت 24  September 2017 آمریکا USA Online + {تعداد} بیشتر

از Core برنامه نویسی و شبکه دوره های به آموزش پیشرفته در بالا تقاضا IT تخصص، MS والدن در اطلاعات برنامه فن آوری طراحی شده است برای کمک به شما وارد و پیشرفت در این زمینه سرعت در حال رشد IT. [+]

از Core برنامه نویسی و شبکه دوره های به آموزش پیشرفته در بالا تقاضا IT تخصص، MS والدن در اطلاعات برنامه فن آوری طراحی شده است برای کمک به شما وارد و پیشرفت در این زمینه سرعت در حال رشد IT. یک رهبر در آموزش آنلاین، والدن ارائه می دهد مشتاق و با تجربه حرفه ای IT فرصت برای یادگیری در یک محیط دولت از هنر، مجازی شامل آزمایشگاه های مجازی و فن آوری منحصر به فرد MobileLearn® والدن است. فرمت حرفه ای سازی این برنامه شما را قادر به کسب گواهی تحصیلات تکمیلی خود را در سیستم های اطلاعات پس از اتمام چهار دوره اول * و سپس دنبال مطالعات پیشرفته در یکی از این تخصص در تقاضا: انفورماتیک بهداشت تضمین اطلاعات و امنیت سایبر سیستم های اطلاعاتی مهندسی نرم افزار * برای دریافت گواهی فارغ التحصیل در سیستم های اطلاعات، شما باید رضایت بخش ITEC کامل 6111، ITEC 6115، ITEC 6140 و ITEC 6030 و درخواست برای گواهی، که بدون هیچ هزینه اضافی تعلق می گیرد. [-]

MS در مدیریت

Online تمام وقت پاره وقت March 2017 آمریکا USA Online

پیشبرد کار خود را در کسب و کار، غیر انتفاعی، و یا بخش دولتی در حال توسعه بیشتر مهارت های مدیریتی خود را از طریق MS دانشگاه والدن در برنامه مدیریت. این برنامه آماده شما را برای رسیدن به اهداف حرفه ای خود را با دادن به شما دانش در دنیای واقعی است که می تواند به شما کمک کند موفقیت مدیریت پروژه ها و به طور موثری باعث تیم. [+]

پیشبرد کار خود را در کسب و کار، غیر انتفاعی، و یا بخش دولتی در حال توسعه بیشتر مهارت های مدیریتی خود را از طریق MS دانشگاه والدن در برنامه مدیریت. این برنامه آماده شما را برای رسیدن به اهداف حرفه ای خود را با دادن به شما دانش در دنیای واقعی است که می تواند به شما کمک کند موفقیت مدیریت پروژه ها و به طور موثری باعث تیم. بدانید به ادغام و تراز فرایندهای سازمانی و سیستم های و همچنین به ایجاد انگیزه در کارکنان به ملاقات و تجاوز به چالش ها و اهداف مربوط به محیط کار پویا امروز. تخصص ها (علاوه بر برنامه عمومی) ارتباطات مدیریت بهداشت و درمان مدیریت منابع انسانی تجارت جهانی رهبری بازار یابی مدیریت پروژه استراتژی و عملیات [-]

MS در مدیریت اضطراری

Online تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا USA Online

چند کار نیاز به عمق و وسعت دانش، مهارت ها و توانایی مدیران اضطراری، که ممکن است خواسته شود به همکاری با اولین پاسخ دهندگان، سیاست های عمومی را تحت تاثیر قرار، و یا محافظت از محله از بلایای. [+]

چند کار نیاز به عمق و وسعت دانش، مهارت ها و توانایی مدیران اضطراری، که ممکن است خواسته شود به همکاری با اولین پاسخ دهندگان، سیاست های عمومی را تحت تاثیر قرار، و یا محافظت از محله از بلایای. در MS والدن در برنامه مدیریت اضطراری، شما می توانید آموزش های پیشرفته و مهارت های رهبری لازم برای رهبری تلاش واکنش های اضطراری و توسعه پیشگیری از فاجعه و برنامه های پاسخ به دست آورید. این برنامه ارائه می دهد طیف وسیعی از تخصص و همچنین این فرصت را برای آماده سازی برای به دست آوردن گواهینامه از موسسه مدیریت اضطراری FEMA است. تخصص ها (علاوه بر برنامه عمومی) عدالت کیفری جهان رهبری امنیت میهن مدیریت عمومی و رهبری تروریسم و ​​مدیریت اضطراری [-]

MS در مدیریت غیر انتفاعی و رهبری

Campus or Online تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا USA Online

کاوش استراتژی برای موفقیت مدیریت یک سازمان غیر انتفاعی در MS دانشگاه والدن در مدیریت غیر انتفاعی و برنامه رهبری. [+]

کاوش استراتژی برای موفقیت مدیریت یک سازمان غیر انتفاعی در MS دانشگاه والدن در مدیریت غیر انتفاعی و برنامه رهبری. از جمع آوری کمک مالی به داوطلب استخدام، این برنامه به نیازها و نگرانی های سازمان های غیر انتفاعی معاصر است. گسترش دانش خود را از سازمان های غیر انتفاعی از طریق تم بین المللی و مفاهیم در سراسر دوره خود و کشف مهارت های مدیریتی از جمله بودجه که سازمان های غیر انتفاعی در تکیه می کنند به انجام ماموریت های خود را. کشف چگونه شما می توانید تغییرات مثبت اجتماعی با درجه این استاد آنلاین ترویج. تخصص ها (علاوه بر برنامه عمومی) جهان رهبری سازمان های بین المللی غیر دولتی مدیریت دولت های محلی برای جوامع پایدار خود طراحی [-]

MS در مدیریت منابع انسانی

Online تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا USA Online

بدست آوردن مهارت های استراتژیک، سازمانی، مدیریتی و تحلیلی است که انگیزه و رانندگی محل کار امروز است. [+]

بدست آوردن مهارت های استراتژیک، سازمانی، مدیریتی و تحلیلی است که انگیزه و رانندگی محل کار امروز است. این که آیا شما تنها با شروع کردن و یا به دنبال برای پیشبرد به نقش بالاتر اجرایی، MS دانشگاه والدن در مدیریت منابع انسانی به شما می دهد دانش عملی است که می تواند به شما کمک کند تبدیل شدن به یک حرفه ای منابع انسانی موثر تر است. طراحی و توسعه توسط کارشناسان در این زمینه، این برنامه به طور کامل با برنامه درسی توصیه می شود از انجمن مدیریت منابع انسانی (SHRM) تراز وسط قرار دارد و ارائه می دهد یک برنامه عمومی و سه تخصص حرفه متمرکز برای تکمیل اهداف حرفه ای خود را. تخصص ها (علاوه بر برنامه عمومی) مدیریت منابع انسانی کاربردی یکپارچه سازی کاربردی و مدیریت استراتژیک منابع انسانی استراتژی سازمانی انجمن مدیریت منابع انسانی (SHRM) اذعان دارد که MS والدن در برنامه مدیریت منابع انسانی به طور کامل با 2014 نسخه SHRM از گیرنده HR برنامه درسی کتاب راهنما و الگوS، کمک می کند که تعریف استانداردهای آموزش و پرورش منابع انسانی و کمک می کند تا مدارس کسب و کار توسعه برنامه های درجه است که این استانداردها را دنبال کنید. [-]

MS در مطالعات اوایل دوران کودکی

Online تمام وقت پاره وقت March 2017 آمریکا USA Online

توسعه تخصص برای کمک به کودکان مبتلا به MS والدن در اوایل برنامه مطالعات دوران کودکی رشد. تعمیق درک خود را از مراحل رشد و نمو کودک، کشف آخرین روند و نظریه ها در اوایل دوران کودکی، و به دست آوردن مهارت های عملی مورد نیاز برای ایجاد محیط های که در آن کودکان یاد می گیرند و رشد می کنند. [+]

توسعه تخصص برای کمک به کودکان مبتلا به MS والدن در اوایل برنامه مطالعات دوران کودکی رشد. تعمیق درک خود را از مراحل رشد و نمو کودک، کشف آخرین روند و نظریه ها در اوایل دوران کودکی، و به دست آوردن مهارت های عملی مورد نیاز برای ایجاد محیط های که در آن کودکان یاد می گیرند و رشد می کنند. را انتخاب کنید از تخصص است که می تواند برای آماده کردن شما به عنوان یک مدیر در برنامه مراقبت از کودکان و یا مراکز کار، تاثیر سیاست های عمومی، آموزش همکار مربیان اوایل دوران کودکی، و یا آموزش جمعیت های گوناگون به طور موثر. تخصص ها مدیریت، مدیریت و رهبری سیاست عمومی در اوایل دوران کودکی و دفاع آموزش بزرگسالان در اوایل دوران کودکی درست آموزش و تنوع در آموزش دوران کودکی دو راه برای یادگیری: علاوه بر این به MS مبتنی بر دوره در برنامه های اولیه مطالعات دوران کودکی، والدن ارائه می دهد گزینه مبتنی بر شایستگی. [-]

MS در مطالعات اوایل دوران کودکی (صلاحیت بر اساس)

Online پاره وقت September 2017 آمریکا USA Online

به دست آوردن مهارت های لازم برای آماده شدن برای نقش های رهبری در محیط برای همه کودکان یادگیری است. [+]

به دست آوردن مهارت های لازم برای آماده شدن برای نقش های رهبری در محیط برای همه کودکان یادگیری است. کسب MS در اوایل دوران کودکی مطالعات با تخصص در مدیریت، مدیریت و رهبری از طریق تمپو آموزش ™، گزینه آموزش مبتنی بر شایستگی دانشگاه والدن است. از طریق این اینترنتی، برنامه غیر صدور جواز، شما می توانید: تعمیق درک خود را از رشد کودک و یادگیری است. گسترش دانش خود را از برنامه ها و خدمات موثر است. افزایش توانایی خود را به پیوند مسائل مربوط به حقوق صاحبان سهام و گنجاندن چگونه دانش آموزان یاد بگیرند و رشد کنند. این برنامه در ریچارد دبلیو کالج رایلی آموزش و پرورش و رهبری در والدن، یک شورای ملی اعتباربخشی آموزش و پرورش معلم (NCATE) نهاد -accredited است. NCATE مجوز رسمی استاندارد به رسمیت شناخته شده از برتری در حرفه ای آموزش و پرورش preK-12 است. کسب مدرک خود را در شرایط شما از طریق تمپو آموزش ™ توسط والدن تحویل، MS مبتنی بر شایستگی در برنامه های اولیه مطالعات دوران کودکی اجازه می دهد تا به شما برای یادگیری در برنامه خود، با سرعت خود را، ساختمان خود را در مهارت های موجود خود را، دانش و تجربه. برای یکی همه شما می توانید یادگیری قیمت، شما از طریق این برنامه پیشبرد با تسلط یک سری از صلاحیت و تکمیل ارزیابی. [-]

کارشناس ارشد روانشناسی

Campus or Online تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا USA Online

MS دانشگاه والدن در برنامه روانشناسی اجازه می دهد تا شما را به بررسی جنبه های اجتماعی، فرهنگی، و شناختی رفتار انسان و شما فراهم می کند با یک درک اساسی از اصول روانشناسی است. [+]

MS دانشگاه والدن در برنامه روانشناسی اجازه می دهد تا شما را به بررسی جنبه های اجتماعی، فرهنگی، و شناختی رفتار انسان و شما فراهم می کند با یک درک اساسی از اصول روانشناسی است. این برنامه ارائه می دهد طیف وسیعی از تخصص های را انتخاب کنید، بسته به منافع و اهداف فردی خود را. به دست آوردن درک قوی تر از دیدگاه چند فرهنگی روانشناسی به عنوان اکتشاف به شما تحقیق که می تواند به طیف گسترده ای از تنظیمات اعمال شده. تخصص ها روانشناسی کاربردی کودک و نوجوان مدیریت بحران و پاسخ روانشناسی آموزشی روانشناسی عمومی روانشناسی سلامت توسعه رهبری و مربیگری توسعه سازمانی روانشناسی فرهنگ روانشناسی، مدیریت عمومی، و تغییرات اجتماعی روانشناسی اجتماعی تروریسم و ​​امنیت توجه داشته باشید در صدور پروانه کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی است یک برنامه اخذ مجوز ندارد و یک فرد آماده برای تبدیل شدن به یک حرفه ای روانشناسی مجوز. [-]

کارشناس ارشد روانشناسی بالینی

Campus or Online تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا USA Online

به دست آوردن درک از پایه های روانشناسی و رفتار انسان و یادگیری به استفاده تئوری و پژوهش های روانشناختی به شرایط دنیای واقعی در تنظیمات بالینی. [+]

به دست آوردن درک از پایه های روانشناسی و رفتار انسان و یادگیری به استفاده تئوری و پژوهش های روانشناختی به شرایط دنیای واقعی در تنظیمات بالینی. ترویج تغییرات مثبت اجتماعی با استفاده از نظریه ها و تحقیقات در حال حاضر در یک محیط دانشگاهی یا حرفه ای. اگر شما علاقه مند در کسب مدرک دکترا خود را و یا تبدیل شدن به یک روانشناس بالینی مجوز هستند، MS والدن در روانشناسی بالینی به شما یک پایه محکم برای گام های بعدی خود را به سمت این اهداف است. این برنامه ارائه می دهد یک تخصص مشاوره که از طریق آن شما می توانید مدل های مختلف از مشاوره، از جمله گروه، ازدواج و خانواده، و مشاوره سوء مصرف مواد را کشف کند. تخصص ها (علاوه بر برنامه عمومی) مشاوره مشاوره کالیفرنیا توجه داشته باشید در صدور پروانه کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی بالینی طراحی شده است به آماده سازی دانش آموزان برای تبدیل شدن به یک حرفه ای روانشناسی محفوظ است. کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی با تخصص در مشاوره و یا کالیفرنیا مشاوره (برای ساکنان کالیفرنیا تنها) طراحی شده است برای آماده سازی فارغ التحصیلان برای تمرین حرفه ای در سطح کارشناسی ارشد. فارغ التحصیلان تکمیل تخصص مشاوره و یا کالیفرنیا مشاوره نیز ممکن است واجد شرایط برای امتحانات صدور مجوز نشستن و دیدار با الزامات اخذ مجوز تحصیلی برخی از تابلوهای مشاور صدور مجوز دولت. با این حال، دانشگاه MS والدن در برنامه روانشناسی بالینی توسط شورای اعتباربخشی مشاوره و برنامه های آموزشی مرتبط (CACREP)، بدن اعتبار تخصصی، است که شرایط لازم برای اخذ مجوز در برخی از ایالت معتبر نیست. مشاوران ثبت نام والدن می توانید راهنمایی در مورد مسائل صدور جواز، دولت توسط دولت مورد نیاز آموزشی و کارآموزی و کارآموزی مورد نیاز فراهم آورده است. با این حال، مسئولیت دانش آموز به ارزیابی و درک الزامات اخذ مجوز برای دولت و یا محل های بین المللی که در آن او / او قصد دارد تا به عنوان مورد نیاز طور گسترده ای متفاوت است. دانشگاه والدن هیچ نمایندگی و یا تضمین می کنند که از اتمام یک درجه و یا ترم برای اعتبار فارغ التحصیل خواهد یادگیرنده اجازه برای به دست آوردن مجوز. [-]

کارشناس ارشد روانشناسی صنعتی و سازمانی

Campus or Online تمام وقت 15  December 2016 آمریکا USA Online

آماده برای ورود به حوزه سرعت در حال رشد از (IO) روانشناسی صنعتی و سازمانی به عنوان یک پزشک IO، مشاور، مربی شرکت ها، و یا مدیر منابع انسانی در MS والدن در تولید و برنامه روانشناسی سازمانی. [+]

آماده برای ورود به حوزه سرعت در حال رشد از (IO) روانشناسی صنعتی و سازمانی به عنوان یک پزشک IO، مشاور، مربی شرکت ها، و یا مدیر منابع انسانی در MS والدن در تولید و برنامه روانشناسی سازمانی. تمرکز بر روی برنامه های عملی در محیط کار، به شما خواهد موضوعاتی مانند پویایی گروه، رهبری، مدیریت عملکرد، و آموزش کارکنان کشف به عنوان شما را به دست آوردن مهارت مورد نیاز برای ساخت سازمان سازنده تر و موثر است. تخصص ها مشاوره مشاوره قانونی تمرین عمومی مدیریت منابع انسانی تجارت جهانی توسعه رهبری و مربیگری تنوع سازمانی و تغییرات اجتماعی توجه داشته باشید در صدور پروانه کارشناسی ارشد در روانشناسی صنعتی و سازمانی یک برنامه اخذ مجوز ندارد و یک فرد آماده برای تبدیل شدن به یک حرفه ای روانشناسی مجوز. [-]

کارشناس ارشد روانشناسی پزشکی قانونی

Online تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا USA Online

MS دانشگاه والدن در برنامه روانشناسی قانونی آماده شما را به اعمال بینش قوی جدید، مهارت، و دیدگاه به انواع نقش غیربالینی در مناطق مانند جرایم اینترنتی، تحلیل تحقیقات جنایی و پروفایل، تروریسم، و حمایت قربانی. [+]

MS دانشگاه والدن در برنامه روانشناسی قانونی آماده شما را به اعمال بینش قوی جدید، مهارت، و دیدگاه به انواع نقش غیربالینی در مناطق مانند جرایم اینترنتی، تحلیل تحقیقات جنایی و پروفایل، تروریسم، و حمایت قربانی. کاوش عوامل بیولوژیکی، روانی و اجتماعی تأثیر رفتار مجرمانه. درخواست روش های روانی و مفاهیم به عنوان شما را شناسایی مجرمان، از جمله نوجوانان، در یک طیف گسترده ای از تنظیمات پزشکی قانونی. انواع ما از تخصص شما می توانید با تخصص شما نیاز به درایو ایجاد تغییر مثبت در نظام حقوقی فراهم می کند. تخصص ها عدالت کیفری (خود طراحی) جرایم اینترنتی خشونت خانوادگی مسائل حقوقی در روانشناسی قانونی نظامی روانشناسی پلیس خود طراحی جنسیت رفتار مجرم تروریسم بزه توجه داشته باشید در صدور پروانه کارشناسی ارشد در روانشناسی قانونی یک برنامه اخذ مجوز ندارد و یک فرد آماده برای تبدیل شدن به یک حرفه ای روانشناسی مجوز. [-]

کارشناسی ارشد در مدیریت پروژه

Online تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا USA Online

آیا شما آماده برای دیدار با الزامات لجستیکی و پیچیده فنی بسیاری است که از پروژه های تقاضا امروز؟ MS دانشگاه والدن رادر پروژه برنامه مدیریت شما را قادر می سازد برای به دست آوردن [+]

MS در مدیریت پروژه

آیا شما آماده برای دیدار با الزامات لجستیکی و پیچیده فنی بسیاری است که از پروژه های تقاضا امروز؟ MS دانشگاه والدن در برنامه مدیریت پروژه را قادر می سازد شما برای به دست آوردن مهارت های تحلیلی، نظری، عملی و سازنده مدیریت پروژه در سراسر حوزه های مختلف و صنایع. کاوش استراتژی های مدیریت سنتی و جدید تر و یاد بگیرند که چگونه برای مدیریت خطرات و موثر اعمال آنچه به شما یاد پروژه وظایف مدیریت در سازمان شما.... [-]


کارشناسی ارشد(MA)

پروگرام آماده سازی معلم با استاد هنر در آموزش

Online تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا USA Online

روشن کردن شور و شوق خود را برای یادگیری به یک حرفه ای انجام به عنوان یک معلم برای اولین بار با ثبت نام در برنامه های آمادگی معلم والدن با کارشناسی ارشد در آموزش (MAT).را انتخاب کنید از سه تخصص [+]

معلم برنامه های آمادگی با کارشناسی ارشد در آموزش

برنامه ارائه نمی بین المللی

تخصص: در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش (تولد-درجه 3)

روشن کردن شور و شوق خود را برای یادگیری به یک حرفه ای انجام به عنوان یک معلم برای اولین بار با ثبت نام در برنامه های آمادگی معلم والدن با کارشناسی ارشد در آموزش (MAT). را انتخاب کنید از سه تخصص تمرکز بر آموزش و پرورش ویژه و یا آموزش و پرورش در اوایل دوران کودکی. طراحی شده برای یادگیرنده مستقل، این برنامه ترکیبی از تجربه درست مجازی و مبتنی بر مدرسه به شما آماده برای ایجاد یک تاثیر مثبت در کلاس درس خود را، مدرسه، و جامعه.... [-]


کارشناسی ارشد هنر در آموزش (MAT) (آماده سازی معلم)

Online تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا USA Online

شور و شوق خود را برای یادگیری را به یک حرفه ای به عنوان یک معلم برای اولین بار با ثبت نام در کارشناسی ارشد والدن هنر در برنامه آموزش (MAT). [+]

شور و شوق خود را برای یادگیری را به یک حرفه ای به عنوان یک معلم برای اولین بار با ثبت نام در کارشناسی ارشد والدن هنر در برنامه آموزش (MAT). طراحی شده برای یادگیرنده مستقل، این برنامه ترکیبی از تجربه درست مجازی و مبتنی بر مدرسه برای شما آماده شدن برای ایجاد یک تاثیر مثبت در کلاس درس خود را، مدرسه، و جامعه است. تخصص آموزش و پرورش ویژه (K-سن 21) توجه داشته باشید به همه ساکنان پنسیلوانیا: برنامه آماده سازی معلم دانشگاه والدن توسط هیئت مینه سوتا آموزش منجر به اخذ مجوز تایید شده است. چرا که این برنامه توسط وزارت آموزش و پرورش پنسیلوانیا بررسی نکرده، نامزدها دستور به برای صدور گواهینامه پنسیلوانیا به عنوان خارج از دولت فارغ التحصیلان یک برنامه آماده سازی معلم اعمال می شود. [-]

تماس
آدرس محل سکونت
Walden University,
Academic Offices:
100 S Washington Ave #900

Minneapolis, Minnesota, 55401 US