Thomas Edison State University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه ایالتی ادیسون توماس دارای شهرتی ملی برای پیشرفت علمی و یکپارچگی آموزشی است. این دانشگاه یکی از 11 موسسات دولتی ارشد نیوجرسی آموزش عالی و یکی از مدارس اولین بار در کشور به طور خاص برای بزرگسالان طراحی شده است. دانشگاه فراهم می کند انعطاف پذیر، با کیفیت بالا، فرصت های یادگیری دانشگاهی برای بزرگسالان خود کارگردانی و ارائه می دهد برنامه های مدرک و گواهینامه ها در بیش از 100 رشته.

دربارهی ما

روش های یادگیری انعطاف پذیر دانشگاه ایالتی ادیسون توماس از دوره های آنلاین و ارزیابی آموزش قبل از انتقال اعتبار و امتحانات اعتباری بلبرینگ. ما ارائه می دهیم کارشناسی و کارشناسی ارشد برنامه ها، و گواهی حرفه ای متناسب با نیازهای بزرگسالان، آن است که آیا برای پیشرفت حرفه ای و یا رضایت شخصی. نام مخترع مشهور آمریکایی که دانش خارج از کلاس درس سنتی به دست آورد، دانشگاه ایالتی ادیسون توماس آموزش عالی برای بزرگسالان با انتظارات بالاتر فراهم می کند.

ما سوالات خود را خوش آمدید. لطفا با ما تماس بگیرید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کالج برجسته ما در نیوجرسی.

ماموریت

دانشگاه ایالتی ادیسون توماس فراهم می کند انعطاف پذیر، با کیفیت بالا، فرصت های یادگیری دانشگاهی برای بزرگسالان خود به کارگردانی.

هدف

دانشگاه ایالتی ادیسون توماس توسط ایالت نیوجرسی تاسیس شد و توسط هیئت نیوجرسی آموزش عالی در سال 1972 اجاره. دانشگاه به منظور ارائه روش های متنوع و جایگزین دستیابی به آموزش و پرورش دانشگاهی با بالاترین کیفیت برای بزرگسالان بالغ تاسیس شد. برای این منظور، دانشگاه به دنبال:

  1. به ارائه برنامه های درسی و درجه فرصت از سطح مناسب و ترکیب سازگار با آرمان های دانش آموزان ما، رفاه عمومی، و بالاترین استانداردهای کیفی آموزش عالی آمریکا.
  2. برای ایجاد یک سیستم از فرصت های یادگیری در سطح کالج برای بزرگسالان با سازماندهی دانشگاهی و حمایت آموزش غیر دانشگاهی را به استراتژی های درجه منسجم.
  3. به فرصت های یادگیری آموزش معتبر در دسترس است که به عنوان جایگزینی برای مطالعه در کلاس دانشگاه و که در خدمت مناسب به نیازهای متنوع و سبک های یادگیری بزرگسالان هستند.
  4. توسعه و پیاده سازی فرآیندهای برای ارزیابی معتبر و قابل اعتماد از یادگیری در سطح کالج تجربی و فوق العاده دانشگاهی، و ارائه به رسمیت شناختن آکادمیک مناسب برای دانش با استانداردهای بالای کیفیت و دقت سازگار شناخته شده است.
  5. برای خدمت به آموزش عالی و منافع عمومی به عنوان یک مرکز نوآوری، اطلاعات، تدوین سیاست و حمایت از طرف فراگیران بزرگسال.
  6. به انجام تعهد خدمات عمومی ذاتی نهادهای آمریکایی از آموزش عالی است.
  7. برای انجام امور خود به شیوه ای که اذعان بلوغ، استقلال، و شأن و منزلت دانش آموزان خود را. اطمینان یک پورتال از دسترسی به آموزش عالی برای زبان آموزان بزرگسالان؛ و ارزش ها، تنوع و استانداردهای کیفی بالا از تحصیلات عالی در آمریکا جشن می گیرد.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد در امور مالی کسب و کار بین المللی

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است آمریکا Trenton

استاد علوم در رشته بین المللی کسب و کار امور مالی (MSIBF) طراحی شده است برای کمک به دانش آموزان مهارت های ضروری و شایستگی در امور مالی کسب و کار و آماده را در موقعیت های رهبری در پیچیده، سازمان های مدرن که در محیط کسب و کار به طور فزاینده جهانی است. [+]

آماده سازی دانش آموزان برای رهبری سازمان در بازار جهانی استاد علوم در رشته بین المللی کسب و کار امور مالی (MSIBF) طراحی شده است برای کمک به دانش آموزان مهارت های ضروری و شایستگی در امور مالی کسب و کار و آماده را در موقعیت های رهبری در پیچیده، سازمان های مدرن که در محیط کسب و کار به طور فزاینده جهانی است. این برنامه 36-اعتباری دارای تمرکز پزشک است که تسهیل جذب از مجموعه مهارت و دانش برای کسانی که مشتاق برای موقعیت های رهبری در سازمان هایی که نیاز به تخصص مدیریتی در مدیریت کسب و کار مالی و / یا بین المللی، از جمله مدیران با تجربه و مدیران در سطح میانی که لیسانس نگه درجه در کسب و کار، حسابداری، یا امور مالی. برنامه درسی یک پایه محکم در مدیریت کسب و کار بین المللی با تاکید خاص بر مهارت های مورد نیاز برای مدیریت مالی در محیط های فرهنگی، اقتصادی، حقوقی و مالی متنوع فراهم می کند. دوره های آموزشی در قالب 8 هفته به طور کامل آنلاین و ساختار ارائه شده است. آنچه شما را در برنامه MSIBF بدانید دانش آموزان grounding جامد در تئوری مربوطه دریافت، عمل و سیاست گذاری در امور مالی کسب و کار بین المللی و مدیریت اعمال می شود. پیش نیازها همه نامزدها برای MSIBF مورد نیاز برای تکمیل دوره های کارشناسی در موضوعات زیر: حسابداری مالی، اقتصاد خرد، امور مالی و آمار. نامزدها که این شرایط تکمیل نشده اند می توانید این کار را از طریق فارغ التحصیل کسب و کار برنامه مقدماتی درجه انجام دهید. توزیع اعتبار IBF-500: سیاست کسب و کار بین المللی و عملیات: 3 واحد IBF-501: تحلیل اقتصادی و سیاسی تطبیقی: 3 واحد IBF-503: ایالات متحده و بین المللی حسابداری: 3 واحد IBF-504: شرکت ها و مدیریت مالی: 3 واحد IBF-505: آمار در مدیریت تصمیم گیری: 3 واحد IBF-506: ابزار، گزینه ها و مشتقات: 3 واحد IBF 507: مدل سازی مالی: 3 واحد IBF-508: کاربردی شرکت پژوهش: 3 واحد IBF-509: مالی بین المللی: 3 واحد IBF-510: بازاریابی بین المللی: 3 واحد IBF-511: منابع انسانی بین المللی: 3 واحد IBF-512: کپ استون در امور مالی کسب و کار بین المللی: 3 واحد مجموع: 36 اعتبار نتایج برنامه فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در امور مالی کسب و کار بین المللی قادر خواهید بود به: ارزیابی شیوه های شرکت های بزرگ مورد نیاز برای مدیریت مالی موثر از کسب و کار بین المللی است. درخواست مدل سازی مالی و پیش بینی برای مدیریت مالی بین المللی. ارزیابی مدیریت چند ملیتی از ریسک و بازده. ارزیابی روش های پژوهش بازاریابی و شیوه ها در بازارهای جهانی است. تجزیه و تحلیل فرایندهای مدیریت منابع انسانی جهانی و چارچوب های نظری. ارزیابی چالشهای اخلاقی در بازار مالی جهانی است. [-]

کارشناسی ارشد در علوم کاربردی و فناوری در مدیریت تکنولوژی انرژی هسته ای

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است آمریکا Trenton

کارشناسی ارشد در رشته علوم کاربردی و درجه فناوری (MSAST) یک برنامه آنلاین به منظور پاسخگویی به پیشرفته، نیازهای آموزشی چند رشته ای از دانش آموزان علاقه مند در به دست آوردن موقعیت های رهبری در انواع حرفه های فنی است. [+]

کارشناسی ارشد در رشته علوم کاربردی و درجه فناوری (MSAST) یک برنامه آنلاین به منظور پاسخگویی به پیشرفته، نیازهای آموزشی چند رشته ای از دانش آموزان علاقه مند در به دست آوردن موقعیت های رهبری در انواع حرفه های فنی است. این برنامه در حال توسعه تحقیق تجزیه و تحلیل و مهارت های ارزیابی انتقادی لازم برای حمایت از تصمیم گیری و حل مسئله لازم برای رهبری شرکت فنی امروز متمرکز است. برنامه درسی هسته ای در ابزار مدرن مدیریت کسب و کار، رهبری، علم و تکنولوژی به کار گرفته فراهم می کند یادگیری پیشرفته. مدیریت بالینی، فناوری اطلاعات، مدیریت انرژی هسته ای و مطالعات فنی: دانش آموزان از یکی از چهار رشته را انتخاب کنید. مورد نیاز دوره هسته اعتبار دوره I. هسته 15-18 * تحقیقات سازمانی اور- 510 (3) THC-625 فناوری و جامعه بشری: چالش ها و پاسخ ** (3) APS-600 بهره وری اندازه گیری و بهبود مستمر (3) مدیریت پروژه PJM-510 (3) APS-601 فناوری نوآوری و تجاری (3) CSR-610 مسئولیت اجتماعی شرکت ها (3) بنیاد MSI-501 فناوری اطلاعات * (3) II. رشته مدیریت بالینی فناوری اطلاعات مدیریت فناوری انرژی هسته ای مطالعات فنی 12-15 * III. پروژه کارشناسی ارشد پروژه APS-700 کارشناسی ارشد در دانشگاه علم و صنعت کاربردی 6 جمع: 36-39 * منطقه فناوری اطلاعات مطالعه دانش آموزان که به متخصصان IT کار نمی کند به بنیاد MSI-501 از فناوری اطلاعات به عنوان بخشی از نیازهای اصلی، آوردن کل اعتبار مورد نیاز برای به دست آوردن درجه به 39 اعتبار. دانش آموزانی که متخصصان فناوری در آن زمان آنها را به برنامه پذیرفته نیست مورد نیاز خواهد بود به MSI-501، در انتظار یک بررسی توسط رئیس. ** دانش آموزان که از این ناحیه فناوری اطلاعات مطالعه انتخاب لازم نیست به THC-625: فن آوری و جامعه بشری: چالش ها و پاسخ کارشناسی ارشد در دانشگاه علم و صنعت کاربردی نتایج فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در رشته علوم و فن آوری کاربردی قادر خواهید بود به: نشان دادن تسلط، به صورت شفاهی و کتبی، از دانش، تکنیک ها، مهارت ها، ابزار مدرن، و فن آوری های پیشرفته از نظم و انضباط مناسب آغاز، طراحی و انجام تحقیقات ادغام مفاهیم نظری و یافته های تحقیقاتی به محصول و / یا فرآیند نوآوری ترکیب اندازه گیری بهره وری و برنامه ریزی پروژه ابزار برای برنامه ریزی، مدیریت و ارزیابی پروژه های بهبود مستمر که اهداف سازمانی حمایت رهبری در محل کار از طریق استفاده از ابزارها و تکنیک های فن آوری و مدیریت پیشرفته ارزیابی تأثیر عوامل اخلاقی و فرهنگی در تعامل و / یا تصمیمات سازمانی [-]

کارشناسی ارشد در فناوری اطلاعات

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است آمریکا Trenton

استاد علوم در فناوری اطلاعات یک برنامه کارشناسی ارشد آنلاین که دانش آموزان با تخصص و دانش مورد نیاز برای نقش های رهبری در فناوری اطلاعات (IT) آماده است. [+]

استاد علوم در فناوری اطلاعات یک برنامه کارشناسی ارشد آنلاین که دانش آموزان با تخصص و دانش مورد نیاز برای نقش های رهبری در فناوری اطلاعات (IT) آماده است. برنامه 36-39 اعتبار را می توان در کمتر از دو سال بر اساس پاره وقت و بدون نیاز به دانش آموزان به قربانی مسئولیت حرفه ای و شخصی خود را به اتمام. تمام دوره ها به طور کامل آنلاین ارائه و تحویل ناهمگام، بنابراین دانش آموزان می توانند در برنامه خود دسترسی داشته باشید و تکمیل تکالیف خود و تنظیم سرعت خود را. این برنامه یک پایه محکم در IT و شش رشته است که دانش آموزان را قادر به توسعه، مهارت های تخصصی در حوزه IT که بیشتر مربوط به حرفه خود و منافع حرفه ای فراهم می کند. رشته های ارائه شده در این برنامه عبارتند از امنیت سایبری - زیرساخت های حیاتی؛ مدیریت داده ها و تجزیه و تحلیل. فناوری اطلاعات سلامت؛ اطلاعات اطمینان؛ مدیریت شبکه؛ و مهندسی نرم افزار. مورد نیاز برنامه درسی دوره I. هسته 15-18 * MSI-501: مبانی فناوری اطلاعات *: (3) MSI-502: ارتباطات و شبکه: (3) MIS-503: شی گرا برنامه توسعه: (3) MSI-504: تجزیه و تحلیل سیستم های اطلاعاتی، مدل سازی و طراحی: (3) MSI-505: اصول طراحی پایگاه داده: (3) PJM-510: مدیریت پروژه: (3) II. مناطق مورد مطالعه: 15 واحد امنیت سایبری - زیرساخت های حیاتی مدیریت داده ها و تجزیه و تحلیل فناوری اطلاعات سلامت تضمین اطلاعات مدیریت شبکه مهندسی نرم افزار III. پروژه کارشناسی ارشد: 6 واحد مجموع: 36-39 اعتبارات * این دوره برای زبان آموزان که نیاز به یادآوری و یا فاقد دانش پیش نیاز در آن به عنوان در طول دوره ارزیابی نرم افزار تعیین نیاز است. نتایج یادگیری دانش آموختگان از برنامه را به مهارت ها و دانش به داشتن: نشان دادن یک درک جامع از زمینه گسترده در فناوری اطلاعات استفاده و اعمال مفاهیم فنی فعلی و شیوه ها در فن آوری اطلاعات هسته شبکه، مدیریت داده ها، مهندسی نرم افزار، امنیت کامپیوتر است. نشان دادن یک درک عمیق از روش IT و چارچوب استفاده می شود برای حل مشکلات محاسبات پیچیده مربوط به حداقل یکی از آن بدن از دانش شناسایی و تجزیه و تحلیل نیازهای کاربر و آنها را به حساب در انتخاب، ایجاد، ارزیابی و مدیریت سیستم های مبتنی بر کامپیوتر است. موثر ادغام راه حل مبتنی بر آن را به محیط کاربر. طراحی و توسعه و پیاده سازی راه حل های بهینه به مشکلات محاسبات پیچیده با استفاده از صنعت به رسمیت شناخته بهترین شیوه و استاندارد. درخواست تصمیم گیری اخلاقی در توسعه، اجرا و مدیریت سیستم های IT [-]

کارشناسی ارشد در مدیریت

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است آمریکا Trenton

استاد علوم در رشته مدیریت (MSM) بر رهبری سازمانی، و حرفه ای مدیریت مزایای با یکپارچه سازی تئوری های مدیریت و عمل به طیف گسترده ای از سازمان ها. در درخواست از عمده کارفرمایان نیوجرسی، دانشگاه ایالتی ادیسون توماس این برنامه به عنوان یک تجربه آموزشی آکادمیک جدی و عملی برای مدیران چاشنی که نشان وعده برای رشد و پیشرفت طراحی شده است. [+]

استاد علوم در رشته مدیریت (MSM) بر رهبری سازمانی، و حرفه ای مدیریت مزایای با یکپارچه سازی تئوری های مدیریت و عمل به طیف گسترده ای از سازمان ها. در درخواست از عمده کارفرمایان نیوجرسی، دانشگاه ایالتی ادیسون توماس این برنامه به عنوان یک تجربه آموزشی آکادمیک جدی و عملی برای مدیران چاشنی که نشان وعده برای رشد و پیشرفت طراحی شده است. این برنامه برای حرفه ای با مسئولیت در مدیریت، موقعیت فنی و اداری در سود و تنظیمات غیر انتفاعی ساختار. این برنامه ایده آل برای کسانی که مسیرهای شغلی عبارتند از: مدیریت از مردم در مجتمع، سازمان پویا است که در بازار جهانی تابع است. این برنامه دارای یک تمرکز قوی بر رهبری سازمانی و انعطاف پذیری بزرگسالان کار نیاز به کنترل برنامه مطالعه خود را فراهم می کند. کارشناسی ارشد علوم در مدیریت به طور کامل آنلاین ارائه شده است و یک برنامه 36 اعتباری است. مورد نیاز دوره هسته دروس 18 واحد مدیریت رهبری ORG-502 در قرن 21 (3) مدیریت مدیریت منابع انسانی-530 منابع انسانی (3) تحقیقات سازمانی اور- 510 (3) مسائل اقتصادی EIO-520 در سازمان (3) FAM-540 امور مالی و حسابداری (3) یکی از موارد زیر را انتخاب کنید: مدیریت بازاریابی MKM-560 مدیریت پروژه PJM-510 (3) دروس اختیاری / رشته دانش آموزان باید این گزینه گرفتن کسب و کار فارغ التحصیل دانشگاه توماس ادیسون دولت و یا دوره های آنلاین مربوط به کسب و کار به انطباق با الزامات انتخابی. دروس اختیاری توسط دانشکده کسب و کار و مدیریت ارائه شده است باید توسط رئیس قبل از ثبت نام در این دوره تایید شده است. دانش آموزان همچنین ممکن است تصمیم به تخصص در یکی از زیر رشته به توسعه عمق در یک منطقه خاص: حسابداری رهبری سازمانی مدیریت پروژه دانش آموزان ممکن است یک منطقه خدمات عمومی از مطالعه، که در همکاری با جان S. واتسون مدرسه خدمات عمومی ارائه شده را انتخاب کنید. دانش آموزان ممکن است اعتبارات فارغ التحصیل از سایر موسسات معتبر منطقه انتقال و / یا درخواست اعتبارات توصیه شده توسط شورای آمریکایی در آموزش و پرورش (ACE). مشاوره: حداکثر البته هسته ای و اعتباری دوره انتخابی یک دانش آموز ممکن است به کارشناسی ارشد در رشته مدیریت انتقال 12 واحد است. 12 دوره های هسته ای سطح پیشرفته 6 MSM-620 رهبری، چشم انداز و برنامه ریزی استراتژیک (3) MAN-630 مدیریت کپ استون (3) جمع: 36 * توجه: ممکن است دانش آموزان فارغ التحصیل گواهینامه علاوه بر درجه MSM به دست آورد. MSM نتایج برنامه فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در رشته مدیریت قادر خواهید بود به: ارزیابی شیوه های مدیریت در یک زمینه جهانی است. ارزیابی مدل های برنامه ریزی استراتژیک در سازمان ها. تجزیه و تحلیل داده بهره وری سرمایه انسانی در ارتباط با توسعه کسب و کار، رشد و پایداری. درخواست اخلاقی، قانونی و داده تصمیم گیری آگاهانه در سیاست های مدیریت، روش ها و توصیه های کسب و کار. تجزیه و تحلیل استراتژی های رهبری در انواع مدل های کسب و کار. نشان دادن مهارت های ارتباطی شفاهی و کتبی با هدف قرار دادن اهداف کسب و کار مرتبط و مخاطبان. [-]

کارشناسی ارشد در مدیریت مهمان نوازی

Online پاره وقت زمان ثبت نام باز است آمریکا Trenton

کارشناسی ارشد علوم در مدیریت هتل (MSHM) برنامه تحصیلی طراحی شده است به منظور توسعه رهبران آگاه، صالح و نوآورانه در صنعت مهمان نوازی بین المللی است. [+]

آماده سازی رهبران استراتژیک برای صنعت مهمان نوازی کارشناسی ارشد علوم در مدیریت هتل (MSHM) برنامه تحصیلی طراحی شده است به منظور توسعه رهبران آگاه، صالح و نوآورانه در صنعت مهمان نوازی بین المللی است. این برنامه 36 اعتبار ویژگی های یک برنامه آموزشی پزشک متمرکز قادر می سازد که دانش آموز را به کسب دانش، توانمندی و مهارت سرب لازم و کار به طور موثر در بخش های کسب و کار اصلی صنعت مهمان نوازی. دانش آموزان دانش، آگاهی انتقادی و تجربه در حوزه مهمان نوازی محور کلیدی، از جمله مدیریت سرمایه انسانی، فناوری، امور مالی و کارآفرینی به دست آوردن. دوره های کار با تمرکز بر سطح جهانی قاب، مدل های فرهنگی خاص مدیریت مهمان نوازی، از جمله مروری تاریخی، روند و مسائل در صنعت مهمان نوازی، بازی و رفت و آمد مکرر بازار و کسب و کار، مدیریت و عملیات مربوطه موضوعات. دوره های آموزشی در قالب 8 هفته به طور کامل آنلاین و ساختار ارائه شده است. آنچه شما را در دانش آموزان برنامه MSHM یاد خواهند grounding جامد در تئوری مربوطه دریافت، اعمال عمل و سیاست گذاری در فارغ التحصیلان مدیریت مهمان نوازی از استاد برنامه مدیریت مهمان نوازی قادر خواهید بود به: تجزیه و تحلیل مدیریت مهمان نوازی در یک زمینه جهانی است. ارزیابی نیازهای عملیاتی مرتبط با مدیریت چند اندازه کار مهمان نوازی. سنتز مهارت های ارتباطی فرهنگی تراز وسط قرار دارد به ارائه خدمات مشتری در زمینه های چند فرهنگی است. درخواست اخلاقی، قانونی و داده ها آگاه تصمیم گیری در مدیریت در سراسر کشورها و فرهنگ. استفاده از اطلاعات و فن آوری مبتنی بر وب را قادر می سازد توسعه کسب و کار، رشد و پایداری. دوره های هسته ای: MSH-501: مدیریت مهمان نوازی در 21 قرن جهانی محل کار FAM-540: امور مالی و حسابداری برای مدیران MSH-502: مهمان نوازی قانون صنعت و کار روابط مدیریت منابع انسانی-530: مدیریت منابع انسانی MKM-700: مدیریت بازاریابی ETM-750: اخلاق برای مدیران MSH-503: برنامه ریزی استراتژیک و عملیات در صنعت مهمان نوازی MSH-504: فن آوری سیستم و برنامه های کاربردی در صنعت مهمان نوازی MSH-505: سمینار مدیریت مهمان نوازی ORR-510: تحقیقات سازمانی فارغ التحصیل دروس اختیاری دانش آموزان می توانند هر دانشکده کسب و کار و مدیریت دوره های تحصیلات تکمیلی را انتخاب کنید CAPSTONE MAN-630: مدیریت کپ استون [-]