Webber International University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تاریخچه

در تاریخ 6 آوریل 1927، گریس شوالیه و راجر بابسون W. دانشگاه بود که به حمل به نام آخرین نوه خود، همکاری Camilla گریس وبر تاسیس شد. راجر بابسون بهترین برای مقالات خود را در زمینه های اقتصادی و مالی، که شامل موسسات گزارش بابسون و نگارش تعدادی از نشریات و کتاب های کسب و کار شناخته شده بود. در میان انفاق های متعدد خود را ایجاد نهادهای چند آموزش عالی و خدمات در تعدادی از تابلوهای شرکت ها، و همچنین به عنوان وقف چندین بنیاد خیریه بود.

وبر در اصل به عنوان کالج زنان تاسیس شد، با هدف منحصر به فرد آموزش زنان در مورد کسب و کار. این اولین مدرسه چارتر تحت قوانین آموزشی و خیریه از ایالت فلوریدا به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی بود.

اولین نظر را در محوطه دانشگاه بابسون پارک زیر ژانویه در ساختمان حال حاضر به عنوان قدیمی اصلی شناخته شده آغاز شد، در حالی که کلاس سقوط در بوستون در هتل لنوکس برگزار شد. دانش آموزان تا سال 1940 کلاس در این روش با حضور هنگامی که بابسون پارک پردیس دائمی دانشگاه شد.

در 1950s، پردیس در کنار دریاچه در حال حاضر با فداکاری از شوالیه بابسون یادبود دانشجو مرکز گریس و خوابگاه تکمیل شد، و پس از ساخت و ساز کلاس درس مک کانل و مایکل وبر PARKHURST سالن / سالن تربیت بدنی.

وبر توسط کمیسیون در دانشکده های انجمن جنوبی کالج ها و مدارس (SACS) در سال 1969 رسمیت شناخته شد. در ماه سپتامبر سال 1971 اولین دانش آموزان پسر به کالج پذیرفته شدند. رشد بیشتر از محوطه دانشگاه در طول 1970s با علاوه بر این از همکاری Camilla خوابگاه و منطقه تفریحی جورج جنکینز رخ داده است. تقدیم مجتمع کتابخانه در سال 1978 مشخص شده اند جشن سالگرد 50th در کالج است.

در طول 1980s مرکز ورزشی صباغ به ارائه امکانات عالی برای والیبال و بسکتبال اضافه شد.

در 1990s توسعه یک برنامه برای دانش آموزان بزرگسالان بیش از 25 با دو سال تجربه دانشگاه قبلی را دیده اند. خدمات دانشجویی افزایش آن با اتمام اتحادیه توضیحات داکری دانشجویی که در خانه های نوار آقای O میان وعده، یک کلیسای کوچک، اتاق بازی، و همچنین به عنوان لانه کبوتر، کتابفروشی دانشگاه بوده است.

دو و میدانی بین اند در 1990s گسترش یافته است. وبر عضو NAIA و خورشید کنفرانس فلوریدا است. زنان وبر در سطح بین در فوتبال، والیبال، تنیس، سافت بال سریع زمین، صلیب کشور، گلف، دو و میدانی شرکت در حالی که مردان وبر در بین کشور به رقابت بپردازند، فوتبال، بسکتبال، تنیس، بیس بال، گلف، آهنگ و درست و فوتبال.

در سال 2002، مرکز کنفرانس رکس R. Yentes افتتاح شد. ساختمان جدید خانه های کلاس درس کامپیوتر، اتاق کار کامپیوتر، مرکز خدمات حرفه ای، دفتر پذیرش و یک سالن 325- صندلی. در علاوه بر این در پاییز سال 2001، دانشگاه یک مرکز تناسب اندام جدید با امکانات آموزش ورزشی و امکانات ورزشی به تازگی بازسازی شده را باز کرد.

در سال 2002، وبر فوتبال بین دانشکده به برنامه های ورزشی آن افزوده است. تیم ملی فوتبال وبر جنگجو در فصل اول کامل آن در سال 2003 به رقابت پرداختند. اتاق قفل فوتبال و مرکز تناسب اندام اضافی در تابستان سال 2003 همراه با یک میدان عمل یک فاصله کوتاه از پردیس اصلی به پایان رسید. همچنین در تابستان سال 2003، یک استادیوم 500 صندلی و روشنایی کامل به زمین بیس بال اضافه شد.

در پاییز سال 2003 اطلاعات سیستم های کامپیوتری عمده به ارائه دانشگاهی اضافه شد. علاوه بر این با بزرگ جدید، یک کامپیوتر کوچک-LAB در تابستان سال 2004 افتتاح شد.

وبر ادامه خواهد داد به انتشار آرمان پیش بینی شده توسط بنیانگذاران آن، ساخته شده بر میراث جامد از تجربه و دانش، وبر خواهد رهبران کسب و کار فردا برای دیدار با چالش های آینده با القای تمایل اندیشه های نوآورانه و خلاق دستاورد آماده کند.

ماموریت

ماموریت این دانشگاه است که به ارائه به دانش آموزان مجموعه ای از کسب و کار، علوم انسانی و علوم و برنامه های از پیش حرفه ای از مطالعه است که ایجاد یک زندگی تبدیل فرصت های آموزشی است که عملی را در برنامه خود، و در مقیاس جهانی آن، و چند رشته به طور کلی آن هسته آموزش و پرورش. دانش آموزان عمق دانش و تخصص در رشته انتخابی خود را از مطالعه، متعادل کننده شده توسط وسعت دانش در رشته های مختلف به دست آوردن. تاکید ویژه است بر افزایش مهارت های تفکر دهان و ارتباطات نوشته شده است، و مهم قرار داده است.

دانشگاه درجه جوایز در سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد در مکان های در فلوریدا و کارولینای شمالی، و همچنین در سطح کاردانی در فلوریدا است. کلاس درس سنتی، آنلاین، و یادگیری ترکیبی محیط در دسترس هستند. فرصت برای دانش آموزان به در دوره ها و برنامه مطالعه در هر دو محل قرعه کشی از طریق دوره های آنلاین و / یا مدت اقامت در هر دو دانشگاه وجود داشته باشد. برنامه های وبر در فلوریدا تمرکز بر روی محیط کسب و کار در سراسر جهان، و بر توسعه مهارت در مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک، اعمال شیوه های کسب و کار مدرن و کارآفرینی. پردیس واحد سنت اندروز در کارولینای شمالی ارائه می دهد مجموعه ای از هنرهای آزاد و علوم سنتی و برنامه های از پیش حرفه ای از مطالعه است.

تایید اداری: 2011 نوامبر 17 تایید شده توسط وبر و انجمن سنت اندروز امنا: 2011 دسامبر 19 تجدید نظر: فوریه 2014

اعتباربخشی

اعتباربخشی منطقه

دانشگاه بین المللی وبر (از جمله دانشگاه شاخه های آن، دانشگاه اندروز سنت و سنت اندروز @ Sandhills) توسط انجمن جنوبی مدارس و کالجها کمیسیون معتبر در کالج به درجات جایزه در کاردانی، کارشناسی و سطوح کارشناسی ارشد. تماس با کمیسیون کالج در 1،866 جنوب لین، Decatur، گرجستان 30033-4097، 404-679-4500 تماس بگیرید، و یا به http://www.sacscoc.org برای سوال در مورد مجوز رسمی از دانشگاه بین المللی وبر.

سوالات عادی در مورد دانشگاه، مانند شرایط پذیرش، کمک های مالی، برنامه های آموزشی، و غیره، باید به طور مستقیم به دانشگاه به دفتر کمیسیون خطاب، و نه. این کمیسیون است تماس گرفته شود تنها اگر شواهدی وجود دارد که به نظر می رسد حمایت قابل توجهی عدم رعایت یک موسسه با نیاز و یا استاندارد وجود دارد.

اعتبار بخشی بین المللی

دانشگاه بین المللی وبر (بابسون پارک، پردیس فلوریدا) برنامه های کسب و کار از طریق مجمع بین المللی برای آموزش و پرورش دانشگاهی کسب و کار (IACBE)، واقع در اولیتا، کانزاس معتبر. IACBE به طور کامل CHEA معتبر.

برنامه کسب و کار که مجوز رسمی IACBE عبارتند از: لیسانس علوم در مدیریت کسب و کار درجه با رشته های اصلی در:

 • حسابداری
 • سیستم های اطلاعات کامپیوتر
 • FINANCE
 • مدیریت گردشگری و مهمان نوازی
 • مدیریت
 • بازار یابی
 • مدیریت عدالت کیفری
 • مدیریت ورزشی کسب و کار
 • کارشناسی در رشته مطالعات کسب و کار عمومی
 • کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی با غلظت در:
 • مدیریت
 • حسابداری
 • تجارت جهانی
 • مدیریت عدالت کیفری
 • مدیریت ورزشی کسب و کار

حقایق در مورد وبر!

 • رنگ های مدرسه رسمی دانشگاه بین المللی وبر
 • معتبر منطقه ای و دارای مجوز دولتی.
 • IACBE معتبر.
 • خصوصی، مستقل، چهار سال از آموزش مختلط دانشگاه کسب و کار، به علاوه MBA.
 • در سال 1927 تأسیس شد.
 • 40 دقیقه از دیزنی جهانی بین دریاچه ولز و Frostproof.
 • 110 عکا دانشگاه های مرزی زیبا کج دریاچه.
 • در دانشگاه اقامت.
 • دانش آموزان از 22 کشور و 36 کشور جهان است.
 • 90 درصد از دانش آموزان ما برخی از انواع کمک های مالی و یا کمک هزینه تحصیلی دریافت می کنند.
 • در پرینستون را نقد به عنوان "بهترین در جنوب شرقی" و "بهترین ارزش" کالج شناخته شده است.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد در بازرگانی بین الملل

Online تمام وقت پاره وقت 19 - 38  September 2017 آمریکا Florida + {تعداد} بیشتر

غلظت دانشگاه بین المللی وبر در کسب و کار بین المللی به دنبال آماده سازی فارغ التحصیلان با مهارت های به یک حرفه ای در تنظیمات مختلف کسب و کار بین المللی مهم است. تمرکز توسعه دانش آموز در مفاهیم نظری و کاربردی قابل اجرا به کسب و کار عامل در عرصه چند ملیتی است. [+]

غلظت دانشگاه بین المللی وبر در تجارت جهانی به دنبال آماده سازی فارغ التحصیلان با مهارت های به یک حرفه ای در تنظیمات مختلف کسب و کار بین المللی مهم است. تمرکز توسعه دانش آموز در مفاهیم نظری و کاربردی قابل اجرا به کسب و کار عامل در عرصه چند ملیتی است. مورد نیاز علمی خلاصه ملزومات سیستم های اطلاعات مدیریت برای تصمیم گیری MBA610 MBA618 گزارشگری مالی MBA632 محیط زیست جهانی اقتصادی روش تحقیق MBA635 کمی برای کسب و کار MBA640 فلسفه و مدیریت بازاریابی MBA647 نوآوری، محصولات و خدمات جدید، و تجارت الکترونیکی MBA662 تصمیم گیری های مالی ساخت خاص مورد نیاز کسب و کار بین المللی MBA MBA681 مالی بین المللی و سرمایه گذاری MBA682 بین المللی بازرگانی و مدیریت MBA683 بین المللی تدارکات و مدیریت زنجیره تامین MBA684 سفر تجربه در کسب و کار بین المللی MBA689 استراتژی جهانی درخواست وبر بین المللی دانشگاه دانش آموزان را تشویق به ارائه برنامه های خود را آنلاین. شهریه و هزینه ها چگونه یک درجه بالا هزینه آموزش کسب و کار؟ دانشگاه بین المللی وبر بخش خصوصی برخوردار است، موسسه غیر انتفاعی است که برای ارائه یک آموزش و پرورش استثنایی در یک هزینه معقول متعهد است. مطالعات نشان می دهد که آموزش و پرورش دانشگاه یکی از بهترین سرمایه گذاری می توان برای آینده خود را است. در طول زندگی، شکاف در درآمد بالقوه بین دیپلم دبیرستان و BA (یا بالاتر) بیش از 1 میلیون $ است. هر چه فداکاری های کوتاه مدت شما را برای یک آموزش و پرورش دانشگاه را بیش از بازپرداخت در دراز مدت. همه آموزش و پرورش و عملیات درآمد از وجوه موقوفه، شهریه، هدیه ها، بنیادها، کسب و کار و انفاق مشتق شده است. دانش آموز در واقع تنها بخشی از / هزینه های آموزشی خود می پردازد. هزینه های اخذ شده از دانشگاه ممکن است در هر زمان با هیئت امنا قابل تنظیم است. [-]

کارشناسی ارشد در مدیریت ورزشی

Campus تمام وقت پاره وقت 19 - 38  September 2017 آمریکا Florida + {تعداد} بیشتر

با توجه به رشد فوق العاده ای از صنعت ورزش و تقاضا برای حرفه ای ها بسیار آموزش دیده، دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه وبر بین المللی کسب و کار خوشحال و برای ارائه یک غلظت در منطقه از مدیریت ورزشی کسب و کار است. [+]

با توجه به رشد فوق العاده ای از صنعت ورزش و تقاضا برای حرفه ای ها بسیار آموزش دیده، مدرسه وبر بین المللی دانشگاه تحصیلات تکمیلی کسب و کار با خوشحالی به ارائه غلظت در منطقه مدیریت ورزشی کسب و کار. تحصیلی خلاصه ملزومات سیستم های اطلاعات مدیریت برای تصمیم گیری MBA610 MBA618 گزارشگری مالی MBA632 محیط زیست جهانی اقتصادی روش تحقیق MBA635 کمی برای کسب و کار MBA640 فلسفه و مدیریت بازاریابی MBA662 تصمیم گیری های مالی ساخت فکر MBA690 استراتژیک در سازمان خاص مورد نیاز مدیریت ورزشی MBA670 یکپارچه رویکرد به رویدادهای ورزشی تجزیه و تحلیل MBA671 جنبه های قانونی و سیاسی ورزشی کسب و کار MBA675 مدیریت و تئوری رهبری MBA677 و 678 مدیریت ورزشی کسب و کار عملی I & II: یک پروژه مشاوره مجتمع درخواست وبر بین المللی دانشگاه دانش آموزان را تشویق به ارائه برنامه های خود را آنلاین. چگونه یک درجه بالا هزینه آموزش کسب و کار؟ دانشگاه بین المللی وبر بخش خصوصی برخوردار است، موسسه غیر انتفاعی است که برای ارائه یک آموزش و پرورش استثنایی در یک هزینه معقول متعهد است. مطالعات نشان می دهد که آموزش و پرورش دانشگاه یکی از بهترین سرمایه گذاری می توان برای آینده خود را است. در طول زندگی، شکاف در درآمد بالقوه بین دیپلم دبیرستان و BA (یا بالاتر) بیش از 1 میلیون $ است. هر چه فداکاری های کوتاه مدت شما را برای یک آموزش و پرورش دانشگاه را بیش از بازپرداخت در دراز مدت. همه آموزش و پرورش و عملیات درآمد از وجوه موقوفه، شهریه، هدیه ها، بنیادها، کسب و کار و انفاق مشتق شده است. دانش آموز در واقع تنها بخشی از / هزینه های آموزشی خود می پردازد. هزینه های اخذ شده از دانشگاه ممکن است در هر زمان با هیئت امنا قابل تنظیم است. [-]

تماس