Keck Graduate Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

امروز کار هیجان انگیز ترین در علوم زیستی، مهندسی، و مدیریت در صنعت علوم زیستی اتفاق می افتد. برای ترجمه اکتشافات جدید به برنامه های کاربردی که بهبود شرایط انسانی، صنعت نیاز به یک نوع جدید از حرفه ای - علمی مهارت و مدیریتی زرنگ و دانا.

کک فارغ التحصیل موسسه (KGI) است به این چالش با یک کلاس پیشگام درجه کارشناسی ارشد و برنامه برای آموزش این افراد که می خواهند به شکل دادن به آینده علوم زیستی پاسخ دادند.

تاسیس برای آماده سازی نسل آینده رهبران صنعت، KGI تجزیه می کند و تبدیل مرزهای سنتی بین دنیای دانشگاهی و شرکت ها. برنامه های مدرک و پژوهش ما فوق العاده در خواسته های منحصر به فرد و خاص صنعت علوم زیستی متمرکز، نقاشی به طور گسترده ای در هدایت یک شورای مشورتی در سطح جهانی است که شامل رهبران در صنعت، علم، و آموزش عالی.

اذعان به این که راه حل عملی، چالش در دنیای واقعی نیاز به کار گروهی نزدیک، مهارت های حل مسئله خلاق، و تسلط متقابل کارکردی، برنامه درسی ما اساسا میان رشته ای است، ترکیب یک جزء فنی فشرده و مدیریت گسترده و جزء سیاست، و همچنین به عنوان ابتکاری نزدیک به توسعه مهارت های رهبری است. به عنوان یک نتیجه، دانش آموزان ما با درک عملی از نتیجه گرا، فرهنگ مشترک که در آن دانشمندان، مهندسان، و مدیران کار فارغ التحصیل.

برنامه های آکادمیک KGI:

استاد علوم زیستی (MBS): طراحی شده برای آموزش کسانی که می خواهند به رهبری راه در بیوتکنولوژی، دارویی، محصول مراقبت های بهداشتی و صنعتی bioagricultural از MBS با بهره گیری از یک برنامه درسی میان رشته ای است که ادغام علوم زیستی، مهندسی زیستی، اخلاق زیستی و مدیریت کسب و کار استفاده می شود.

کارشناسی ارشد مهندسی در بیودارویی پردازش (منگ): برنامه کارشناسی ارشد مهندسی دو سال KGI است برای افراد پتانسیل بالا به دنبال یک حرفه ای در پردازش بیودارویی و biomanufacturing طراحی شده است. دانش آموزان ثبت نام در این برنامه یک شبکه قدرتمند از طریق مربی و مربی گری توسعه؛ به دست آوردن دولت از هنر علمی، فنی، biomanufacturing و مهارت های حرفه ای؛ و فرصت برای تحصیل در خارج، شرکت در یک برنامه کارآموزی صنعت پرداخت می شود، شرکت در یک پروژه کارشناسی ارشد تیم، و یا شرکت در فعالیتهای پژوهشی در مرکز Bioprocessing AMGEN در KGI.

PharmD: هدف از این برنامه درسی در مدرسه فارغ التحصیل موسسه کک داروسازی آماده سازی دانشجویان پس از کارشناسی برای به دست آوردن دانش و توسعه مهارت ها و نگرش به صالح و با اعتماد به نفس، عمل آماده داروسازان. دانش، مهارت و نگرش که ما از فارغ التحصیلان ما انتظار تعیین پایه و اساس برای ما حرفه ای نتایج دانش آموز. فارغ التحصیلان آماده خواهد شد منجر به حرفه به آینده با دریافت تاکید افزایش در بین حرفه ای مشترک تیم، انفورماتیک، فارماکوژنومیک، مراقبتهای دارویی، تشخیص، نشانگرهای زیستی، کارآفرینی و امور بالینی / نظارتی.

برنامه های دکترا: دکترا در علوم کاربردی زندگی در دسترس به فارغ التحصیلان برنامه MBS است. ماموریت آن این است به یک گروه را انتخاب کنید از دانش آموزان وقف با تخصص در زمینه های تحقیقاتی مربوط به علوم زیستی اعمال می شود، با توانایی استفاده از ابزار های میان رشته ای و روش های برای حل مشکلات، و با انگیزه برای ترجمه دانش به یک برنامه مفید برای پیشبرد افق های جدید در اعمال علوم زیستی.

برنامه Postbaccalaureate مقدماتی پزشکی گواهی (PPC): برای کسانی که در حال حاضر مدرک کارشناسی در علوم یا مهندسی، و کسی که می خواهید برای بهبود شانس خود را از به دست آوردن پذیرش به دانشکده پزشکی. ما برنامه ها را از کسانی که ممکن است به دانشکده پزشکی اعمال می شود و رد شده است، و همچنین به عنوان کسانی که چند دوره خجالتی از آماده اعمال به دانشکده پزشکی بودن را بپذیرید.

فوق دکتری کارشناسی ارشد حرفه ای در مدیریت علوم زیستی (PPM): برای همراهان دکترا با پیشینه در علوم و مهندسی که می خواهند برای به دست آوردن کسب و کار و مدیریت مهارت های مورد نیاز به دنبال موقعیت های مدیریت ارشد در صنعت علوم زیستی و یا سوار بر کارآفرینی در نظر گرفته شده برای تجاری فن آوری توسعه یافته در آزمایشگاه.

KGI سابقه و هدف:

در سال 1997 تاسیس شد، فارغ التحصیل موسسه کک تنها نهاد فارغ التحصیل آمریکا صرفا به آموزش علوم زیستی و کشف اختصاص داده است. KGI هفتمین عضو و جدیدترین کنسرسیوم کلرمونت کالج است.

ماموریت، فرهنگ، و ارزش ها

ماموریت مدرسه

دانشکده علوم کاربردی زندگی

مدرسه KGI کاربردی علوم زندگی است به آموزش و پژوهش با هدف ترجمه به عمل قدرت و پتانسیل از علوم زیستی به نفع جامعه اختصاص یافته است.

دانشکده داروسازی

دانشکده داروسازی به آموزش و پرورش از داروسازان نوآورانه که به نیازهای بیماران منحصر به فرد، سیستم بهداشت و درمان و صنعت علوم زیستی خدمت اختصاص یافته است. برنامه ما بر همکاری interprofessional، حل مشکل سیستماتیک، استفاده ایمن، کارآمد و اخلاقی از تکنولوژی و بیوتکنولوژی، و مراقبت های شخصی بیمار است.

فرهنگ

KGI به دنبال حفظ یک فرهنگ میان رشته ای و کارآفرینی، موفقیت در همکاری با صنعت به توسعه رهبران برای علوم زیستی، در حالی که ترویج آزادی علمی و بالاترین استانداردهای اخلاقی.

ارزشهای اصلی

کارآفرینی و انعکاسی
اخلاقی و مسئول
مشترک و مستقل
میان رشته ای و کاربردی

KGI ارزش ها: شرح

کارآفرینی و انعکاسی
اخلاقی و مسئول
مشترک و مستقل
میان رشته ای و کاربردی
در تعاملی محیط یادگیری

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

تماس