New England College of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

روش جذاب برای آموزش آنلاین

رویکرد ما به آموزش و پرورش متفاوت از بسیاری از کالج های دیگر ارائه برنامه های مدرک آنلاین است چرا که ما عبارتند از:

متمرکز

، برنامه انعطاف پذیر کسب و کار متمرکز آنلاین مدرک ما برای کار حرفه ای توازن میان کار، خانواده، مدرسه و مسئولیت های دیگر طراحی شده است.

یادگیرنده محور

دوره های آنلاین در دسترس هستند به دانش آموزان در هر نقطه، در هر زمان از طریق سیستم مبتنی بر ابر ما مدیریت آموزشی، بوم. دوره های آموزشی با آموزشگر بزرگسال در خط مقدم ایجاد، عمدا تجهیز دانش آموزان با مهارت های عملی با انتقال فوری به محل کار. رشته ها را به قطعات نیش اندازه که به زندگی پر مشغله از حرفه ای دائم اولویت رقابت کار مناسب ماژولار.

کاربردی

دانشکده ما این است که از کارشناسان صنعت و رهبران کسب و کار که ترکیب تئوری و در دنیای واقعی سناریو در کلاس درس تشکیل شده است. دانش آموزان لذت بردن از فرصت ها برای یادگیری تعاملی با دیگر کار حرفه ای. این رویکرد سازنده اجازه می دهد تا شما را به شبکه و مبارزه با مشکلات از نیروی کار امروز، اعمال نفوذ تجارب خود را در حالی که شما را از یک دیگر را یاد بگیرند. پروژه های گروه ساخت رزومه با کار گروهی مجازی، قادر می سازد تا دانش آموزان برای یکپارچه به شغل گذار در نیروی کار به طور فزاینده جهانی.

ایجاد

ما در اطراف برای بیش از یک قرن بوده است، بنابراین ما درک کسب و کار از یادگیری است. صنعت بانکداری انگلستان موسسه ما تاسیس در سال 1909 برای آموزش نیروی کار خود را. بیش از یک صد سال بعد، ما در جامعه کسب و کار گسترده تر به عنوان اهرم فارغ التحصیلان ما اعتبار برای پیشرفت در محیط کار با تقاضای بالا امروز قابل اعتماد است.

مقرون به صرفه

برنامه های مدرک دانشگاهی آنلاین در کالج انگلستان از کسب و کار دانش آموزان با یکی از گزینه های کمک درسی برای مقرون به صرفه ترین آموزش کسب و کار فراهم می کند. کالج به عنوان کالج خصوصی مقرون به صرفه ترین در انگلستان توسط وزارت آموزش و پرورش از دانشگاه مرکز شفافیت (2011-2014) قیمت و شناخته شده است.

بهبود مستمر در همه چیز ما در کالج انگلستان از کسب و کار مهم است. ارزیابی، نظرسنجی دانشجویی و انواع دیگر از بازخورد به یک معادله برنده از آموزش و پرورش مقرون به صرفه با اطمینان از کیفیت کمک می کند. شهردار دبرا لیهی توضیح می دهد.

برنده جایزه

صنعت پیشرو، طراحی آموزش آنلاین ما با 2014 جایزه طلا بهترین روش برای یادگیری برنامه نویسی فاصله از انجمن آموزش از راه دور آمریکا به رسمیت شناخته شد. کالج انگلستان کسب و کار نیز با جایزه درد برای خلاق استفاده از فناوری در سال 2014 ارائه شد و تیم های آموزش الکترونیک ما جایزه خرده براندون سالن برای بهترین تیم آموزش دریافت کرده است.

معتبر منطقه

کالج است توسط New انجمن انگلستان از مدارس و کالج (NEASC) معتبر و دارای مجوز توسط وزارت ماساچوست آموزش عالی.

تاریخچه کالج انگلستان کسب و کار

1909-1988

در سال 1909 توسط یک کنسرسیوم متشکل از بانک ها بوستون به آموزش کارکنان خود را بنا نهاده شده، موسسه آمریکایی بانکداری (AIB) توسط مشترک المنافع ماساچوست در سال 1914 به ثبت رسید. AIB اقتدار فارغ التحصیل آن در سال 1979 از هیئت رجنت از آموزش عالی در ماساچوست دریافت به ارائه مدرک کاردانی مدیریت کسب و کار.

در سال 1985، AIB شد تنها موسسه آموزشی بانک حمایت در امریکا به عنوان یک کالج فارغ التحصیل تأیید شده باشد، دریافت مجوز رسمی کامل کالج از انجمن جدید انگلستان از مدارس و کالج. در سال 1988، بانک های عضو مرتبط با AIB در سراسر نیوانگلند گسترش یافته و بعد رای به تغییر نام به موسسه بانکداری انگلستان.

1988-1998

پس از تصویب نام موسسه انگلستان بانکداری (نبی)، مدرسه اخذ مجوز رسمی از دولت وزارت کانکتیکات آموزش عالی در سال 1990 دریافت کرده است. کانکتیکات اولین ایالت در خارج از ماساچوست به رسمیت شناختن نبی به عنوان یک کالج فارغ التحصیل. رود آیلند نبی در سال 1993 به تصویب رسید، در حالی که نیوهمپشایر کالج در سال 1997 شناخته شده است.

1998-2002

در سال 1998، نبی کالج انگلستان جدید امور مالی (NECF) شد. تغییر نام با یک ابتکار راهبردی بزرگ همراه بود. چشم انداز های خدمات مالی در حال تغییر بود، و هیئت امنا و اعضای رای به گسترش NECF بازار، ماموریت، محصولات و عضویت شامل تمام خدمات مالی، با تاکید خاص بر بانکی، بیمه و مدیریت سرمایه گذاری. کالج اضافه برنامه های جدید به آدرس بخش صنعت. در سال 2002، NECF بنیاد اسلون آلفرد به عنوان یک شریک انتخاب برای ارائه آنلاین برنامه های مدرک آن است. اولین برنامه های مدرک آنلاین از طریق NECF آنلاین تحویل داده شد.

2002-2008

در سال 2004، دانشگاه کالیفرنیا، برکلی برنامه درسی مالی NECF به در برنامه پس از کارشناسی آنلاین گواهی خود را برای فارغ التحصیلان دانشگاهی در بانکداری و مدیریت سرمایه گذاری بخش، به تصویب رسید. "برنامه تسریع در خدمات مالی" در آوریل 2004 راه اندازی شد. اعتبار دانشگاه برکلی در برجسته کالج شریک NECF به برنامه های کارشناسی ارشد منتقل شدند.

2008-تاکنون

در سال 2008، NECF نام خود را به کالج انگلستان از کسب و کار را تغییر داد و نیز اختیارات ارتفاع درجه اعطا شد. در سال 2009، کالج انگلستان از کسب و کار معرفی کارشناسی خود از علم مدیریت بازرگانی (BSBA)، کارشناسی ارشد در امور مالی (MSF) و اولین استاد این کشور را از علم در اخلاق کسب و کار و پذیرش (MBEC).

در سال 2011، کالج انگلستان از کسب و کار معرفی استاد خود را از دولت کسب و کار برنامه (MBA). کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی (MHRM) و کارشناسی ارشد مدیریت بهداشت و درمان (MHM): از سال 2011، کالج دو برنامه های تحصیلات تکمیلی اضافی را معرفی کرده است.

در بازاریابی دیجیتال (BSDM) و لیسانس علوم در کسب و کار بین المللی (BSIB) کارشناسی: دو برنامه های مقطع کارشناسی اضافی نیز در این دوره زمان آغاز شده است.

کالج انگلستان از کسب و کار نیز ارائه می دهد دو برنامه گواهی کارشناسی حرفه ای: گواهی حسابداری عمومی و گواهی حسابداری میانه.

اعتباربخشی و تمجید

کالج انگلستان از کسب و کار آنلاین کالج معتبر توسط انجمن جدید انگلستان از مدارس و کالج (NEASC) و دارای مجوز توسط وزارت ماساچوست آموزش عالی است.

در سال 2014، برنامه MBA در سراسر کشور به عنوان یکی از بهترین آنلاین کارشناسی ارشد برنامه کسب و کار اخبار آمریکا و گزارش جهانی قرار گرفت.

علاوه بر این، نوآورانه، محیط یادگیری آنلاین کالج با دو افتخارات ملی شناخته شد: جایزه طلا برای بهترین روش برای برنامه نویسی آموزش از راه دور توسط آمریکا فاصله انجمن آموزش (USDLA) و جایزه درد برای استفاده خلاقانه از فناوری، توسط انجمن اهدا ادامه تحصیل.

درباره دانشگاه نیوانگلند کسب و کار: حقایق سریع

  • بر اساس در بوستون، ماساچوست.
  • ارائه می دهد، برنامه های تحصیلی کسب و کار متمرکز آنلاین: کارشناسی ارشد، کارشناسی و کاردانی در
  • در سال 1909 توسط صنعت بانکداری انگلستان تاسیس شد
  • منطقه ای توسط جدید انجمن انگلستان از مدارس و کالج (NEASC) معتبر
  • با تمرکز بر کمک به پیشبرد کار حرفه ای در صنایع کسب و کار و مالی
  • در میان تمام کالج های چهار ساله خصوصی در انگلستان به عنوان پایین ترین شهریه به رسمیت شناخته شده (وزارت آموزش و پرورش قیمت و مرکز شفافیت، 2011-2014)
  • برای برنامه نویسی آموزش از راه دور در سال 2014 برنده جایزه جایزه طلا بهترین شیوه از ایالات متحده فاصله انجمن آموزش و جایزه درد برای خلاق استفاده از فناوری
  • فراهم می کند 25٪ شهریه تخفیف به کارکنان و اعضای خانواده شرکت های همکاران با ثبت نام مستمر
  • توسط وزارت امور سربازان تعیین شده یک نهاد زرد روبان آموزش عالی
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی

Online تمام وقت 50  September 2017 آمریکا Boston

استاد آنلاین رشته مدیریت منابع انسانی از دانشگاه نیوانگلند کسب و کار متمرکز، آموزش پیشرفته برای کسانی که می خواهند به اکسل در مدیریت منابع انسانی (HRM) حرفه ای خود را فراهم می کند. [+]

تغییر دادن. سازمان بزرگ بر روی آن، زیرا رشد استخدام، استخدام، آموزش و حمایت از مردم راست به نوبه خود تغییر را به فرصت پس از آن فرصت به نتایج. که کار حرفه ای موفق، منابع انسانی، و صدای آنها از همیشه به موفقیت یک سازمان مهم تر هستند. اما به کسب یک "صندلی در پشت میز،" پزشکان HR نیاز های تخصصی، دانش پیشرفته از منابع انسانی معاصر و مسائل کسب و کار. درجه آنلاین کارشناسی ارشد در مدیریت منابع انسانی استاد آنلاین رشته مدیریت منابع انسانی از دانشگاه نیوانگلند کسب و کار متمرکز، آموزش پیشرفته برای کسانی که می خواهند به اکسل در مدیریت منابع انسانی (HRM) حرفه ای خود را فراهم می کند. منابع انسانی تخصص در برنامه های تحصیلات تکمیلی فروشگاه دانشکده ما این است که برای تخصص موضوع آن و در عمق تجربه در منابع انسانی به رسمیت شناخته شده. کلاس توسط کلاس، آنها شما را از طریق یک برنامه آموزشی مدیریت منابع انسانی جامع از جمله تغییر سازمانی و نظارت، جبران، استخدام، روابط کار، مدیریت استعداد و بیشتر هدایت کند. هدایت مسیر شغلی خود را به منابع انسانی و یا پیشبرد به موقعیت سطح بالاتر HRM. ارزیابی اقدامات مدیریت منابع انسانی از دیدگاه یک عامل تغییر، شریک کسب و کار و سطح اجرایی بدهید. همکاری با واحدهای کسب و کار برای ایجاد و اجرای استراتژی های مدیریت منابع انسانی که منجر به مزیت های رقابتی. بررسی و برای کسب و کار برای زنده ماندن در عصر دانش از ابزارهای مدیریت مدیریت منابع انسانی پیشرفته لازم است. کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی در برنامه درسی این مطلب به این برنامه درجه آنلاین به چین با انجمن مدیریت منابع انسانی (SHRM®) مدل صلاحیت مدیریت منابع انسانی، که به عنوان بالاترین استاندارد های حرفه ای برای عمل منابع انسانی به رسمیت شناخته شده طراحی شده است. شرکت کنندگان تکمیل این برنامه ممکن است سود اضافه شده بودن بهتر برای حرفه ای منابع انسانی (PHR ©) و یا حرفه ای ارشد در منابع انسانی (SPHR ©) امتحانات گواهینامه آماده کرده ایم. پیدا کردن منابع جابز بشر فارغ التحصیلان این برنامه قادر به دنبال طیف گسترده ای از مشاغل در شرکت صنعت پیشرو و سازمان های غیر انتفاعی. آنها عبارتند از: حقوق و مزایای مدیران منابع انسانی مدیران آموزش و توسعه مدیران منابع انسانی همکاران بیشتر چه کسی باید درخواست کنیم؟ کارشناسی ارشد برنامه مدیریت منابع انسانی برای حرفه ای کسب و کار با حداقل چهار سال سابقه کار حرفه ای و درجه لیسانس به دست آورده است طراحی شده است. این برنامه برای کسانی که می خواهید به تغییر مسیر شغلی خود را به منابع انسانی و همچنین کسانی که در حال حاضر در زمینه مدیریت منابع انسانی به کار گرفته و نیاز به مهارت های پیشرفته به حرکت به سمت مدیریت سطح بالاتر تجدید نظر شود. این نیز مناسب برای کسانی که به دنبال تبدیل شدن به مشاوران مدیریت منابع انسانی و / یا مربیان مدیریت منابع انسانی. کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی مورد نیاز پذیرش ما قبول برنامه های کاربردی پذیرش برای استاد ما از مدیریت منابع انسانی برنامه (MHRM) در طول سال. بررسی برنامه هر نامزد است مبتنی بر موارد زیر: نرم افزار برای ورود پرداخت 75 $ هزینه درخواست (یک بار، غیر قابل استرداد) مدرک لیسانس به دست آورده در مدیریت کسب و کار، مدیریت، یادگیری سازمانی، رهبری، روانشناسی صنعتی یا مدرک مرتبط از یک کالج معتبر منطقه با معدل 2.7 یا بالاتر یا معادل اعتبار خارجی ایجاد شده توسط یک آژانس ارزیابی شخص ثالث نسخه رسمی از همه رونوشت کالج / در سطح دانشگاه (کارشناسی و کارشناسی ارشد) همراه با برنامه و البته توصیف اگر دانش آموز به دنبال انتقال اعتبار مقاله (حدود 1-2 صفحه) توصیف چگونه کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی کمک خواهد کرد که برای رسیدن به اهداف شخصی و حرفه ای بلند و کوتاه مدت خود را رزومه کنونی، منعکس کننده حداقل 4 سال سابقه کار مترقی توافق مالی دانش آموز و یا اسناد قرضه مالی اگر دانش آموز به دنبال تامین بودجه جایگزین مصاحبه، از طریق تلفن و یا در فرد، با صندلی برنامه یا عضو امور تحصیلی پیش نیازها: دانش آموزان از ورود به برنامه با مدرک لیسانس در رشته غیر مرتبط به کسب و کار و یا درسی کافی در کسب و کار ممکن است لازم باشد تا به 6 واحد، به عنوان پیش نیاز، در رفتار سازمانی، مدیریت یا آمادگی برای کارشناسی ارشد مطالعه. دانش آموزان مورد نیاز خواهد بود برای تکمیل این دوره قبل از پذیرش رسمی به استاد برنامه مدیریت منابع انسانی. دانش آموزان زبان خارجی: نمره از 550 و یا بهتر باید در آزمون زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL) آزمون به دست آورد، و یا زبان انگلیسی تسلط به عنوان از طریق آزمون ACT SAT و یا روش های دیگر مستند تسلط دانش آموز در زبان انگلیسی است. [-]

کارشناسی ارشد(MSc)

اخلاق کسب و کار و امور مالی کارشناسی ارشد

Online تمام وقت 50  September 2017 آمریکا Boston

یکی از معدود دانشگاههای ایالات متحده به ارائه یک برنامه با تمرکز بر ترکیبی از اخلاق، انطباق و مسئولیت شرکت، کالج انگلستان از کسب و کار کارشناسی ارشد طراحی شده در اخلاق کسب و کار و برنامه پذیرش (MBEC) درجه برای آماده سازی مدیران برای دیدار با این رهبری جدید چالش. [+]

هنگامی که آن را مورد چگونه شما انجام کسب و کار شرکت های بالا انجام یک چشم انداز متعادل از رقابت و موفقیت دنبال کنند. شیوه های اخلاقی، اجتماعی و زیست محیطی خود را بهبود عملکرد خود و افزایش شهرت شرکت. برخی از این کسب و کار در بخش های بسیار کنترل شده نیاز به رعایت و پیروی از استانداردها مدیریت پیچیده هستند. مقررات داد فرانک برای صنعت خدمات مالی یکی از نمونه های بسیاری است. این شرکت نیاز به مدیران ماهر با دانش، خلاقیت و یکپارچگی به آنها منجر شود. یکی از معدود دانشگاههای ایالات متحده به ارائه یک برنامه با تمرکز بر ترکیبی از اخلاق، انطباق و مسئولیت شرکت، کالج انگلستان از کسب و کار کارشناسی ارشد طراحی شده در اخلاق کسب و کار و برنامه پذیرش (MBEC) درجه برای آماده سازی مدیران برای دیدار با این رهبری جدید چالش. این برنامه دانش آموزان به روش های و استراتژی است که اضافه کردن مقدار به شرکت های کاهش خطر، ترویج شیوه های کسب و کار اخلاقی و توسعه روابط با دولت ها، جوامع، بدن تنظیم و سایر ذینفعان معرفی می کند. درجه MBEC دانش آموزان را برای نقش های شغلی در انطباق، ارتباطات سازمانی، انسان دوستی شرکت، حسابرسی، مدیریت ریسک، مسئولیت اجتماعی شرکت ها و اخلاق کسب و کار آماده می شود. خیاط درجه خود را به اهداف حرفه شما گواهی پذیرش و اخلاق حرفه ای این برنامه درجه آنلاین MBEC ساختار به طوری که دانش آموزان می توانند مطالعات خود را به آرمان های حرفه ای خود را خیاط و تکمیل درجه در کمتر از یک سال و نیم. پذیرش، مسئولیت اجتماعی شرکت ها یا حسابداری قانونی: پس از اتمام دوره های پایه و اساس چهار، دانش آموزان یکی از این آهنگ درجه را انتخاب کنید. پایه و اساس اخلاق شما و پیروی از درجه چهار دوره پایه و اساس طراحی شده برای ارائه به دانش آموزان با درک گسترده از چگونه کسب و کار را تحت تاثیر قرار گیری اخلاق و رفتار تصمیم گیری در یک شرکت. آنها عبارتند از: فرهنگ اخلاق آیین نامه ها و رگولاتور حکومت و اخلاق حسابداری و اخلاق سنگ کتیبه: که در آن یادگیری ملاقات با دنیای واقعی دوره کاپستون می آید در پایان از مطالعات مدرک دانش آموز و دانشجو اجازه می دهد تا به اعمال آموختن خود را به یک پروژه در دنیای واقعی و یا ابتکار عمل، در صورت امکان، برای شرکت در آن دانش آموز استفاده شده است. این پروژه دست در تحت نظارت هیئت علمی، که مربی تکمیل و دانش آموز را پشتیبانی کند. این دوره طراحی شده است اجازه می دهد تا دانش آموز به نمایش گذاشتن تازه به دست آورد دانش و موقعیت دانش آموز برای گام بعدی حرفه ای. دوره های MBEC توسط SCCE (انجمن پذیرش شرکت ها و اخلاق) برای CCB (پذیرش انجمن صدور گواهینامه) اعتبار گواهی شده است. پذیرش مورد نیاز ما قبول برنامه های کاربردی پذیرش برای کارشناسی ارشد آنلاین ما از علم در اخلاق کسب و کار و انطباق برنامه (MBEC) در طول سال. بررسی برنامه هر نامزد است مبتنی بر موارد زیر: نرم افزار آنلاین برای پذیرش از طریق پورتال دانشجویی ثبت نام. پرداخت 75 $ هزینه درخواست (یک بار، غیر قابل استرداد) مدرک لیسانس از یک کالج معتبر منطقه با معدل 2.70 یا بالاتر و یا معادل اعتبار خارجی ایجاد شده توسط یک آژانس ارزیابی شخص ثالث نسخه رسمی از همه رونوشت کالج / در سطح دانشگاه (کارشناسی و کارشناسی ارشد) همراه با برنامه و البته توصیف اگر دانش آموز به دنبال انتقال اعتبار مقاله (حدود یک و دو صفحه) توصیف چگونه برنامه های تحصیلات تکمیلی کمک خواهد کرد دانش آموزان رسیدن به / اهداف شخصی و حرفه ای بلند مدت و کوتاه او. رزومه کنونی توافق مالی دانش آموز و یا اسناد قرضه مالی اگر دانش آموز به دنبال تامین بودجه جایگزین دوره های پیش نیاز: کارشناسی ارشد در اخلاق کسب و کار و پذیرش: اصول مدیریت صندلی برنامه و یا دیگر واجد شرایط مدیر کالج ارزیابی و تایید برنامه های کاربردی به اطمینان حاصل شود که شرایط پذیرش راضی شده اند. اختیاری: امتحان Graduate Record Examination (GRE) لازم نیست. با این حال، شما می توانید نمرات برای تقویت درخواست خود را ارسال. دانشجویان زبان خارجی باید یک TOEFL یا IELTS نمرات آزمون که با زیر کالج انگلستان از پذیرش کسب و کار الزامات مورد نیاز برای ورود به دوره کارشناسی ارشد را انتخاب برنامه: آزمون انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL). - نمره 550 و یا بالاتر در آزمون تافل مبتنی بر کاغذ - نمره 90 در نسخه آنلاین TOEFL (IBT) آزمون زبان سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی (IELTS) - نمره 6.0 یا بالاتر آزمون زبان انگلیسی برای ارتباطات بین المللی (TOEIC) - نمره 650 و یا بالاتر دانش آموزان است که در حال حاضر نیست ترم بنیادی در کسب و کار ممکن است مشروط، منوط به اتمام دوره تا 1 پیش نیاز: اصول مدیریت. این دوره باید با حداقل 2.7 (B-) به پایان رسید. [-]

کارشناسی ارشد در امور مالی

Online تمام وقت 50  September 2017 آمریکا Boston

استاد علوم در امور مالی (MSF) درجه آنلاین از کالج انگلستان از کسب و کار بر روی آماده سازی فارغ التحصیلان به سادگی برنامه های مالی و استراتژی های تمرکز می کند. این برنامه فراهم می کند آنلاین MSF یک برنامه آموزشی دقیق و مرتبط که از طریق آن دانش آموزان می توانند دانش خود را از امور مالی تعمیق، گسترش فرصت های خود را در صنعت و سنگ تیز کردن مهارت کمی آنها. [+]

اقتصاد بی ثبات و اغلب نامشخص امروز نیاز به متخصصان مالی با مهارت های لازم برای موفقیت در محیط کسب و کار اغلب هرج و مرج. استاد علوم در امور مالی (MSF) درجه آنلاین از کالج انگلستان از کسب و کار بر روی آماده سازی فارغ التحصیلان به سادگی برنامه های مالی و استراتژی های تمرکز می کند. این برنامه فراهم می کند آنلاین MSF یک برنامه آموزشی دقیق و مرتبط که از طریق آن دانش آموزان می توانند دانش خود را از امور مالی تعمیق، گسترش فرصت های خود را در صنعت و سنگ تیز کردن مهارت کمی آنها. این برنامه تکمیلی شتاب نیاز به 10 دوره های آموزشی و می توان در عرض 15 ماه از ثبت نام مستمر به پایان رسید. استاد ابزار برای رسیدن به موفقیت استاد آنلاین علوم در رشته امور مالی با ورودی از حرفه ای چاشنی که درک خواسته های این صنعت پیچیده طراحی شده است. برنامه هیئت مشورتی ما شامل حسابداران رسمی، CFOs، سرور مجازی و رئیس جمهور بانک با روابط طولانی به KPMG، پرایس واتر هاوس کوپرز، بانک فدرال رزرو بوستون و سازمان های مشابه. این برنامه ارائه می دهد: دانشکده چاشنی با چندین دهه تجربه در دنیای واقعی در امور مالی شتاب، به مدت پنج هفته است که اجازه می دهد تا برای شیرجه رفتن عمیق به موضوعات کلاس اکتشاف تهاجمی نیازهای صنعت در حال حاضر و روند یک پلت فرم یادگیری آنلاین برنده جایزه دانش آموزان را قادر می سازد که به تعامل با مربیان و دانشجویان هم افزایش حرفه ای خود را در حالی که در مدرسه در طول این برنامه، تیم سازی، یادگیری متقابل بخش و شبکه های حرفه ای از طریق، کلاس های آنلاین کوچک را تشویق کرد. دانشجویان همکار خود را ممکن است شامل متخصصان امور مالی مانند خزانه، تحلیلگران تقلب، پذیره، تحلیلگران مالی، متخصصان مالیاتی، رؤسای جمهور بانکی و مدیران نمونه کارها به نام چند. دوره های جامع در این برنامه درجه آنلاین طراحی شده برای کمک به فارغ التحصیلان آماده برای صدور گواهینامه حرفه ای است. فارغ التحصیلان ممکن است نامگذاریهای حرفه ای زیر را دنبال: برنامه ریز رسمی مالی (CFP) مشاور مالی خبره (ChFC) تحلیلگران خبره مالی (CFA) چه کسی باید اعمال می شود؟ استاد علوم در برنامه مالی است که برای بزرگسالان کار کار در مشاغلی چون مدیریت دارایی، بدهی، حقوق صاحبان سهام و کالاهای تجاری، سرمایه گذاری بانکی، وام های تجاری، صندوق های متقابل، صندوق های تامینی، بیمه و سایر مشاغل در بخش مالی طراحی شده است. این شامل کسانی که می خواهند به تغییر مسیر شغلی خود را به امور مالی و همچنین کسانی که در حال حاضر در استخدام و می خواهید به تعمیق دانش خود در این زمینه. دارای مدرک کارشناسی از کسب و کار است که برای ورود به کارشناسی ارشد در برنامه سرمایه گذاری مورد نیاز نیست. کارشناسی ارشد در امور مالی مورد نیاز پذیرش ما برنامه های کاربردی پذیرش برای کارشناسی ارشد آنلاین ما سریع علم در تامین مالی برنامه (MSF) در طول سال را بپذیرید. بررسی برنامه هر نامزد است مبتنی بر موارد زیر: نرم افزار آنلاین برای پذیرش از طریق پورتال دانشجویی ثبت نام. پرداخت 75 $ هزینه درخواست (یک بار، غیر قابل استرداد) مدرک لیسانس از یک کالج معتبر منطقه با معدل 2.70 یا بالاتر و یا معادل اعتبار خارجی ایجاد شده توسط یک آژانس ارزیابی شخص ثالث نسخه رسمی از همه رونوشت کالج / در سطح دانشگاه (کارشناسی و کارشناسی ارشد) همراه با برنامه و البته توصیف اگر دانش آموز به دنبال انتقال اعتبار مقاله (حدود یک و دو صفحه) توصیف چگونه برنامه های تحصیلات تکمیلی کمک خواهد کرد دانش آموزان رسیدن به / اهداف شخصی و حرفه ای بلند مدت و کوتاه او. رزومه کنونی توافق مالی دانش آموز و یا اسناد قرضه مالی اگر دانش آموز به دنبال تامین بودجه جایگزین دوره های پیش نیاز: MSF: آمار و امور مالی شرکت صندلی برنامه و یا دیگر واجد شرایط مدیر کالج ارزیابی و تایید برنامه های کاربردی به اطمینان حاصل شود که شرایط پذیرش راضی شده اند. اختیاری: امتحان Graduate Record Examination (GRE) لازم نیست. با این حال، شما می توانید نمرات برای تقویت درخواست خود را ارسال. دانشجویان زبان خارجی آزمون انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL): باید یک TOEFL یا IELTS نمرات آزمون که با کالج انگلستان زیر از پذیرش کسب و کار الزامات مورد نیاز برای ورود به برنامه های تحصیلات تکمیلی را ارسال کنید. نمره 550 و یا بالاتر در آزمون تافل مبتنی بر کاغذ نمره 90 در نسخه آنلاین TOEFL (IBT) آزمون زبان سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی (IELTS) نمره 6.0 یا بالاتر آزمون زبان انگلیسی برای ارتباطات بین المللی (TOEIC) نمره 650 و یا بالاتر دانش آموزان است که در حال حاضر نیست ترم بنیادی در امور مالی و آمار داشته باشند، مشروط، منوط به اتمام تا 2 دوره پیش نیاز: امور مالی شرکت و آمار. این دوره باید با حداقل 2.7 (B-) به پایان رسید. [-]

ویدئو ها

NECB

تماس

New England College of Business

آدرس High Street 10
Boston 02110, United States
وب سایت http://www.necb.edu/
تلفن +1 617-603-6900