Caldwell University Online

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه کالدول هست یک نه برای سود دانشگاه کاتولیک در سال 1939 تاسیس شد. با الهام از سنت دومینیک و میراث کاتولیک، آن را باعث تفاوت در زندگی دانش آموزان و آنها را آماده از طریق هنرهای آزاد و مطالعات حرفه ای به تفکر انتقادی، به دنبال حقیقت، و کمک به یک جامعه عادلانه.

ربط

در دانشگاه کالدول، ما در پرمشغله باور نمی کند. هر یک از برنامه های آنلاین ما راحت و مقرون به صرفه می باشد. آنها تحقیقات با استفاده از زندگی واقعی مخلوط. از طریق همکاری و پروژه های معنی دار، ما شما را با دانش و مهارت های تازه تصفیه شده که شما می توانید بلافاصله اعمال فراهم می کند. پشتیبانی جامع به عنوان بخشی ارزشمند از جامعه آنلاین ما، اعضای هیئت علمی حمایت از شما خواهد بود. ما نشان می دهد تعهد عمیق به موفقیت خود را با ارائه آموزش و راهنمایی به طوری که شما می توانید به اهداف خود دست یابد.

آماده سازی به موقع

این روزها، بزرگسالان مانند شما در حال بازگشت به مدرسه به کسب که مدت ها پس از اعتبارنامه به دنبال و رسیدن به اهداف خود. برنامه های آنلاین ما طراحی شده اند به راحت، انعطاف پذیر و مقرون به صرفه. دانشگاه کالدول می توانید مهارت های لازم برای پیشبرد در مشاغل سرعت در حال رشد در صنایع پرستاری، آموزش، و کسب و کار فراهم می کند.

به رسمیت شناختن ملی

  • اخیرا به عنوان یک نهاد درجه 1 توسط اخبار آمریکا و گزارش جهانی "بهترین کالج 2015" قرار گرفت.
  • رتبه بندی # 2 در دولت برای بهترین در کالج ایالتی اینترنتی 2016 توسط affordablecollegesonline.org

اعتباربخشی منطقه

  • 2015 ایالات متحده فاصله انجمن آموزش (USDLA®) غیر انتفاعی کاربران.
  • دانشگاه کالدول است که توسط کمیسیون میانه ایالات آموزش عالی، 3624 بازار خیابان، فیلادلفیا، پنسیلوانیا 19،104، (267) 284- 5000 معتبر است.
  • ماژول RN آنلاین به برنامه BSN است که توسط کمیسیون در دانشگاهی آموزش پرستاری، یکی دوپونت دایره، NW، سوئیت 530، واشنگتن، DC 20036، (202) 887-6791 معتبر.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

کارشناسی ارشد آموزش عالی

Online پاره وقت 12  September 2017 آمریکا Caldwell

کارشناسی ارشد هنر در آموزش عالی حرفه ای آموزش عالی پرشور به دنبال پیشبرد حرفه خود با مدرک کارشناسی ارشد برای سمت های رهبری و مدیریت آماده می شود. [+]

کارشناسی ارشد هنر در آموزش عالی حرفه ای آموزش عالی پرشور به دنبال پیشبرد حرفه خود با مدرک کارشناسی ارشد برای سمت های رهبری و مدیریت آماده می شود. در سال 1939 تاسیس شد سنتی، نه برای سود نهاد که در آن هر دانش آموز است که توسط یک مشاور اختصاص داده شده به نیازهای علمی خود را پشتیبانی می کند. آنلاین 100٪ دوره کامل در هر نقطه، در هر زمان تا کنون که بدون نیاز به مراجعه به دانشگاه. راحتی طراحی شده برای بزرگسالان مثل شما کار به حفظ تعادل کار / زندگی سالم است. دوره 7 هفته 6 نقاط شروع هر سال وجود دارد. تاریخ شروع بعدی 2016/08/29 است. انجمن ارزش ایجاد روابط قوی از طریق همکاری با استادان و دانشجویان به طور یکسان. پایان در 12 ماه تکمیل یک برنامه در یک سال اگر حضور تمام وقت، و یا دو سال اگر حضور پاره وقت. آموزش با کیفیت درجه احترام در قیمت مقرون به صرفه. کسب MA خود را در آموزش عالی برای کمتر از هزینه از دیگر برنامه های آنلاین. برنامه مورد نیاز و اطلاعات دوره برنامه 36 اعتبار برنامه درسی و اطلاعات دوره ED 524 تاریخ جاری و مسائل مربوط در آموزش عالی (3 واحد) ED 532 مسائل حقوقی و اخلاقی در آموزش عالی (3 واحد) ED 531 تنوع و چند فرهنگی مسائل در آموزش عالی (3 واحد) ED 506 فناوری و هویت دیجیتال (3 واحد) ED 507 امور دانشجویی (3 واحد) ED 511 سازمان و رهبری (3 واحد) ED 512 کالج توسعه دانشجو در قرن 21 (3 واحد) ED 609 ارزیابی و نهادی پژوهشی (3 واحد) مدیریت منابع ED 586 در آموزش عالی (3 واحد) ED 617 مدیریت ثبت نام: دسترسی و نگهداری (3 واحد) دوره های کپ استون (6 واحد): ED 604 کپ استون کارآموزی 150 ساعت (3 واحد) ED 618 سمینار در آموزش عالی (3 واحد) [-]